Srpen 2012

Promiňte, pane da Vinci...

31. srpna 2012 v 13:38 | Terikami
Fakt je mi to teď líto. Udělala jsem z génia Leonarda... gaye Leonarda xĐ. Vážně se teď po necelých 2 letech za ty povídky trošku stydím xĐ. Chápete, já?!.. mno.


(Jen si to představte xĐ:
Anděl zvěstuje: "Matko Marie, Teri K. už ZASE pokouší naše nebeské nervy!"
Marie: "Odpusť děvčeti tomu, zřím, že synovi božímu věrná jest a věrná zůstane..."
Ježíšek (z břicha, v duchu si říká): Bych do toho kopl, mít už místo buněk nohy...)

... Sakra, proč mám tak divnou fantazii?? xĐ LOL

Puff. Mno, kdo nechápe, může si udělat bordel v dějinách umění a a přečíst si:
KLIK1, KLIK 2, trapný KLIK 3 a ÚVOD, v němž obhajuju, proč jsem tu kravinu vlastně napsala... nebo co xĐ.
Upřímně.. mám dojem, že ani jsem se nepřinutila přečíst si to víc než jednou (jednou = kontrola hrubek) xD. A to je zlý, znamená to, že jsem asi zabila polovinu čtenářů tohoto blogu jenom tímhletím (xĐ a na tom něco je, Lea jsem psala v listopadu 2010 a předchozí měsíc, říjen 2010, byl nejspíš nejčtenějším měsícem celýho theressworldu ;-D)

NA DRUHOU STRANU...
Když Leo pobýval ve Florencii (a byl mladý, okolo 20 let), skutečně BYL obviněn z homosexuálních styků. Kvůli tomu ho z Florencie vystřelili a on mazal do Milána. A je to všeobecnej drb, najdete ho i na Wiki ;P. Takže, když už nic jinýho, možná těmihle BL hrátkami mistra s hranostajem (hrabe mi) neurazím...

V ÚVODU jsem někde ke konci zmínila, že bych Leonarda chtěla dokončit. Teď, po dvou letech... xĐ splním si přání, chm.

Emilie Autumn - Rapunzel (+ Já xĐ)

31. srpna 2012 v 10:28 | Teri |  MP3 ;-D
Nevím, jestli si tím fakt chci špinit blog, ale... hm.


... Měla bych to okomentovat? =D

Ta skladbička mi až děsivě připomíná jednu holku, se kterou jsem se minulej rok seznámila. Ale FAKT masově o_o xĐ. Dokonce i textem, a tím naivním tónem, kterým se zpívá, milou melodií, která vám po pár dnech hraní v hlavě dokonale leze na nervy... xĐ To není náhoda, je to jak hymna o_O.

A co myslíte, řeknu jí o té podobě jako každé správné kamarádce?
...NE.
Protože mi dny daly ji poznat. A to v té písničce taky je. Tváří se tak nevinně, ale nedá se jí věřit (už kvůli té paní, která ji napsala ;D).

Jestli je něco pravdy na "v nouzui poznáš přítele", ukázalo se m ito hned dvojnásobně. A taky není pravda, že první dojem bývá zlý - pokud máte z někoho špatný pocit, dejte na ten špatný pocit. Možná občas vnímáte víc, než byste řekli.

Od naivky, jako jsem já, to možná vyznívá zvláštně, ale:
1) I naivky můžou být nebezpečný (viz písnička ;P)
2) ...aspoň máte jistotu, že vím, o čem mluvím ;D. Nepřipadám si zrovna jako nedůvěřivá holka, takže... někdy to narazí, no ;D.

Když už nic jinýho, poučuju sama sebe ;D. Vzpomeň si na Rapunzel, Teri! Můžeš ji mít ráda, ale drž si odstup! xĐ NEVĚŘ JÍ! Že jsi její kamarádka? Že tě má ráda? Miluje jako dítě. A děcka umí být krutý...

