Květen 2011

O Aiře

31. května 2011 v 19:47 | Terikami
Právě jsem si všimla, že tématem týdne jsou pohádky xĐ.

Hehehe...pohááádky... xĐĐĐd muhahaaa...

A vzhledem k tomu, že jsme právě pohádky nedávno ve škole psali na známky a já jsem dostala plný počet bodů a mám tu svou uloženou v PC a nevím, co jiného napsat a nechci, aby mi blog chcípl... Tak ji sem dám ;-D. Doufám, že si u ní porelaxujete ♥.Za některý části bych se zahrabala, ale... to není váš problém ;-D. Sami si řekněte, co si o mým výtvoru myslíte ;-D. Papáá!!

PS: jedno I/Y jsem tam mám blbě, omlouvám se, ale nemůžu ho teď narychlo najít, abych ho opravila.

Jak to, že Teri není slavná?!?! Sakra!

30. května 2011 v 18:00 | Terikami
Právě jsem několik minut v kuse projížděla fotky z Animefestu.

Jsem na jedné fotce.

Jedné.

Jediné.

Na jedné, podělané fotce, kde ještě k tomu stojím na pódiu v řadě DALŠÍCH lidí!!!

TO NENÍ FÉÉÉÉÉÉÉÉÉÉÉÉÉÉÉÉÉR!!!!!!!!!!!!!!!!!!!

Začínám být naštvaná... Proč tam jako jezdím, když mě nikdo nefotí?!?! Tsss! Proč já se vůbec obtěžuju týrat svoji hlavu parukou a riskovat nachlazení kvůli sporýmu cosplayi? Co to má sakra být? Grrr...........

Letošní AF mě v tomto ohledu opravdu zklamal. Byl sice fajn zase v ohledu toho, že jsem poznala moc milý lidi, ale ... kdyby nebylo jich, tak vůbec nechápu, proč jsem tam jela. A ne jen kvůli tomu nedostatku fotek ;-D. Nějak cítím, že už to není, co bývalo...Nic proti anime, ale... poslední dobou mě to prostě nebaví.

Jak říkám, nebýt fajnovejch lidiček všude okolo, tak mizím hnedka první den. Ale dobrá zpráva je, že ti lidé tma byli!!! hahaaa!! =D

Teri

PS: Ne že bych za tu jednu nebyla vděčná ;-D
PPS: Dneska jsme byli na výletě! Yupíííííííííííí ^^
PPPS: Snad se mi na obrozu rýsuje pár koncertů. JOOOOOOOOOOOOOOOOOOOOOOOOOOOOOOOOOOOOOOOOO!!!!
PPPPS: Co se týče toho, že mě nebaví anime... Nebaví. Ale mám rozkoukanou Kurage Hime a nechci se jí pustít, takže si to domyslete sami ;-D. Lal

Pokulhává to tu....

27. května 2011 v 20:36 | Terikami |  Ego
Zvláštní. Ale já nějak nemám čas, o nic jiného nejde. Mám svůj blog ráda, jen pořád nevím, co psát... jelikož není co.

Dneska je všeobecně divnej den.

...... vidíte? Nic. O_O no, budu se snažit pokračovat v rozepsáný fikci a jinak... počkám, co se bude dít a co mě přinutí psát ;-D.

PAPÁÁÁ!!

Trochu-mimo Teri

U-Go-Girl!

23. května 2011 v 10:49 | Terikami |  Hudba - klipy
Pro moje korejcofilní SB tahle písnička asi žádnou novinkou nebude, ale já jsem ji (přesto, že jméno Lee Hyori znám už celkem dlouho) objevila až včera =D. A jak já korejskou hudbu moc nemusím, hrozně se mi to líbí =D.


Vlezlý. popový, srandovní... =D fakt je mi to sympatický =D.

