Srpen 2011

ŠŠ - Škodolibá škola ... totálně crazy xĐ

31. srpna 2011 v 22:03 | Terikami |  Ego
Možná mě definitivně opustil pud sebezáchovy a já totálně zešílela, ale letos se na školu celkem těším. Teda, NE na školu, ale na všechno to, čemu se budu moci věnovat, až z ní vypadnu xĐ. A na ty, kteří budou dřepět v lavicích a skřípat zuby spolu se mnou... Yup!


Dneska mě totiž znovu našla a pohltila moje typická šílená nálada =D. Asi za to mohly ty müsli zalité sirupem, ale s trochou štěstí se ke mně holt vrátil můj typický přístup k věcem - ŠÍLENOOOST!!! XĐ


Tanec a zpěv na ulici k prázninám prostě patří, ne? xĐ (naštěstí tam skoro nikdo nebyl . Myslela jsem, že mě nevidí vůbec nikdo, ale bohužel mě zahlídlo pár lidí zrovna během mých vřelých... jak to nazvat.... kreací k písničce Tea Party xĐĐĐĐ styl něco mezi pokusem o balet a techtonic zároveň a to neumím ani jedno ;-D).

Je fajn, když vám občas hrábne ;).

Co se prázdnin týče, letos byly úžasnýý!! ^^ A dlouhý, přece jenom ubíhaly zábavně a pomalu. Konečně jsem vypadla mimo Českooooo!!! =D A zdálo se mi tam o Shichim a Yukim a výtahu!! xĐ A vůbec, po mých nedávných hysterických záchvatech se doufám doufám doufám vrací ta stará pošahaná Terikami a ta smete svět!!! ;-D MUHAHA!!

Jdu spát, mám dost ;-D. Přijdu s něčím lepším, ju! Někdy =D

LÁLIHOOOOOOOO!!

Však víte kdo ;D ♥

Blog.cz yaoistkám xĐ

18. srpna 2011 v 20:33 | Terikami |  Messeeji ^_^

Sakra!!! Napadlo vás to, co mě?

o______O CO KDYŽ LAPLI USAGIHO ?!?!?!?!?!?!?!
Sice mě štve, že jsme stejně úchylní (ale s tím asi nic nenadělám, že xĐ), ale JDU HLASOVAT!!! XĐ USAGIHO NEDÁME!!!


Brrr

Misaki .... eh, perón ;-D. Terikami *v hlavě už mi švitořííííí ;-D*

Kuragehime ^^

17. srpna 2011 v 11:00 | Terikami |  Anime (pozn.: nedostatečné přispívání. Viděla sem toho mnohem víc xD)
Tak téma anime už tu dost dlouho nebylo, co? =D Taky jsem letos viděla asi tak jedno xĐ. Nějak mám pořád lepší věci na práci, než nadávat Megavideu za pomalý načítání Kunisakiho Yukita nebo kohokoli jinýho ;-D.

Ale právě ta moje nechuť k anime potvrzuje, že seriál, o kterém chci dneska psát, teda fakt musí být bomba, když jsem se jej přinutila dosledovat i já (a přeskočila jen jednu epizodu!!! xĐ).

CO si tedy našlo cestu do srdce holky, u které zájem o anime umírá rychleji než návštěvnost jejího blogu?


... No samozřejmě!! =D KLUK V SUKNI!!! =D =D =D

Lol xĐ Čtěte dál, budu stručná.

