Červen 2010

BLABLABLAAAAAA LALALAAAAAA xD roborobo D

28. června 2010 v 20:06 | Teri |  Messeeji ^_^
Takovej hodně debilní článek xDD lalalaaaaaa yupiiii....... chtěla bych tancovat parapara xD nejsou v ČR nějaký týmy?? =D By byla pr*el,,,, měla sem docela VELKEJ záchvat naštvanosti, načmárala na jakýsi papíry pár opravdu BRRR řádků (sprostý nadávaCÍ atdatd xD)... pak strávila 3 hodiny nechtějte-kurňa-vědět-čím a .. no teď sem tu xD. 

(představte si tu nějakýho okatýho chlapečka a nadkolenkama, obrázek sem nenašla, jse se nakreslit ;-D) 

Už je nakreslenej xD
nogayplzLAL

Teriiiiiiiiiiiiiiiiiiiiiiiiiiiiiiiiiiiisu  ♥ ^_^

Terikami chladí své spolužáky aneb YAOISTKY VŠECH ZEMÍ, SPOJTE SE!!!!!!!!!!

27. června 2010 v 14:57 | Teri |  Ego
Uf, konečně jsem doma. Musím zmizet ze scény zrovna ve chvíli, kdy  se mi tu dějí takový věci o_O. (tímto děkuju Katch za informaci ;-D). Z toho, co jsem slyšela, tu jistý Boys Love článek způsobil celkem rozruch xD. Takže jdu vzkázat pár lidem, co si jako myslím... 

Začnu tím, že mi opravdu vadí, když mě tu někdo, koho se ten článek VŮBEC netýká, říká že jsem pi*a. Já si sem můžu psát co chci, dokud nejmenuju, a já jsem nejmenovala nikoho. Takže bych chtěla poděkovat jinýmu drahouškovi spolužákovi, kterej to všechno prokecl. Kdyby neřekl, o koho jde, všichni by měli klid *šklebí se*.

A nakonec, těm dvěma "napadeným" klukům: Tyto pairingy prostě byly, jsou a čím dál víc budou, smůla. Boys Love už obletěla půlku světa a konečně se dostává i do ČR. takže se s tím smiřte. A já jsem navíc nenapsala nic špatnýho, jenom to, že se mi líbí, že jste na sebe takoví hodní ;-D.  A na tom přece nic špatnýho není *pokus o psí oči*. 

A kdo mi říká, že mám jít do léčebny: 

1) Přečtěte si Yaoi magazín.Je k dostání na českým netu a jsou tam MNOHEM horší věci, než "moji spolužáci sou fakt super kámoši". BL mám ráda, ale nepatřím zase k holkám, který zahlídnou kluka a okamžitě začnou uvažovat nějak jako: "WOW!! seme nebo uke?" a začaly si představovat, jak kouří tomu týpkovi, co jde naproti. Jasný? 

YAOISTKY A SB!!! ŽE MÁM PRAVDU!?!?! BL!!! BL!!! BL!!! ♥♥♥ 

Díky za pozornost xĐ 

T.

COTOJEEEEEEEEEEEE TONENÍNORMÁLNÍííí ----

25. června 2010 v 17:43 | Terikami |  Ego
Tak říct mi někdo, že se tohle někdy stane, vysměju se mu, nebudu ho mít ráda a budu si myslet, že je vyšinutej. 

Ale ten týpek by měl pravdu!!! VÍTE, CO SE STALO???? 

Dneska jsem byla naposledy v hudebce. 40 minut se protáhlo na něco málo přes hodinu, ale nevadí. Pak jsem šla domů a pouštěla si - jako vždycky - můj Páteční song. Nebo spíš pohudebkový song, pouštím si ho totiž po každý hudebce. Raison d'Etre z Chobits. 


Ta písnička mi prostě po každý hudebce sedne do nálady... a pak jsem si uvědomila, že letos jsem tam byla naposled. Že teď dva měsíce nic. 