Zatím!! =D

Terikami

PS: Je zajímavý, že když 5 dnů nenapíšete, hned vaše návštěvnost klesne tak o čtvrtinu. Blbý, co?! =D o_O lal

Punk Princess Problem II. ;D

22. května 2011 v 18:11 | Terikami |  Fanfikce
Uuuuuuuuf. Překonala jsem svoji nechuť a dopsala jsem další část. Doufám, že moje dřina za něco stála, ale o tom už rozhodnete vy.


Děkuji všem, co kliknou na "Celý článek" ;-D

Terikami

PS: Pokud něco nechápete nebo vás něco zajímá, pod další částí story najdete menší vysvětlení ;-D. Snad se pobavíte, díky.

PPS: Doufám, že překlepy tam nejsou. Kontrolovala jsem se, ale.. člověk nikdy neví.

Sakra, proč se články nezveřejňují samy? =D

20. května 2011 v 22:49 | Terikami |  Ego
Proč se články nevymýšlí samy od sebe, nevíte? Aspoň by to nebylo na mně xĐ.Nějak se mi nechce psát. Snažím se dopsat, co jsem slíbila (viz článek "Princessed punk úlet" apod.), a i když to trochu skřípe, pokračuju. Ale zabírá mi to víc času, než jsem čekala, a proto mi blog lehce chcípá ;-D.

Myslím, že se můžu pochlubit na poli hudebky, protože jsem dneska dostala svoji první opravdou TĚŽKOU skladbu. Ne že bych jinak hrála úplně banální věci typu "Skákal pes" a "Menuet C-dur" (ačkoli... no.. xĐ), ale ... teď jsem se nějak zasnila =D. Mluvíme o opravdu náročný záležitosti a kdo ji uhraje, je machr. Nevím, na kolik si můžu věřit, ale beru to jako výzvu. Velkou výzvu! Už proto, že danou skladbu absolutně miluju a nechci ji zprznit. Musím se snažít, musím tvrdě dřít, ...! =D haha * singing gambatte ikimashoo*


Jinak mám za sebou extra-mega proflákanej týden "školy" (maturityyy xĐ takže pohoda =D), mp3 mi opět praská ve švech a mně je líto ty písničky smazat (tzn. začarovaný kruh stahování hudby...), zakoukala jsem se do Kurage Hime, z čehož mám radost. Snad první anime tohoto roku, který mě doopravdy chytlo. Kuranosuke je borec! xĐ žeru ho.


Já se překonám a zveřejním pořádnej článek, ale v pátek v 23:00 toho po mně moc nechtějte, díky ;-D.

LÁLIHOOOO!!!

Terikami ♥

Teri je tady!

15. května 2011 v 15:07 | Terikami |  Ego
Ano, od středy jsem se neozvala, a upřímně řečeno se mi tu ani v tuto chvíli moc nechce sedět (nicméně se vsa'dte, že nechuť k PC mě hodně brzy přejde ;-D). Po AF mám za sebou další super víkend trochu podobnýho rázu, takže mám myšlenky pořád ještě úplně jinde než na Blogu.


Každopádně vás všechny zdravím, a v následujících dnech (až týdnech) se na blogu plánuje:

- pravděpodobně zase nějaký výstupy z Animefestu (ať máte přehled ;-D ale ještě se musím zúčastněných poptat, jestli souhlasí se zveřejněním pár foteček ;-D)

- pravděpodobně pokračování... té blbosti, co mě napadla (aneb " O crossdresserovi a úchylným prodavači", název ještě nemám vymyšlenej =D ale zato jsem vymýšlela pár dalších scén a je to celkem dost krutý xĐ)

- pravděpodobně sem chodit a být milá na SB a tak. Ale teď padám.


Jsou dny, kdy nemá smysl sedět před monitorem, to doufám všichni víte ;-D. (Já jsem dneska nějak chytrá, co? =D že by tím, že jsem zase šla spát kolem dvou ráno ? xĐĐ lol)

papááááááááá!! ^___^

Terikami-mi-mi-mi

Punk Princess Problem xĐ

11. května 2011 v 21:47 | Terikami
Jak jsem již psala, AF mě inspiroval (už samotná tato věta je nebezpečná, pozor!!! xD).


