Leden 2011

Design je změněn. A kašlu na to...

30. ledna 2011 v 16:40 | Terikami
Konečně v záhlaví nejsou "veselý vánoce" a ten odpornej obrázek, a tím to pro mě končí =D. Naštvala jsem se, a předělala jsem design sama. Uuuuuuuuf. 

Zdrhám ;-D

LÁLIHOOOOO!!!

KDO MI CHCE UDĚLAT DESIGN???

25. ledna 2011 v 20:03 | Terikami |  Messeeji ^_^
(* varianta názvu zníí - KDO MI CHCE UDĚLAT.........hm.... DESIGN??? ale to zní divně xĐ)


o_O Ten starý design mě neskutečně deptá, ale strašně, STRAŠNĚ se mi nechce vymýšlet novej. 

Nechcete to někdo vzít za mě?
xDDD
;-D

Zatím jsem si design nechala vyrobit iba jednou... ale, v tuto chvíli to MOOOC ráda zkusím znova. 

Jestli se mi splnilo přání a nějaký děsně hodný a obětavý člověk by měl zájem, pod perexem jsou podmínky. Děkujuuuuuuuuuuuuuuuu ~_____^. 

PS: Musím se pochlubit - měla jsem dneska šííííííleně mega dobrou horkou čokoládu =D. Na tu dlouho nezapomenu. Byla  dost předražená, ale hned bych do ní šla znova ;-D. Jestli jste viděli Simpsonovi ve filmu, budete vědět ;-D - fakt byla hodně podobná té, kterou Bartovi věnoval Flanders ;-D ňam! Akce králíčků =D

24. ledna 2011 v 21:05 | Terikami |  Gravi - ostatní blbosti


Našla jsem to asi před týdnem na netu a nemohla jsem z toho xĐĐĐ doufám že už to všichni neznáte ;-D (ta přezdívka je mi podezřele povědomá xD). Teď jsem totiž strávila půl hoďky tím, že sem to hledala znova..... =D  

LÁLIHOOOOOOOO!!! 

TERIKAMI-I-I-I ♥♥♥ 

(a do toho tady pouští "It's my life" xĐĐĐ zajímavá kombinace s Kumagorem xĐ)

Halcali - Ongaku no Susume album

22. ledna 2011 v 13:57 | Terikami |  Hudba - interpreti
(Snažila jsem se být stručná... asi marně)


Upřímně řečeno nevím, proč jsem si včera zrovna tuhle skupinu musela stáhnout. Web Last.fm ji mi pořád předhazoval v doporučených (předhazují mi tam dost divný věci ;-D), a mě už přestalo bavit na ně pořád jen naprázdno čučet. Tak jsem si dala jedno albíčko na zkoušku ;-D. 

(Navíc jsem nedávno objevila shibuya-kei (podžánr J-popu),  a chci si udělat obrázek o tom, co to teda jako vlastně je =D)

Kupodivu jsem si na ně hodně rychle zvykla =D.
Obě dvě jsou Japonky (aspoň myslím xĐ Halcali no memba ga nihonjin desu neeee =D lol), ale ti, co nenávidí asijský ukvičenky typu Rie Kugimiya nebo Makoto se nemusí děsit - obě členky Halcali zpívají/rapují příjemným, hlubším hláskem, a hezky jim to ladí =D. Kombinují J-popový prvky s (u mě rozhodně NEoblíbeným!!!)  hip-hopem, a k tomu  s electornickými zvuky, beatboxem a -  co se mi šíleně líbilo v kombinaci s těmi electro zvuky - úplně normální, akustickou kytarou. =D


Teda, zase musím zdůraznit, že tohle je trošku (DOST) mimo můj normální styl, už kvůli tomu, že právě třeba ten hip-hop je snad jedinej žánr, ke kterýmu jsem fakt nenašla cestu a nemám ho ráda (neplést s rapem, rap ještě občas beru =D). A Halcali znám opravdu od včerejška, takže těžko můžu pronášet dlouhý soudy. Zatím bych řekla, že........... (červený koberec prosííím =D)...........
se mi u toho neobyčejně dobře spí!!!! =D

Jednoduše mi ty jejich písničky vymažou ty poslední zbytky mozkových buněk, co se ještě drží v zapomenutých koutech mý hlavy (;-D lol), a já dokonale vypínám ^_^. Navíc jsou sice celkem monotónní (dva tři takty, pořád dokolečka dokola, než přijde další část), ale i tak se poslouchají mnohem líp než třeba ta Immi, o který jsem psala před pár dny (ta taky monotónuje, jenže u ní vám to po chvíli začne těžce lízt na nervy ;-D).

