Červenec 2012

Sen

16. července 2012 v 16:29 | Terikami
Nesnáším, když příliš dlouho spím. Mám pocit, že o všechno potom přijdu, vy taky?? o_o A většinou OPRAVDU přijdu o celý dopoledne, že xĐ. Ale tentokrát to za to přispání možná stálo. =P Zdál se mi tak živej a šílenej sen, jak už dlouho ne. A měl v sobě tolik té šíleností a života, že jsem se rozhodla, že z něj udělám příběh a napíšu ho sem xĐ. V rámci dokončování se zo rozhodně hodí. Pokud se tedy dohrabu ke konci xĐĐĐ.


Btw, vedlejším produktem těch snů je pairing ... ne, radši to ani nebudu říkat xD. Fanynky by mě vykuchaly zaživa. Lol xĐ.

Prozatímní design =P

15. července 2012 v 15:13 | Terikami |  Messeeji ^_^
Jak se vám líbí? =D


Připadá mi, že se ke Gravi tak nějak hodí. Už kvůli těm flitříkům ;D (všimli jste si, co gravi charaktery nosí, ne? xĐ Zlatý devadesátky xĐĐĐ =P).

Krom toho ma design jedno malé prvenství - poprvé se na záhlaví objevil Ryuichi (v záhlavích většinou se držím jenom u blonďatý a růžový hlavy ;D)... a taky Hiro (když nepočítám jedno záhlavko, na kterým byly jejich siluety) - Hirovi jsem to dlužila už dlouho =D. Má v létě narozeniny a vždycky jsem mu chtěla udělat narozeninový design - což neklaplo. Tak aspoň takhle =P.

jó, je to sranda... poslední dobou zase ujíždím na G-manze xĐ. Je tak sladká!! =D A to jsem z ní při prvním čtení měla takovou depresi... nerozumím tomu =/. A dlooouho.
Možná je to tak proto, že se karta obrátila a bývám smutná kvůli něčemu jinýmu, takže "hlouběji už nemůžu"... nebo tak něco... =D pozitivní vyhlídky, že? #ĐĐĐ Každopádně, Gravi je sranda xĐ. (Sranda je se v něm poznávat...lol xĐĐ)
Tyhle kecy vedu pořád dokola, že? xĐ Aspoň nikdo nebude smutnej, až blog přestanu aktivně tvořit (*jako by někdo měl být, ale... co, no xĐ - naděje na fanoušky je vždycky #Đ*), protože bych stejně furt psala to stejný... doufám =D.

A zpívám si děsně veselou a roztomilou písničku od Davida Bowieho (aneb - WTF?! o_O xĐ) a nějak nemám chuť přemýšlet. Ani psát kraviny. Mizííím ;-PPP.

LÁLHIOOO ♥

Terikami

PS: Zpráva pro Petrelli: Je to děs, čtyři roky blogu a zase mi do komentů píšeš jenom ty xĐĐĐ. Tomu říkám vývoj. Chjo. Děkuju ;).
PPS: Rada od člověka s rádcovským komplexem (ano, už zase se mi potvrzuje): Pokud jste někdy až příliš suverénní bytostí (jako já...), myslete na to, že jisté není vůbec nic. Jisté je jen to, že vy tu budete trčet (no, vlastně ani to ne). A NIC nebude muset být jisté ;-D.
Sice to není moje poučka (já jsem ji jenom zprznila ;D), ale... usnadní vám pár pádů. V jednu chvíli milujete svůj úžasný život a za chvíli...no, někdy mě přepadne strach. Zrovna dnes mě přepadl z thoo, že na tento blog postupně VÁŽNĚ přestanu psát o_O... CO TO MÁ BÝT?!?!?! Lal =d

Come un bambino che si confonde =P

13. července 2012 v 11:47 | Terikami |  Ego
Dětátka... (=D pedobear je tu!!! Achjo..)

Pokud jste si toho všimli (všimli...?), blog před pár dny slavil čtvrté výročí od svého založení. V předvečer onoho výročí jsem (v návalu zoufalství, že jsem sama doma ;P) sem nějak bezprostředně znovu začala psát. Mnoo, článek je poměrně děsivou záležitostí, ale --- kolik takových bylo xĐ. I děsivějších. A vy mě znáte, tak snad mi to kolegové seshora* odpustí.
(selhání vkusu. a inspurace xĐ)

Chci tento blog jenom dokončit. Jenom nějak smysluplně srolovat čtyři roky potahovanou a namáhanou rohožku (xĐ nepovedených metafor čekejte víc, mám za sebou maraton v Pánovi Prstenů*** a všechny ty Legolasovy poučky jsou strašně vlezlý ;-P #ĐĐ LOL). V únoru jsem to tu usekla, protože jsem neměla na výběr** a zoufale jsem chtěla změnu, ale.. takhle by se mi to nelíbilo.

