PPP (punk, princess, problem) - Characterz

23. října 2011 v 22:28 | Terinaaaa |  Fanfikce
Ahojkyy!! =DDD

Tento článek vznikal v různých dnech. Tento řádek je napsán 22.10.2011.

A TOHLE týden před tím:

Mám dost fajn náladu ^___^ a díkybohu se mě jak klíště drží už od rána, což je skvělý!! ♥
Nu a v té dobré náladě jsem se rozhodla, že zase trošku pohnu s těma blbostma, který tu občas píšu.
Škola je v tomto uhledu kupodivu docela inspirující =D. Hlavně kvůli té Boys, Boys, Boys! atmosféře xĐ. Zezačátku roku jsem si to užívala (totiž, po roce na škole, kde vychází 2 kluci na 2 ročníky se vám všichni jeví sladce ;-Dlol) trochu víc než teď, ale stejnak je to fajn. A mimoto sleduju živý odkazy na postavy xĐĐĐ a to je drsný a skutečně inspirativní.
Třeba dneska mi jeden týpek, kterýho bych nazvala "Adamovy oživlý vlasy" (xD) uvolnil místo, když jsem procházela. A tak ~_^ (jinak si nejsou extra podobní, ale ten účes totálně teda xĐ lol). Aspoň mě to nutí na ně myslet...

NO? TOHLE PÍŠU OPĚT 22.10.2011 (nebo si to aspoň myslím, páš už mi z toho hrabe xĐĐĐ)

Po třech částech mý nový trapfikce přicházím s přehledem charakterů. Nějak se mi jej už dlouho chtělo udělat ~_^.
Zároveň tu máme (Hurááá!) změnu názvu - tu původní kravinu ("Princessed cosi blablabla úlet") předělávám na "Punk Princess Problem" - zkratka PPP ;-D. Že je to o "moooooc" lepší, to vím sama... ;-P. Ale aspoň to dává smysl.

A ještě tu máme jednu (doteď nedůležitou, ale odteď by mohla být matoucí) věc - škola, ve který se odehrává většina děje, je konzervatoř. Tedy, taková ta konzervatoř, která vyučje i normální středoškolský předměty. Jednu takovou jsem párkrát navštívila, ale nebudu nic zastírat - může to tam chodit úplně jinak xD. Vymyslela jsem si to, je to čistě fiktivní. Čímž myslím, že konzervatisti mi nemají proč nadávat, oke?! ;-D
A tak můžeme hlasovat (=D) - Adam je na hudebním oboru, ale CO tam studuje? xĐ Víme, že jako doprovodnej nástroj má klavír (a co si o tom myslí, se dovíme v dalším díle ;-D), ale jeho hlavní...? Co myslíte? =D (Upřímně řečeno, já mám asi tři tipy xĐ. A to jsem měla za to, že mám svý postavy přečtený a pod kontrolou.... xĐĐĐĐĐĐĐĐ LOL)

A tak. Článek je dlouhej jak sviňa xĐĐ. Takže bacha... Lálihooo!!!Adam

Věk: 17
Narozeniny: 18.4.
Výška: 172 cm

Vlasy: hnědé, trochu "přerostlé", polodlouhé, dokonale rovné (bez žehlení xĐ)
Barva očí: modrá

Styl oblékání: Nemá nějak extra vyhraněnej, ale jsou věci, který by na sebe NEVZAL. Nejčastěji si ho představuju v užších kalhotách a košili nebo dlouhým, volným tričku (možná se v něm snaží nevypadat tak pohuble, ale efekt je spíš opačnej xĐ je vyschlý) a kdovíproč mi v souvislosti s ním vlezly do hlavy i takový ty kožený rukavice bez prstů - jak na motorku nebo tak xĐ.
Hlavně NE "sportovní" oblečení! Je to takovej nedbale-elegantní uměleckej typ xĐ (nebo by na to spíš neměl..)

Něco o povaze: Původně mi připadal děsně naivní, ale od první části mi TOLIK přerostl přes hlavu, že se nestačím divit xD. Už z něho fakt nemůžu. Mnohdy vyznává jen svá vlastní pravidla, ale bývá v nich až překvapivě striktní. Řekla bych, že má dost silnou morálku...
Nop, jinak je optimistou, na kterýho je toho poslední dobou trochu příliš ;). Smysl pro humor, pro ironii, apod.
Zbožňuje svou mladší ségru ;-D.
Je i extrovert, má rád společnost a je velmi komunikativní, ale ..jak to říct #Đ.. má skrytý hlubiny a sám ví, že se v nich občas ztrácí...
Já jsem si ho poslední dobou oblíbila, abych řekla pravdu ^^. Není na škodu se od něj občas nechat poučit xĐ (a on poučuje rád, pokud jste si toho někdy všimli).

