Červenec 2011

..... Siriuuuus ......T_T .........

25. července 2011 v 20:29 | Terikami
Uf. Návštěvnsot blogu prudce klesá a mně se ani nechce připisovat nové věci - momentálně mám připravenej jenom jeden článek, a nějak se mi pořád zveřejňovat nechce =D.

Týká se Harryho.. =D jako asi všechno, co se kolem mě poslední dobou děje =D. Nechci se opakovat, jelikož je všechno toto napsáno právě ve článku, který se mi pořád "nedaří" zveřejnit, ale... teď nedávno jsem (už po třicátý, asi) přelouskala Harryho Pottera 5 a ...... achjoooo T______T.

Víte, narozdíl např. od Brumbála (kterej mi byl stejně ukradenej) jsem nebyla dopředu informována, jak Sirius dopadne. A jeho konec byl pro mě už poprvé, když jsem pětku před lety četla, STRAŠNEJ (!!!) šok =D. Teď se smějnu, ale... poté, co jsem to teď přečetla zase a projednou jsem nevynechala kapitolu se Siriusovou smrtí......... a hurá! Teď mám z toho už třetí den depku.

(dala bych sem obrázek.. ale... ne. haha)

Moje nejoblíbenější (skoro) postava!! T________T búúúúúúúúúú.....
Říkám si spoustu věcí (např. :" Po smrti byl stejně šťastnější, však co...", "Beztak umřeli všichni...", "Stejně - teď jsou všechny postavy v nějakým HP nebi a společně tam spolu kalí, tak co?!" ). Hm, ta poslední poznámka se mi líbí xD. Snad už mě ten blbej pocit přejde.

Nechápu však jednu věc: Vždyť Harryho 5 jsem četla poprvé v šestý třídě a Siriuse mám ráda ještě dýl, tu scénu, kde ho Belatrix trefí, jsem viděla i stokrát ve filmu, tak PROČ sakra na mě ten smutek z jeho smrti vlezl zrovna TEĎ?! =D Nechápu to... A vůbec mě ta knížka tentokrát vzala. I Harry znuděnej létem mi nějak sedí do nálady... a připadám si strašně, když mě napadne, že už jsem steně stará jako byl on ty prázdniny po Siriusově smrti....

O_____________O

AAAAAAAAAAAAAH!!! =D

Teri ♥... kterou už pár dní drží zatraceně divná nálada xĐ

PS: Vyhlašuju totální neaktivitu... nechce se mi psát, budu se užírat Harrym a Siriusem a basta xĐ

Summerboy - Lady Gaga

21. července 2011 v 14:12 | Terikami |  MP3 ;-D
Ahoj! =D

Víte, znám takovou jednu zpěvačku, říká si Gaga a...

.. No, pokračovat nebudu =D. Myslím, že tuhle babu zná tak 98% populace, takže tenhle úvod je zbytečnej.
No, ale 98% populace podle mě už nezná písničku Summerboy ... nebo jo? =D

Je z jejího prvního (a nejlepšího..) alba a v tuto chvíli mi slouží i jako vyzvánění =D. Protože tu písničku ZBOŽŇUJU!! =D

LISTEN 'SUMMERBOY' (4shared.com)

Znáte? Neznáte? Máte rádi? Nemáte rádi? =D

A víte, proč se mi Summerboy tak líbí? Je to písnička jiná od ostatních a zároveň úplně normální! =D

Připadá mi to jako pozdrav z doby, kdy Gaga ještě nevypadala jak mimozemská příšera s parukou a podprsenkou z kůže svých fanoušků (nebo čeho ;-D) a jen tak se během horkýho léta nechala sbalit nějakým fajn týpkem na motorce... hm... =D A mimoto je to strašně zajímavá matlanice popu s rockem a elektronikou. Takhle to má vypadat!! =D

Předchozím odstavcem nechci nikoho urážet (ne zas tak moc ;-D) , je dobře, že má ta ženská styl, jinak by na turné nepřežila dva dny. Ale mně se nelíbí =D.


.. Co dodat? =D Hnusná, ale ne nesympatická xĐ. Lal

Terikami ♥

Punk Princess Problem III.

