Srpen 2010

Objevila sem PC -JOHOOOOOOOOO xD

31. srpna 2010 v 19:12 | Terikami
haha-

Docela to tu jde..... jo. xD

jsou tady lidi co znám, takže dobrý xD haha

zase napíšu!!!!!!!!!

Teri (podivná z novýho prostředí O_________o) ♥

.
.
.

No, tak vážnějc -je to tu v pohodě, ale...ALE. Prostě si musím zvyknout, no xD... snad to dám ^_^. Držte palce prosím ^___^ děkuju moc za podporu (nalepila se na mě taková fajn, ale ranařka holka xD chjo... )

Všichni míváme šoky ~_^...

30. srpna 2010 v 21:58 | Terikami |  Moje obrázky
Haha.

Zase deviantart. Týpka chycená elektro-zkratem, inspirováno Vocaloidy a Poker Face (a možná aj tím, že kámoš měl brigádu u elektrikáře xDDD).

Všechno je vysvětlený pod obzázkem v odkazu, doufám že se líbí. Jeslti ne, nevadí, i tak mi prosím napiště co si myslíte ;-D. 

Zítra jedu na intr. To bude hustý. 

Prázdniny prostě končí, nebo co. 

(T_________________T chjooooooooooo) 

Víte, co mi bude nejvíc chybět? Moje kámoška Iby (aneb takovej můj blonďatej Hiro =D). Já ji určitě hrozně štvu xD ale mám ji moc ráda, no =/. Ale budem se vídat, o víkendech, ale jo ^_^. 

Naopak - a je mi to až trapný!!! - se hrozně těším do hudebky xDD já su fakt magor asi.... ale... prostě hudebka = JUCH JUCH xDD. 

.................bych sem mohla dát ten odkaz, co....Snad se líbí. Zase Napíšu, i když si nejsem jistá kdy =/. 

Zatím LÁÁÁLIHOOOOOOOO od velké* TERIKAMI!!!!!  

* xD ale neříkám si tak často!!!!

Deviantart má problém???

29. srpna 2010 v 22:11 | Terikami |  Messeeji ^_^
Nechápu o________O se s tím patlám jak debil a ono s to nechce nahrát! ... 

Nějak to blbne, zkusím to jindy -___- ale štve mě to.... 

lal

ŠŠ - Škodolibá Škola - vol. 3

29. srpna 2010 v 17:00 | Terikami
Tento článek už je tradiční, píšu ho potřetí =D. Ale po těch staršich verzích se , prosím, neshánějte, v jedný nic není a v druhý je toho až moc xD. 
Ani letos to nebudu prodlužovat -
přeji všem hrozně moc štěstí no dalšího roku, pevné zuby, které vydrží hodně zatnutí, zásobu vtipu a schopnosti učitele vyfakovat v rámci jakžtakž slušného chování xD. Bohužel už se to znovu blíží... a furt po nás budou chtít, abysme byli chytřejší než oni, a nedají si pokoj xD. A vlastně - když si vybavím aktivity Červenýho kříže a podobných organizací, vlastně můžem být rádi xD. Ale přiznává se to blbě... moc blbě. 

ČLÁNEK NA TÉMA HUDBA?????????????????

27. srpna 2010 v 21:42 | Terikami
To si snad Blog.cz dělá srandu o_O. 

Hudba jako téma..???

Takhle:

Hudba by se dala okecávat. Moc a moc. Ale ... PROČ??? Vdy´t není na ní právě úžasné to, že se nedá pořádně popsat? Můžete podle ní psát, můžete podle ní kreslit, je to skvělá inspirace, ale nikdy hudbu nepopíšete ničím jiným než hudbou!

