Únor 2011

Teď můžete komentovat tento článek ;-D

28. února 2011 v 19:21 | Terikami
Správně, Teri pozbyla inspirace ;-D.


Až mě něco napadne, napíšu. Všechno je celkem ok, jediný, co mě žere, je, že můj plán "začnu hrát na další nástroj" nejspíš ztroskotá na DOST podstatný věci: NEMÁM další nástroj xĐ. A vysockovat se mi jej asi nepovede.. .hm.. nebo jo? hm... uvidíme =D.
A nemůžu najít nic, co by mě bavilo poslouchat, je to v háji. Mám z toho chuť si hrát (jako na flútu ;-D že mám chuť "hrát si", říkám často a někteří lidi nechápou co jako hrát xĐ... nebo spíš s čím.... a tak, no xĐ), ale i not se mi dostává jaksi málo nebo co... divný. Kdybych mohla strávit odpoledne kromě pískání a drnkáním na něco novýho.. .wow =D.
No, uvidíme =D

LÁÁLIHOOOOO!!!

Terikami-jo-vím-že-tu-pořád-kecám-kraviny ^ *^

SPÍŠ S UČITELEM! a "Yukiho narozeniny" =D

23. února 2011 v 18:37 | Terikami |  Ego
Nevím, jak moc vás berou tyhlety články, ale TYTO zážitky prostě povyprávět MUSÍM =D. Máme z toho záchvaty smíchu xD.
LÁLIHOOO!!!
pS: Yuki Eiri má dneska narozkyyy!!! =D hahahaaa =D
PPS: Omlouvám se, že ten článek je tak nepřehlednej. Blog.cz cosi předělal v nastavení nebo co a teď nemůžu vložit prázdnej řádek o_O. CHjo.... a to zkouším různý prohlížeče! Gomeen -_-

Happy, až se mi z toho nechce psát ;-D

21. února 2011 v 18:54 | Terikami |  Ego
Pozitivní energie z toho koncertu je úžasná =D. Lidi, jsem na sebe TAAAAAK STRAŠNĚ HRDÁ =D!!!!!! =D lol 

Jinak, jsem tak nějak v pohodě, myslím převážně furt jenom na hudebku a tak =D. Jak je v nadpise, ani z toho nemám nich na psaní ;-D. Takže zatím to tu nechám bez článku ~_^ ;-D. A mám... no, nebudu to psat, nebo to zkazím =D. 

=D


A blablabla. 

TERIKAMI MUSIC-WAVE !!! =D 

Lal ♥

DALA JSEM TOOOOOOOOOOOOO!!! =D =D =D

18. února 2011 v 22:00
HOHOHOHOIOOO!!!!!!!!

TERIKAMI GOOO, TERIKAMI SHINIIIING!! =D

LÁLIHOOOOOOOOOOOOOOOOOOOOO!!!!

♥♥♥♥

KONEČNĚ POČÍTÁÁÁÁÁČ JOOOOOOOOO!!!! =D *uf*

15. února 2011 v 15:10 | Terikami |  Ego
Abyste chápali, na intru totiž internet selhal a nefunguje. NEFUNGUJE!!! X_______X grrrrr!!!

Tím pádem sem se dneska šíííleně těšila na informatiku ;-D. JOOOOOOO KOMPYUUUUUUTAAAAAAAAAAAAAAAAAAAAA *ne, není závislák ;-D fakt ne!! I když... xD*


Takže jdeme kecat blbosti!!! ;-D lal


J-pop vs. K-pop

9. února 2011 v 22:04 | Terikami |  Hudba - zbytek
Asijský velmoci na nás poslední dobou slušně valí svou popkulturu ~_^. Ale které z nich se to daří víc? Která má víc fanoušků a větší úspěch? A čím se vlastně liší od světa evropsko-americký popmusic a mezi sebou? 


Rozdíl není jen v počátečním písmenku ;-D nene... 