Jenže, aspoň mě to po chvíli rozhodně začne nudit..

Takže po ani ne 24 hodinách od prvního poslechu bych řeklaaaaaaaaaaa: Fajna skupinka s příjemnými písničkami, která vás , i přes to, že většina písniček díkybohu neklesá do pomalého tempa*, tak nějak uklidní =D. Trochu nuda, ale když potřebujete zchladit mozek, hodí se.  

Ale možná že ten názor ještě změním ;-D - abych tu po pár dnech nepsala "nikdy si ty dvě **** nepouštějte, jasný:!?!?! xĐ lol" 
LÁÁÁÁLIHOOOOOOO =D ♥♥♥ 

Terikami 

*to byste na tomhle blogu ani nemohli čekat! xĐ Terikami FAKT NENÍ na pomalý dojáky ;-D lal

Český národní hrdina........ !

21. ledna 2011 v 21:20 | Terikami |  Ego
Já se tak jaksi všeobecně hodně směju, ale dneska jsem měla takovej záchvat smíchu, jakej nepamatuju už HOODNĚ dlouho xĐ. To už nebyl smích, spíš totální hysterie xD drsnééé... 


Přišlo to v hodině literatury. Bavili jsme se o Kosmově Kronice české, a o tom, že přestože vznikala ve 12. století (tzn. v době, kdy se vyvynuly snad všechny evropské jazyky) byla psána v latině a čeština i staroslověnština byla "zamlčována". A potom se učitelka zmínila, že jediné textové památky z tého doby jsou české pojmy uprostřed latinského textu -  a nebo GLOSY, poznámky v různých knihách.
"Jedny z nejstarších glosů, co se takhle zachovaly, pochází z kláštěra, kde se nějaká (patrně mladá) sestra nudila, a psala si poznámky do Bible.." vykládala učitelka a pak se začla pod vousy chlámat, "no a je to... příšerně sprostý."

-- Takže samozřejmě všichni: "A co tam bylo? Co tam bylo?"

Učitelka se ušklíbla ještě víc: " Třeba věty typu Otec Petr je pěkný zkur*ysyn a podobné věci." 

(To už sem se začínala smát, jenže úča pokračovala..)

"A teď si to vemte! Angličani píšou o králi Artušovi....................
Francouzi o Rolandovi, ...............
Němci své hrdinské eposy.............
a Češi............................................... ti mají svého ZKURVYSYNA. "

-- A v tu chvíli mě chytl ten výtlem xĐĐ. Nemohla jsem přestat, jenže hodina pokračovala a já jsem se strašně dusila smíchy xĐ. Nakonec jsem sebou buchla na lavici, úplně mrtvá (všichni mysleli, že snad brečím nebo co) a když hodina konečně skončila, letěla jsem na WC a celou přestávku jsem se tam válela a pořád dokola si vysoušela slzy smíchu.

Chápete tu ironii?! Prostě náš český hrdina... náš ... no... náš Zkurvysyn. To nám ta čeština krásně ve středověku začala, že?!

xĐ Je to strašný. Ale směju se tomu celý den. A jelikož se toto téma celkem dotýká tématu tohoto týdne, rozhodla jsem se to k němu přiřaditi ;-D (a našeho Zku**** radostným učiniti ;-D)

CHcípnu xĐĐ

Terikami ^___^  ♥ (miluju češtinu!) 

PS: byl to krásný konec jednoho z nejhektičtějších týdnů, co jsem zatím ve škole zažila. Tohle byl fakt hardcore... brrr. ALe zase byl plný emocí ^__^ a za to mám naši třídu moc ráda =) ♥.

Moje pokusy o články o hudbě o_O

18. ledna 2011 v 21:31 | Terikami |  Hudba - zbytek
O_____O a že jich bylo!

Nechápu to, vždycky se rozepíšu a pak najednou stop uprostřed článku, a NIC.

Možná proto že mi prolítne hlavou něco jako "tohle je poslední zabiják mý návštěvnosti. Chjo" -_-. Moc se v tom nevyznám. Dám sem nějaký ukázky toho, co sem ... jak to říct slušně*.... ehm, jak sem vzala dohromady kupu písmenek, udělala z nich pošahaný slova seřazený do ještě šáhlejších vět a hurá, je to!  