Já hudbu miluju. Prostě jo. Umím na něco hrát, docela zpívat (mám zlozvyk =/) , prostě ji zbožňuju a jsem na ní závislá. takže nechápu, jak může být HUDBA, největší a nejosobitější vynález lidstva, být popsaná něčím tak odlišným jako je článek na netu! Hudba je čirá emoce, kdežto u psaní klesáme do logickýho popisování věci*. HUDBA A LOGIKA? NIKDY!!!!!!!!!  Teri

 *a to sem vymyslela sama, tu větu xDDD dokonce jsem použila kdežto, no wooow xD ... nicméně mě to podivně pobouřilo X_X

Gakuen Heaven

27. srpna 2010 v 16:10 | Terikami |  Anime (pozn.: nedostatečné přispívání. Viděla sem toho mnohem víc xD)
Zase jsem něco skoukla, no =D. Ale tentokrát to bude stručně. Ono o tomhle anime není zas tak moc co říct... 
Gravi řetězák!!!! =D

27. srpna 2010 v 13:41 | Terikami
Od Nagisy... ďakujem ;) ja mám, také veci celkom ráda xD. 
zahlav=) - snad pujde nooo

Keby si si mohla vybrat, kto by si chcela byt z Gravitation?

Shuichim, bo je mi nejpodobnější. =D Oni to tvrdí všichni, že jsou si s ním podobní, ale ja najviac ;-D xDDD. A navíc to je hlavní postava, tak nad čím váhat?!?! =D

Co by si robila, keby si videla Shuichiho v realy?

"PANĚBOŽE TY SI MOJE DVOJČE A TY SEŠ ŽIVEJ COŽE CO  TO JE AAAAAAAAAAAAAAAAAAAAAAAAAAAAH JÁ SEM TAK ŠŤASTNÁÁÁÁÁÁÁÁÁÁ!!!!!!!!!!!!!!! *objímá ho* ZA VŠECHNO STRAŠNĚ DĚKUJU ŘEKNI ŽE SI MOJE DVOJČE  A JENOM MOJE MOJE MOJE ŽE JO ŽE JO ŽE JOOOOOOOO?!?!?!!!!!!!!!!!!!!!!!! ŘEKNI ŽE MĚ MÁŠ RÁÁÁÁÁÁÁÁÁÁÁÁÁÁÁÁÁááááád----"

(ps: ale aj dvojčata mají samozřejmě odchylky ;-D jenom jich je fakt málo =D) 

Ktora pesnicka sa Ti najviac paci z GRAVITKA?

Hm... Soundtrack jsem si stáhla kvůli Glaring Dream, ta mě šíleně vzala, ale taková brána do J-popu pro mě byla Sleepless Beauty, po tý jsem nakonec jela snad ještě víc =D. A pak jsem přišla na Spicy Marmelade... boží.... 

Kto sa ti nepaci z Gravitation?

Nejvíc Ayaka. Na AF jsem ji napsala do Death Note* xD

Chcela by si Hira za priatela?

Hm, já mám kamarádku co se na Hira celkem podobná =D. Akorát si tak nevěří jako on. Ale je moc chytrá a milá =D.

Keby si bola Shuichi, co by si urobila s Yukim?

Sedla si na něho, svázala ho a pronesla nějakou namachrovanou větu jako "a třikrát ti tehdy bylo málo?? Tak uvidíme" ... nebo tak =D. Jinak bych se o něj hezky starala (podle sebe hezky, ... xD) a zvedala mu náladu =D. (a dávala cez držku kdyby byl zlej )

Od kedy si OTAKU?

Fanynka anime jsem od druhý třídy, ale ne dliuho jsem na to zapomněla xD. Asi tak dva roky... vlastně od doby co poznám Gravi =D. 

Uzila si si prazdniny?
jop =DDDDD

Stalo sa ti nieco blazdnive?

Děje to to pořád a můžu si za to sama xD. A to ňa baví xD. 

Kolko casti Mangy GR. mas?
3 části - volume 1, 2 a 6. Šestý jsem ani nečetla, protože Gravi mangu neuznávám a myslím si že to je příšerný. Miluju anime, ale ta manga.... vždycky jsem z ní smutná -_-. 

Co strudujes?Co bues pracovat?

