Únor 2012

Starouš psychouš se vrátil ;P

21. února 2012 v 19:29 | Terikami |  Messeeji ^_^
(Na chvíli..)

Děti moje ;D !


Mám dobré zprávy pro ty z vás, kteří mě prudí pro moji neaktivitu (no, za to jsem vlastně docela ráda =D. Horší by to bylo naopak... --> PRUĎTE DÁL!! xĐ LOL) - blogování mi začíná chybět. A to hodně. Moc. Zase začínám cítit, že mám v sobě takovou tu šťávu, která vás do psaní nutí... A to je dobře.

Nicméně - nový blog jsem nezaložila proto, abych ho vedla stejně jako tenhle. Čas na změnu =PPP!!! A k tomu se ještě musím dopracovat a dát tomu chvilku čas, takže majte prosím strpení a ... koneckonců píšu pro sebe ;D. Smůla!! haha

LÁÁlihooo ♥ ~_^ !!!

Teri

PS: A krom toho to bylo hloupý. Mám sto chutí smazat ten článek na rozloučenou. Je stupidní. Něco takového jsem vždycky chtěla někam napsat - a taky jsem to psala i jinam (do deníčku na poslední stránku, ...) --- jenže tady to moje libování si v koncích, v nichž se s hlubokým pochopením loučím... rozumím tomu, co chi a děkuji a to, co jsem prožila... k tomu přihodím pár myšlenek hodných mudrce (haha) a s jistojistým uvědoměním se rozloučím a odejdu do nové kapitoly svého života.
Nevím, proč na tomhle tak visím, ale pavda pro ty, kteří by tomu snad - stejně jako já - rádi podlehli, musím vás zklamat: NEFUNGUJE TO.
Po pár dnech se vaše skálopevná přesvědčení, o kterých tak uvědoměle přesvědčujete okolní svět (kéž vám to ani nevěří ;D), zhroutí jako Dvojčata 2001* a vám postupně dojde, jak jsou ta slova plytká, jak hloupá, jak jste pořád stejně naivní a nová kapitola vašeho života se prostě NEKONÁ. A konec, šmitec, this room's gonna be my greatness... (tu poslední poznámku taky moc nechápu, je to taková frázička, kteoru říkám furt ;P)
Všichni dobře víme, že na rozsévání moudrosti jsem moc blbá ;). Tak mi to, kdybych se snad zas někdy pokusila o poučování o životě, moc nežerte ;D. Jsem prostě naivní, milující člověk ;D **).A blázen a to mě baví =DDD. Lálííí!!

* sem nechtěla psát "domeček z karet", no... =P je to ohraný
** Mluvím o povaze, ne o citech. JSEM "milující člověk". Nemít city, byla bych silnější, ale takhle.................. -_- někdy bych místo srdce chtěla fungovat na elektriku ;D. Bylo by to nažší. Lal