Červen 2011

Recyklace SB-ček

28. června 2011 v 20:27 | Terikami
Ahoj! =D

Je možný, že po přečtení tohoto článku mě bude polovina mých SB mít za hnusnou mrchu, ale je mi to úplně jedno.
Spřátelených blogů mám spoustu, ale je v nich šílený bordel, půlka je neaktivní, nenavštěvujem se, jsou mimo, píšou ještě větší kraviny než já... a vůbec.

A tak jsem se naštvala a rozhodla, že si SB vytřídím. Dělám to poprvé, ale vím, že většinou se před nečím takovým poslá k SB nějaké varování. Na to říkám jen..... NASR*T!!! xĐ lol


TAaaaaaakže:

1) Mishiro Hara, Shiroa*, Shiori*, Mika, Leni a Abigail jsou lidi, se kerýma jsem se seznámila přes net nebo jsem se potkala na nějakém fesťáku (a o většně z nich platí obojí ;-D lol). To znamená, že k většině z nich mám i nějaký citový vztah (=D), jelikož je aspoň trošičku znám. Jsou jedna otaku vedle druhý xĐ. Takže --- vy můžete bát v klidu, štvát vás na vašich blozích budu ještě dlouho, nechávám si vás totiž za SB!!§ =DDD LOL

* nikdy nepřestanu žasnout nad tím, jak jsou si ty přezdívky podobný #ĐĐĐd lol

2) Naive Singer a Terka-kun jsou neaktivní blogy (ty poslední, který jsem ještě potají nesmazala xĐ) a ačkoli je mám ráda, neaktivních blogů už mám dost. Smůla, sbohem, díky za návštěvy.

3) Noel Cold, Kilari a X-lightning ... omlouvám se, ale vás si škrtám. Nejenže se míjíme obsahově, ale... já ani nějak nemám důvod k vám chodit, přestože třeba XL mě přivedla na některý fajn skupiny a tak... je mi líto. Díky za pochopení a hodně štěstí ;).

4) Ami a Petrelli jsou moje (v obou případech vlastně bývalé a současné zároveň =D lol) spolužačky, takže je samozřejmě mazat nebudu, protože je znám ze všech SB nejlíp ;-D. Nicméně... Petrelli na blogu skončila. Takže se ptám... stojíš o to, abych tě nechala v seznamu? (Mně je to jedno, už tam stejně nechodím xĐ)


Tak to by bylo. Svými rozhodnutími jsem si dokonale jistá a měnit je nebudu.
Díky za pozornost =D.

Zatííím!!!!!!!!!!!

Terikami ^^

SVĚTE, TŘES SE!! TERIKAMI BUDE ZLOBIT!!! xĐĐĐ

27. června 2011 v 15:17 | Terikami |  Ego
LOL xĐĐĐ

This is the moment when you're touchig the sky....

Víte, dost dlouho už se bráním... je jedno čemu, prostě jsm se rozhodla, že už je načase, abych něco podnikla. A váM doporučuju to samý!!!! Sama jsem nedávno zjistila, že překousávat něco a čekat, až to přejde, stejně nepomůže, MUSÍ se jednat!!!! A TAK TO JE!! AŤ TO STOJÍ, CO CHCE!!!! Takže xĐĐĐĐ hahaaaaaaaaa


Nevím, co a nevím, kdy, ale brzy přijde něco dost hustýho #ĐĐĐĐ a já vám o tom napíšu. Musím, protože chci!!!! =D lol


Terikami

PS: A NA NIC SE MĚ NEPTEJTE!!! VŠECHNO VYJDE!!! VŠECHNO JE, JAK MÁ BÝT A VŠECHNO DOPADNE, JAK CHCEME!!! JOOOOOOOOOOOOOOOOOOOOOOOO!! =D =D =D =D

Věřte tomu, tohle je znamení =D. Díky!!! Lál!!!

Way back into Gravi ... aneb "Kecání už tu dlouho nebylo.."

26. června 2011 v 21:53 | Terikami |  Ego
Ano, zase jsem se jednou za čas rozhodla přispět do nejobsáhlejší rubriky tohoto blogu xĐ. Přeji hodně zdaru při čtení, ty moje úchylárny většinou bývají celkem ... však mě znáte ;-D.KLIK!! ^^


PS: Ten obrázek je jenom ilustrace!! =D Kodu Kumi moc nemusím... i když po držce ujde =D lol

UŽ VÍM, PROČ JSEM TAK BLBÁ!!

