Emilie Autumn - Rapunzel (+ Já xĐ)

31. srpna 2012 v 10:28 | Teri |  MP3 ;-D
Nevím, jestli si tím fakt chci špinit blog, ale... hm.


... Měla bych to okomentovat? =D

Ta skladbička mi až děsivě připomíná jednu holku, se kterou jsem se minulej rok seznámila. Ale FAKT masově o_o xĐ. Dokonce i textem, a tím naivním tónem, kterým se zpívá, milou melodií, která vám po pár dnech hraní v hlavě dokonale leze na nervy... xĐ To není náhoda, je to jak hymna o_O.

A co myslíte, řeknu jí o té podobě jako každé správné kamarádce?
...NE.
Protože mi dny daly ji poznat. A to v té písničce taky je. Tváří se tak nevinně, ale nedá se jí věřit (už kvůli té paní, která ji napsala ;D).

Jestli je něco pravdy na "v nouzui poznáš přítele", ukázalo se m ito hned dvojnásobně. A taky není pravda, že první dojem bývá zlý - pokud máte z někoho špatný pocit, dejte na ten špatný pocit. Možná občas vnímáte víc, než byste řekli.

Od naivky, jako jsem já, to možná vyznívá zvláštně, ale:
1) I naivky můžou být nebezpečný (viz písnička ;P)
2) ...aspoň máte jistotu, že vím, o čem mluvím ;D. Nepřipadám si zrovna jako nedůvěřivá holka, takže... někdy to narazí, no ;D.

Když už nic jinýho, poučuju sama sebe ;D. Vzpomeň si na Rapunzel, Teri! Můžeš ji mít ráda, ale drž si odstup! xĐ NEVĚŘ JÍ! Že jsi její kamarádka? Že tě má ráda? Miluje jako dítě. A děcka umí být krutý...

No... byl by to hezký román xĐ. Ne? Lol ... a taky Lal, dneska to lepší nebude xĐ.

Blog je teď pro mě místo plné vzpomínek... ale malé varování se tiež neztratí, že ? ;-D


LÁLIHOOOOO!!! ♥

Terikami

PS: Emilie Autumn - kdo pozná? Na tuhle babu mě naučila Petrelli a... jako skoro všechno, na co mě naučila, mě s Em.A. sice seznámila, ale mám dojem, že na konci na tom vlastně ujíždím mnohem víc než ona xĐ. Sice se této hudebnice někdy strašně bojím (xĐ ale fakt, vypadá tak zlá xĐ), ale... po stránce toho, co vytváří, ji naprosto šíleně obdivuju. Ať už tyhle "lehčí" věci jako Rapunzel anebo šílenosti z léčebny... je skvělá =P.
 

Buď první, kdo ohodnotí tento článek.

Nový komentář

Přihlásit se
  Ještě nemáte vlastní web? Můžete si jej zdarma založit na Blog.cz.
 

Aktuální články

Reklama