Punk Princess Problem xĐ

11. května 2011 v 21:47 | Terikami
Jak jsem již psala, AF mě inspiroval (už samotná tato věta je nebezpečná, pozor!!! xD).


Víte .... přečtěte si tento článeček, a vysvětlování bude potom ;-D. Tuhle věc jsem ťukala do mobilu do konceptů sms snad celou cestu z Brna xĐ. Vyšla mě asi na 4 kb, tzn. asi na třicet sms spojených vě dvě obrovské. Nicméně jsem aspoň zjistila, že to JDE =D!! Do mobilu ťukám kde co pořád, ale fanfikci jsem tam ještě neměla xĐ. Moment... to není fanfikce... to je......... hm...? =D Prostě slash. Nebo tak? Hm..

Jak říkám, čtěte. Já to pak všechno vysvětlím ;-D.
A nebojte se, je to total relax ;-D. Papá!!


Punkshop kousek za centrem města. Nadechnu se, snažím se ignorovat třikrát zvýšený tep i ten hloupý pocit v hlavě a prudce rozrážím dveře obshodu. Kdovíproč z toho vážně nemám nejlepší pocit. Koneckonců, někdo jako já málokdy podniká nákupy v punkshopu. A ještě k tomu v přestrojení..
Vcházím dovnitř. Polohlasně pozdravím, ačkoli jediný člověk ve vylidněném krámku je prodavač. Vyvalený na židli, s nohama opřenýma o pult, mi pokyvuje. Nemůžu si nevšimnout toho výrazného stylingu všude na něm i okolo něj. Polodlouhé vlasy, pečlivě rozcuchané a nagelované tak, aby některé pramíky tvořily ostny, zářivé oči obtáhlé linkou, ocvočkované i roztrhané oblečení v černo-červených kombinacích, masivní boty..Člověk by řekl, že spíš než aby prodával tu s přidrzlým obličejem pózuje jako model. Což mě děsí ještě víc.
Já coby mladé elegantní děvče s neutrálním výrazem začínám obhlížet zboží. Samá móda. A koutek s CD, jejichž obsah mě moc nevzrušuje (dokonce méně než ten, co je prodává...). Po pár minutách ticha a šmátrání v sortimentu konečně vybírám jedno tričko. Není zrovna můj styl, ale snažit se něco vybrat s těma... ano, po pár odstavcích finálně klesám do nespisovnosti... přiblble dlouhýma vlasama, co mi bez ustání lítají okolo obličeje, to je fakt moc! Nemluvě o minisukni a tom uplým kabátku.
S rozporuplnými pocity si promnu namalovaný rty a s tričkem v ruce ptistupuju k pokladně. Prodavač se extra ležérně zvedá a bere do ruky vybrané triko.
"Bude to všechno?" ptá se během kasírování.
"Jo.." hlesnu. Prodavač triko zabalí do tašky a přihodí účtenku.
"Pro přítele, co?"
OH? Polije mě šok. Mám chuť říct něco HODNĚ hnusnýho, ale krotím se. Nezapomeň, máš podpatky a legíny... napomínám se. Nemluvě o dlouhým, lososově růžových vlasech... Alias roztomilá mladá dáma se tedy na tho protivu snažím usmát.
"Ne-e, " vrtím hlavou s rozpačitým úsměvem, "ale nosit ho nebudu, jestli jde o tohle..."
Pohlédne mi zpříma do očí.
"Tak proč sis ho teda kupoval?"
......... Zůstávám stát jako zkoprnělej! A ten mužskej rod není omyl ani překlep! Ten grázl je ještě krutější, než vypadá!
Bohužel, nenapadá mě lepší odpověď než: "PROSÍM?!"
"No tak, nehrej to na mě, ty pusinko. Jestli mě chceš vidět, můžeš přijít normálně! Kašli na crossdressing..."
"Nechtěl jsem tě vidět!" protestuju.
"Tak co tu děláš?"
... sakra.........
Odpověď! Rychle, mozku, potřebuju odpověď!!! A mozek nic... a on se jen zle usmívá...
"Kvůli mně se nemusíš převlíkat za holku.." prohlašuje se znepokojivým úsměvem a natahuje ruku k mojí tváři. Ucuknu a tak se ruka sveze na moje vlasy, resp. paruku. A pomalu ji sundává dolů. On pokračuje: ".. mně se sakra líbíš jako kluk.."
Jo, to tak.
Kluk v sukni s tunou make-upu. Paruka končí na podlaze. Do háje, tohle jsem nedal...
A zatímco ztrácím pozornost kvůli výčitkám (typu "Co mě to zas napadlo?!?!"), on se nepředstavitelně šmrncovním způsobem vyhoupne na pult, ze kterého pak seskočí a zabrzdí pád tím, že se mě chytne a přimáčkne mě na stěnu nějaké poličky. Kde mě začne ocucávat! Fakt nemám chuť vyslovit to vznešený slovo "líbat", protože těžce nevystihuje situaci. Když vám někdo násilnicky cpe do pusy svůj opiercingovaný jazyk (zatím jazyk... Uf.), cítíte nenáviděnou příchuť cigaretovýho kouře, kromě čehož vás ještě ošahává a tváří se, jak kdyby vás chtěl zhltnout.. Líbání? Láska? No prosímvás... Spíš večeře supa, kterej nutně potřebuje nikotin.
"Pusť mě!" snažím se ho odstrčit a poprvé za dnešní večer asi opravdu působím jako holka. Trochu se zklidní, ale doráží na mě pořád. Teď na krk, úchyl jeden!
"Seš roztomilej, ale stejně bych si rád zkusil bejt tvůj uke..," konstatuje spokojeně. Což už je trochu příliš.
"HEJ!" zařvu a volnou pěstí ho praštím pod bradu. Zapotácí se a naštěstí už skončí svůj perverzní výstup.
Odvrátí se, držíc si dlaň ňa místě, kde před chvíli přistála moje skromná pacička, a netváří se zrovna nadšeně. Prudce vydechnu.
"Jdu pryč!" oznamuju dopáleně. Jenže bohužel ve vzduchu zazní obávaný dotaz:
"A pročs sem teda chodil?"
Ah. Nenuťte mě. Nenuťte mě proboha se s ním dál bavit!
Čeká na odpověď, ale já si umíněně (ačkoli si připadám jak úplněj idiot) znova na hlavu nasazuju paruku a v duchu si slibuju, že už brzy zmizím domů, kde už si ty příšerný hadry vysleču.
"Však ty povíš.." kývně na mě sebevědomě, "pochybuju, že b ses takhle strojil pro zábavu. Co? Jestlis mě chtěl nenápadně špehovat..," (špičkou jazyka si jakože-mimochodem oblízne malíček), "máš smůlu. Tebe já poznám, víš?"
Rádoby-galantně mi podá tašku s mým naprosto zbytečným nákupem.
"Dělá to šestsetčtyřicet... Jo, šestsetčtyřicet. Těch devět devadesát si slevím. Za ten výstup.." tu poslední poznámku si se zlotřilým úšklebkem mumlá pod vousy. Štve mě... ŠTVE MĚ!!
"Sbohem!" vytrhávám mu nákup z ruky, hodím po něm sedm stovek a dopáleně vylítnu z krámu. Jasně, prohrál jsem na celé čáře. Tentokrát. Však já si toho parchanta ještě podám!!
... TA PARUKA!!!!!!!! GRRRRRRRRRRRRRrrrr!!.
.
.
.
.