Abyste to chápali, 7krát zpátky jsem si na konci školního roku řekla na téma poslední hudebky "JOOO KONEČNĚĚĚ!!!" .......a letos?? Když mi to došlo.... DO HÁÁJEEEEEEE, JÁ SEM SE ROZBREČELA T______T.
No, dobře, ať nepřeháním, byly to jenom HODNĚ(!!!) vlhký oči... ale aj tak to není normální o___O.
Magor. Když na mě to tak spadlo -_-. Koho bude zajímat, že už konečně umím Entertainer ?? .... to bude nudaaa =/... a co bude chudák Sensei beze mě dva měsíce dělat???? (no jasně xĐ nemám pocit, že stráví celý prázdniny přemítáním nad tím, co asi zrovna dělá 'Terezka'. Mám občas fakt scestnou fantazii, já vím.) 

Takový já zažívám chvilkový šoky ;-D. Ale mám tušení že to přejde. Když se budu dobře bavit, na Telemanna si stopro ani nevzpomenu xD (ale jako, minulej rok jsem přes prázdniny hrála třeba písničky z Gravi OST a tak. To mě baví. Asi budu pokračovat xD. .... teď jsem si vzpoměla, že jsem letos chtěla hrát Glaring Dream... tak na to je pozdě xD možná jindy. )
uareviolet =)
(červená 4ever, milášku ;-D)

Lálihoooo ~_________^

Teri ♥

BL v naší třídě?? =D

24. června 2010 v 13:51 | Terikami |  Ego
Dopředu zdůrazňuji: NEJSEM yaoistka. Opravdu ne. Nedávno jsem to tu vysvětlovala, pokud si to nepamatujete nebo je tu někdo novej (Novej čtenář??? DÍÍKIII =D), tak koukněte SEM. A pairingy z běžnýho života obvykle nedělám. Tito dva jsou jediná výjimka ;-D. Ale nepředstavuju si před spaním, jak jeden strká ***** do ***** tomu druhýmu, jasný? Spíš se hodí na takovej ten typ "hranice mezi přihřátostí a přátelstvím" pár xD.  

xD
(přezdívky ;-D VooDoo opravdu používám, Kuře ne, tomu říkám jménem, ale tady jmenovat nechci xD)

Moc jsem je nevystihla, to ani nebylo cílem, jen tak pro hodně hrubou představu ;-D.

Tak, a co o nich?? perex!!


Budu mít něco jako lolita šaty...

24. června 2010 v 9:43 | Terikami |  Ego
Už je to tak. Z červený látky, dlouhý nad kolena, s takovou bílou látkou na prsách a pár krajkami po obvodu. Prívě jsem je -  asi po 4 dnech, kdy jsem je našla - objednala.

Napadlo vás, že to nepůsobí moc nadšeně? =/ Obvykle jsem se vším rychle hotová a teď jsem to asi nějak přehnala či co. Prostě mám pocit, že já a lolita k sobě absolutně nesedí. Fakt. Ta móda je pěkná, ale ... ne pro mě. A s lolitkama si moc nerozumím, působí na mě pěkně nesympaticky. Takže proč jsem si je ku*va objednala??
Protože to nejsou ÚPLNĚ typický Lolita, spíš něco jako šaty, jaké nosí Chii (tzn.: že nejsou zas až tak historický, spíš roztomilý,  veselý a mají kratší sukni než ty normální). A takový se mi líbí =D. Ale...... kurňajz, obvykle když něco dělám, VŮBEC nepřemýšlím nad tím, jestli dělám správně nebo ne. A teď se toho nějak nemůžu zbavit.

Ptala jsem se lidí kolem sebe. Rodičům je to jedno, ať si koupím co chci. Kámošky schvalujou... ale furt jsem z toho nějaká špatná -_-.

Ale co, vlastně... kdyby se mi fakt nelíbily, tak je někomu prodám a pro příště se poučím........ hm... no, když mi docvaklo tohle, ta k to snad bude ok =D. Mně ta lolita totiž připadá hezká, ale taková jaksi ztracená někde daleko v historii, ve vlastním světě plným temných parků,  okraječkovaných stomů, paraplíček od Marie Terezie a depky.   xD ... FAKT!! xD 

jenže to se vlastně netýká mě, já si jenom beru příklad z Chii xD. STajně mi al napiště, co si myslíte, sice sem si to teďka v hlavě trošku srovnala, ale... pro jistotu ;-D lal

Teriiiii

Misomiso ni shiteageru ^___~

23. června 2010 v 21:45 | Terikami |  Blbosti z Japonska
(název = zkomolení písničky. Sláva Vocaloidům. Původně tam bylo Mikumiku ni... neva xD) 

Dala jsem na recept z AF a zkusila si doma uvařit miso polévku. DOBREJ NÁPAD xD 

pereeeeeeeex!! 

