Prosinec 2011

..Překvápko ;-D

21. prosince 2011 v 21:57 | Terikami |  Messeeji ^_^
Víte, dojali jste mě.

A to je vždycky nebepečný xĐĐĐĐ.


Takže, ačkoli nemíním v tomto blogu pokračovat, mám pro vás takový mini-mini vánoční dárek -
a tím jeeee....

-
-
-

"CHVILKA NAPĚTÍ" XĐ XĐ XĐ

-
-
-
Moje nová adresa.

^__^ A jak zní??? Počkejte si pod stromeček, jinak to nebude překvápko xĐĐĐ.

Sledujte pilně můj současný blogísek a zatííím ;-D ♥ Dám vědět =*

Terikami

KONČÍM

18. prosince 2011 v 17:56 | Terikami |  Messeeji ^_^
Ne, nemá to cenu.
Návštěvnost klesá, inspirace nepřichází, Havel umřel... (xD)
Sekám s blogem. Možná jsem to tu chtěla udržet trošku dýl (4letý výročí by bylo mooc pěkný ;D), ale... kdo přežívá, nežije, a tenhle vegetující blog je toho důkazem ;-D.

Chcem poděkovat SB, který tu se mnou všechny moje kecy přežívaly, všem návštěvníkům, i těm blbečkům, co mi sem posílali reklamy... xĐ Miluju vás. Autorky některých spřátelených blogů jsem měla možnost i potkat, za což jsem moc ráda. Jsou to milý a příjemný holky (ačkoli nejedna z nich žere yaoi ;-D) a dokazují, že na internetu nečíhají jen pedofilové a špehové ;-D LOL.

Bude to znít otřepaně, ale tenhle blog mě provázel v asi nejšílenějším období mýho života (magor jsem byla vždycky, ale... chápete, jak to myslím xĐĐ) a byl mi mnohokrát velkou oporou. Některý věci je prostě lepší si napsat. nemluvě o všech těch fanfikcích a příbězích šílený Terikami... xĐĐĐ stejně mi to bude chybět.

Neumím lhát, takže to, co tu říkám, je (podle mýho názoru ;D ) pravda. Člověk má vždycky období, ve kterým se takzvaně "hledá". Zkouší, co umí, co neumí, poznává, co chce a co nechce, testuje... A ačkoli jsem teď přes dva roky tvrdila, že tohle období mám díkybohu za sebou... v tuto chvíli mám dojem, že končí právě teď, když blog, kterej na počátku tohoto hledacího období vznikl, ruším.
Teda, ne že ruším xĐ . Zatím ho tu nechám vyvěšenej a oni ho pak kolegové admini zruší sami až se sem dlooooooooouho nepřihlásím. Články si zkusím někam uložit a skopírovat, protože mnohdy mi blogísek nahrazovat deníček a nechci o ně tedy přijít ;D.

A co jsem se o sobě za ty tři a něco roky na theressworld.blog.cz naučila? Že kromě keců a keců patrně neumím vůbec nic ;-D. ne, tak ... Jsem umělecká povaha, což je sice moc hezký, ale ve "skutečným" světě zaprděnýho gymplu se s tímhle přežít nedá. To intoušský prostředí mě ničí. Jenom si říkám...co se mnou sakra bude?
Jenže za těch pár let jsme se poznala víc než dost, a tím těžší je se mnou hnout xD! Sorry, profesorky!!! =P

Končím, končím. To je ten důvod, proč už sem dál psát nemůžu. Kecy a kecy a kecy, a všechno o ničem. Řeknu to stručně - mám co ztratit, mám se za co rvát, mám proč bojovat, mám co a koho milovat, a mám smysl. To stačí jako vybavení na dlouhou cestu za sny ;-D. A já tu cestu půjdu, pošlapu a čím víc lidí bude kráčet se mnou, čím víc jich potkám, tím líp ^^. A blog už snad nebudu potřebovat ;D. Děkuju, mějte se krásně.

Poslední lálihó ;-D:

LÁÁÁÁLIHOOOOOOOOOOOO !!! =D =D =D

Lol it

Terikami ♥ s láskou

PS: Jeslti si někdo zaslouží oooobrovskou pusu, je to Shuichi =D. Jakkoli je kreslenej, je to můj maják. Hrozně moc mi helfnul. Takže zatiaaa'L =D.
PPS: Abych se přiznala (xĐ) - mám v záloze takovej jakože další blogísek xĐĐĐĐĐ. Sem děnsá baba, co? xĐ Když já bez toho asi přece jenom nemůžu být. Možná dlaší blog rozhýhu, do ničeho se nedohlám nutit. Jenže mě pálí rozepsaný ódy na hudební interptery, fanfikce a vůbec... =D. Uvidíme. Mizím, jdu píct cukroví =P. Papa ♥ keep shiiining **************

Měníme duši blogu...

