Promiňte, pane da Vinci...

31. srpna 2012 v 13:38 | Terikami
Fakt je mi to teď líto. Udělala jsem z génia Leonarda... gaye Leonarda xĐ. Vážně se teď po necelých 2 letech za ty povídky trošku stydím xĐ. Chápete, já?!.. mno.


(Jen si to představte xĐ:
Anděl zvěstuje: "Matko Marie, Teri K. už ZASE pokouší naše nebeské nervy!"
Marie: "Odpusť děvčeti tomu, zřím, že synovi božímu věrná jest a věrná zůstane..."
Ježíšek (z břicha, v duchu si říká): Bych do toho kopl, mít už místo buněk nohy...)

... Sakra, proč mám tak divnou fantazii?? xĐ LOL

Puff. Mno, kdo nechápe, může si udělat bordel v dějinách umění a a přečíst si:
KLIK1, KLIK 2, trapný KLIK 3 a ÚVOD, v němž obhajuju, proč jsem tu kravinu vlastně napsala... nebo co xĐ.
Upřímně.. mám dojem, že ani jsem se nepřinutila přečíst si to víc než jednou (jednou = kontrola hrubek) xD. A to je zlý, znamená to, že jsem asi zabila polovinu čtenářů tohoto blogu jenom tímhletím (xĐ a na tom něco je, Lea jsem psala v listopadu 2010 a předchozí měsíc, říjen 2010, byl nejspíš nejčtenějším měsícem celýho theressworldu ;-D)

NA DRUHOU STRANU...
Když Leo pobýval ve Florencii (a byl mladý, okolo 20 let), skutečně BYL obviněn z homosexuálních styků. Kvůli tomu ho z Florencie vystřelili a on mazal do Milána. A je to všeobecnej drb, najdete ho i na Wiki ;P. Takže, když už nic jinýho, možná těmihle BL hrátkami mistra s hranostajem (hrabe mi) neurazím...

V ÚVODU jsem někde ke konci zmínila, že bych Leonarda chtěla dokončit. Teď, po dvou letech... xĐ splním si přání, chm.


Ale jen v kostce xĐ.

Leo a jeho "učedník" Francesco měli za úkol vyzdobit "druhý taneční sál" nějakými malbami, které by lehce pozvedly jeho level. Za odměnu měl Leo získat za manželku dceru tehdejšího medicejského vládce* a podobné hory doly. Kupodivu - ti dva to spolu dodělali. Leo si pro svou povahu snano příznivě naklonil zámožnější figurky z okolí, zatímco Francesco a jeho na zemi stojící já si získal spíš služebnictvo a koláčky zadarmo ;D. Míhalo se tam kolem nich hodně lidí, jednou přišla na návštěvu i Leova zaslíbená.. a jemu došlo, jak malá je to pro něj vlastně cena. To naštve.
Nicméně, když byl sál konečně dozdobený, konala se milá malá slavnost... a naši dva hrdinové se dokonale ztřískali xĐ. Domů se nějak dobelhali, ale v dílně Francesco zase jednou uklouzl po podlaze a... Leovi se podařilo spadnout na něj...
A SAKRA XĐ.
Leo se neovládl, prostě to riskl a zkusmo Francesca políbil. Franceso se první lekl, ale pak se mu začal smát... což Lea naštvalo... a jednu mu vrazil.
Francesco mu vynadal do čeho chtete a zdrhl. Leo si sedl za lavici a vyčerpaně na ni klesl hlavou, kde zůstala do rána.
Vlastně až do odpoledne. Po probuzení Leo Francesca zkoušel najít, ale nikde po něm ani stopa. Tedy rychle doběhl na shromáždění, odrecitoval Lucrezii narychlo sepsanou básničku (ve které sice pořád oslovoval ženu, ale ....podtext, podtext xĐ) a pak zjistil, že Francesco tam JE. V tom DAVU! Přede všemi odmítl Lucreziinu ruku, omylem urazil pár velku drsných týpků, mávl na Francesca a mazal za ním.
Ale od té chvíle byli v háji.
Poslední scéna ze všeho. Leo. Francesco. Tlumené světlo. Všechny okenice zavřené. Noc. Střih (xĐ)- Leo má u postele stojan s plátnem, něco si črtá a Francesco jej zezadu objímá. A oba dva ví, že v téhle noci skončí uvěznění navždy, protože ráno je tak možná najdou a udají. Jsou tam a vědí, že dál už je nečeká nic. Nic.

KONEC #Đ

Bože, je to trápárna. Ale mám to za sebou, odškrtnout ze seznamu, pohoda. Puffff....
A dneska už ze mě vypadl mouder až příliš, končím xĐ.

Omlouvám se Leovi, dějinám i čtenářům ;-D. Ale stejně myslím, že v tomto případě je krutý "jak to dopadlo" součet pro obě strany stravitelnější. Ne? =P

Viva Italia xĐĐĐĐ *malý hajzl xP*

Lal.

Lady T. ^*^

*co se té Leovy baby týče... pojmenovala jsem ji Lucrezie, lebo těch v tom rodě bylo víc xĐ. Ale nevím, kteoru přesně jsem myslela. Té nejpříhodnější by době Leova závěrečného působení ve Florencii bylo okolo 6 roků a je popisována jako mladá žena, takže... fiiiikceee xĐ.
 

1 člověk ohodnotil tento článek.

Komentáře

1 Mika JELEA tvOjE ♥SB♥ Mika JELEA tvOjE ♥SB♥ | Web | 31. srpna 2012 v 19:23 | Reagovat

vážne????? WOWOWOWOWOW LALIHOOO počuj presne po mojich narodeninách som mala sen s tebou.... že sme stretli fakt KAWAII chlapečka nepovedal vek ale bol NÁDHERNÝ WWWWWWOOOW WRRRR a že my dve sme mali súťažiť v kreslení a ten ktorý vyhrá ho dostane, a potom ten chlap mi dal ruku na hlavu a pohladil a sadol si medzi nás, sice si ho získala ty ale potom sa zistilo že ja som úplne zabudla koho mám, koho milujem :D , ten sen radšej napíšem na blog :D LALIHOOO :D ;-)  alebo tebe trošku neskor :D dúfam že sa splní :D

Nový komentář

Přihlásit se
  Ještě nemáte vlastní web? Můžete si jej zdarma založit na Blog.cz.
 

Aktuální články

Reklama