24. června 2011 v 21:39 | Terikami
Víte proč?? =D

Ačkoli jsem dnes tmavovláska, jako malinká.....

JSEM SE NARODILA BLONĎATÁÁÁÁÁ!!! =D =D =D


Ano, moje vlásky bývaly kdysi dokonale plavý.... A došlo mi to až teď, když jsem zjistila, že na Deviantart.com mi píše spousta lidí, nejenom ti tři vepředu, ale abych viděla zprávy od těch ostatních, musím kliknout na další stránku...

Já jsem fakt debil xĐ to není možný xĐ. Vlasový pigment to dneska kamufluje, ale pravdou je, že uvnitř.... stále... blond xĐ.
Ale díky bohu za ty tmavý vlasy, já je miluju =D.

LÁLIHOOOO!!! =D

Sheena Ringo aneb "Nejosobitější japonská zpěvačka všech dob"

24. června 2011 v 11:02 | Terikami |  Hudba - interpreti


Nevinný obličejík. Méně známá postavička asijské hudební scény. Na první pohled nic moc zvláštního. ALE - neopakovatelný, až "chraplavý" hlas. Popová melodie, do které se řve. A k tomu kytara, něco málo jazzu a všechno obalené temným elektronickým aranžmá. Takhle se prostě hudba jinde nedělá. Takhle to umí jen zpěvačka a skladatelka, o které bych vám dneska (v proudu nadšení ;-D) už myslím podruhé chtěla povyprávět.
Sheena Ringo.

Nechť slunce pálí do pískůůůůůůůůů...

21. června 2011 v 15:54 | Terikami |  Ego
... a tebe mám nablíkůůůů u u u u u....


Blbá písnička xĐ. ALe vlastně celkem sedí, když je dnes první letní den a venku dešťová průtrž a samá šeď T_T.

Je podivnej den... Jsem optimistka, ale i tak jsem skoro celé ráno probrečela. Proč je všehcno tak SLOŽITÝ??!?! (opět si vzpomínám na tu debilní písničku z nadpisu... Nápoje jsou míchané, nic není komplikované.... chjo). Kdyby všehcno bylo buď černý, nebo bílý! Chjo... nebo třeba červený a modrý, ať nepřijdeme o barvičky, ale smysl zůstavá stejný - aby byly dobrý věci a zlý věci. ALe ne. Všechno je jen zamotaný a hořkosladký........... Je to děs. A roste ze mě starej sprostej cynik xĐ. NEE!! POMOC!!!

Terikami je holt dneska smutná -_-... chce to pár smajlíků ;-D: Nebo zlepšovač nálady... něco sladkýho... trochu yaoi (ať se zasměju xĐĐĐ =P) ... hm.....................

Možná se mi načetla ta písnička, co jsem si přišla pustit (=D a ne, není to ta z napdisu!"!!! Vážně, díkybohu... uh) , takže vás opouštím a doufám, že vám léto začíná líp než mně ~_^.

LÁLIHOOO!!!

Terikami

Hoň si svýho!

19. června 2011 v 20:24 | Terikami

Leží dva kámoši ve stanu a jeden povídá druhému: ˝Honíš si ho, že jo?˝
Ten druhý odpoví: Jooooo.˝
A ten první zase: ˝A nejde ti to, vid?˝
Druhý: ˝Nejde.˝
První: Tak si hoň laskavě toho svého!!!˝

=DDDDDDD JÁ CHCÍPNU!!! XĐ doufám že to neznáte ;-D LOL

Teri ♥

I techno může být geniální!

18. června 2011 v 21:50 | Terikami |  MP3 ;-D
Už dlouho se chystám naservírovat vám sem dvě následující skladby. I když se mi poslední dobou srdce nejvíc rozbuší u Jacquese Iberta, k elektronické hudbě nedokážu zapřít určitej vzath ;-D. A následující dva songy u mě poslední dobou vedou!

Část 1. - Capsule, The time is Now

=D pro mě je to návyk, lehce experimentální a dobrý.