Cooking.jpg Kitchen Maid image by hell-dragon


Další věc na DA

22. června 2010 v 18:18 | Terikami |  Obrázky
Z výtvarky ve škole dostanu 2... já a další lidi, kteří kreslí snad ještě líp než já. A všichni ti antitalenti dostanou 1. Debil chlap. 

Takže toto jsem mu tam nakreslila jako úpllně poslední (ani mi to nechtěl dovolit dodělat): 


Určeno jako ozdoba do music-klubu.... zbytek je napsanej v komentáři u toho obrázku (in english, ale neva xD). 

Je to magor. 

Miso mám za sebou. Otestováno na rodině. Někomu chutná, někomu ne. Dám sem dokumentaci.

lal

(z výletu) COMEBACK ;-D

21. června 2010 v 20:44 | Terikami |  Ego
Dlouho jsem tu nebyla, já vím. Někteří jásali, jiní zoufali...spíš jásali.... teda, doufám, že NE, ... takže jásali??????? *mrkáááá mrkmrkmrkrrrk ;-D* No super xĐ

Vrátila sem se už v sobotu, ale na PC jsem se dostala až kolem půlnoci... asi sem psala hrozný kraviny, ale už to přepisovat nebudu, jenom sem hodím obrázky, protože tohoto článku mám už po krk. Brr. 

Lálihoooooo!!§ Omlouvám se za obsah a chyby, a jsem si jistá, že vím proč, i když si vůbec nepamatuju, co v tom článku sakra je xD. lal


Školní výlet =D

16. června 2010 v 13:28 | Terikami |  Ego
jedem na něj zítra, vracíme se pozítří.

A KAM?? ?? ??

DO BRNAAAAA!!!! =D

Těšila jsem se od začátku, Brno je fajn (proč asi, že... AF?? Že by?? xD), ale POŘÁD mi nedocházelo něco, co mi mělo docvaknout hned. KOUSÍÍÍČEK od Špilberku (kam jdeme, samožřejmě, huráá, já už sem tam stejně byla =/ -_-) je přece KOSHI SHOP !!!!!!!!!!!!!!!!!!!!!!!!!!!!!!!!!!!!!!§

A odtěď nemám v hlavě nic jinýho, než jak se tam urvat XD. Snad budeme mít rozchod. Uf. PROSÍÍÍM!!

Doufejte se mnou že se tam dostanu!! kudasaaaaaai T____T !!! !! !!

Lal ♥  a fanděte mi T_T ♥ musím si koupit pár "důležitých věcí" ;-D. 

Teri

Japonský reklamy na podprsenky xD

15. června 2010 v 16:21 | Terikami |  Blbosti z Japonska


A ještě jedna (od stejné značky) xD: 

Já nemůžu xDDDDDDDDD hlavně z tý první xDDDDDDDDDDDD *válí se smíchy* loooooooooooolllll xDDDDDDD ... možná by se mi taky jedna hodila xD 


Up - Up !!! XD lol

Teri

*LOL* z toho nemůžu xD

15. června 2010 v 9:14 | Terikami |  Kecy o anime postavičkách
PSSSSST!!!!!! Musím psát potichu, aby úča neslyšela údery klávesnice... máme si procvičovat němčinu xD ve výukových programech xD... věří si.

A z čeho teda nemůžu?? Kromě obvyklých věcí typu "L, některý BL páry, L, ......."

GREIL SUTTCLIFF

snap10.png image by callisha
PRVNÍ ZÁPORÁK....... KTEREJ MĚ DĚSNĚ BEREEEEEEEE!!!!!!!!!!§ xDDDDDDD

Takovej správnej úchylák xDDD a ten pohled xDDD lol ...... asi ho zkusím cosplaynout, je super xD.