No... byl by to hezký román xĐ. Ne? Lol ... a taky Lal, dneska to lepší nebude xĐ.

Blog je teď pro mě místo plné vzpomínek... ale malé varování se tiež neztratí, že ? ;-D


LÁLIHOOOOO!!! ♥

Terikami

PS: Emilie Autumn - kdo pozná? Na tuhle babu mě naučila Petrelli a... jako skoro všechno, na co mě naučila, mě s Em.A. sice seznámila, ale mám dojem, že na konci na tom vlastně ujíždím mnohem víc než ona xĐ. Sice se této hudebnice někdy strašně bojím (xĐ ale fakt, vypadá tak zlá xĐ), ale... po stránce toho, co vytváří, ji naprosto šíleně obdivuju. Ať už tyhle "lehčí" věci jako Rapunzel anebo šílenosti z léčebny... je skvělá =P.

Jak dopadla "tripéčka"

27. srpna 2012 v 20:38 | Terikami |  Fanfikce
Omlouvám se, na nic lepšího se asi nezmůžu.


Pokud se pamatujete, Punk Princess Problem byla živelná kravina, která mě napadla ve vlaku po Animefestu 2011 xD. Chtěla jsem se pomstít jednomu chlapovi, co mě tam strašně vytáčel (a to ani nevím proč) a zároveň stvořit příběh, v němž by běhal týpek s růžovou parukou a vycpanýma kozama a nebyl to tento stylař z Kuragehime ;D =P.
Jenže se to zvrhlo....

... co čekat, psala jsem to já =P.

N-joooy!!

PPP4

27. srpna 2012 v 16:15 | Terikami
Kdy jsem to rozepsala...před rokem? xĐ Hm, v rámci dodělávání jsem to dopáchala. Že hurá? HURRRÁÁÁÁ!! =D =D =D

A buď to koukejte číst, nebo - možno lepší - hodně nevšímáka, lebo už moji "tvorbu" znáte a... xĐ LOL. Ale tentokrát to bylo krátký, přísahám. No, však se rozhodněte sami. pro mě je důležitý, ž se aspoň něco KONEČNĚ dobírá k smysluplnýmu konci. LAL

-Teri- *_^

Gravitation 4ages... !

13. srpna 2012 v 16:59 | Teri |  Gravi - ostatní blbosti
Zase v rozptylujícím prostředí knihovny... Sakra, napsat něco tady, kde je hafo lidí a pořád někdo mluví a něco se děje a někdo čumí přes rameno, to je fakt o nervy xĐĐ. Jsem zvědavá, jeslti ze mě vůbec něco normálního vypadne. No, kdyby ne... za ty 4 roky jste si možná už zvykli. Ne? =D
Pfff... a čumí......A čumí...........

Sranda. Víte, proč jsme sem přišla?? Už je mi to trapný, ale přišla jsem prostě napsat, že

MILUJU GRAVITATION!!!!!!!!!!!

Můj sen se splnil!! =D 4 roky (skoro už) od té doby, co ho znám, a pořád jsem fanatik!! =D A to naprosto nenásilně, nikdy jsem to nelámala přes koleno... wooohooo!! =D aaah to je úžasné.. jsem naměkko =D. T___T yupííí