Ještě přidávám poznámku - sice jsem mu sobecky přiřadila stejný znamení jako sobě (takže beran =P), ale jak se "vyvíjel" a příběh pokračoval, došlo mi, že zas tak extrémně jej beránek nevystihuje. Narvala jsem do něj spoustu vlastností, které u mě mají jenom mlhavou šanci se projevit... a proto jsem se rozhodla, že speciálně jeumu přiřadím i ascendent: Rak xD.
(Kdo to zná, ten chápe pojem ascendent, kdo nezná, tomu ho vysvětlovat nebudu. Moje víra na znamení rozhodně není až tak silná, ale pro vymýšlený charaktery je to super ;-D. Snadněji se v nich pak vyznáte ~______^)

Oblíbené jídlo: ZA TO SE STYDÍ!! XĐ takže nemůžu říct, ačkoliv ho znám =P lol
Oblíbená hudba: Rock a klasická hudba. Myslím, že by nepohrdl ničím, ale tyto dva žánry (no, "žánry") ho perfekně vystihují. A když to spojím a řeknu "symphonic rock", není to jenom jeho styl, je to to, co jej vystihuje.. doslova xĐ. A třeba takovej jazz se k němu zase nehodí xĐ.
Pro co má slabost: Holkyyy!!! :3 =D A tím nemyslím jenom, že je to bezohlednej děvkař (což je xĐ), on holky jednoduše miluje! Fascinují ho... Pro to, jaké jsou, jak vypadají, jak se chovají,... jsou jako jeho hobby =D.
Barva, která mi k němu sedí: Zas ta modrá xĐĐĐ jak já tu barvu nesnáším, tak k němu fakt jde..
Oblíbená hláška: "...Kus..."

Inspirace pro jeho vzhled -
Itoshii z Maido Manie #ĐĐĐ ale Adam je víc bishík a míň uke...
Max

Věk: 20
Narozeniny: 22.11

Výška: 172
Vlasy: horní polovina vlasů (!!! xD) odbarvená, dolní tmavá, vlasy rozcuchaný (ale pečlivě ;-D), a k tomu jeden úzký delší pramen.
Oči: zeleno-zlaté

Styl: punk, rock, metal... jak jde do něčeho elektrická kytara, jde s ní ;-D. To se projevuje i na jeho stylu, takže potrhanej oděv, cvočky, piercingy, trička se skupinami, orvaný kalhoty nebo i maskáče, vysoký boty.... asi největší stylař v celým příběhu ;-D (o převlecích nemuvě, že..).

Něco o povaze: Jediná postava, která měla ve svém zrodu inspiraci ve skutečném, živém člověku. A ačkoli není hlavní postavou, celý příběh vznikl na jeho popud xD. V co se příběh překlene, nikdo neví, ale Maxík u toho 100% bude xĐĐĐ lol.
No a jinak ... typickej bad-boy ;-D. Kromě toho, že rád provokuje okolí, si s s ním i rád pohrává... a kdo nemá nervy... je v háji xĐ. Žije hodně ve vlastním světě mezi obchodem s drsňáckými hadry a ještě víc drňáckými koncerty... lol xD. Rád se baví a má dost známých, který si k sobě však minimálně připouští.
Občas ukáže i svou lidštější stránku, ale ... na to si teda sakra počkáte xĐĐĐĐ.
Možná má negativní zjev, ale v zásadě je hlavně optimista... snad proto, že má dost potlačenou moralitu =P lol
(co se znamení týče, měl by to být přesně přelom Štíra a Střelce ;D)
Oblíbené jídlo: Cokoliv s chilli ;-D
Oblíbená hudba: To dá rozum, ne? xĐ viz výše...
Barva, která se mi k němu hodí: čevrená a černá ;)
Pro co má slabost: cigarety, občasný crossdressing
Oblíbenou hlášku radši nechtějte znát xĐĐĐ

Inspirace pro jeho vzhled - ( konkrétní člověk! pssst xĐ)

dejme tomu...Niki

Věk: 16
Narozeniny: 5.3.
Výška: 159

(Poznámka: Balerína ;-D)

Vlasy: Tmavě hnědé, "mikádo", ofina
Oči: Čokoládové a hlavně VELKÉÉÉÉ XĐĐĐ jediná čistě manga-holka v příběhu ;P.
Styl oblékání: Nic moc výrazného, nabírané sukně, šátky, ...

Něco o povaze: Možná působí jako prvoplánová husička, ale opak je pravdou. Je sice (jako Adamova kámoška ze školy) hodně obětavá, ale Adama má přečtenýho a nedělá si iluze ani o tom, jaký je, ani o jeho "ušlechtilých" cílech. Rozhodně je introvertka, ale - jak už jsem zmínila - hodně přátelská a ochotná pomoct. Přesto všechno mi ale někdy připadá strašně posmutnělá... melancholička ;-D.
Zpočátku jsem ji nesnášela, ale pak mě postupně překvapila právě tím, že i přes vstřícnost k okolí si tvrdě stojí za svým. Méně výrazná, ale zatraceně důležitá.

