Říjen 2011

Óda na Campari =D

29. října 2011 v 23:59 | Terikami |  Ego
Ne.
Ne a ne.Kdo nikdy nepil Campari, NEVÍ, jak chutná život!!!!!

Už dlooouho jsem měla nepopsatelnou chuť na tento božský likér s chytlavým a šmrncovním názvem, ale až DNESKA jsem se k němu KONEČNĚ poprvé dostala.

Lidi, byl to mystický zážitek... láska na první pohled, poslech, ochutnání. Ta průzračná, neuvěřitelně čistá skořicově červená barva... jemná, vzrušující vůně... zvuk, který mi při nalévání rozezněl srdce přes moje ouška... ah. Ale nic z toho ani zdalekaa a a a nemá na to hlavní - na chuť.

Kdo nikdy nepil Campari, NEVÍ, jak chutná život!

A TO MYSLÍM VÁŽNĚ! ♥ xĐ

Sice jsem si chuť Campari představovala úplně jinak, ale realita mě předčila a dostala. Campari je jako já. Jako vášeň! Jako láska, jako život, jako to nejpříjemnější, co si jen dokážete vybavit... Zpočátku likér jemně a nasládle poškádlil moje chuťové buňky, pak však výrazně, ačkoli nevtíravě a velmi intenzivně hluboce zhořkl, ale ne nějak demonstrativně. Tak povzbudivě, hřejivě, mile... ah. Jak říkám, Campari je Terikami v tekuté podobě...*vrrrr ;P* nasládlé, ale tak mile, dráždivě, přidrzle nahořklé... zamilovala jsem se. Campari... Campari... ahh... Tekutý orgasmus.

A jak sami vidíte, Teri se nám z toho trochu... lol xDPS: to dlouhý "ó" v nadpisu mi trvalo asi půl hodiny... děsně zvrhlý písmenko xĐ

Hahaa =DDD

29. října 2011 v 17:46 | Terikami |  Ego
♥ ♥ ♥ ♥ (srdíčková nálada ;-D)


Cítím se fajn, dokonce moc fajn, dokonce skvěle!! =D

Koho to zajímá -> perex, koho ne -> křížek v pravým horním rohu ;)

Autumn means dark fairytale...

25. října 2011 v 19:08 | Terikami |  Ego
Jaro, léto, pozdim, zima... A JÁ. xĐ

PPP (punk, princess, problem) - Characterz

23. října 2011 v 22:28 | Terinaaaa |  Fanfikce
Ahojkyy!! =DDD

Tento článek vznikal v různých dnech. Tento řádek je napsán 22.10.2011.

A TOHLE týden před tím:

Mám dost fajn náladu ^___^ a díkybohu se mě jak klíště drží už od rána, což je skvělý!! ♥
Nu a v té dobré náladě jsem se rozhodla, že zase trošku pohnu s těma blbostma, který tu občas píšu.
Škola je v tomto uhledu kupodivu docela inspirující =D. Hlavně kvůli té Boys, Boys, Boys! atmosféře xĐ. Zezačátku roku jsem si to užívala (totiž, po roce na škole, kde vychází 2 kluci na 2 ročníky se vám všichni jeví sladce ;-Dlol) trochu víc než teď, ale stejnak je to fajn. A mimoto sleduju živý odkazy na postavy xĐĐĐ a to je drsný a skutečně inspirativní.
Třeba dneska mi jeden týpek, kterýho bych nazvala "Adamovy oživlý vlasy" (xD) uvolnil místo, když jsem procházela. A tak ~_^ (jinak si nejsou extra podobní, ale ten účes totálně teda xĐ lol). Aspoň mě to nutí na ně myslet...

NO? TOHLE PÍŠU OPĚT 22.10.2011 (nebo si to aspoň myslím, páš už mi z toho hrabe xĐĐĐ)

Po třech částech mý nový trapfikce přicházím s přehledem charakterů. Nějak se mi jej už dlouho chtělo udělat ~_^.
Zároveň tu máme (Hurááá!) změnu názvu - tu původní kravinu ("Princessed cosi blablabla úlet") předělávám na "Punk Princess Problem" - zkratka PPP ;-D. Že je to o "moooooc" lepší, to vím sama... ;-P. Ale aspoň to dává smysl.