(* moje spolubydlící by to vystihla rychleji: Mlela sem ho*na)


Tak si pomyslete, co chcete. ;-D lol

Jinak, hudba mě poslední dobou trošku znepokojuje, protožeeeeee --- už zase nějak moc tíhnu k rocku. Nic proti rocku, mám ho ráda, ale jsou i jiný žánry a tohle kytarový přitvrzení ještě nikdy nevěstilo nic dobrýho. Většinou mi s klesnutím k rocku klesne nálada T_T.  Navíc, rock je zlatíčko, ale že projevuju pozitivní sklony k metalu, to už není normální - TERIKAMI A METAL!!! PROTI PŘÍRODĚ!!!!! GRRRRRRRR!!!! 

zařvala a zrovna jí na pc dohrál Black Sabbath..... T___T sem v háji!!!!!!!!!!!!!!!

Tohle prostě nemůže být, není to normální!  

KDE JE J-POP, KDE JE J-POP? A TECHNO? A ELECTRO? A NOISE? A...... a tak dál...
.
aaaaaaaaaaaah - údajně mám nedostatek vápníku. O________O uuuuuuuuuuuf

Terina se zasekla o_O xĐ

18. ledna 2011 v 11:49 | Terikami |  Messeeji ^_^
Na ja-------- =D nějak nemám chúť do paní. Návštěvnost klesá z nuly do mínusových hodnot, a já to prostě nechávám být........... Baví mě psát na blog kraviny každej den =D ale ... asi potřebuju pauzu -_-  ~_^.

^^
Děkuju a neopouštějte mě onegaishimaaasu  ;-D


LÁLIHOOOOOO!!!!!!!!!!


Teriiii ♥

Ps: dneska jsem poslouchala totálně LOL písničku od Green Day xĐĐĐĐĐ nemůžu z toho - taková celkem příjemná melodie a teď do toho začne týpek zpívat - -- "Little girl, why are you crying? Inside of your restless soul your heart is dying!" ------ A K TOMU TAKOVÁ JUCHUCHUU VESELÁ MELODIE!!! =D JÁ SEM SEDĚLA A ČUMĚLA PŘED SEBE JAK DEBIL xĐ a nemohla sem se domáknout, jak jsem se k týhle písničce  proboha dostala =D. Zlatej J-pop xĐ- lal

ZDÁLO SE MI O L !!!! ♥ ^_^

14. ledna 2011 v 13:34 | Terikami |  Ego
*hehehehehe xD* 

=D
Sen tohohle typu přeju každýmu =DDD ňam ^_____^ 

(Proč si na L vzpomenu vždycky, když onemocním? =D to je drsný xĐ)

Lalalalaalalalaaaaaaaaa ;-D

Mějte seee lalihooooooooo

Terikami ♥ nejsem-takový-prase-jak-se-možná-z-tohoto-článku-může-zdát-vlastně-to-byl-celkem-nevinnej-sen-ale-ŠÍÍÍÍÍÍÍLENĚ-chutnej xĐĐĐĐ lal

Terikami nemocná o_O

13. ledna 2011 v 19:44 | Terikami |  Ego
Tohle nikdy nedělejte. 

Včera jsme měly se spolubydlící super-hyper nápad! 
Odpadla nám první hodina, máme čas, leden je nečekaně teplej, tak proč si nezajít ZABĚHAT?!?!?!?!


.................. ooooooooooh.

Teda, ne, běhání bylo užasný! Ráda běhám ^^-  moc jsem si ho užila a nakoplo mě ^^(a všichni nás chválili, jak jsme dobrý, že takhle sportujeme... =D). Jenže pak jsem se vrátili na intr a ...

"Mě bolí v krku.."

"Mě taky..." 

Spolubydličku to ted nezasáhlo tolik jako mě - já sem během dne ani nemohla moc mluvit, protože mě to šíleně bolelo (a to já těžce nesu, že nemůžu mluvit ;-D). Poslední tři hodiny jsem pořád poposedávala a nadávala, že mi je blbě, a potom, když náa konečně pustili ze školy, jsem si pokoušela nazout boty, a.......... JAUVAJZ!!!! Moje záda! Strašně mě bolí! 
jauu

A zjistila jsem zvýšenou teplotu a  nejdu do školy xĐ. 