Víte .... přečtěte si tento článeček, a vysvětlování bude potom ;-D. Tuhle věc jsem ťukala do mobilu do konceptů sms snad celou cestu z Brna xĐ. Vyšla mě asi na 4 kb, tzn. asi na třicet sms spojených vě dvě obrovské. Nicméně jsem aspoň zjistila, že to JDE =D!! Do mobilu ťukám kde co pořád, ale fanfikci jsem tam ještě neměla xĐ. Moment... to není fanfikce... to je......... hm...? =D Prostě slash. Nebo tak? Hm..

Jak říkám, čtěte. Já to pak všechno vysvětlím ;-D.
A nebojte se, je to total relax ;-D. Papá!!

Terikami, Fluffy a umělé řasy ♥

10. května 2011 v 17:32 | Terikami |  Ego
Ahoj, správně, už jsem tu zas! =D

Momentální stav: Animefest mě inspiroval. Hned několika směry xĐ. Například dneska během nudy v informatice jsem si vzpomněla na ten kawaiiii časopis japonský módy, co měli vystavenej v Koishii Shopu (Mishiro ví ~_^ ), v němž měli i pár stránek s make-upem.
"Sakra, jak to dělají, že vypadají ÚPLNĚ jako panenky???" říkala jsem si tehdy.
A tak jsem v Inf začala pátrat po nějakých návodech na tento typ líčení... a nechala jsem se insirovat... a teď jsem to na sebe všechno napatlala a musím přiznat, že každou chvilku si to fotím a čumím do zrcadla!! =D JÁ VYPADÁM TAK ŤUŤU!!! =D =D =D *samochvála smrdí, já vím............. xĐ lol*
Eh, přeháním. Ale stejně mám radost, protože rozhodně nevypadám zle xP. Navíc to znamená úspěch i v jiným ohledu (tzn. poprvý v životě se mi podařilo nalepit si umělý řasy.......!!! xĐ trénovala jsem to rok ... xĐĐĐĐ achjo)

Maličko mě ty oči štípou... xĐĐ SAKRA! To bude tím řasovým lepidlem xĐ.


Jauvajzzzz xĐ


Nicméně, pro tyhle kecy jsem tentokrát nepřišla xĐ. Nu nu, mám tu "práci". Jak říkám, AF mě inspiroval hned několika směry.........

No ale to nechám na později (*nějak pořád čekám, že se mi tu po AF nahrne spousta lidí a budou tyto články komentovat jak šílení a budu nejslavnější na světě..... ano, občas bývám naivní =D. ale co? Naděje je vždycky =P - a proto je nechci odradit článkem, který se chystám publikovat od vlaku z Brna! =D*).

Takže - zatím!!! =D LÁLIHO!!!

Terikami ^______^ dneska ve sweet náladě ^^ ♥ květen je vždycky takovej růžovej fluffy měsíc =D Ne? ♥

Animefest 2011 aneb "Oh, You touch my tralala" xD

8. května 2011 v 20:39 | Terikami |  Ego
Každoroční největší květnová pařba je zase za námi!! =D
Co se dá dělat...? Dá se děkovat.

Děkuji strašně moc všem těm úžasným, úžasným lidem, který jsem za dva dny pobytu stihla potkat. Moc si jich vážím, protože bez nových i starých známých by to žádnej pořádnej fesťák nebyl. Nejvíc jsem si užila chvíle spojený s vámi všemi a jsem hrozně ráda, že to tak dopadlo!!