Střihoruký Edward vs. Občan Šmik xĐ

15. srpna 2011 v 14:24 | Terikami |  Messeeji ^_^


Asi jsem se definitivně zbláznila, co?! =D

Jak vám možná došlo, KONEČNĚ jsem po 16 letech své existence skoukla příběh o legendárním Edwardovi . Nechápu, jak mi to mohlo tvrat tak dlouho! Vzhledem k tomu, že jména Burton a Depp se objevují v polovině mých nejoblíbenějších filmů vážně nerozumím, proč už jsem ten film neviděla aspoň 5krát jako všechny ostatní!! O_O

No, mezeru ve vzdělání mám zaplněnou, tak snad mi mí oblíbenci (až se jednou dozví, že existuju ;-D) odpustí. O filmu se rozkecávat nebudu, oslovil mě navlas stejně silně jako všechny Burtonovské filmy (vyjma Beetlejuice a Batmana xĐ ty nějak nechápu) a líbil se mi hrozně moc. Pokud vím, bývala to modla předchůdců dnešních emařů a vůbec se tomu nedivím. Moje úžasné (ehmehm) postřehy o "skrytém podtextu filmu plném těch nejlepších i nejhorších stránek lidskosti" si tedy nechám pro sebe... Sama bych to na cizím blogu nečetla ;-D.


Dodávám jen, že se mi už ZASE potvrdilo, že Johny Depp je asi jediný herec na planetě, který by dokázal chodit po zemi s umělým prasečím rypákem a obrovskou zubní protézou a POŘÁD u toho vypadat jak slušně načasovaná sexbomba! xĐ Zamyslete se - kdokoli jiný by hrál Edwarda/Kloboučníka/Willyho Wonku/všechny tyhle podivíny, vypadal by jak pomalovaný karnevalový úchyl. Vrazíte tam Deppa... a máte zážitek na celý život xĐ. Achjo.


(Občan Šmik alias zlovolný krab, který spolu s lidožravým slonem a karateklokanem tvoří tým superpadouchů roku 3000, na mě vybafl v jedné epidzodě Futuramy - KLIK - a já jsem z neznámýho důvodu čistě kvůli němu prochechtala celej zbytek vysílání xĐ. Pořád z něj mám záchvaty... xĐ aniž bych chápala proč..)Nevím, jak v mým psychopatickým mozku vešli do souvislosti právě Edward a Občan Šmik, ale asi mi to vystačí jako celkem solidní nahrážka Vánoc v srpnu ještě na hooodně dlouho xĐĐĐĐ.

Do háje xĐĐĐ! Mám nové životní heslo:

MILUJU NŮŽKY!!!!

=DDDDD *a já FAKT nic nehulila!! o_O xĐ*

Terikami ♥

Co mívá optimista místo deprese? Moji současnou náladu...

14. srpna 2011 v 12:13 | Terikami |  Ego
Ok, pokusila jsem se tento článek začít vesele, jenže to nejde. Já bych si to přála. Fakt bych si MOC přála, abych na blog mohla psát ty hezký, pozitivní věci co píšu vždycky, ale... mně to prostě poslední dobou nějak nejde.
Ne že bych si stěžovala =D. Když jsem ve společnosti, bavím se nebo dělám něco, čím musím hodně zaměstnávat kreativní myšlení, jsem v pohodě. Ale když už není, co by - třeba před spaním nebo právě TEĎ - ...směju se jenom zřídka. To už pomalu víc brečím.


Že mám docela ráda emíky ještě neznamená, že bych se chtěla stát jedním z nich!! Tak co to se mnou sakra je? -___-

Víte, já asi vím, co mě tak užírá. Tuším to. Ale za nic na světě bych to nepřiznala, takže si to dál budu šetřit do hrobu ;). Odpusťe to tajnůstkářství, prosííím ;-D. Lidi, se kterými jsem o téhle "trabli" mluvila, to stejně moc nepochopili, takže není co řešit.
Tyhle hloupé, temné chvilky mají jenom jednu výhodu: došla mi strašně důležitá věc (a možná, kdbych nebyla tak blbá, došlo by mi jich víc ;-D) - kdybych neměla nějaké svoje sny, už bych tu asi dneska neseděla (a nedělám si srandu, poslední dobou jsem totiž fakt zralá na cokoliv). JENŽE - JÁ TY SNY MÁM. A jakkoli to bolí, jakkoli si kazíte svůj život vším, co děláte, jakkoli se ohlížíte a lpíte na věcech, který ostatní zapomínají, pořád máte pro co vstávat, pro co bojovat, za čím si jít. Jestli je něco cenné, tak tohle, a jsem za to hrozně vděčná.
Možná ze mě tyhle horší časy přece jen vytřískají něco dobrýho ;-D.