Připadám si jak stará babka xĐ, CHjo.............. (protože tak špatnou kondici jako nemám, jasný?!?! xĐ jsem čilý a zdravý člověk, proto si připadám tak děsně!) 

LÁLIHOOO!!!! =D 

Terikami =D hahaha

Aya Hirano - Paralell Days

11. ledna 2011 v 15:29 | Terikami |  MP3 ;-D
Já vím, že spousta mých SB má Haruhi dávno za sebou a určitě tu písničku zná, ale.... když já sem ji objevila až teď -_- =D a je úúúúžasná ^^. 
Jak Haruhi Suzumiyu nemusím, tak musím říct, že co jsem zatím slyšela ze soundtracku tohoto anime, bylo v podobný rázu a doooooooost super =D. Možná si to ještě rozmyslím a podívám se na něj.. .hm... xĐ 

Taková těžce líbivá písnička, ale mně to nevadí =D. Slyšela jsem ji naposled v neděli a pořád si ji zpívám... asi jsme si souzený ;-D už bez tý písničky nedám ani ránu. 


LÁLIHOOOOOOOOOOOOOO!!!!! =D =D 

Terikami-konečně-musím-někdy-změnit-ten-********-design'!!! grrrrrrrrr

Which Gravitation song are you?

11. ledna 2011 v 12:07 | Terikami |  Gravi - ostatní blbosti

=D v informatice byla nudaaaa xĐ

Jsem zvědavá, co vám vyjde ;-D. Já jsem si brousila zuby na Spicy Marmelade, ale vyšel mi..... Rage Beat!! =D

A když jsem si pak pročítaa ty ostatní výsledky... jsm ráda, že mi vyšel =D. Ona se Spicina nakonec ukázala cekem temná o_O ale stejně ji žeru xĐ.

You're THE RAGE BEAT!
If you know ANYTHING about Gravitation, you OBVIOUSLY know their first single.
This song's all about chasing whole-heartedly about what you want, despite whether you're scared or what. You either are currently chasing after what you want, you need a push after what you want. Go! Chase what you want! You can do it!
Song Quote:
Doko ni mo tomaranai
Mitasanai Emotion SHIKATO kimete oikose yo
That unfulfillable emotion that never settles down somewhere
Just decide to ignore it, then overtake it.

rage

... hm... tak dík ;-D. Zkuste to taky, jsem zvědavec zvědavej xĐ

Průžer o_O xD

10. ledna 2011 v 16:31 | Terikami |  Ego
=DDD dneska mi hrabalo xĐ. 

Máme ve skole takovej hodně hnusnej předmět, ve kterým po nás jeden blbeček(tedy - pan učitel ;-D) furt chce, abychom rýsovali nějaký pitomosti, který vůbec nechápu. Ale dnes nás aspoň rýsování naštěstí ušetřil, ale zase nám svým super-hyper dialektem diktoval jakýsi pi*viny o ŘEZECH. 
...Že jsou řezy podélné, řezy příčné, a spousta dalších řezů, který si fakt nepamatuju. 

A jak už sem byla unavená z toho psaní, nějak se mi začala matlat písmenka xĐ. Takže v mém sešitě byly věci jako: 

místo nadpisu Umístění řezu (nebo tak něco) - Umístění žeru !

místo podélným řezem zobrazujeme - podélným žerem zobrazujme ...

(to jsem ještě opravovala, ale pak to viděli lidi okolo a začli se chlámat že mám asi hlad xD)

to jsem tam měla několikrát, už jsem se to ani nenamáhala opravovat xĐ. A potom jsme o čemsi kecali, já povdědomě psala, co říkal učitel, a teď se koukám na nadpis, uprostřed stránky: 

PRŮŽERY

................... xĐ to nešlo xĐ. Já sem se začla šíleně chlámat a nemohla sem přestat xĐ. Já se toho žraní nezbavím xĐ.