MILUJU VÁÁÁÁÁÁÁÁÁÁÁÁÁÁÁÁÁÁÁÁÁÁÁS!!!! =D =D =D AAAAAHHHHZ

=D Musím se však přiznat, že letos.......... to teda bylo... =D ŠÍLENĚ HEKTICKÝ!! Ke konci, chvíli před ukončením už toho na mě bylo moc, měla jsem už všeho plný zuby. Díkybohu to však byl chvilkovej zkrat a teď si před noťasem a mezi novými suvenýry, který jsem si letos koupila, cítím dokonale skvěle!! =D ^^ A HLAVNĚ - UŽ SE TĚŠÍM NA PŘÍSTÍ ROK!!! =D =D =D


Mohla bych tu kecat hodně dlouho a chtěla bych. Ale však já ještě napíšu ~_^ když mám z něčeho opravdu super zážitek, těžko se mi píše na blog ;-D sem moooc rozptýlená!! =D xĐ lol

Zatím posílám tisíce pusinek všem zúčastněným a všem novým kontaktům. A samozřejmě i těm z minulýho roku ;-D. Opravdu, mám z toho všeho moc fajn pocit! A HLAVNĚ - UŽ SE TĚŠÍM NA PŘÍŠTÍ ROK!!

A ... avšak já se ještě ozvu. Miluju váááááááááááááááááááááááás ^*^ ťuťuťuňuňuňuťuťupuťuňuniňuniňamiňamiham!!!! =D


PAPÁÁÁÁÁÁÁÁÁÁ A LÁLIHOOOOOOOOOO!!!! =D

TERIKAMI *zase při síle!!! YAY!! KRYJTE SE!!! =D LOL*

PS: Setkala jsem se se dvěma svými SB - Mishiro a Shiroa!! Zlatý baby!!! =P nyu

Fest nám klepe na dveře ;-D

5. května 2011 v 18:35 | Terikami
Začínám mít blbej pocit, na Animefest že pojedu až o den pozdějc =D.
ALe ne, vlastně ne.
Těším se a doufám, že je na co!! xĐ

Jinak, včera jsem šla spát ve dvě ráno. Psala jsem příběh do češtiny. Na poslední chvíli. Pohádku, ze který mi postupně vyšel neveršovanej epos... brrr. Dlouhý to mám, dlouhý.

Kromě toho mi vrtá hlavou kdosi jménem Sheena Ringo. Vyšla mi jako výsledek v nějakým debilním testu na quizille (Whick J-pop girl are you?), a proto jsem začala být zvědavá. Jediný, co nechápu, je, proč byla zrovna v J-popovým testu. Je to šílená směska různých žánrů, ale do J-popu to má fakt daleko o_O. A to NENÍ zle... haha =D

Zdrhám. přijdu, potom, někdy, papá, hrabe mi, oke??? =D


AHOOOOOOOOOOOOOJ!!!

Teri


PS: spolužačka hrozí, že mě chce vidět ožralou =P tak nevím xĐĐĐ ale kvůli tomu se tam přece nejezdí....!! =D lol

Jak s Animefestem?

3. května 2011 v 15:37 | Terikami
Ahoj ahoj!! =D

Svoje kecy tentokrát zkusím nechat stranou, mám totiž VLEEDŮLEŽITÝ dotaz ohledně Animefestu..

A proto pálím na všechna SB a všechny návštěvníky blogu - JEDETE???

=D Prosím napište mi do komentářů. Jsem moc zvědavá!! =D (Už proto, že kromě Utady Hikaru mě letos program fakt nenadchl).

Co se mě týče, přijedu letos až v sobotních ranních (nebo dopoledních) hodinách, protože zorganizovat to jinak se mi nepovedlo. A beru cosplay..... ale ještě nevím, jestli na sebe xD. A mám zapláclej flek v tělocvičně! ;-D lol YUP!

Začínám se těšit ^^ (to trvalo, co? xĐ když mně to furt nějak nedocházelo... =D lol)

Papááá!!! ^^

Teri

PS: Mám Brno ráda a nejen kvůli AF... =D skoro bych řekla, že je to mý "oblíbený město" , ale nechci to zakřiknout ;-D. Každopádně znám větší díry xĐĐĐĐ lol