Část 2. (ta víc japonská ;-D) - Aira Mistuki - HigH SD スニーカー


Tak tohle je TĚŽCE návykový, varuju =D. Ale opravdu, všehcna čest. Tuhle písničku miluju, mám k ní vlastní taneček a vlastní navrženou paruku =D (paruky se asi na zakázku nevyrábí, co? =/ xĐ). Navíc je zvláštní, že mě dokáže vytrhnout z mojí berano-lví pohodlnosti a donutí mě i makat =D. Když si ji zpívám, dobře se mi pracuje =D. A mimoto je vážně perfektní. Aira je borka!

A tak, no ^^. Mějte se krásně a mám vás ráda! ♥

PS: Nic proti Aiře, ale jednu její fotku jsem... ehm... nepochopila.

.. To je můj problém, nebo to i vám přijde jaksi lehce miniaturně zanedbatelně přiúchylněně LESBICKÝ?!?!?! O-___o =D

LOL

PPS: Jako pokaždé varuju, že klipy nesleduju, takže nevím, co v nich je. Za případný nepatřičnosti se tedy omlouvám ;-D.

MINI, tzn.další J-popový útok!!

17. června 2011 v 20:49 | Terikami |  Hudba - interpreti
Ahoj!(Ano, majitelka blogu je naživu ;-D )

Ráda bych vám dnes představila jeden můj electo-popový objev, zatím ne moc známý (myslím tím 'ne moc známý ani u oné hrstky českých J-popových fanoušků', pro ostatní je to rovnou underground ' ;-D), jelikož tato slečinka debutovala teprve minulý rok. Říká si Mini, což ji dělá neznámou ještě víc (schválně si zadejte do Googlu - popř. Googlicku ;-D - "mini j-pop". Nenajdete téměř nic).Když jsem popvé viděla tento obrázek, napadlo mě jen: "HA! Taká opice! Japonská Gaga!" =D
A je fakt, že její nejposlouchanější (a i pro mě nejlepšííí ^^) singl "Are you ready?" místy hodně připomíná "Poker Face" a podobné výtvory Lady Husy (eh, Gagy ;-D sorry). Mini holt ničím nepřináší moc originality. Ale přesto si mě získala ^^.

(Na klipy se nedívám, takže jestli tam jsou nějaký šukézní scénky, politická propaganda, anime vsuvky či něco podobně šáhlýho, nepatřičnýho, nezákonnýho, .... blabla, tak o tom nevím!!! =D)

(Zpočátku mě to moc nebralo, ale... zvykla jsem si rychle. Ta písnička je dobrá. DOST =D)

Pokud jste na to video klikli, doporučím vám jednu věc - pusťte si hned po tom Quantzovu "Sonatu D-dur", část Allegro! =D Takhle to já zbožňuju ;-D. Hrozně se mi ty skladby k sobě hodí, jooo, vím, že to je šáhlý ;-D.


Zajímalo by mě, kolik měří. I bez podpatků je to podle mě dost čára... to je dobře =D. Mám ráda lidi, co jsou vyšší než já =D (eh, ne, nebojte, nejsem žádnej obr! Měřím 167 ;-D) .

Terikami švadlenka =D

14. června 2011 v 12:01 | Terikami |  Gravitation
Ahooj!! =D hádejte, co je novýho? =D
Rozhodla jsem se, že si ušiju sukýnku ^^.


Teda.... spíš přešiju. Zkrátím, ozdobím apod. =D.

Je to piplačka a já jsem netrpětivá, ale díky tvrdohlavsti zatím zvládám pokračovat a nenechat se odradit zákeřnou jehlou ani popínavou nití =D. A až bude dílo hotové, hodím vám sem dokumentaci ^^ *uun!*.

*
Mimochodem... ještě sem napíšu později, jelikož potřebuju........PORADIT.

S dost vážnou věcí... sukýnka byla jenom rozjezdem na začátek, tohle je velký (;-D)................ -_-
Ne že bych nějak moc dala na rady neznámých osob z interntu. Ale nemůžu se ptá lidí kolo sebe, nejsou totiž nestranní.
Později vám sem tedy napíšu takovej menší článeček typu "co bys dělal, kdyby...?" a vy mi odpovíte. Snad mi řeknete něco víc než moje doteď-pokaždý-rozhodný ego. Předem dík ~_^.

lálihoooooooo ♥

Teri

PS: Hrajete někdo Dobyvatele? xĐĐĐĐĐĐ lol. Kdyžtak napište, ještě tam nemám přátele ;-D

FLÉTNA!!! NEHRAJE!!!