... uf, přístí rok už tenhle předmět nemáme. Naštěstí =DDDD. (Ale občas je v něm sranda xĐ je prča, když v těch technických obrazcích hledáme úchylárny xD a že jim tam je!!!!)
=D


Mějte seeee ;-D

Terikami ^*^ žer žer žer xĐ 

Sexy back - YEAH!! xĐ

6. ledna 2011 v 18:43 | Terikami |  Ego
Včera jsem po prázdninách přežívala ve škole jen ztěžka, ale dneskaaa xĐĐĐdneska jsem byla úúúplně v pohodě. 
shuichi


Asi tím,že sem se ráno vesele vzbudila a první, co mi vlezlo do hlavy, bylo : "Iˇm bringing sexy BAACK - Yeah!!"  - taková ta už trochu starší písnička od zpěváka-perverzáka Justina Timberlakea xĐĐĐ.  Nedocházelo mi, jak jsem k ní proboha přišla (kromě toho, že jsem ju celkem brala v šestý třídě ;-D) , ale pak CVAK -  byla v jakýmsi cosplay videu Gravi a taky jsem ji zahlídla někde u Petrelli u nějaký živý.. jak to říct.. .GAYÁRNY ;-D. LOOL 

Tak mi problesklo hlavou ---" týýýýjo, to je doooost gayská písnička!!" a zpívala sem si to celej den xĐ. (Asi takhle - úča přijde do třídy, tváří se přísně a já: "Bringing sexy baack - YEAH!!" a furt xĐ. Pak se mi to zmixovalo s jinými písničkami a ... nějak mi to vytvořilo dooobrou náladu xĐ

Upřímně nechápu, proč to píšu na blog ;-D. Takhle někoho vymatlat, to dokáže iba hudba =D já sem ... LOL xD

Sexy baaack'!!!

YEAH! 

Terikami ^*^

A tu písničku si někde pusťte!! =D Třeba TADY někde ;-D je hrozná(!!! NE TOHLE NENÍ MŮJ STYL, JASNÝ?!?!?!!?!) , ale .... je tak přihřátá xĐ lálihooooo

Posmrtný život......posmrtné yaoi........

5. ledna 2011 v 19:01 | Terikami
Můj názor na posmrtný život zní --------- PROČ ZMĚNILI TÉMA TÝDNE????? JÁ CHCI YAOIIIII!!!!!§ YAOOOOOOOOOOOOI!!!!!!!!!! 
hryz xĐ

Nic proti posmrtnýmu životu, ale o kukuřici a banánech se prostě píše líp ~_^. 

LÁLIHOO!!! 

Teri - nejsem úchyl ani yaoistka. Ju?"?"?" xĐ lol

PS: Jaktože tenhle obrázek neznám??? Je dooooooooooost hustej xĐĐĐ A Shuichi má kolem krku křížek. Bezva! To symbolizuje víru v ----- POSMRTNÝ ŽIVOT!!  xĐ

"Smrt je jedno veliké a dlouhé... YAOI!!!" hahahaaaa xĐ 

Gyaruru aneb Tokito Ami na Primě Cool!!!! =D

3. ledna 2011 v 10:11 | Terikami |  Hudba - zbytek

Tohle mě dostalo =D. 

Včera jsem neměla co dělat, tak jsem čučela na Ninja Factor - a zničehonic!! 

"Jako další soutěžící nastupuje zpěvačka Ami Tokitová!" 

......... začalo mi šrotovat v hlavě..... vždyť ten ksicht znám...!!!

"JÉÉÉ TU ZNÁÁÁM!!!" zařvala jsem bez varování =D. 

"TO je přece ------- AMIIII!!!!" (*nezmohla se na nic lepšího o_O ;-D*) .. a pak jsem začala pištět xĐ.  


Ami alias Amimi ze skupiny Gyaruru nakonec moc neobstála - spadla na druhé překážce. Ale byla to japonská zpěvačka na českým kanále!! Hurááááá!!!!!! =D 

A roztomile mávala do kamery ~_^. 

Netvrdím, že ji musíte znát =D.

Gyaruru byl takový pokus společnosti Hello!Project (ta mimochodem zformovala nejvýdělečnější ženskou skupinu snad všech dob- Morning Musume) o skupinu, která by se zaměřovala na písničky pro Para-Para (to je takový ten taneček ;) ), jenže skupina skončila po vydání prvního minialba.

Mají iba dvě písničky - Boom Boom Meccha Maccho! (jejich jedinej singl) a Onna no Ultra. Obě miluju a z obou se J-popem nenakažení lidi obvykle zblázní............
Ale já je mám ráda =D mohly mít víc singlů =). 


A radši si přečtěte něco jinýho ;-D troufám si tvrdit, že některý mý články jsou lepší ;-D. A miluju téma tohoto týdne! =D 

LÁLIHOO!!!
Terikamii ♥

Test - můžeš být fanoušek/fanynka YAOI?