V jakémkoli jiném přostředí bych to zkusila nějak odůvodnit, ale tady je tolik lidí, že... to nejde xĐ. Je to sranda, ale nejde to. LOL. Achjo.
Ne, nic lepšího ze mě nevypadne. Beznadějný co? A přitom jsem na sebe taká hrdá!! =D
Nejvtipnější na tom je, že všechny díly mangy (tedy, ty, co nejsou půjčený - potom to checknu ;P) tu na mě pomrkávají z police =P (hm, z dálky jich poznám 7...).
Je to zvláštní, ale ta černobílá komiksová verze mi fakt začala nějak přirůstat k srdci... o tom už jsem tu psala , ne? Aspoň je vidět, že je to pravda =P. Že nechápu proč, to už je jiný povídání =P. Fakt nevím, kdysi mi ta manga způsobovala těžkou duševní újmu.. =D (no...). Možná ji nesmím číst, když s cítím dobře. Ale když máte náladu, že byste někomu namlátili (a tu á včera teda měla), a pak jste z toho smutní, je to naprosto perfektní volba =D. Takhle z toho vždycky chytám záchvaty.
Pěkné je, že možná po letech konečně začínám mít OPRAVDU ráda Yukiho. Vždycky mě spíš vytáčel, nebo.. byl mi lhostejný, prostě jen blonďatej věšák na Shuichiho s ledovým pohledem a sexy košilí ;p. Ale te%d... on je v té manze tAK ROZTOMILEJ!! =D ("Prostě nemám ráda děcka.") ("Nebo jsi úchylný masochista a bere tě můj kousavý humor?" )
Připadám si debilně, že vždycky takhle přijdu s něčím, co už všichni kromě mě odhalili.. ale xĐ LOL!!! Shuichi je ...ah xĐ. Shuichi je já xĐ.
Ale i ostatní charaktery mi občas blesknou jakousi povědomostí. Většinou mi připomínaj několik lidí naráz xĐ. Výjimkou je - světe, div se - Hiro. Nikdy jsem nikoho podobného jemu prostě nepotkala. A to si piště, že bych chtěla! =D Shuichi měl aspoň parťáka na tvorbu, já si všehcno píšu sama a... podle toho to vypadá xĐĐĐ.

A jo, to ještě musím vybalit světu: PÍŠU PÍSNIČKY, DO HÁJE!!! PÍŠU A SKLÁDÁM!!! NA KYTARU JSEM ZAČLA HRÁT JENOM KVŮLI TOMU A NA KLÁVESY SE JENOM KVŮLI TOMU NAUČÍM! Hira nemám, ale je mi jedno že to musím dělat kompletně na vlastní pěst. Jenom to pak... trvá. Strašně trvá.
Dělám to odjakživa, ale lidi mají podivný talent to nevnímat pokaždý, když se o tom někomu zmíním. Divný. Ale včera jsem JASNĚ projevila známky probíhající tvorby a odezva doma.... NULA!!! Sakra!
Takhle: kdyby po mně někdo vybalil, že chce něco slyšet, asi bych byla v háji. Sice už moje písničky opustily šuplíky,ale pořád jsou nahráný nanejvýš na mobilu (a s chybama). Potřebuju mikráááák... sakraaa... a kdoví, jestli PC tak trochu neklekne... chjo.... ¨
No, nicméně mě to baví. Ne, nebaví, já musím. Prostě to tak mívám, se vší tvorbou to tak mám, já prostě musím, když ten nápad nechám ve svým mozku umřít, umřu s ním... ;D
Extrakt umělecký povahy.
Být otrokem vlastních nápadů je sice někdy děs, ale stejně se miluju ;P. navíc mám vždycky i racionální sránku své povahy, která mě - jakžtakž - drží na uzdě xĐ. uf, jinak bych už tu asi neseděla.

Čas odchodu se blíží, takže už pomalu končím ;). Tak jako tak však... Gravi mě po stopadesátě šesté vytrhlo z nejhorší nálady a dalo mi chuť do života, a za to NIKDY nepřestanu být vděčná. Miluju Gravi ♥ ♥ ;). A srdíček milión!! =D
Upřímně...... je to to jediný, co mi umožní přestat myslet na něj.
Ale možná jen proto, že... ne, tohle sem psát nebudu. Necápete, neva, musím, konec ;Đ.

LÁLIHOOOOOOOOOOO!!

TERI ♥ ♥ ♥

Dracula's Daughter xĐ

9. srpna 2012 v 15:09 | Terikami |  Ego
Jsem Draculovo dítě, řekla jsem si spokojeně a s fanouškovským obdivem jsem pohlédla na zubatý tip večera v jakémsi TV programu. Věděli. co dělají, když ho tam dali. Dracula je geniální xĐĐ!!!