CO tě to zajímá? xD Ne, tak odmalička hodně kreslím a píšu a hraju na nástroj a občas aj ta písnička se poštěstí =D. Kromě toho mě baví cizí jazyky a vaření. takže něco z toho. Nejlíp všechno ;-D.  
Co prave robis?
Budu odcházet machi ni ;-D.

Ktorá je tvoje obľubená Cosplay STAR? 
No přece JÁÁÁÁ!!!! xDDDDD kecy... nikdo... já nevim. 

Aha...tak vela stastia s hladanim Gravitation v realy...
Cože???? o______O ehm.... co to je za pi*ovinu?? xD

*než mi došlo že to je Death Note xD. Nějaká holka mi ho strčila a já prý: "Co to je? To je na autogramy???"


Tak zase někdy, no xcD. Napiště a připiště, co si myslíte vy )a můžete mi vysvětlit aj tu poslední větu, já su fakt mimio xd) lal

Teriiii

OKAERINASAI...?

26. srpna 2010 v 12:13 | Terikami |  Ego
Kdybychom byli ve světě Chobits..... 

kaeriii xD


Kdo nepoznal koho jsem přetvořila na Persocona*? xD Ani se vám nedivím, bylo to načmáraný dost narychlo a nechtělo se mi s tím štvát xD. 

LOL - Noriko X Zero!!!

24. srpna 2010 v 23:43 | Terikami & Miya-chan

LOl Lol LOl

se se sestřenkou bavíme noooo xD hahah

Terinaaaa

Za 10 minut----

HAHA další =DDD


nooo komentooo

Do středy máte volno!!!! =D

20. srpna 2010 v 22:20 | Terikami |  Ego
Jojoo =D odjíždím cestovat... haha =D. Doufám že bude dobře ^^. Budu v Brně, pokud nejste úchylové tak se klidně můžem někde setkat xD (Sejdeme se v Koishi shopu, hahahaha xD) . 
No jinak se tu mějte a já se ve středu vrátím a pak bych měla napsat ^___^. Brutální jak rychle se ta kure... v.... no, eh, škola (xD) blíží... hm =D. Nic. 


Lálihoooooooooo!!!! =D 

Teri-teri-Bai-Baaaai!!!! ♥ =D  

Jo a nevím proč sem sem dala babu se žvindou xD lol

*Říkala do konce prázdnin a udělala to hned..eeh? =D*

18. srpna 2010 v 21:20 | Terikami |  Messeeji ^_^
Tak jsem tu změnu spáchala.... je to jednodušší než předtím, ale myslím že dobrý. Jenom si nejsem jistá tím žlutým rámečkem - on tam zůstal z předchozího designu a chtěla sem ho smazat nebo předělat, ale nějak mi k tomu sedí.... tak nevím xD. 

Napiště co si myslíte, ten předchozí design jsem měla šíleně ráda, ale už tam prostě byl moc dlouho ~_^. Možná ho jednou vrátím. 

Ale přepadl mě zvláštní pocit, že vůbec nevím, jak dlouho tu tenhle design bude =/... až půjdu do školy, kde všechen personál furt dokola vyhrožuje nedostatkem volnýho času fakt nevím, jak se mi povede dostat se k pc T_T. Určitě vám slibuju, že sem BUDU chodit, ať už to se mnou bude jakýkoli, ale pořád to neznamená... prostě nevím. Takže, ať to odlehčím, si na tenhle lay asi budete muset zvyknout xD.  ...........brrr......... to sou vyhlídky... jestli to je fakt pravda a budu muset dělat krvavý oběti a krutě platit za každou hru na flétnu a minutu na pc, ...BLE O___O. xD DOufám že přeháním. Oběti jedině bohovi rýže =P.

Lal a hlasujte v anketě, jestli mě s tímhle designem vyfakujete nebo si vezmete cosplay L/Yukiho/Japonska/Řecka/... a dáte mi kissu ;-D. 

Teriiiiiiii =D

Půjdu do novýho designu...

18. srpna 2010 v 19:08 | Terikami |  Messeeji ^_^
ale ne dneska, plánuje se to tak v rozsahu .... do konce prázdnin xD. Už je vymyšlený co, jenom není domyšlený jak ;-D. 