2. ledna 2011 v 14:43 | Terikami |  Anime
Sice jsem se včera v noci trochu bála, že za včerejší napsání toho dlouhýho článku o yaoi pro mě přijde nějaký vyslanec pekla a sežere mě (když už by nějaký musel přijít, tak bych aspoň prosila Sebastiana ;-D lol ale ráda se bez něj obejdu ;-D zalez, čerte s podpadkama =P), ale nevadí! Jedeme dál!

Ne každý ví, co je yaoi, ne každý ho má rád - ale každý si může udělat test, který mu napoví, jestli MÁ aspoň nějaké tendence stát se yaoistou/yaoistkou !!

LOL XD
Perex ;-D

Yaoi, svědomí otaku -holek

1. ledna 2011 v 23:27 | Terikami |  Anime
Yaoi.  
Černé svědomí.
Kazič mládeže.
Noční můra našich rodičů.
A tak dál a tak dál.

Podporuje hyperaktivitu, nymfomanii, fetiš, perverznost, závislost na internetu, podle některých i Satana, group sex, a spoustu podobných věcí, které ne každého potěší (no, když už nic jiného, podporuje fantazii ;-D a to se hodí =D) 


A TO JE NA NĚM NEJLEPŠÍ!!!! =D =D =D 
~_^

Čím bych začala?
Nevím, jestli je divnější, že někdo kreslí, jak si dva chlapi strkají různorodé věci do (ne zas tak) různorodých míst, nebo že se někdo DÍVÁ, jak si dva chlapi strkají různorodé věci do (ne zas tak) různorodých míst, nebo že někdo ty chlapy ochotně dabuje (s textem tito seiyuu asi nemají problémy ;-D ah, ah ,ah ....).... nebo že je hotová věda dát dohromady ideálního semeho a ukeho.... Yaoi je dost nepochopitelné. Ale vždycky, VŽDYCKY ne něj dojde =D

TÉMA TÝDNE KOUKNĚTE NA TÉMA TÝDNE TÉMA TÝDNE TÉMA TÝDNE HUSTÝ HUSTÝ HUSTÝ!!!!!

1. ledna 2011 v 21:10 | Terikami
Psala jsem jakousi blbost, když mi oči spadly na téma týdne!!!

YAOI!!! 


YAOI!!!


YAOI!!!


YAOI!!!


A ty oči se mi zasekly, asi takhle nějak:
=DDDDDDDDDDDDD HÁÁÁÁÁÁÁ MUSÍM NĚCO NAAAAAPSAAAAAAAAAAAAAAAAT!!!!!!! *HYPER HYPER HYPER* 

Hahá, to je dobře, že nejsem yaoistka, to bych teprv vyváděla............................................... xĐ bože, vynadejte mi někdo, že jsem pokrytec =D. Takhle lhát... Lal

Teriiiiiiiiiiiiii 


Teri chystá comeback.. =D

1. ledna 2011 v 20:39 | Terikami
=D jó, už mi to stačilo =D.
Víte, mně už ten blog stejně vlezl na mozek xĐ. Články píšu i ve snech xĐĐĐ - a to jsem měla mít pauzu ;-D. Ale jsem ráda, že jsem měla přestávku ^^. Užila jsem si dokonalý nerušený prázdniny ^^. Bylo to super =D. 

Napadá mě spousta věcí, který bych ráda stihla, nejen na blogu... No, držte palce. Jako vždycky ;-D. Když to dobře dopadne (pro mě dobře, u vás nevím ;-P haha),  tak kromě jiných věcí dojde na fanfikci Gravi a pokračování... jak to říct xĐ... teploušských historicko-uměleckých Italů... ?
Asi tak xĐĐĐ. LOL 

Tak jo. Domluveno ;-D. A změním design! Nedokážete si představit, jak vás váš vlastní výtvor dokáže SRÁT!! o_________O gr.

LÁÁÁLIHOO!!!

Terikami ♥

PS: Jak tak čumím na název tohoto článku, napadá mě... máte rádi Comeback??? xĐĐĐĐ Já to žeruuu xĐ. Jeden z mých nejoblíbenějších seriálů, a určitě nejlepší českej seriál co mi kdy přišel pod oko=D lol.  Ozzák 4ever xĐ. lal