LAL

Terii♥

Informatikaaaaaaa =D zase

14. června 2010 v 11:57 | Teriii |  Messeeji ^_^
ČO-KO-RE-I-TO DISKO, CHO-KO-RE-I-TO DISCO ...

Nakažlivý xD od rána si zpívám tři šííleně vlezlý písničky:

1) Jakási jazz-club či co blbost o__O (I can make you feel SPECIAAAAAAAAAAL---  when it sucks to be you.... blablabla... your blablabla - FOOO ___ OOOO___ OOOOOR MEEEEEEEEE!!! asi tak xD)

2) Chocolate disco .... neptejte se o__O

3) Nějaká písnička, co hrajou v kytarách (o_O)

... takže super výběr xD Jdu něco dělat, je to pro mě poslední hodina dneska (z dalších se uliju hahaha xD), tak si ji užiju ;-D. Lálihooooooo

Terikami hami-hami ♥
Zobrazit obrázek v plné velikostiPS: Včera sem si vzpomněla na L. Je úúúžasnej!! xD a zase kreslím NekoTeriku.... xĐ lal


ňamňaaam ^___^ xD

Otaku dotazník

11. června 2010 v 22:01 | Terikami
...jestli těch 80 otázek dám, tak sem hustá xD. Lal RINI-A MOOTAA GAAARU ^___^

10. června 2010 v 21:09 | Terikami
Zpívám si to celej den ....... 


Neručím za obsah, ještě sem to neviděla xD je to chytlavý xD zpívám si to od matiky a už mě nebaví v tom být sama xD

Miluju vietnamský prodavače ^______^ nevím co pro ti nim lidi jako moje babička ("Já se šikmookých bojím!" o_O heeshi) mají... jsou fajn ^^ a jsem ráda že tu jsou, ti čeští usedlíci už pořebujou trošku globalizovat ;-D lal. 

LÁLIHOOOOOO !!! 

Terikami_______♥♥ ~~~~ ♥

Reklama pro Shirouuuuu ^___^

10. června 2010 v 20:43 | Terkáček ;-D ♥ |  Messeeji ^_^
SHiroa je moje SB a napsala fanfikci na Yami no Matsuei (jak krásnej a ušlechtilej čin na český fanfikce-jen-s-Murakim scéně ;-D) ... jooooooo!!! 

Ona říká, že je to občas trapný (NESHAZUJ SE SHIROOO NENÍ!!!), já si myslím ,že občas to je trošku přesládlý, ale zrovna tomuto páru to jenom prospívá  - JEN TAK DÁL!!! 

A protože jsem slíbila, že jeslti to napíše, udělám jí reklamu, tak plním svoj slib ;-D 


Doufám že si to užijete a ještě jednou DÍÍÍKIIIIIIIIII !!!!!!! (moje kdysidávná tapeta ;-D lal)

Teri ^^

Zas mi hrabe o trochu víc XD o_O

9. června 2010 v 18:02 | Terikami |  Ego
Postel, postel má! 
Matrace vrže,
když na tebe ulehám. 

.... moje první haiku *záchvat* xD. Problém, že haiku by měla máít 17 slabik, a tato patlanina má... hej jooo, 17!! Ani o slabiku jsem se nesekla, woow =D (dobře, o jednu původně jo, ale pak jsem to odhalila a změnila jsem předložku ;-D) !! Ale stejně to haiku není, prohodila sem počet slabik dvou řádků... ale co, z toho se nepo*erem xD.

.... Nevím, co mě to popadlo, ale půjčila jsem si knížku. JÁ. KNÍŽKU. Co NENÍ Harry Potter. Hm, takže moje první knížka (co NENÍ Harry) od loňského srpna. LOL xD. A zrovna Haiku. Bašó. 
.............................LOOOOOOOOOOOOOOOOOOOOOOOOLLLLLLLLLLLLLL!!!!!!!!!!! !!!!!!!! !!!!!!!! =D=D=D=D=D=D=D=D=D 