20. července 2011 v 15:43 | Terikami |  Fanfikce

BOŽE!!§ FUUUUUUUUUUUUJ!!!

NENÁVIDÍM PSANÍ, UŽ NIKDY!!! Klišé vám nedají spát, prsty bolí, dřina je to... nechápu spisovatele. Ráda bych řekla, že píšu rekreačně, ale ono psaní žádná rekreace NENÍ !!! Brrr.
No... no. Nutila jsem se do toho skoro dva měsíce. Třetí část bývá nejhorší, to už mám ozkoušený. Proto má většina mý tvorby jen dvě části ;-D.

I ty (kdysi sympatický) postavy už mě teď začínají s...štvát. CHjooo... Doufám, že moje nechuť nepůjde poznat, snažila jsem se do toho narvat šťávu, jak to jen šlo... uf. Jen tak poznámka - tu poslední scénu jsem psala kdysi dávno před SPANÍM, takže můj mozek už byl napůl v Limbu. Proto je to tak.. tak. xĐ.

Mám toho plný rovnátka ;-D . Který mi sundají!! Hahaha!! =D lol

Zatím.

PS: Předchozí řádky jsem psala jednou v noci, když jsem KONEČNĚ doťukala celou třetí část. Byl to fakt děs. Jenže já jsem před třetí částí měla naplánováno hned NĚKOLIK nových věcí, který bohužel musí počkat. Přinutila jsem se totiž (asi v červnu xĐ) jednou nakreslit, jak zhruba si představuju postavy =D. A chtěla jsem k nim něco napsat, něco o povaze, narozeniny... a tak =D. Jenže - NEVÍM, KAM JSEM JE NAKRESLILA A NEMŮŽU TEN SEŠIT NAJÍT!!!!!!
grrrrrrrrrrrrr.......
Takže nový název i popis charakterů se odkládá =D. A fakt to nemá nic společnýho s tím bordelem, kterej mám v pokoji!! xĐ I kdybych tam uklidila, pochybuju, že bych něco našla. nejlepší je prostě věci nehledat a počkat, až jednoho dne vylezou samy xĐ (většinou nakonec doopravdy vylezou ;-D! Ale až když hledáte něco úúúplně jinýho...).
Jinak si myslete, co chcete =D. Je sranda psát takovýhle kraviny...

PPS: Sorry, tentokrát je to dlouhý. Ale ucelený, rozkouskovat to nešlo =/.
PPPS: když už nic jinýho, hlavní postava je super xĐ. Žeru ho.
PPPPS: Je úžasný být freeeeee!! =D miluju sama sebe ^___^ ♥ xĐ
PPPPPPS: ... Už končím ;-D. Lal

Ještě dodatek... (xĐ haha!) - Na PC poslední dobou vůbec nemám chuť, takže... po tomhle rozhodně nic jinýho nečekejte ;-D. DLOUHO.

Fajna návštěvnost! =D

18. července 2011 v 14:17 | Terikami |  Messeeji ^_^


LOL xĐ něco podobnýho se mi povedlo naposledy tak před půl rokem, kdy jsem měla návštěvnost 6666 xĐ. haha =D.

Je to málo.. ale pěkný =D.

papáá

Nový design!!! =D

15. července 2011 v 23:00 | Terikami |  Messeeji ^_^
Mimochodem, Yaoi Magazín (doteď můj oblíbenej a jediný mnou čtený internetový magazín ) si to u mě definitivně POS.....dělal.

Už ho číst NEBUDU!!!

Jejich výroky a parodie na Bravo typu "Je mi 10 a jsem panic..." jsou dobrý, ale když se mi začnou navážet do Gravitation....

Končím s nima. Fakt.

JE TO TAK NECHUTNEJ ČASOPIS!!!

Cituji:
Nevím, jak moc je článek starý, objevila jsem ho na blogu Mishiro. Dnes.

Právě u mishiro jsem se nasss... štvala a napsala do komantářů:

"(Terikami, 15.7.2011, 18:30)
Hm... tak to si dovolili moc. První dvě stránky dobrý. Pak urazily Gravitation.
... takže tu veřejně prohlašuju, že nějaký homopropagandistický KECY nějakých škaredých, společností vyvržených a sexuálně odbývaných holek fakt číst nemusím. Dál už nepřečtu nic. DÍKY."

