Září 2011

Otestuj "tančící Teri" ;-D

29. září 2011 v 20:48 | Terikami |  Ego
Aneb Teri v tanečních xĐ.

(hustej obrázek xĐĐĐ lol)

Napadlo mě, že by to už chtělo do stále stejného rytmu mých keců a výkeců přinýst něco novýho - Takže tu máme Terikamin deník formou testu =D.

Na úspěšné řešitele testíku se kráááááááásně usměju ;-D lol!

Hodně štěstí!!


Kerli Köiv is closer and closer...

23. září 2011 v 23:08 | Terikami |  Hudba - interpreti
Upřímně řečeno jsem si myslela, že se týhle holky zbavím rychleji...

Už je to tak =D. Původem estonská zpěvačka jménem Kerli si mě totálně získala. S její hudbou jsem se seznamovala pomalu, přes písničky typu Tea Party k albu Love is Dead.. až sem =D. Popravdě mi zpočátku ani nebyla moc po chuti, připadala mi ... různá. Divná, opičící se po lolitách, nehezká, monotónní... a tak dál. V tuhle chvíli jsem si jistá jedinou věcí.
JE JINÁ.

Blog má podzimní kabátek =DDD

23. září 2011 v 21:48 | Terikami
Moc podzimně ten design tedy nevypadá, ale to ani nebyl cíl. Některý detaily mě rozčitují a něco tomu chybí, takže podrobnosti ještě postupně doladím =D. Jinak, záhlaví jsem tak trochu šlohla na oficiální stránce Gravi... a upravila podle svýho xĐ. Připomíná mi to Love Game ... guess you want to play, want to play, a love game, a love game... lol =DDD.
Kromě toho bych se ráda pokusila zase začít psát slušný (slušný... no, obvyklýho rázu xĐ) články... uvidíme =D.

A co vy? Jak je? =D Jak vám design sedí?

Zatííím ^^

Terikami ♥

PS: Let's have some fun this beat is sick, i wanna take you ride on your disco-stick... sakra, je to vlezlý xĐĐĐ

Chystá se new design =D

20. září 2011 v 20:09 | Terikami |  Messeeji ^_^
A KDY?

No přece 23.9. - na rovnodennost!! =D

Do té doby se mi nějak nechce sundávat ten nápis "Sumeeer!!", léto bylo slabý, tak ať aspoň trvá co nejdýl, ne?! =D

Těšššššte seee xĐĐĐ (a berte to s nadsázkou - LOL)

Mimochodem, snad po půl roce tu zase musím pochválit zpěvačku Immi ^^. Hodně jsem si teraz navykla na písničku "Girlfriend?" * a nemůžu se jí zbavit #ĐĐ. Jasně, je kapku naivní, hodně holčičí a možná někomu můžou ty francouzský vsuvky připadat kýčovitý, aleeeee ... MNĚ SE TO HROZNĚ LÍÍÍÍBÍÍÍÍ!! =D =D Taková lehoučká, milá, nasládlá elektronika... celá Immi ^^.


waaaaaaaaaaaaaaaaaaaaaaaaaaaaaaaaaaaaaaaaaaaaaav!! =D zatím ♥ *mává a mizí v zapadajícím slunciii... kurník, ona už je tma xĐĐd lol*

Terikami ♥

* Ne, na netu jsem ji nenašla k online poslechu. Jestli jste zvědaví, TADY jsem ji našla ke stažení...

Out of my skin (aneb Ukecanosti se meze nekladou...)

19. září 2011 v 21:29 | Terikami |  Ego
Jestli vám to nevadí, potěším se dneska dalším z řady článků sestavených z keců o mně. Vás to asi nepotěší tolik, jako mě, ale ...1) se stejně na nic lepšího nezmůžu xĐ, 2) to dneska potřebuju jak vodu. Fakt. A zatřetí, je to můj blog!! xĐĐ muhaha! A já si svý kecy čtu ráda.. a často, přiznám to xD.