Mějte se krásně, já jdu makat xĐ.

Lááálihooo!!!

Terikami *tvářící se jako hrdina, kterej právě skolil komplet celou armádu nepřátel xĐ lol*

PS: Gravi je super. Zas jsem si to uvědomila, když mi skočila nějaká Shuichiho písnička na mp3 =D. Beeeest!!


PPS: Hahaha!! =D

Tyyyjo, jděte všichni někam!!! o_O =D

11. srpna 2011 v 13:07 | Terikami
Ani jeden komentář za poslední 4 dny nepřibyl... jako jenom sranda, že jo?! o___O brrrr

Achjo. Návštěvnost fakt umřela.... chuděra...

...Vážně to jde s mými články až TAK z kopce?!?! =/ =/ -_-

papá!

Sny o celebritách o_O

10. srpna 2011 v 13:19 | Terikami |  Ego
Opravdu nechápu, co to má znamenat. Moje sny poslední dobou začínají upadat do stereotypu xĐ! Hlavně je v nich POKAŽDÝ někdo slavnej, a ten NĚKDO NEJDE VYFOTIT!!!!! =D =D

(K obrázku: Moc se nesměj, babo, nepůjde to... o_O xĐ)

Před čtením: Až si jako já budete říkat: "Do háje, ten sen je ale kravina!!", vězte, že obvykle to bývá horší =D. Tyhle sny se drží HODNĚ při zemi xĐĐĐĐ ^^

Letem světem japonskými hudebními styly

6. srpna 2011 v 12:14 | Terikami |  Hudba - zbytek
Každým dnem narážím na další a další. Japonský hudební průmysl je druhým největším hudebním průmyslem na světě (na prvním místě samozřejmě Amerika ;-D), a i od toho se odvíjí ten neuvěřitelný počet žánrů a podžánrů.

Samozřejmě, ty nejprofláklejší jako visual-kei nebo J-pop zná spousta lidí, ale ono je těch stylů přece jen mnohem víc ;-D.Čtěte dál!! =D Jestli se cítíte xĐ.... Budu stučná, slibuju, stručná.


(Mimochodem, tento článek jsem rozepsala před víc jak půl rokem ;-D)

Hahaháá haháá =DDD

3. srpna 2011 v 20:16 | Terikami
Hahahahaaa =DDD

Tak si to projdeme:

Dan Radcliffe se narodil ve stejný den jako moje kámoška =DDDD (LOL)´. Měří - jako všichni T_T - mých osudových 165 cm (tzn. výška, kteoru jsem chtěla mít taky... jenže jsem přerostla a denodenně se modlím, abych už růst přestala. 167,5 je MOC!!!)

Gary Oldman je stejné znamení jako jáá =D (tím se vysvětluje jedna ze stránek mých sympatií k Siriusi Blackovi =DDD). Je staroch, ale výšku má naprosto ideální =DDDD. Mmm

Emma Watson je rovněž Beran jako já (*xĐĐĐ a právě si samolibě připadám jako jedna z bohů xĐĐĐ lol*) a měří 168 cm (tzn. výška, u které se denodenně modlím, abych do ní nevyrostla. ten půlcentimetr nad 167 mě děsí... )

Tom Felton ZPÍVÁ!!! =D =D =D LOOOOOOOOOOOOL

už se nemůžu dočkat, až si to poslechnu xDD. Je mi smypatický a má dobře znějící jméno =D... ale znamení Panny mi moc neříká (ne že by to pro mě moc znamenalo ;D) a 185 je .. trochu moc. Přežiju, ale... =D lol

Díky Evanně Lynch mám Lenku ještě víc radši, než předtím =D. je super. A Evanna čte Harryho patrně stejně tak často, jako já xĐĐ (akorát že ona čte možná, narozdíl ode mě, i něco jinýho... xĐ lol)

Snape je údajně nejoblíbenější postava HP. Od té doby šel všechen můj soucit s ním stranou a občas se přistihnu, jak mu se spokojeným úšklebkem říkám "Srabus" .Brrr... stačí jedna kapitolka na konci ságy a hurá, hned všichni zapomenou, co všechno provedl!! Ts!!