... A MYSLÍM TO SMRTELNĚ VÁŽNĚ!!! GRRRRRRRRRRR!!!
JAK MOHLI?!?!?! PROČ JE TO ASI OBLÍBENÝ?!?!

Stejně to píšou nějaký hnusný přestárlý holky, kterým kromě yaoi nic nezbývá! Žijí v imaginárním světě plných gayů a výstřiků ***** ! Chudáci jejich kluci!!! Tsss!!!
FUj. Je mi z nich zle. Měla jsem Yaoi magazím zafixovaný jako takovej srandovně úchylnej časopis, kterej paroduje Bravo a pod., ale tohle je moc. Na modlu mi šahat nebudou. Ne špinavýma yaoistickýma prackama!!! Grr

Eh... kro't se, Teri, kroť se

... Dobrý, můžeme pokračovat ;-D. (*Pozor na to, slečna je fanatik...*)

I na znamení toho, že je mi jedno, co si myslí nějaký ... ehm ehm... o Gravitation, měním design. Na Gravitation =D. Jako pokaždý =D.

Snad to bude vypadat dobře, snažila jsem se o letní, teplý (ne TEPLÝ jako přihřátý, chápete?! xĐ lol) designeček, tož snad se líbí ;-D ^___^. Záhlaví mi přijde trochu (DOOST xĐ) školácký, ale.. však co. SNad to nevidíte =D.
Barevně jsem zvolila něco myslím dost jinýho, než obvykle (na hnědou moc nejsem..?! =D), ale - NO A CO. Je léto a letošní léto se na barvách holt projevilo takhle. Nacpala jsem tam i mou milavanou červenou, tak je to OK =DDD.

Vlastně bych autorkám Yaoi Mag. měla i poděkovat - Ke Gravi jsem se teď dost dlouho stavěla tak nějak pasivně a ten článek spolu s dalšími věcmi ve mně znovu zažehl GRAVITATION-OHEEEŇ!!! XĐ Takže ... Shuichi, bráško!! ^^ =D Miluju tě"!! =D Sestersky!!! =D
Lal ;-D.

Terikami ♥

PS: CO TO TEN BLOG.CZ DĚLÁ??? TEN DESIGN JSEM NASTAVOVALA VĚKY!!! A BLBĚ!!! ADMINI BLOGU.CZ MAJÍ V NASTAVENÍ PĚKNEJ BORDEL!! TS!!!

VAROVALA jsem váááás!!! xĐĐĐ

15. července 2011 v 18:11 | Terikami
=DDD


(AAALF!! =D lol)

Víte, prozradila jsem adresu blogu dvěma mým sestřenkám =DDDD

Říkala jsem: "Holky, ale... já tam píšu fakt úchylárny."
Odpověď: "Neva, my taky-..."
Řekla jsem to ZNOVA: "Já tam ale píšu FAKT úlítlý úchylárny...!"
... No reaction.

A tak jsou tu.

Asi.

=D

No, platí tu stejné varování jako u mojí mp3 nebo u mých obrázků v mobilu: Prohlížej si co chceš, pouštěj si co chceš, ale hlavně se ničemu nediv!

xĐ asi tak.

papáá!!

Lonely girl in the lonely town...

10. července 2011 v 22:01 | Terikami |  Ego
A přesně tohle, přesně tohle jsem tolik nechtěla. Děsím se tohoto času každý prázniny. Času, kdy všichni záhadně zmizí a já zůstanu snad jedinej člověk ve městě.... sama doma... opuštěná... T__T.


Snažím si to užívat a je pravdou, že tento čas má nesporný výhody =D. Můžu si dělat, co chci. Super. Problém je, že je všem JEDNO, že si dělám, co chci, a moje plány na tuto dobu byly přece jen trochu jiné. Hodinu jsem se dneska toulala po městě a doufala jsem, že natrefím na někoho známého. Ale nikde nic! Prázninová neděle odpoledne, co byste taky chtěli... chjo. Můj mobil zůstává chladnej a zájem o mě projevují jenom babičky. brrr...