A víte jak to vzniklo? Chtěla sem to kvůli textům písniček. Japonci tam mívají taký jiný věci než evropani a amíci (občas), a nevím proč se mi to v hlavě spojilo s poezií, šla do KNIHOVNY (JÁÁ!! A NELOVILA jsem tam mangy!! o______O), zahrála šprtku ("já bych chtěla nějakou japonskou nebo korejskou poezii hihihiiiii*" )... a oni tam měli jenom tady tohle xD. Tak sem to vzala. Ale, a co je nejdivnější, se mi hrozně líbí!! =D Po přečtení některých těch básniček prostě MUSÍTE kouknout ven z okna, sentimentálně si povzdychnout a pomyslet si: To je pěkný ^___^!! !!! !!! ... a některý, a to bych taky ani nečekala, jsou srandovní. jako, žádný šílený záchvaty z toho nebudou, ale.. pobaví to =D. LOL xD
shuinaore xD

Eh, jak jsem na tu postel přišla? Bo jsem seděla na jejím kraji, a když sem dočetla JARO a LÉto (dál se mi nechtělo), plácla jsem sebou na postel, a ta blbost se mi automaticky spustila v hlavě xD. A já sem si  ji zapamatovala xD. Zlatá postýlka xD. 
A navíc je to zajímavý aj pro otaku-pohled. Jsou tam starý názvy měsíců, co se už nepoužívají, už si pamatuju tři ;-D (doteď jsem znala jenom jeden, Yayoi, protože to byl březen *26. března slaví narozky* a protože se to podobalo hádejte-čemu. LOL xD).

Hm, takže takovýhle blbosti se mi stávají. Kvůli textům písniček a zcestně fungujícímu mozku xD lal

Teriiiii  

*Číňany sem nechtěla. Nic proti. 

PS: Moej nadšení brzo přejde. Věřte mi. Já u něčeho tak duchaplnýho nevydržim ;-D

Temné metro

8. června 2010 v 19:15 | Terikami |  Manga
Když jsem ho viděla v nabídce Manga Zoner, nikdy bych si nemyslela, že si ho fakt jednou přečtu. Neměla jsem ani ždibíček chutí. Ale přesto se mi to povedlo, a teď vám napíšu něco málo (vážně, čestně, MÁLO) o tom, co si o této 3-dílné manze myslím. Pereeex!!! 


Co mě teda nebaví...

8. června 2010 v 18:45 | Terikami |  Ego
jedíný výstižný slovo: MATIKA. 

(když jsem si to po sobě četla, nadpis a první řádek mě připravil o vůli k životu. Pokud reagujete stejně, přeskočte, prosím, následující 3 odstavce, nerada bych, abyste začali považovat moje články za nudné. Děkuji.) 


Ne, tu opravdu nemám ráda. Je to tak neosobní, všechno vyjadřovat pomocí čísel!! A já vím, že je geniální a tak dál, ale... MĚ do ní netahejte, prosím. Nemám ráda počítání. Nemám na to ani mozek, ani NERVY!! Fuj. Mamka kdysi v televizi koukala na takovej děsnej film, ve kterým byly psychoušský děcka, který se mezi sebou bavily jen v prvočíslech... myslím, že TAKOVÁ demence vypovídá za vše o___O ;-D. 

A o to víc mě štve, když si přijde na supl taková vyšinutá BABA (říkejme jí, prozatím, neosobně - žádná "ta kráva s účesem jak debil" ani "astmatická důchodkyně"- prostě paní M.), a začne na vás chrlit kydy o tom, jací jsme "hloupí blázni", když nechceme pokračovat v oné ach-tak-STRAŠNĚ-prestižní cestě na vyšší gymnázium, ale jdeme někam jinam. Nedivila bych se, kdyby nebyla akorát naštvaná, že ona sama má talent jen na tu debilní matiku. A teď si to vybíjí. Blbá! Pak nám vyprávěla o tom, jak je intr strašnej, že to ještě pamatuje (nevím, kolik jí je, ale mám.. ehm, LEHKÝ TUŠENÍ, že od tý doby, co ona byla na inrternátě, už uplynulo celkem dost vody o_O- Já netvrdím, že to bude nějaká super zábava, dělit se o pokoj s dalšíma týpkama, ale PROBOHA, socialismus skončil 20 jérs aegou!!!)! ... bylo to strašný. Ale k něčemu dobrý: podle toho, jak jsem se naštvala, jsem sama sebe utvrdila v tom, že VÍM co dělám a ROZHODLA jsem se správně. A všechny ty její kecy o tom, jak přijdeme o 5000 měsíčně a blablabla - ať si jde NĚKAM. A může si TAM založit třeba "Sektu osmi Číslařů" a obětovávat nevinný matematický premianty, mně je to jedno.