... už chápete, proč jsem se na začátku tak chechtala?? =D Chlámu se furt. Nejsem normální xĐĐ ... asi ten článek nebudu zveřejňovat....

A Sakra!! =D Teri se uklikla a omylem ("omylem"??) to zveřejnila .... sorry =DDDD lol

PS: Tohle není žádná dvouměsíční mánie. A to jsem Harrym nikdy moc nemluvila, co? Zvláštní, když už je "se mnou" přes půlku života a je to jediná kniha, kterou se odhodlám číst.... Ty největší mánie možná zůstávají skryty.. =D protože jsou brány za samozřejmost =DDD. Lool

papááá!! lálihooo ♥

Terikami Crazy jako vždycky xĐ

K-popačky, zapněte Novu!! xĐ

1. srpna 2011 v 22:43 | Terikami
(Pokud vám to nefunguje stejně jako mně - =D - tak slibuju, že to aktualizuju, hned jak to aktualizují ONI ;-D)

Vsadím svoje (ztracený) rovnátka, že za tohle může Advík xĐĐ. Škoda, že jsem se tam letos nakonec nedohrabala =D. Sedím u PC a shledám na netu hudbu (a mezi ostatním jsem čirou náhodou stáhla i korejské Sistar xĐĐĐ), televize hraje vedle mě a najednou slyším: "...K-pop fanynky... ShinEE... korejská ambasáda..." .... a pak jsem spatřila jmenovky Advíku a bylo mi to jasný xĐĐĐĐ --- TOHLE JE SUPER MEGA LOL!!! =D =D =D

Přece jen je K-pop pro evropany stravitelnější než J-pop, co? =/... trošku ěm to mrzí, protože já ty svý Ai Otsuky a Kody Kumi rozhodně nevyměním ;-D. Stejně jsem ale moc ráda, že si možnááá lidi uvědomí, že asijská pokultura je super a není vhodná jen pro etnický míšence a úchyláky*!! ;-D


(* Jo, o mně si na intru mysleli, že to mám asi nějak v rodině a jsem nějaká euroasiatka nebo co xĐ. O MNĚ!! =D Je sice pravda, že český původ mám jenom z jedné čtvrtiny........... ale ty zbylé tři čtvrtě jsou SLOVENSKÉÉÉÉÉ!!!! =D =D =D achjo)

Dobře, vracím se...

1. srpna 2011 v 20:39 | Terikami |  Ego
=D

Včera můj blog navštívilo rekordních 0 lidí, což je ponížení, který už FAKT těžko nesu... takže se vracím k (občasný) aktivitě ;-D. Huráá!


Počasí se letošní léto moc nedaří, co? T__T Mám z toho zvláštní pocit, jako by se jaro rovnou překulilo do pošmournýho podzimu. Štve mě to... pěkně mě to štve.

Jedním ze "záblesků sluníčka" (když to musím říct jak totální debil xĐ) minulýho týdne bylo, že jsem KONEČNĚ skoukla posledního Harryho Pottera =DDD. Dvakrát jsem porušila svůj zvyk NEbrečet u filmů a skáplo mi pár slz =D (Jo, uhádli jste, jednou z těch scén byl starej dobrej Čmuchal xĐ lol).

A jinak... hm.... hm....... chápu, že blog TOLIK ztrácí na aktivitě, když TOLIK nemám co říct....


Papáá ♥

Terikamiii ♥