Moje jediný štěstí je, že zítra odjíždím xĐĐĐ HEHEHEEE. Konečně úleva.


A hlavní důvod mé návštěvy najdete po perexem ;-D hurrrááá!! =D


BLOG SLAVÍ 3. NAROZENINY!! TEĎ JE Z NĚJ BATOLE ;-D

8. července 2011 v 15:09 | Terikami |  Messeeji ^_^
Tři roky.

Psaní.

Na tomto URL.

Mnou.

... víc nepotřebujete vědět!! =DDD Hahaa!!


(Pokud ovšem chcete vědět víc, neř potřebujete, v tomto článku si to můžete FAKt užít xĐ. Je monstrózní xD. LOL)

Víte, nemůžu uvěřit, že už u blogu držím tak děsně dlouhou dobu! A to se do toho nenutím, nic.. je to super =D.

A vzhledem k tomu, že Blogísek Theressworld už má za sebou tak dlouhé věky existence, představím vám personál, který na něm pracuje (;-D) a seznámím s pár detaily výroby těch pošahaných a nemožných článku, se kterými už na světě internetu prudím 3x356 dní =D.

Perex!!!

Zavání to prázdninami ^^

6. července 2011 v 22:19 | Terikami |  Ego
Internet už zase funguje. Huráááá!! =D Abstinence končí... ale houby, dneska sjem tu jenom na chvilililičku ;-D.

Prázdniny sotva začaly a už mám a sebou cestování (což u mě není obvyklý... ale pravda je, že nejnudnější je v mým případě vždycky srpen, červenec je ještě akční) !! =D Trochu jsme se porozhlédli po Polsku. Ne že by Polácí měli nějak extra odlišnou kulturu od té naší, ale.. i tak jsem si všimla takových drobných zajímavostí, které mi kdysi unikaly. Například to, že na každým kroku narážíte na sošku nějakýho svatýho, lidi do kostela opravdu chodí, skutečně POLSKÝ Polky po ksichtě vůbec nejsou hezký a Poláci muži zas snad všichni mají ježka xĐ. A tak...Naproti tomu jsem si dokonale užívala jídlo. Nikdy jsem si neuvědomila, že polská kuchyně je tak zajímavá! =D A děsně, děsně dobrá... pirožky a zákusky a všechny tyhle dobrůtky...... hmmm....můj jazýček se zasnil....... xĐ. Jednou mi však kolegové Poláci dokonale vytřeli zrak, když jsem si v jedné venkovní gospodě objednala barszcz/boršč (v domnění, že mi přinesou tu úžasnou horkou polívku s tunou masa a zeleniny) a servírka mi donesla cosi rudého v elegantním skleněném šálku s podtalířkem nápadně mi připomínající "Paralen Hot Drink" !! O_O =D No, on to BYL boršč, ale jenom přeceděný vývar. Slitý do hrnčku jako bujón. Nicméně uklidnilo mě, že dobré to nebylo o nic míň ^__^. Blejz xĐĐĐ.


(A to nemluvím o "pivě se sokem" xĐ. Lidii, to je božííííííííííííí xĐ)
A tak... výlet mi kazila jen typická chuť NĚKOHO (ne, fakt jsem se teď neohlédla směrem k rodině ;-D) k neustálému sportu a lámání všech rekordů, na který si u sebe vzpomenu. Brrr. Mělo to být 20 km. Bylo to 40 km. A to jsem vám předvedla jen JEDEN z množství dalších příkladů ;-D lol. Ne že bych měla až takovou nechuť ke sportu (tss xĐĐd spíš jsem ráda, že se někde vybiju =D), ale přece jenom - jsou prááázniny!!! .... relax!!! Ne? Ne. A ještě jednou 40 km. Hurá.

Co se týče blogu, chystám se teď k několika věcem. Za chvíli totiž budeme s blogísečkem slavit ani-nevíte-kolikáté narozeniny, a chci tedy urobit pár příprááááv!!! =DDD

A tak se Teri chystá:

1) Změnit design. "Pink Spring" už jaksi neplatí =D.
2) Napsat výroční článek ;-D.
3) ... aha! To je všechno =DDD LOL

Jdu oběhnout SB a zase se ozvu ~_^. Zatím se věichni mějte se, jak chcete ;-D.

papáá!!