A ještě tu máme jednu (doteď nedůležitou, ale odteď by mohla být matoucí) věc - škola, ve který se odehrává většina děje, je konzervatoř. Tedy, taková ta konzervatoř, která vyučje i normální středoškolský předměty. Jednu takovou jsem párkrát navštívila, ale nebudu nic zastírat - může to tam chodit úplně jinak xD. Vymyslela jsem si to, je to čistě fiktivní. Čímž myslím, že konzervatisti mi nemají proč nadávat, oke?! ;-D
A tak můžeme hlasovat (=D) - Adam je na hudebním oboru, ale CO tam studuje? xĐ Víme, že jako doprovodnej nástroj má klavír (a co si o tom myslí, se dovíme v dalším díle ;-D), ale jeho hlavní...? Co myslíte? =D (Upřímně řečeno, já mám asi tři tipy xĐ. A to jsem měla za to, že mám svý postavy přečtený a pod kontrolou.... xĐĐĐĐĐĐĐĐ LOL)

A tak. Článek je dlouhej jak sviňa xĐĐ. Takže bacha... Lálihooo!!!

Terikami se nezmění xĐ

21. října 2011 v 9:41 | Terikami |  Ego
Taneční jsou i normálně docela vtipný, že?! A když do nich chodím já...

xĐĐĐ jsem děsná, DĚSNÁ!! Můj temperament mě jednou zabije, uvidíte... ale předtím napáchá hustou škodu na ostatních.

Začátek včerejší lekce proběhl asi takto:
Spořádaní hoši a dívky stojí ve dvou řadách, šatičky, rukavičky, botičky... "idylka" ;) Paní instruktorka a pan instruktor stojí uprostřed, usmívají se na ten výběr místní mládeže a pokojně je vítají.
"Dámy a pánivé, vítejte na dnešní už páté taneční lek-"
BUM!
Dveře se rozevřou, vrazí tornádo v girlie šatech a namašíruje si to rovnou přes řadu kluků dopsotřed sálu.
"Dup, dup, DUP! Ahoj, uhnete mi prosím? *rozrazí řadu přímo ve středu* Díky... Dobrý den!!" zahlaholí na instruktory, zatímco okázale pochoduje přes sál za kámoškami. Ty se chlámou, ale instruktoři (už) nevypadají na dobrý den.. .hm...
Asi víte, kdo ta holka-tornádo byla, že ;-D. Achjo.
Následovala pánská volenka, při které jsem jako tradičně zůstala sama xĐ. Já NEJSEM nehezká (jo a to si troufám říct ;D), takže se mě asi ti chuďášci bojí... xĐ *I'm shiny and I know it.... xD*
no pak nzičehonic slyším instruktorku řvát: "Dámy co nemají partnera vystřídají!!"
Já: AHA!
Okamžitě se rozhlídnu po těch ksichtech okolo a než to KDOKOLI stačí zarazit, zařvu: "KDOOOO MĚ CHCEEE?!?!"

- ukázkové požádání o tanec, že?" xĐĐĐ Já jsem nenapravitelná. Nakonec jsem vyfásla jednoho, kterej to s úšklebkem okomentoval slovy: "No hlavně že se umíš zeptat, že?!..."

A jiná už nebudu! =P Občas si už připadám děsně, ale.. však co xD. Svým způsobem mám na tohle fakt talent - nic neumět, ale hlavně být sakra dobře vidět... =/ xĐ. Chjo...

Krom toho se mě instruktor zeptal, jestli mi to fakt nejde, nebo si z toho furt musím dělat srandu. Řekla jsem, že obojí ;-DDD

BAIBAIIIII

lal =/

14. října 2011 v 9:24 | Terikami |  Ego
Ne, opravdu to nejde.
Mám SPOUUUSTU věcí, který se mi "chtějí" napsat, ale bohužel nemám šanci. Net nefunguje (stále X_X GRRRRRRRR!!!), a v přeplněný infě, kde učitel nepřestává mlít, se plynně nedá sesmolit ani větička a je to DĚĚS!!!

Zatím. Až se ten internet doma ku*va konečně rozjede, sednu tam a a odejdu až za 12 hodin, tímhle jsem si JISTÁ! Do té doby... mě nechte poslouchat kydy a souborech a Windows 8 a skřípět zuby. Dík X_X.

ANI NEMÁM PŘÍSTUP K NOVÝ HUDBĚ!!! AAAAAAAAH!!!