PEREEEEX!!! Jako vždy slibuju krátkej článek, ale víte sami, jak pravděpobodný je, že TENHLE slib dodržím ;-D. Lal


Zákeřná tramvaj O_O (=D)

8. února 2011 v 11:59 | Terikami |  Ego
Tramvajky mě občas štvou, občas baví, ale tentokrát to fakt bylo MOC.Stalo se mi to včera ráno. Normálně jedeme do školy, pohoda, kecáme, a jako vždycky, když je ranní tramvajka narvaná, se opírám o dveře (nikde jinde není místo....). Pohodička, pohoda, a tramvaj se blíží k zastávce. "Joo, nějak uhnu...", pomyslela jsem si, když mi došlo, že ty dveře, o kerý se opírám, se za chvilku budou otvírat... ....
........... nevím, JAK jse plnovala uhnout, každopádně, dveře se otevřely a mě i s batohem skříply a znemožnili mi se hýbat.
Já přesně nevím, co se dělo, byla jsem moc hlučná na to, abych vnímala okolí... ÚDAJNĚ v tu chvíli celá tramvaj ztichla (kromě Terikami, která na celou tramvaj řvala "AAAAAAAAAAU POMOOC! TO BOLÍÍ!!!") , a vzhledem k tomu, že mě dveře zmáčkly, jsem jim bránil v úplným otevření... Takže tam byla jen malinká švíra, kterou se lidi, kteří chtěli vystoupit, museli protahovat (já jim přitom řvala do ucha), a když se mi konečně povedlo vytrhnout, ještě jsem zakopla a málem těmi dveřmi (které už se konečně mohly otevřít) hodila držku ven O_o xD.Samozřejmě jsem se pak začla šíleně chlámat, tekly mi slzy od smíchu a tak dál. Takovejhle úraz sem v tramvajce zatím nemělaaaa =D.

No co... byla sranda xĐ. Dneska už sem naštestí zase cestovala nomálně xĐ. Ale co... chlámala jsem se tomu včera celej den xĐ.

LÁLIHOOOOO!!!


Terikami ♥
=D
PS: Vidíte? všichni pořád straší že vás srazí tramvaja, a přitom VŮBEC nemyslí na nebezpečí vystupování!!!! =D

PPS: Koukněte se dneska na GOOGLE!!! =D LOL kawaii ♥ ^_^

Koisuru Boukun - OVA 2!!

6. února 2011 v 22:06 | Terikami |  Anime (pozn.: nedostatečné přispívání. Viděla sem toho mnohem víc xD)
xĐ LOL
Ne že bych obvykle psala o každým díle každýho anime, co jsem viděla, ale když ten Boukun pokračuje tak strašně pomalu... První epizoda byla tuším v červnu a druhá přišla někdy koncem listopadu - a já sem ráda že přišla, takže si popíšu xĐ. muhahaa!!

A uděláme si to formou dotazníku!!!!!! xĐĐĐ hohooo *hráblo jí*


NOČNÍ OBLOHA!!!

6. února 2011 v 21:40 | Terikami
.... o tom se dá napsat hoooodně věcí, že? xĐ LOL 


Radši mi to nekomentuje ;-D lal

Teirkami ~_^

Pár písniček, kterých se nemůžu zbavit =D (Uplift Spice)

6. února 2011 v 21:38 | Terikami |  MP3 ;-D
A je jich víc a víc.... tento článek se chystám napsat už tak 3 dny, a od tý doby se songy jen hromadí xĐ. Až mi to leze na nervy. 


A protože mi ten článek strašil v hlavě tři dny, trošku se za ten čas změnil ;-D. Původně jsem chtěla napsat o třech vlezlých písničkách - Saikyou OX Keikaku (xĐ lol), San Sebastian (O_O xĐ lol) a Kanojo

Klidně si je poslechnětee ;-D první je kawaiiiiiiiiiiiiiiiiiiiiiiiiiiiii J-pop (jak nečekaný xĐ),....druhá by MĚLA být speedmetal, jenže vzhledem k tomu, že je na MOJÍ mp3, to NEMŮŽE být speedmetal (bo já a metal, to je proti přírodě ;-D), takže to je HARDROCK, jak tvrdím všem, kteří mi to vymlouvají a nedají si říct. Takže hardrock, jansý?!?! xĐ... a ta třetí. 