Terikami

PS: Jo, vzpomněla jsem si! ještě jsem chtěla zase něco připsat do nějaký fanfikce =P. Ale nic neslibuju. Mě psaní baví jen, když se do něj absolutně nenutím xĐ. haha

Skrytá úchylka milovníku zvířat? =D

1. července 2011 v 15:32 | Terikami
Nikdy mi to nepřipadalo zvláštní. Někdo má holt rád psy, někdo kočky, někdo papoušky, králíky, sklípkany... a tak dál.
Nicméně jsem nedváno zjistila dost zajímavou věc xĐ. Nevím, co je na tom pravdy, ale... je to zajímavý xĐ.

Odpovězte sami sobě na následující otázku: MÁTE RADŠI PSY NEBO KOČKY???

Cats And Dogs/Cats And Dogs - 3.jpg

.
.
.
.
.
.
.
.
.
.
.
Kdo odpověděl: "Mám radši psy!", je masochista.
A kdo řekl "Kočky!", je sadista xĐ.


Nevím, nevím, ale já má mteda radši kočky xĐĐĐ. LOL
A nejen radši, já mám na kočky lehký fetish, takže to u mě s tím sadomasem asi bude celkem hustý xĐĐĐĐĐ. Haha!! =D

Papáá!! ♥

PS: Ještě mi to připomíná vtip xĐ. Masochista (pes) křičí: "Bij mě, muč mě!". A sadista (číča) krutě odpoví: "NE!!"

... xĐ do háje, vlepte mi někdo jednu, jsem úchylák xĐĐĐĐ *a to "vlepte mi" nemyslím tím masochistickým způsobem ;-D loool*

Uuuuph!

1. července 2011 v 15:21 | Terikami |  Ego

Víte co? VÍTE CO? DOMA MI NEFUNGUJE INTERNET!!!!

AAAAAAAH!!!

Myslela jsem, že nejsem závislák, ale... patrně... jo xĐ.
A tak jsem aspoň po půl roce zavítala do knihovny xĐ. Za ty prachy, co po mě chtějí na registraci, si tu aspoň můžu vysedávat celej den =D.

Před pár minutami sem vešel jakýsi english-speaking člověk, knihovnice mu houby rozuměla, tak jsem se pokoušela zachránit situaci... celkem jsem to dala, něco málo jsem s ním domluvila, ale ... ten 8-letý harant vedle mě je chytřejší než já!
Sakra!!!
xĐ Ne že by s anglánem dojednal víc než já, ale narozdíl ode mě mu došlo, že to "buks" znamená "books", ne "box", jak jsem pořád natvrdle myslela já( no jo, jsem fakt blbá... prý: "On chce nějakou krabici, "box"! Není to divný? Vždyť je v knihovně, měl by chtít spíš knížky, ne?!" .... )

No, o mojí blbosti můžem mluvit i jindy ;-D. Je to tu dost neinspirující, úplně mi vypadává, co jsem vlastně chtěla napsat... chjo.

Včera byl posldní školní dne!! Huráá! =D Ale, víte, měn to furt nějak nedochází. Venku je škaredě a já z toho akorát chytám tak děsivý výkyvy nálad, že se sama nestačím divit =D. Ale je pravda, že včerejšek dopoledne jsme si užila =D.
přišla jsem totiž do školy jakooo.... *čevený koberec!! KDE JE!!! =D* --- LOLITKAAA!! =D =D =D

haha!!


Ano, nasoukala jsem se do svých červených šatiček s krajkou, natočila si vlasy, nalepila falešný řasy, k tomu sáčko, mašle do vlasů a pár ladících bot - a hurá, Loli-Teri přichází! =D

Nechci se moc chlubit, ale chválili mě =D. Prý jsem vypadala jak panenka xD. (to mě překvapuje! xD já, úchyl...)

Mám z toho radost, ale na druhou stranu se cítím děsně. Opouštět všechny ty lidi... chjo....

Víte, jsem mimo a píšu kraviny. Ais to tu nechám =D.

Ozvu se, až mi doma zase net pojede, ju? =D lol

Papáá ^*^