Ok, let's VRRRRRR!!! XĐĐ


Kerli a Bůh xĐ

16. září 2011 v 16:46 | Terikami |  Hudba - interpreti
Znáte někdo hru Doodle God 2? =D Objevila jsem ji dneska během hodiny informatiky (a jinak jsem samozřejmě "dávala pozor", no jasně ;-D) a skvěle jsem si na ní procvičila teorii Stvoření xD.
Poměrně rychle jsem přišla na to, jak stvořit houbičky a alkohol (;D), ale ani zdaleka jsem ji ještě nedohrála, tak doufám, že v příští infě budu mít příležitost si zahrát zas ;-D.

Pokud jste na hru ze zvědavosti klikli, doporučuju vypnout zvuk a pustit si k tomu hudbu od Kerli Köiv ~_^. Během modelování sopek jsem si v mobilu do sluchátek zapla pár písniček z alba Love Is Dead (takže oprava, pozor jsem opravdu nedávala ;-D) a parádně to sedlo dohromady! Název alba zní možná děsivě, ale najde se na něm pár zasněných, milých písniček a songy jako třeba "The Creationist" nebo "Beautiful Day" se k tvoření světa hodí naprosto perfektně =D. Navíc ujíždím na Strange Boy...


Dnesní den byl celkově dost spjal právě s Kerli. Ne vždy na ni mám náladu (buď je moc temná, nebo moc citlivka, nebo mají všechny její písničky moc podobnou melodii, ...), ale přesto ji mám ráda. "Strange Boy" nebo "Walking On Air" mi utkvělo v hlavě na celý den.
...Walking On Air... svým způsobem je to dost strašidelná písnička, ale.... proč si tedy refrén začnu zpívat pokaždý, když se v nudný hodině zasním o těch pěkných věcech, o kterých jde naštěstí aspoň snít... ? =D Má něco v sobě. Takový to něco, co vás nutí poslouchat ji zas... a zas... xD lol.


Jsem si jistá, že mě ten pocit "Kerli GO!" zase rychle přejde, ale jedno jí musím nechat. Našla jsem s ní na netu video s návodem na "bubble goth make-up". Potom, co se dolíčila a poslala pusu kameře, jsem v komentáři zaslechla něco jako "But remember - important it's, what´s inside!!". Eh, jestli bych nějaké zpěvačce věřila, že si skutečně myslí, že důležitý je "to uvnitř"... věřila bych Kerli xD. Je to borka. A už by mohla vydat něco novýho, ať můžu hrát na stvořitelku bez "lalalalalala" komplexu xĐĐ.

LÁLIHOOO!!!

Terikami

PS: Jop a jestli od ní chcete totální gotickou psychárnu, pusťte si Creepshow! xĐ Obzvláš´t se hodí, jkdyž máte v okolí velkou skupinu lidí, která vám leze na nervy. Zatím ♥!

High and Mighty Uta ^^

15. září 2011 v 20:28 | Terikami |  MP3 ;-D
Ahoj! =D

Mluvila jsem tu někdy o High and Mighty Color? Byla to taková příjemná, pop-rocková japonská partička ... občas do písničky šlehli pár prvků metalu, aby se vůbec udrželi ve škatulce rockové hudby...což se jim podařilo, podle Wiki... ale jsou fajn. Cením si neuvěřitelně příjemnýho hlasu Maki, jejich zpěvačky ^_^.*

Neposlouchám je tedy nijak často, ale tato písnička mi neodvratně vlezla do hlavy a drží se tam jak klíště už dva dny:


... písničky jim hodně splývají do jednoho chumlu, proto mě právě tato baví - je jiná ;-D. A mám pocit, že nějakej hodně podobnej akord jsem zaslechla v hudebce, tak snad proto se jí nemůžu zbavit xĐ. Achjo.

(Ne, nezmůžu se na víc xĐ. lalíííí!!!)

lálálihoo ;-D

Terikamiii ♥

* High and Mighty Color (tedy H&MC ) se rozpadli minulej rok. Jako se spoustou jiných skupin, i s nimi to šlo do kytek po tom, co jim odešla zpěvačka xĐ. Vdala se, holubička jedna... lol. Zatím xĐ.

Snape is for CONDOMS! xĐ

12. září 2011 v 18:39 | Terikami |  Videa
Články s videi moc neuznávám, ale... o tohle se nejde nepodělit!!