Jinak..... hm, nic moc se neděje, ale přesto nějak nemám chuť chodit na blog xD. Musím se přiznat, že sem začla hrát tu starou, debilní hru jménem Travian xD. Hrajem s kámoškou jako Dědeček Řím z Hetalie xD (*blázen*). Asi mě to přestane bavit, ale zatím to de. 
Takový zvláštní den dneska ^_^... hm... =D už půjdu, design bude a vy se mějte fajn ~_^ =D. 

Terinaaaaaaaaaaaaa ♥ xD

(týýýjooo... sranda xD dobře sem tipla, jak se řekne anglicky dědeček Řím =D. Já sem nevěděla, tak semdo googlu dala ůGrandpa Roma" a TREFILA SEM TO!!! =D Lol)  

PS: hele, vysvětlete mi jedno: Když bude státní maturita, znamená to, že musím maturovat z matiky??? Nebo co?? Já to prostě nikdy nepochopím -________- a už mi to vysvětlovala spooooooooooousta lidí....

Moje šatičky =D

16. srpna 2010 v 19:17 | Terikami
Konečně jsou na netu... ^___^ ale jsou ta dajaké splihlé o___O. No nevadí, ale na mně vypadají líp xD.  Mám je hrozně ráda =D  ♥. Ale UPOZORŇUJU!! NE, NEJSEM LOLITKA!!! Jasný? xD jenom mám jedny šaty do toho stylu ~_^.Na lolitku mám moc surovou povahu xDDD.  

Lal 

PS: navíc ty šaty na lolitu byly ještě laciný, ale i tak to na mě bylo docela dost xD. Měla jsem peníze z brigády, takže pohoda, proto jsem si je koupila, ale představa, že bych si těch šatů nakoupila víc, to asi ne-e xD. Přece jenom mám trošku jinej styl =D. 

PPS: Plánuju jít do novýho designu. Tenhle se mi moc líbí, ale už ňa nudí ;-D. A už dvě SB dess změnily, tak se du opičit xD lal

*svalila se na zem a má křeče od smíchu*

13. srpna 2010 v 21:03 | Terina je úchyl
představte si Japonsko, kterýmu někdo nacpal do pusy Viagru..........................................................................................................


ZÁCHVATYYYYYYYYYY!!!!!!!!!!!!! XDDDDDDDDDDDDDDDDD

Upíři a jejich sexappeal... ?

13. srpna 2010 v 20:52 | Terikami
Píšu na téma týdne, no xD. Hele, takhle: Já NEJSEM vyznavačka Stmívání, jasný? Je to trapný. Ale nejsem ani zastánkyně nějakých zrůdných krvesajů, kteří se ve jménu velkého S (Satana xD) plíží nocí a vysávají čisté a nevinné... mám takový svůj vlastní názor a jestli o něm chcete vědět víc.... tak perexujte ~_^ 

xĐDnešní drawings =D

13. srpna 2010 v 19:04 | Terikami |  Moje obrázky
Víte, do tohohle obrázku bych asi 10000% nešla, kdybych: 

Neměla obludně napuchlou ruku*
Nedostala z toho teplotu, která už sice spadla, ale přesto jsem nějaká přešlá... 

* nikdy, nikdy, NIKDY se mi tohle ještě nestalo!! Včela mě teda píchla hodněkrát, ale už dlouho ne a NIKDY to tolik nenapuchlo X_X. Nemám žádnou alergii ani nic takovýho. Blbá včela, zákeřná X___X. 