A co mě JEŠTĚ namíchlo? Cituji: "No kdo jde dneska na KOOONZERVATOŘ *vzrušeně jí přeskakuje hlas*, tak to je sebevrah!! Kdo ho bude poslouchat, jak hraje? Koho to dneska zajímá?" ... PANE BO6EEEEEEEEEEEEEEEEEEEEEEEE!!!!!!!!!!!! Nedávno jsem byla s hudebkou na soutěži, byl tam člověk, který studoval konzervu, ZJISTIL sice, že hraním se fakt neuživí, ale zato založil firmu a -- na některých lidech prostě POZNÁTE, že jsou šťastní. Dělá něco, k čemu má vztah, a to je víc než blbejch 5 000 měsíčně! Možná nám nadává, jak jsme krátkozrací, ale není to nakonec hloupý spíš od ní? Nechci jí brát pohled, kterým to vidí ona, jenže... no, chápete mě, ne? ^^ doufám... 

(Už je to lepší ;-D)

Omlouvám se, že jsem vás tak dlouho nudila takovýma blbostma. Musela jsem to ze sebe dostat, protože mě to fakt namíchlo. Pokud jste chytří a přeskočili jste to, tak si akorát přečtěte tady tu větu: "Studujte, co vás baví!!"

A víte, jak jsem protestovala?? Nenapsala jsem si ani ň, a kreslila jsem Yukiho podle placky z AF ;-D. (Měl tam být i Shuichi, ale nepovedlo se, ani nevím proč, ais mi fakt ruply nervy xD. A pak už zvonilo, po tý její superpřednášce jsem na oba ani neměla moc času) 

Chcete si to prohlídnout? =/ viděla jsem už od sebe lepší věci, ale myslím že dobrý. 
heh xD

ne? kawaii blbost ze sešitu matiky *ohodnotila se ;-D*... nevím, jestli to mám dávat na DevArt... ale když jsem konečně zjistila, jak se to tam ovládá, asi neodolám ;-D. 

(těch čmáranic okolo si nevšímejte ;-D jsou na běžným pořádku xD) 

A ohledně tý učitelky, i mami se mnou souhlasila, že mám pravdu, což není moc častý (když už musím být po jednom z rodičů, jsem spíš po taťkovi, no xD takže s mami se málo kdy shodnem, ale teď zrovna jo, takže na tom asi fakt něco bude ;-D) 

Lálihoooooooo!!!!! ♥♥♥ 

Teriii ^^

Venku je krásně ^^

7. června 2010 v 18:30 | Terikami |  Ego
Obvykle se moc nevyžívám v horkým letním počasí, ale po všech těch deštích mi to hrozně sedlo. Mám ráda, když prší, upřímně, ale... když už se venku neděje vůbec nic jinýho, je to nuda ;-D. Takže si užívám horka. ňam ^^. 

Chtěla jsem napsat článek už včera, ale od té doby mi nějak vypadlo z hlavy, co přesně tu má být xD. Hlavně: včera byl strašně krásnej den. První byl koncert (miluju sooolááá hahahaaa xD) a potom nějaký rodinný akce, jmoc se rozepisovat nebudu, ale spousta z toho se odehrávala venku a to se mi strašně moc líbilo ^^. Produdilo to ve mně vzpomínky na poslední prázdniny a celý se mi to v hlavě nějak zromantizovalo, měla jsem strašně fajn náladu ^__^. Myslím, že jsem se možná aj trošičku opálila (ale 100% to není vidět, jenom mě večer trošku svěděly nohy ;-D). 
AnimeGirls-Friends.jpg anime girl and her friend image by pbg146
Víte, občas mám prázdninový vzpomínky trošku "zakalený" myšlenkami na některý dost nudný týdny, kdy sem seděla sama na zadku doma a okázale se nudila... ale to počasí mi úplně připomnělo, že to opravdu byl jen tak týden - dva, jinak super !! =D *happy* A, mimochodem, rozhodla jsem se, že letos ty nudný týdny NEBUDOU. I kdybych měla otravovat nevimjaké příbuzné, tak se domluvím a někam pojedu. Ale vůbec to nemám naplánovaný xD to bude stejně až za dlouho. Tak co. 