Možná to znáte, ale doufám, že ne, abyste chytli stejnej záchvat smíchu jako já xĐĐĐ. Ron je bestovní!! xĐ

papa ♥

Gravi AMV aneb Years ago...

10. září 2011 v 16:38 | Terikami |  Ego
Právě jsem někde v haldě oblíbených Youtube videí narazila tady na tohle:

=DDD

Nevím, co přesně dodat...
(Možná, že na Evanescence jsem ujížděla ještě před Gravi xĐ dááávno..)

Na AMV jsem nikdy zas tak moc nekoukala (no, podle mě celkem jo, ale když vidím ty opravdový maniaky... lol xĐ) a na tohle jsem tedy na dlooouho zapomněla =D. ALe ujde =D hehe. Gravi a Amy k sobě moc nejdou a možná právě proto se mi na to dneska kouká taky hezky.. nebo co =DDD lol.

Zatííím!!

PS: Před tím AMV jsem měla asi půlhodinovou klasickou vsuvku xĐ. Připadám si divně, ale já se tý vážný hudby asi fakt nezbavím nebo co.. ten Mozart v mojí 4. třídě mě zkazil xĐĐĐ lááálialihoooo!

PPS: A já to Gravi furt žeru xĐ. Pokaždý, kdy mám pocit, že nějak ne, zdá se mi o nich sen a ten to "spraví" #ĐĐd TERIKAMI = G-MANIAC 4EVER XĐ.

So speechless...

8. září 2011 v 14:24 | Terikami |  Hudba - zbytek
AAAAH!!! TO JE TAAAK PITOMÁ PÍSNIČKA!!! GRRRRRRRRRRR....!


Ale od začátku:
Jak je o mně už dlouho známo, jsem zástánce hlavně rychlý, energetický a takový "hardfeelingový" (xĐ) hudby. Když jsem si kvůli tomu sama ze sebe dělala srandu, řekla jsem něco jako "nic pod 280 bpm neberu!".
No...
Je to pravda, ale na druhou stranu se i do mý mp3 s tunama rychlých písní dostalo i asi pět pomalejších!

A TUHLE JSEM ZROVNA MĚLA RÁDA!!! A UŽ NEMÁM!!! FUJ!

Znáte song Speechless? Takovej trošku slaďáček, klišovitej a tohle všechno, ale stejně se mi (DOTEĎ) líbil. Když jsem z kdovíjakého důvodu trošku přejetá, často si ho začnu zpívat - má příjemnou melodii a je plnej takových těch nechutně naivních řádek jako: "I'll never talk again......... I'll never love again......" (to "love" občas zaměňuju za "laugh" - podle situace. COž je na tom právě to hloupý, protože jestli mě něco vystihuje, tak moje ukecaná a vytlemená huba xĐ.). Pro mě s mojí nulovou mozkovou kapacotou tedy dobrá volba ;-D (mě v hlavě švitoří myšičky... a lítaj tam takový ty hezký srdíčka, taký ty žůžový...*total dement*) .

Tak ok, pro ne? Pár pomalých písniček zas tak škodlivý není...

Jenže-to-bylo-předtím-než-sem-to-dneska-musela-slyšet-tak-pětkrát-za-sebou! *zatínám zuby*

Týhle písničky mám problém se zbavit, když slyším třeba jen první tři takty! A dneska nám to úča ájiny naservírovala hned několikrát a jako bonus přidala text rovnou do ruky!!!

A TEĎ TEPRVE SE JÍ NEMŮŽU ZBAVIT....!!!! AAAAAAAH!

Myslím, že by to chtělo pozměnit text... Won't listen it again..... Won't forget it again....... nebo tak něco. Brrr.
Odkaz sem ROZHODNĚ nedám, chci vás uchránit. Fuj. Je to hrozný. Hnusný, pitomý.... huaaaa!!!

LAL X_X

Teri

Muzai Moratorium - Sheena Ringo

7. září 2011 v 9:10 | Terikami |  Hudba - interpreti

aneb... JÁ S TOU BABOU VÁŽNĚ NEDÁM POKOJ! Protože je úžasná! XĐ HAHAHA!