Mám pocit, že se mi z toho rozskočí hlava. KUUURVA!!! xĐ
**zavísláák ??? **

LAL X_X

TERI

Infa time ;P

7. října 2011 v 9:37 | Terikami |  Messeeji ^_^
Kolikrát jsem letos psala z infy? xĐ Jestli to je poprvé, WOW! Budu slaviiit ♥...

Odnikud jinud se asi pár dní ani neozvu, leboť náš PC se zase jednou naštval a nejede nám net. Nikdy jsem se tolik netěšila do školy ;-D.

Trochu mě to mrzí, protože mám poslední dobou HODNĚ (až příliš ;P) nápadů na články, a jednoduše je napsat NEMŮŽU, protože není kdy. A teď, v učebně informatiky, se spoustou zvědavých očí okolo a ukecaným učitelem za zadkem inspiraci opravdu nechytám moc dobře...


Nebudu tedy slibovat žádný články, který jakože-napíšu a pak to zase nedopadne ~_^. Dočasně jsem, jak to tak vypadá, vyměnila blog za prupisku a starý sešity xĐĐ.

A JO!! UŽ VÍM, CO JSEM CHTĚLA NAPSAT!! =D =D =D

Lol xĐ.

Před pár dny jsem večer dostala poměrně zvláštní náladu, a proto jsem se začala hrabat v šuplících a po pár chvílích jsem vytáhla to, co jsem chtěla najít - moje staré obrázky. Všechny tak dva, tři roky starý. A samý manga postavičky, pokusy o manga-postavičky, nebo jenom normální (=P) postavičky.. a co je na tom největší podpásovka, všechny mi připadaly jako něco, co už je teď nedosažitelné nebo co. Teď už bych to tak jak tehdy nezvládla. Nevím, jestli jsem ztratila potenciál nebo co, ale z těch tehdejších obrázků, i když nejsou perfektní nebo tak... čiší z nich ta radost z tvorby, barvičky, nápady..
..... a s tím už je taky pár let konec =/.


Je to divný. To nejlepší, na co se poslední dobou zmůžu, je topící se křehule ve viktoriánských šatech v sešitě občanky =D. Propiskou, z nudy - a nikdy víc xĐ. A vrchol toho všeho - JÁ ANI NECHCI VÍC!! =D
Hnusí se mi sedět u papíru a čmárat, nechápu, jak jsem tehdy sakra mohla... Jsem z toho "sick" xĐ o_O. Když třeba musím kreslit (výtvarka ve škole, ..), tak do toho jdu a povznesu se nad tu nechuť, jednoduše proto, že čas té hodiny mám k tomuhle vymezený. Ale jinak... se nechápu. Je mi z toho zle.

... Že by Puff? xĐĐ A to jsem si myslela, že už jsem se puffání zbavila.

Hm.

Neznáte někdo Porcelain Black? =D Celkem zajímavá borka...

zatííím Lálihooooo!!!

Terikami ♥

... Pufff!!! ....

3. října 2011 v 21:40 | Terikami |  Ego

Ukázka obrázků, který mi Google vyhodil na "Puff":
(co to vlastně znamená??? xP)

Zvuk v názvu článku poslední dobou nějak moje přidrzlá malá huba (eh, chci říct rty...) dělá pořád.

Pozdní příchod... Puff!!
Hodina fyziky... Puff!!!
Oběd... Puff!!!
Jdu domů... Pufff!!!
Stupnice F-dur, i m a , i m a... Puuuuuuuuuuufffff!! (xD)
Ozzák byl přepnut na Arazíma.... chjo. Ehm, teda Puff xD
A pak mám jít spát nebo co...

phuuufff... =/

Mám pocit, že bych svýmu životu měla dát nějakou formu xĐĐĐ.
No, beze srandy, opravdu. Když všechno stojí akorát za puff...
No, tedy, mám i lepší chvilky, ale během těch zas .. ehn... LOL!! ♥

Tím chci říct, že se mám moc fajn, ale musím na sobě zapracovat! Pufáním nic nevyřeším a už mě to nebaví =P.

Mimoto očekávám, že po ústupku pufání bych zase mohla přijít s nějakým normálním ("normálním")
článkem ;-DDD. Protože.... PUFF!! =P

LÁLIHOPUFPUF!!

Terikami Puffikami xĐ