Takže blog dáme znovu do parády!!! =D Nastavím tu pravděpodobně nějaký permanetní design - trošku oživíme tu černou, co tu máme - provětráme rubriky... dopíšeme nedopsané (fanfikce a podobně, některý 2 roky starý xĐĐĐ) a tak.. A pak napíšeme nějakej věrnější a míň sentimentální článek na rozloučenou a bude. Hotovoooooooo =P.
(jo, do sentimentu jsem se poslední dobou propadala nějak moc často... nebo vás to nenapadlo? Doufám, že ne, ale stejně chytám podezření...)

Vzhledem k tomu, že moje nadpisy jsou většinou úplně od věci (ačkoliv ... možná jistým způsobem, kterej bohužel chápu jenom já (xĐ), patří k tématu), mám takovou tradici jejich vysvětlování. Tedy, spíš nějak naznačím, co to mělo být, a buď si to lidi přeberou, nebo ne (když ne, nemám jim to za zlý, někdy na to nechápavě čumím i já xĐ). Takže to zkusím i tentokrát. Dneska dvojkuju - většina věcí ma 2 body (nebo jsou to dvojsmysly #ĐĐ): 1) název článku je část textu (od písničky, kterou začínám nesnášet - je to kýč, připomíná mi to jednu divnou ženskou a dny a noci se toho člověk NEZBAVÍ!!!!), 2) název článku vystihuje jakýsi střípek mojí osobnosti (jeden z těch milejších ;P)... nejsem jediná, kdo si všiml, že moje nálady a "životní postoje" (mu-ha-ha) se mění jak vítr =P -_-. Ale ne. Ne, teď kecám. Nálady možná, ale stejně chci pořád dokola to samý. Na tomto blogu je to docela dobře patrný. I když spíš mezi řádky. A tak podrobně tyto kydy nikdo díkybohu nečte, takže... uuuuuuuuuuf!! ;-D
Pořád dokola to samý... no, možná i to mě někdy vytáčí.

Jak složitý to může v mozku mít jednoduchej člověk, že? =D To ani NECHCI vědět, co se honí hlavou těm ostatním...

LÁLIHOOOOOOOO!!!

Terikami ! ♥ ♥ ♥

* nevím, co mě nutí být tak familiární, ale... co =P
** říkám já.. víte, jak to je xĐ prostě se mi nechtělo.
*** hlavně proto jsem šla na blog.... mám z toho za sebou takový středozemský stín a ráda bych se ho zbavila xĐ. Taky bych mohla napsat, jak je vtipný Legolas, když svádí Aragorna, ale už to na tomto blogu jednou bylo a po deseti hodinách pobíhání okolo Modoru toho mám i docela dost xĐĐ o_O. Nicméně - NEJSEM SAMA, KDO SI TOHO VŠIML!! AAAAAAAAAAAACHACHAAA!! xĐĐ *šťastná že není úchyl, popř. že není jediný úchyl na této planetě xĐĐ.You're NOT alone!*


PS: Jedna dobrá (sentimentální) rada (jako by jich nebylo málo o_O xP. Asi mám rádcovský komplex nebo já nevím...): Vlastně dvě - 1) Nelitujte se. 2) Když už to jinak nejde a litujete se, nikdy to nepište na blog, který se nechystáte zrušit ;-Đ. Věřte mi, že po pár letech je to otrava. A situace se nemění... baf baf pufyfuffy LAL xP

Festival trapnosti

8. července 2012 v 0:13 | Terikami |  Ego
Většinou všem předhazuju, že "můj život je muzikál", ale jsou dny, kdy si radši nelžu ~ viz název. Žádný muzikál.
Jak ráda přitom tvrdím, že chyby člověk dělá, aby se z nich poučil! A taky tvrdím, že nesnáším lži.... a přitom to druhé tvrzení tak trefně ironicky shazuje to první. Protože ne, Teri se nepoučí. Nestačí jí, že se spálí jednou, musí si z toho ohniště udělat přistávací plochu nebo co o_O.
Jak z toho vybruslit.. napadá mě jen jedna věc, někde jsem to četla nebo slyšela: Sny nám nepřinesou odpovědi na naše otázky ani skrytá proroctví. Jsou tu, aby nám pomáhaly žít dál - motivovaly nás. Říká se, že sen je splněné přání (*ale mnohdy z toho nakonec vyjde i skrytá obava, takže pohoda ;D - ten sen o sexu s kingkongem tedy možná nic neznamenaaal ;D lol) a podle toho se pak každej zařídí sám, však...Takže až budete na dovolené jako já a začnete šílet "mně se o tomto místě zdálo jahuuuu!!! a byl tam ooon jahuuuu!!" , vzpomeňte si na velkou Terikami a její chyby ;P. Pak to děvče totiž mrklo na svůj starý blog a zjistilo, že ve dva roky starém snu tehdy vidělo něco úplně jiného než dnes a ROZHODNĚ to nebylo žádné proroctví ani osud ani NIC. Byl to prostě jen sen, do kterého si ta baba podle toho, jak se jí to hodí, promítá, co zrovna chce.