9. prosince 2011 v 22:20 | Terikami |  Messeeji ^_^
... design xĐĐĐ.


Zatím je to v rekonstrukci, ale dokážete si asi představit, co z toho všeho nakonec vzejde. Jenom podotýkám, že si tu teď pravděpodobně budu hrát na citlivou dušičku nebo co... nějak ten design vyšel úplně odlišně od mých oblíbených barev a tak dál xĐ.

JinaK? Nechci tu s blogováním seknout...ale schyluje se k tomu. Tak uvidíme ;P.

Zatím

Teri

PS: Nikdy jsem se od Shuichiho takhle nevzdálila. Aspoń... Doposud nám nějak všechno vycházelo stejně, ale... pufff. Nic. Zamilovat se až do krve, pak se tomu pokoušet utéct a skočit při útěku do náruče prvnímu slintovi, kterej se objeví v mý blízkosti... A pak mi dochází: moment, není to slinta, mám ho vlastně strašně strašně moc ráda... a hurá. Fakt skvělý. Místo na jednom teď visím na dvou. A ... pravý důvod, proč nechci psát na blog? Bojím se. Někdy se tu docela svěřuju a už jsem si otloukla nos o návštěvníky, kteří ví, kdo jsem a o kom píšu. Nicméně tohle všechno píšu... pro jiný uši než pro... však víte ;). Jsem dementní a jdu se prospat. Zatialll ♥ ^^


Pozor na texty o_O

3. prosince 2011 v 21:42 | Terikami |  Ego
Už dlouho mě článek tohoto typu pálí na prstech ;-D (a to pálení nesouvisí s tím, že jsem dneska měla na večeři kuře v chilli xĐ to jen tak na okraj..).


Už staří Řekové tvrdili, že hudba má zásadní vliv na utváření lidského charakteru.

S tímhle můžu jenom souhlasit - a ještě k tomu přihodím pár věcí.

Dávejte si pozor na to, co posloucháte. Jsem zastánce názoru, že hudební stránka věci je důležitejší než text, ale vyplatí se zaměřit se i na to, o čem se ve skladbě zpívá.

Dávejte si pozor na lyrics.
Protože vždycky, VŽDYCKY na ně dojde.

o___O
Věřte mi, znám to. Jeden den posloucháte nějaký song, pohoda, akorát nechápete, kterej idiot ten text sepsal. O pár dní později sedíte na stejném místě, posloucháte stejný song a s fascinovanou jiskrou v očích se vám honí hlavou: "Svatá pravda...Svatá pravda..."


Je to děsivý. Dnešní počasí bylo jako vystřižený z písničky od té divné gothické borky (který sama pro sebe říkáím Emilka A. xĐ možná víte, jestli ne, varuju. lol). Před pár dny to bylo něco z tohoto songu, tohle z tamtoho, tady jedna vskuvka od tamtoho a blablabla. Šílený! Je to k zbláznění! #Đ
Původně jsem si myslela, že se to aspoň vztahuje iba na jazyky, kterým fakt trošku rozumím, ale asi to nebude tak snadný. Necelou hodinku po tom, co jsme se s Boyfriendem postupně přestali válet po posteli (neptejte se xĐ lol), se mi naprosto živě vybavil text tý roztomilý písničky z roztomilýho Chobits o roztomilý dětinský lásce.
Bylo to PŘESNĚ ONO...

xĐĐĐ LOL

Mohla bych zjistit, jestli to funguje třeba i když ten text napíšu sama xĐ. Bych si kapku nalajnovala život, no xĐ. Zajímavej nápad...


A co vy? =D Taky máte chu%t s blogem švihnout? xĐĐĐd lol*

LÁLIHOOO ^^

___Teri___

* uki-doki, já blog rušit nechci, spíš mám čím dál větší chuť přejít na jinou adresu a trošku to celý přeorganizovat - malinko změnit zaměření a tak dál. Tak.. uvidíme. Teď už bych na to mohla mít čas ;P. Zatiaaaľ ♥. Lal