No, protože ruka bolela jak svi*a, vzbudila jsem se někdy kolem 3 ráno. Chvilku jsem se převalovala, no a potom jsem dostala nápad xD - na takový tričko inspirovaný Sailor Lolitou a námořnickýho uniformama xD. Nakreslila jsem si ho a srašně se mi líbilo ^^ (v tý noční tupělosti mi nedošlo, že až na střih je úplně tuctový... ale nevadí xD stejně bych ho chtěla). Kolem půl pátý jsem nějak zařezala, zdálo se mi podezřele moc sexuálních snů (?????????????? o__O xD) a pak se vzbudila a hurá, ono je 11. Chjo. Vzpomněla jsem si na to tričko, takže po snídaňo-obědě jsem si bzala tužku a kreslila, pak to obtáhla, pak to naskenovala a jurá, celý den vybarvovala na PC o__O =D. nechápu, jak jsem to mohla vydržet, říkám, nemít bolavou ruku a přešlou náladu, tak na to se*u. Myslím, že při životě mě zachovalo to techno, co sem si u toho pouštěla xD (který pak vystřídalo An Café, bo upíři už mě nebavili xD a ty dvě skupiny byla DOOOST dobrá kombinace ;-D ♥♥♥)... No a takhle to vypadá. Naštvala jsem se, že tam je samá bílá a modrá (prostě, já a modrá si nějak nerozumíme... fakt trapná barva... xĐ) , tak sem se tam snažila narvat aspoň trošku mojí milované červenéééé (=D ♥), aby to vypadalo živěji. Mordá** a červená vedle sebe obvykle vypadají - asi jako všechny protiklady - dobře, a bílá je neutrální půda, takže Oke xD. A už byc mohla přestat kecat a dát sem odkaz, co?!?! xD lol

KLIKKUUU!!!
Dopsáno po 10 minutách:

DOPRDELEEEEEEEEEEE!!!!!!!!!! GRRRRRRRRRRRRRRRRRRRR!!!!!!!

Víte, už před rokem a půl jsem každýmu vykládala, že jsem vyrostla do výšky 165 cm a dál už růst NECHCI!!!! KAŽDEJ VEČER SEM SE JAK CVOK MODLILA, ABYCH UŽ NEROSTLA!!! Protože 165 má Shuichi a navíc to je taková hranice, do který kdybych se vlezla, tak mám šanci, že ulovím asiata vyššího než já. Ale NE!! NE A NE A NENENE!!! MUSELA SEM O DEBILNÍCH 2, 5 CENTIMETRU VYRŮST!!!!!!!!!!!!!!!!!!!!!!!!!!!!!!!!!!!!!!!!!!!!!!!!!!!!!!!! KUR*A!!!! A štve mě to čím dál víc, protože jsem si právě našla, jak je vysoký Kiku (jako Japonsko), a všechny naděje, že bude aspoň o milimetr vyšší než já, šly do háje! A HÁDEJTE KOLIK MÁ!! NO?!?! NO?:!?!?!?! *HYSTERICKÝ SMÍÍÍÍCH* STOŠEDESÁTPĚT CENTIMETRŮ!!!!!!!!!!!!!!!!!!!!! 

AAAAAAAAAAAAAAAAAAAAAAAAAAAAAAAAAAAAAAAAAAAAAAAAAAAAAAAAA!!!!!!!!!!!! PROOOOOOOOOOOOOOOOČ?!?!?!?!?!l?! 

JESTLI JEŠTĚ VYROSTU, TAK SI KUS TĚLA UŘÍZNU A BUDE ***!!!!! GRRRRRRRRR 

Až někdo konečně vymyslí plastiku na ovlivnění výšky těla, dám se o tý kurevský dva cenťáky zkrátit. hrrrr. 

*** Ne, nemyslí to vážně, ona jenom zažívá obrovské zklamání T________T... ahcjoooooooooooo *cryin' *


Zelená a červená plus bílá - ŇAM!!!

10. srpna 2010 v 16:36 | Terikami
Jdu jsem jenom na chviličku, oke??  Nemám moc čas xD. 