9. června 2011 v 21:07 | Terikami
ŽÁDNÝ F!!!! JENOM ŠUM!!!!

NEHRAJE!!!!

PÓMOOOOOOOOOOOOOOOOOOOOOOOOOOOOOOOOOOOOOOC!!!!!

*SHOCK-SHOCK-shock-shock-SHOCK-SHOCK-shock-shock-SHOCK-SHOCK-shock-shock-SHOCK-SHOCK-shock-shock-SHOCK-SHOCK-shock-shock-SHOCK-SHOCK-shock-shockSHOCK-SHOCK!!!!!!*

Terikami se nudí =/

7. června 2011 v 19:23 | Terikami
Zdravím =/.

Trochu mě to štve, ale ne, opravdu se neděje nic zajímavýho, co bych tu mohla povyprávět nebo zkritizovat. Je mi líto, musíme počkat na lepší období ;-D... Na druhou stranu si však připadám... jak šťastnej člověk! =D Takže pohoda ^^.

V sobotu jsem si totálně spálila záda. S dneškem se to už zlepšilo, ale stejně si pořád připadám trošku jako povařená kreveta ;-D.
Včea byl fajn večer... až na to, že nám na intru na pokoji nešel proud =DDDDD. A JENOM NÁM!! TO JE NÁHODA, CO?! =D
(pak přestal jít více lidem, ale začalo to u nás...). Zapálily jsme si teda s holkama svíčku (ano, jednu xĐ víc jich nebylo) a radši jsme zalezly na chodbu, kde je světla dost. Pak jsem vytáhla kytaru, ve tmě jsem si drnkala a tvářila jsem se děěěsně melancholicky xĐĐ (přirozeně že s nadsázkou ;-D jen ze srandy xĐ) . Blbost.

Jinak návštěnost prudce klesá (z nuly, samozřejmě ;-D) a počet článků tohoto typu zase stoupá.

Víte, ono vlastně za měsíc (zhruba) bude theressworld.blog.cz slavit 3. narozeniny! =D Tak proč si nedat pauzu... malinkou pauzičku... a pak návrat ke kořenům? Co? =D

To není špatnej nápad, ne? Psaní těchto kravinek stejně nemá hlavu ani patu...

LÁLIHOOOO!!

Terikami ♥ milující, ale nemající co psát ;)

Sheena Ringo - Shousou Strip

3. června 2011 v 22:10 | Terikami |  MP3 ;-D
Začalo to už před pár týdny, když jsem z nudy v informatice dělala jeden z těch... ehm xĐ... méně inteligentních testů typu "Která J-pop zpěvačka je jako ty?" A vyšla mi výše uvedéna Sheena Ringo.
Vzhledem k tomu, že jsem ji předtím neznala a čímsi mě zaujala, jsem na ni začal být zvědavá, tak jsem proletěla net a hurá, hned mám jedno CD na mp3 ;-D.

A tuto písničku.... jsem už několikrát chtěla využít ke článku. Hrozně mě totiž zajímá, co na ni řeknete =D. Je tak... tak zvláštní! Už tím krkolomným názve, který si ani nepamatuju (Shousou Strip je název alba ;-D) xĐ. Ale... no, poslechněte si sami ^^.


Mám pocit, že ne každýmu to sedne. Co? =D
Ale.... Ta písnička je úplně magická. Tak strašně ... jak říkám, neskutečně zvláštní. Už mi leze do mozku od prvního poslechu skoro před měsícem, tak jsem se nad ní jedno utrochu zamyslela a došlo mi, že mi zároveň připomíná východ a západ slunce...Tedy, západ je asi první, ale pak úplně nádhernej východ!
Eh... jen ten záchod tomu chybí xĐĐĐĐĐĐ LOL

No, fakt se těším na názor čtenářů. Je... prostě skvělá =D.

Pište, piště, nestyďte se!! =D

Terikami let's-go-to-sleep ♥

Hezký den dětí... vám přeje Pedobear!!

1. června 2011 v 21:18 | Terikami

AAAhh!! On se sem vloupal!! Pomooooc!!! =D

Přeji vám krááásný dětský den ;-D.

Teri a kolega Pedo

PS: Ledová tříšť - červenej jazyk 4ever!!! =D lol