........... Dopsáno!! =D
Problém je, že... ehehe xD. Já vůbec nevím, co s tím!!! xD
Nicméně, musím už jít, mám práci T____T X_X chjo.

LÁLIHOOO!!

Terikami ^*^
 

1 člověk ohodnotil tento článek.

Komentáře

1 Petrellis Petrellis | Web | 12. května 2011 v 19:31 | Reagovat

Je to dobrý!
Postrádá to žánr (jako hle, nevěda kam to zařaditi jdu se rovnou pověsiti), ale napsaný je to dobře!
:D Jen mi uchází, jak tě to napadlo xD

2 Shiroa Shiroa | Web | 12. května 2011 v 22:03 | Reagovat

juuuj :D tak tohle se mi líbí :D Chudák kluk.. jen by mě zajímalo, proč byl vůbec oblečen jako holka.. :D joj, ten prodavač si až moc věří :D

3 Mishiro Hara Mishiro Hara | Web | 13. května 2011 v 17:25 | Reagovat

Nejlepší!!! Smím tě jako autora poprosit o autorský práva pro publikování na svém blogu? A otázka: je to jenom jednorázovka? Mohla by to být hezká kapitolovka. To ses určitě inspirovala Kuragehime, že? Chci se na to v nejbližší době kouknout :)

4 Nagisa tWajNe CuTe ♥SB♥ Nagisa tWajNe CuTe ♥SB♥ | Web | 14. května 2011 v 13:31 | Reagovat

WOW...jj, mocinkrát naj ♥... a MIshiro má pravdu... mohla bys udělat i druhou část :D... moc se mi to lubi :D

Nový komentář

Přihlásit se
  Ještě nemáte vlastní web? Můžete si jej zdarma založit na Blog.cz.
 

Aktuální články

Reklama