Oblíbené jídlo: Baletky někdy jí? xĐ
Oblíbená hudba: Stejně jako Adam má vztah ke klasice, ale krom toho je spíš na takový ty nezávadný, pozitivní popový písničky..
Barva, která mi k ní sedí: Kupodivu hlavně černá... a starorůžová...
Pro co má slabost: Pro malinká, okatá zvířátka! =D (Jsou jako ona...)
Oblíbená hláška: Všechny nadávky zaměňuje za "kokos", "kokoska", "kokosina", "Jdi pod palmu" apod. ;-D Za všechno může kokos!

Inspirace pro její vzhled:


hm... #Đ

Sun-Min

Věk: 28
Narozeniny: 7.8.

Výška: 168 (samý 8!! xd)
Vlasy: Černé, dlouhé
Oči: Tmavošedé

Styl: Hodně se řídí tím, co "letí". Většinou si ji představuju v kraťasech nebo uplých džínách, lesklých mikinkách, košilích, ... Má tmavší (vysolárkovanou...) kůži a k tomu se hodí spousta věcí.

Něco o povaze: Je kapku záhadná, což ale nevadí, protože v příběhu není nijak extra důležitá. Nohama na zemi, cestuje, vydělává... a vrcholem jejího týdne je nakupování hadrů a sbalení nějakýho z dlouhý řady chlapů... Je milá, často rozesmátá a i jaksi "hravá", ale všimnete si, že nejvíc jí jde o tu babu, co vidí po ránu v zrcadle. Mívala jsem ji radši, ale teď už se její čas ve story beztak krátí, takže... co, no xĐ. Bye-bye!

Oblíbené jídlo: Žvýkačky xĐ
Oblíbená hudba: Dance, hudba z rádia, a K-pop... koneckonců je nejmíň napůl korejka =D
Barva, která se mi k ní hodí: Růžová, Oranžová.. hlavně teplé barvy
Pro co má slabost: Zřejmě pro Adama ;-D ale kolik takových má... ?
Oblíbená hláška: ?

Inspirace pro její vzhled:


Yu-bin!!! =D

Tomík =P

Věk: 18
Narozeniny: 6.5.

Výška: 181
Vlasy: kratší, tmavé, "ježaté" ;-D
Oči: ocelově šedé ;)

Styl: neformální... spíš absolutně neřeší, co na sobě má ;D
Něco o povaze: Trošku přihlouplý, ale milý kámoš Adama. Vedlejší postava. Možná působí idiotsky, ale svým způsobem je ze všech kluků z příběhu nejroztomilejší. Naivka xĐ.

Zpočátku se moc neprojevoval, ale... mno, uvidíme xD.

Inspirace pro jeho vzhled:


Adamova sestřička - Alex

Věk: 6 a půl! =D
Narozeniny: 5.2.

Typická zlobivá mladší sestřička s blonďatými culíčky a příliš velkýma očima (jež mají stejnou barvu jako oči jejího bráchy - jediné, v čem jsou si fakt podobní!). Adam ji žere xD. Nevím, proč přesně ji sem dávám (=D), ale když já mám v hlavě s ní a s Adamem tak děsivě roztomilý scénky, že si ji nemůžu odpustit =D. Lol..


+ Bonus Track! =D
PÁR SLOV AUTORKY XĐ (aneb ano, bylo jich málo...)


Oblíbené postavy: Hm, hlavně Adam. A Niki.
Postavy, který jsou mi nejpodobnější: =D Vážně to chcete vědět? xĐĐĐĐĐ mno, do každý postavy přenáším něco ze sebe... to asi každý. A pak do domíchám s vlastnostmi, který se mi líbí, který se mi nelíbí a se kterými se setkám.. a je to! "Duchaplný" charaktery jsou na světě ;-D.
Kde beru inspiraci: No, o to poslední dobou jde, že?! LOL
Baví mě to? Občas jo =D. Haha ♥

A kam až nás a postavy tento příběh donese? Vzdá se Adam potenciální "Evy" a stane se z něj gay? xĐ Co skrývá tichá baletka, korejská číča a jeden ocvočkovanej úchyl?
A MÁ TATO KRAVINA VŮBEC NĚJAKEJ SMYSL????????? xĐ

Těšte se na další díly, další šíleny převleky, další stupidní hlášky a další autorská kíšé!!! LÁLIHOOO!!!

TERIKAMI FOREVER ♥ xĐ papa
 

Buď první, kdo ohodnotí tento článek.

Komentáře

1 Nishi Nishi | Web | 24. října 2011 v 11:15 | Reagovat

Sakráá... a teď by se hodil jako přídavek jeden díl tripéček :D :D
ale to Adamovo oblíbené jídlo by mě celkem zajímalo... už jsem slyšela všemožný kombinace, takže já bych se mu nesmála :D :D

Nový komentář

Přihlásit se
  Ještě nemáte vlastní web? Můžete si jej zdarma založit na Blog.cz.
 

Aktuální články

Reklama