No nnnení to debilní?? *úsměv z reklamy na zubní pastu* =D

(Terikaminy chyby.... wow xĐ byl by to dobrej název pro knížku...... no uvidíme, třeba jednou ;-Đ lol)

(proč hrušky?? o_O mám divný asociace #ĐĐĐ)

Festival trapnosti by se opravdu mohl konat. Představte si jen ty masky......... jak na maškarní. Ale všechny trapný. A lidi dělají "trapný" věci, snaží se být vtipní, prdí, ...
(díkybohu už začínám být ospalá, takže si odpustím pitvání slova "trapný" a jeho skutečného výnamu... nejsem kokot, ne ;D LOL)

Božeee... a to jsem původně chtěla jen vzkázat světu, že tento blog chci dodělat. Něco tu chybí, pár nedopsaných fanfikcí, rubriky... Vrhnu se na to brzo, ať to mám do konce svých dnů (čti: prázdnin - Teri moc kouká na reklamy ;D) hotový. Chjo.
Co dělal Shuichi, když byl sám doma? Já se zoufale snažím zaměstnat a hrozně to nenávidím. Díkybohu to je jen jedna noc, ale i tak... brrr x_x.

Trapnost se skrývá i v mojí úchylce pro symbolismus, kterou si tak zatvrzele odmítám přiznat. Když mi před 10 minutami došlo, že je 7. a zítra bude 8. a blog byl založen 8. (myslím o_O), začala jsem okamžitě plánovat, jak to udělat, aby se článek vydal až zítra o_O. Je to děs. Měla bych se tomu vyhýbat. Nebo kliknout na "Určit datum vydání" a ušetřit si nervy ;-P.

(Ale pravdou je, že občas se najde nějaká shoda, která mě fakt dostane o-O. Například moje staré dobré číslo 26. narodila jsem se dvacátého šestého a je to dvakrát 13, takže jsem to automaticky brala za své šťastné číslo =D. Ale pak se vylouplo tam, kde ho nikdo nečeka,l a ... chjo. Teď je to spíš taková ironie.)

dvacet šeeest..............................................................................................

Tímto vším bych ráda, kdybych to uměla, řekla: Nevěřte na osud, věřte v Boha. Křesťani mě někdy vytáčí k nepříčetnosti tím svým vlezlým svatouškovstvím*, ale... oni nejsou Bůh. A týpkovi na B se prostě člověk nevyhne, nebo co. Nebo spíš je to s ním podobné jako s těmi sny: člověk si v něm najde, co potřebuje. Když chce =P.
Protože když já chci, dokážu najít estetiku ve zrezivělým hřebíku přesraným od nemocnýho holuba (lol xĐĐ) a spojitost mezi vílou a časopisem Elektro (bývaly doby, kdybych řekla, že umím taky najít dvojsmysl ve slově "vozovka", ale zjistila jsem, že na to jsou i větší talenti než já =D díkybohu... puff). Jestli to máte podobně... nejspíš bychom měli o čem pokecat ;-P.

Jdu spát, festivalů už mám plný zuby a chci si je ještě vyčistit ;-D. Je STRAŠNĚ neoriginální a trapný hodit do tohoto článku písničku "Mission" od Kerli, ale... on to tu stejně nikdo nezná, tak co #ĐĐ. A trapný... to už jsem tu dneska měli.Až uslyšíte to "Maybe God will be around" a dojde vám, jak mě ASI napadlo, že se písnička hodí k článku**... Shuichi Shindou je moje dvojče, tak co jste čekali?! xĐ v mozku mám všude jenom jednosměrky, smůla ;P. Ale i tak se to sem hodí, je to jedna z písniček typu "Tohle si pouštím ve tři ráno, když se divím, že ještě žiju...." .... divný je jen, že písniček tohodle typu mám víc #ĐĐ.
A mám pocit, že můj psací styl je čím dál míň srozumitelnej....... Ehhmmm, je to jen můj pocit? Halóo?? *rozpačitý úsměv* ufffidíme, no =/... lol xD.

OK, mějte lepší noc než já den a zatím papapa ;-D.

Terikami ♥ Teri


* a to pak zjistíte, že... No nic o_O. Fajn, přeháním, ale všechny ty ksichty, co se serou do kostela každou neděli, se tváři děsně povzneseně a přitom... jsou to stejný špíny jako my. Sorry.
** btw, ona se sem hodí už kvůli tomu kreténskýmu koni.... do háje, já mám den xĐĐ TICHO!!! Dobrou noc ;-P ^^.

PS: Znáte někdo Serenu Rossi? xD Má slaďák, kterej je tak šíííííííleně vlezlej..! brrr.

PPS: Je po půlnoci - nakonec ten článek fakt vyjde osmého! =P symbolista ve mně by měl mít radost... ale teď mě to spíš vytáčí. No nic. L.A.L.