Kanojo je song od skupiny Uplift Spice (O_O šáhlej název), mýho asi milióntýho objevu na Last.fm xĐ. Někteří je řádí do punku, jiní do ema, nebo indie... něco mezi tím. Souhlasím se vším (i když emo nemám ráda xĐ). První mě celkem brali, ale hrozně mi vadil hlas té zpěvačky. Stejně mi to ale po pár dnech nedalo a stáhla jsem si Kanojo. A ta mě... doooooost vzala xĐ. I když v ní slyším spoustu podobností s jinými písničkami a vím, že by ji někteří lidi odsoudili, že to "je taková líbivka.."... Hm, a co? =D je pěkná ^*^ . Tak oposlouchávám jejich první album a jsem zvědavá, co na něm ještě objevím =D. A ten hlas se mi začal líbit =) (drsný zpívání je v písničce ONI o__O jauvajzz xĐ jakože dobrý, ale drsný xĐ).
A tak =D lallallalalalaaaaaa ;-D. Po dloooouuuuhýýýý době jsem se koukala na yaoi (=D Né, fakt! Snad po čtvrt roce =D), tak něco malinko napíšu o dalším Koisuru Boukun xD. Fakt málo xĐ.


LÁÁÁLIHOOOOOOOO!!!

Terikamii ^*^     

Citace - Terikamin nejdebilnější kec tohoto týdne xĐ

4. února 2011 v 14:22 | Terikami |  Ego
Já opravdu, OPRAVDU nechápu, jak sem sakra k TOMUHLE přišla... xĐ.  
=D

Už ani nevím, co jsem zrovna dělala, když jsem zničehonic dala v hlavě dohromady větu: 

"Vlastně  nechápu, proč tolik holek chce kluka? K čemu to je? Hm... ale když se nad tím zamyslím... není to špatný. Kluk je dobrej třeba k.. hm... OŠAHÁVÁNÍ! No jasně! Můžu na něho šahat, můžu ho týrat, můžu se na něm jakkoli vybíjet - a on se nesmí bránit! Protože je to MŮJ kluk (ted můj majetek), a já si s ním můžu dělat úúúúúúúúúplně co chci! Vrrrr...  No woow... mít kluka by mohlo být celkem hustý..."

=D CHÁPETE TO??? JAK...jak...jak...????? =D Občas mám sama ze sebe strašný záchvaty smíchu xD.  Z těch mýt pěti a půl mozkových buněk, který mi zůstaly, někdy lezou takový blbosti!! xĐ Nemůžu xD. 

Terikami Pervert-kami xĐ

=)

Pozor, blíží se ukecaná Terikami! Hledá šťávu! o_O xĐ

2. února 2011 v 19:57 | Terikami |  Ego
Vždycky mi hrabalo a kecalo ;-D. Nedivte se proto, prosím... ničemu xĐ. 


(Nami je vlezlá xĐ proto se dostala i sem xĐ) 

Začala bych tím (mám na to právo, protože kec-článek už jsem nedělala dlouho, a asi mi to maličko chybí =D), že ........

Nesnášíte pop? Jenže on mizí!! o_O

1. února 2011 v 15:01 | Terikami |  Hudba - zbytek
Pokud hádáte, že mě moje dost znepokojivá rock-mánie konečně přešla, máte pravdu xĐ. Nic proti kytarám a drsným hláskům, ale omrzí to. Takže (díkybohu pro mý duševní zdraví) se vracím k nejvlezlejšímu žánru na světě - zlatý POP =D. Jó, je jednoduchej, ale... zklame vás? Nikdy =D.Pereex!!

(Ne že by to znamenalo, že jsem všechny rockový písničky okamžitě smazala, to ani náhodou! =D Skupiny co mám ráda se nemění, jenom některý občas poslouchám víc než jiný a někdy dostanu větší chuť na určitej žánr... To je normální, ne? xĐ lol)