Ani nevím, jak se mi to povedlo, ale procházím dneska jakýmsi "Dnem s italskou kuchyní"  xDDD. Zašlo to špagetama, pokračuje to domácím Mascarpone a zítra mě čeká Tiramisu xDD. Můžu se pochválit????? =D sem hustá. (a ještě sem jedla italskou zmrzku xDD hah)

Akorát s těma špagetama nastal problém  -  nechala jsem se trošku unýst a je jich ... eeetto, docela dost xD. jeslti je tu někdo místní, klidně ho zvu - naše minirodina to patrně nemá šanci sníst. I když je to super. PASUTAAAAAAAAAAA!!! ;-D* 

Vařit mě baví. Fakt jo ^___^. Ani nevím proč. Některý lidi to prostě osloví a některým se při pohledu na pánev chce zvracet... o nic nejde ^__^. Ale mě to bere. Fakt. Dooost xDD.   


* sranda je, že jsem dlouhý léta špagety aj těstoviny obecně vůbec neměla ráda. Ale mám pocit, že to je fakt v surovinách. Čerstvým, dneska trhaným rajčátkům se prostě kečup nemůže rovnat ;-D. Reď nedávno jsem si četla recept na červenou rýži či co - rýže promíchaná s kečupem.... chtělo se mi blít. Nikdy nevěřte českým kuchařkám!!!! xDD ňam 


Šéfkuchařka Terikami ♥♥♥♥ xD lol ^¬^

JOJOJOJOJOOOOOOOOO!!!!!!!!!!!

9. srpna 2010 v 22:48 | Terikami |  Hudba - interpreti
5.5.2010 

moje oblíbená skupina vydala KONEČNĚĚ!!!!!!!!! nový album xD já som happy

a objevila jsem aj PV xD YUPIIIIIIIIIIIIIII"!!!!!!!!!!!!!!!!!! 3♥♥♥33 

A protože tématem týdne jsou upíři (JOOOOOOOO!!!) a oni mají k upírům HODNĚ blízko, zase nachystám nějaký článek... ^_________^ lal

Teriii!!! 


Hetayume - WOOOW!! xD

9. srpna 2010 v 12:45 | Terikami |  Ego
Zdálo se mi o Hetalii. Nevím jestli poprvé, každopádně poprvé, co si to pamatuju xD.
Byla to docela blbost. Seděla jsem v lavici v narvané třídě svojí nové školy (chjo), vedle mě nechááápu-proč seděla X-lightning (??? xD) a o čemsi jsme kecaly. Potom - asi byl děják nebo co - jsme se v tý třídě  rozdělili na skupinky podle Hetalie a já jsem skončila v Ose (xD). Měla jsem být jakože Itálie. Ale můj mozek to trošku špatně zpracoval a součástí osy byla aj Amerika nebo co (jó, paní dějepisářko, můžete mě zabít xD) pamatuju si tu jeho blonďatou brýlatou hlavu, a nemůžu si vzpomenout, jestli jsem bojovala (tzn.: volala Německo o pomoc xD a mám dojem že to jsem dělala, cítila jsem vedle sebe jakousi naštvanost xD) nebo jsem mu pomáhala jako spojenci nebo co... nevím xD.

Obvykle si sny pamatuju líp xD. Ale tohle byla pravděpodobně moje Heta-premiéra, takže bude líp a líp ;-D. 

Teri Laaa~~~~~~li ♥ XD

PS: Nevím, kde bylo Japonsko. Možná zdrhl, protože viděl, že o něm před spaním píšu nějaký úchylný básničky xD (a viděl správně xDD Terikamina milostná poezie = snůška perverzních keců o tom, jak to bude strašně super, až ho přefiknu xDD. Chjo. Chtěla jsem to dát na blog - večer - ale když jsem si to po sobě pak ráno četla, řekla jsem si, že nebudu děsit svoje čtenáře xD. Brrrr. Lal)  PPS: Nenáhodou jsem byla Itálie xD. Možná nejsem tak zbabělá, ale jinak máme celkem podobný rysy xD. hahahaha

LOL xD STOP LOOKING AT MY ****

7. srpna 2010 v 22:34 | Terikami |  Videa
Znám to video už dva roky, ale čím víc anime postav poznám, tím víc se bavím xD. 

Nemůžu z toho xD. Je to úžasný =DDDD