Pozn.: Článek vznikl spíš pro soukromý účely autorky. Tím myslím, že všem SB rázně doporučuju to přeskočit, nechci vás nudit ;). Pokud se mi splnil sen a náhodou na článek klikl někdo, koho tahle japonská borka zajímá stejně jako mě, jsem.... šťastná ♥ =D.


Single otaku =D

2. září 2011 v 18:47 | Terikami |  Ego
Napadlo mě to včera (z nedostatku jinýho tématu než "první školní den", který proběhl snad každým blogem na tomto serveru!).


Někteří lidé mi říkali (a říkají), že jsem OTAKu (pro Evropu to znamená fanoušek anime, Japonska a podobných úletů.. ;D).
Já samotná jsem se tak nikdy nenazvala, dokud s tím nepřišli. Pak jsem si tak teda na čas říkat začla, jenže mi došlo - JÁ ŽÁDNEJ OTAKU NEJSEM!!! BRRR!!
Chápejte, pár epizod Gravitation a pár japonských skupin a hurá, hned jste pro ostatní OTAKU O_O. Divný...


Ale já proti anime a yaoi a fanouškům těchto věcí vůbec nic nemám! =D Akorát to beru jako zpestření, ne nějaký smysl žití, ne hlavní zájem, jen něco, co mám ráda a prakticky to nerozlišuju od "normálních" filmů, na který koukám a který mám ráda! =D Mám ráda yaoistky a ráda s nima kecám (xĐ), ačkoli jsem VŽDYCKY, VŽDYYYYCKY vyvracela, že bych mezi ně patřila. A tak nějak to je i s "otakuismem"........ nebo jak to ku*va pojmenovat xĐĐĐ.

(Pravda, že asi dva roky zpátky jsem byla zapálenější, ale... to se stává, ne? =D Teď mi zůstalo Gravi a pár jiných a jsem happy xĐ. Teď jsem takový fanoušek otaku na volné noze ;D)

Došlo mi to, když jsem si včera po dlooouhé době pustila první tři epizody Yami no Matsuei (xĐ mám podezření, že je to moje oblíbené téma pro.. ehm.. těch pět dní, které se opakujou každých 20-28 dní... chápete ;-D lol! Nevím proč, ale pokaždý si na ně vzpomenu snad jen v této určitě době xĐ achjo!) a ve chvíli, kdy se ačal načítat opening, začala se ve mně vzdouvat takový ta vlna hrdosti typu "CHA! ANIME! MŮJ JEDINEČNÝ ZÁJEM! CHA!" ........... a ta okamžitě zase klesla, když mi přišel pod ruku (doteď nepřečtený) FestZin z AF. Já nevim, nemůžu být fanatik..... do tohoto ne. Jsou věci a věci. Lidi a lidi. Zájmy... a KECY! A LIDI KTEŘÍ BY MĚLI DRŽET HUBU!!! Chjo...

A tohle je můj příběh ;-D (vidíte, jak je lidský mozek chytlavý!! BRRRR! Název tématu tohoto týdne - "Můj příběh" - už mi leze do článku! A nebyl by tam, kdyby ...! Ts! Děs!).

Pokud jste udělali dobře, přečetli až tyto dva tři řádky a zbytek prozíravě přeskočili, zdravím vás, mám se fajn, doufám, že vy taky....... hm xĐ. Chci tím říct, že lepší témata teď holt nemám. Ale přijdou.. uvidíte ;-D. já se zas rozkecám ^^.

Zatím všichni otaku i neotaku --- LÁLIHOOOOOO!!! =D =D =D


Terikami ♥ hami ami hami nami tami yami gami samii ;-D lol

PS: Zato fakt, že o sobě hrdě prohlašuju, že jsem J-popačka a fanynka asijské musícy, jaksi většině lidí unikl xĐ. Tak já nevím, jak tohle funguje. Můžu říxt tak jenom... ZLATEJ J-POP!!! XĐ lol

PPS: BAAAAAAAAAAAAAAAAAAAAAAAAF!!! XĐ *hráblo jííí*