Dneska byl hudebně-podivný den (to je pojem LOL xDDD). Proč? Vzbudila jsem se a v hlavně mi hrála..... no, to byste neuhodli xD. Jedna písnička od 50cent-a, myslím že se jmenuje "Candyshop". Radši to nikde nehledejte, je to dost nechutný. A nevím, proč zrovna já, absolutně NEnaladěná na žánry typu "hiphop, rap, r'n'b, ..."(ne, fakt ne, nudí mě), si hned po ránu musim zpívat něco takovýho. BRrrr.. A pak to pokračovalo ještě líp, když sem si kdovíproč začla prozpěvovat Lily Allen!!! !!! !!! o_____O pomooooc (oh YES blablabla you'll never make me scream .-- LALALALAAAAA... *zahrabává se*)... po tom, co konečně odpadla, jsem se vrátila k něčemu normálnějšímu a zůstala jsem u toho celý den - tedy Merugine Luka a Just Be Friends (*♥*). 
Šíleně mi dneska utáhli rovnátka.... na zabití. Už jsem to říkala Iby, když sem si ty zuby čistila, nemohla jsem se zbavit myšlenky na trávu a hrábě... děs. AU --- 
(Což se přidalo k rozdrásané patě a HODNĚ vyčerpávajícímu těláku - úča je úchyl - a tak sem se polovinu dne cítila jako megamrzák. Huráá!! X__X humor mě naštěstí nepřešel, takže to ještě de ;-D) 

A tak. Je mi moc fajn ^^. I přes výše uvedený důvody se usmívám ^^. 

Lálihooooo!!!

Terikami ♥_________________________♥ 

PS: Proč někdy tak zničehonic vyjde najevo, že jsem vlastně citlivka??? ??? ??? X_X Štve mě to... koukám na Kuroshitsuji (teď bude 4 ;-D)... trojka mi hrála v HODNĚ sekaný verzi, zvuk byl rychlejší než obraz... na konci jsem měla radost, když jsem bez titulek rozumněla docela dlouhou část dialogu (JOO JOOOOOOOOOOOOOOOO!!!!!!!!!!!!!!!!!!!!!!!!!!!!) , a  potom byl ten ending... myslím, že až ho uvidím příště, tak to bude s kapesníkovým doprovodem, protože už teď mi trošku, malinko, malinečko zvlhly oči xD. CHJO!!! Proč já? grrr --- 

........ už sem normální Xd nevim co mě to tak najednou popadlo. Kouzlo okamžiku?? XD lal 

PPS: Nečtěte PS! Už to neplatí!! Chvilkovej úlet xD. Proč to radši nesmažu? Protože su blbá ;-P lal

Ganguro girl na DA =D

4. června 2010 v 21:05 | Terikami |  Moje obrázky
Ganguro mě šíleně baví kreslit... zas TAK se mi nelíbí (vlastně je celkem děsivý ;-D), ale... na kreslení super ^^. A já dneska nějak už měla dost, jak čmárám všechno jen tak nedbale, z nudy, ... tak jsem si chtěla s něčím opravdu vyhrát ^___^. Ale, upřímně, zas tak moc to nedopadlo xD. Je to hezký, myslím, ale že bych se s tím nějak párala, to ne xD. To asi nikdy... takovej dost častej komentář, když mě nekdo vidí kreslit, je: "Ty se s tím moc nese*eš, co?" xD je to pravda ... ^^ ♥. 


Napište, jestli se líbí ^^. Mně se to docela zamlouvá, trošku sem odflákla vybarvení na některých místech, ale z toho se snad nikdo nezhroutí ;-D. Nevim jak mě najednou napadlo přilepit tam na ozvláštnění pár korálků a flitrů ~_^. Jak to působí... to už posuďte sami ;-D. 

LÁLIHOOOOO!!! 

Teri ♥