Květen 2010

Kdopak to je??? Dare deshou??? =D

30. května 2010 v 18:32 | Teri |  Moje obrázky
Zbláznila jsem se xD. ZASE... 

Začlo to tím, že jsem si představila pár shounen-ai párů na místě Hidekiho a Chii (pokud vás to zajímá, YuKI ShuiCHII u mě vyhráli xD taková blbost... xD)........ a pak mě napadlo, co by asi měli na sobě. PAK mě napadlo pár úchyláren, který tu nebudu rozebírat, a PAK jsem si sedla, kreslila pár minut a vyšlo mi TOTO: 

dare-deshou?? =D
A VY máte uhodnou, čí geny jsem namixovala s chobitími, tedy kdo to vlastně má být xD. 

Doufám, že to uhodnete!!!! =D (*protože to bude znamenat, že jsem to načmárala dobře xĐ)

Nápověda, která vám bude dokonale na ho*no: Tenhle týpek, ačkoli moc nevypadá, má s šatičkama už nějaký zkušenosti! Člověk, co jen anime, by asi (jako já) o tomto nevěděl, ale v manze... hehe, tam je to jinak xD.
Cituji: "V manze je **** (ta osoba) braná víc jako holka. Dokonce jednou vystupoval v holčičích šatech (tedy, ne že by z toho byl dvakrát nadšený)." (zdroj sem zapomněla, pohoda ;-D).

TAKŽE??   


Výsledek najdete pod perexem ~_^ 


Tento okamžik se zapíše do dějin lidstva...

28. května 2010 v 20:12 | Terikami |  Messeeji ^_^
Lidé, nemožné se podařilo!!  

Už s tím nidko nepočítal, ale opravdu se to stalo, a my se te´d musíme vyrovnat s tím dobrým a se zlými následky. 

TERIKAMI VYTVOŘILA ROZCESTNÍK!!! 

TAKŽE ŽÁDNÝ ZLÝ NÁSLEDKY NEBUDOU!!! VŠICHNI SLAVTE!! YUPIIIIIIIIIIIIIIIIIIIII !!!!!!!!! 

Děkuju KATCH, že nade mnou nezlomila hůl (ona mi vysvětlovala jak se rozcestník dělá, po pár výbuších typu "TVŮJ MOZEK JE PI*A" to zvládla xD)

joooooooooooo =D =D nejsem tak blbá, možná!! Dala sem tooo!! 

KYAAAAAAAAAAA________________♥♥♥ ^^ 

Rozcestníku zdar!! 

Teri

Anime rozcestník

28. května 2010 v 20:00 Anime

Pozn.: Viděla jsem toho víc, jakože VÍÍÍC, ale ne o všem jsem psala ;-D. Možná jsem se někde zmínila na okraj, že na to koukám, to už si najděte sami.


... to se stává, že se kecá... xD

Obrázky ... jsou obsaženy všude, nebojte


(jednou za 100 let něco sesmolím, no ;-D) 


(vždycky mi nejde do hlavy, jak ta osoba může mluvit tak fajn a zároveň tak děsnou postavu. jestli mi rozumíte ;-D)

DALŠÍ (nazařaditelný krávoviny xD ) 

Terikami... není yaoistka!!

27. května 2010 v 18:55 | Terikami
o__O je to divný zjištění, ale je to tak!! Uvědomuju si to čím dál víc!! 

Abych to uvedla na pravou míru: Jasně, miluju shounen-ai seriály a to mi nikdo nevymluví. Joo, dívala jsem se na Sensitiva. Třikrát. A jedla jsem u toho. A hledala jsem doujinshi (Nenašla. Hahaha.). 
hanghan XDDD
(do háje, škoda že nenašla.... xD)

Ale na durhou stranu si, upřímně řečeno, pletu ukeho a semeho, NIKDY jsem nepárovala L a Kiru (no, ale párovala jsem miliardu dalších, L a Kira vyvázli jen proto, že L zbožňuju a okázale si ho zabírám pro sebe ;-D), dva spolužáky jsem párovala jen jednou (a HODNĚ  mě to vyděsilo o_O) a hlavně, Yaoi magazín a pojmy typu "hot akce" mě  děsí skoro jako kluky xD. Faaakt, přiznávám --- =D. 
to nee...mimochodem toto je Fujisaki. Dement x
(namísto "Oldman?" si tam představte "Kukuřice?" xD.. asi tak nějak)

Proti yaoistkám nic nemám, na yaoi přednášce jsem taky byla a užila jsem si to úplně šíleně, ale... nejsem do toho zas TAK zažraná. Nechci, aby mi někdo říkal "Yaoistka". Protože ten pojem na mě neplatí, na mě ne. 

Proč to sem píšu, tenhle "super" článek? Protože to chci uvést na pravou míru. Nemám ráda, když má o mně někdo zkreslený představy. Jestli jsem někoho zklamala, či co, tak se omlouvám. Jen říkám jak to cítím ~_^. Nebojte se, Gravi bych si ujít nenechala!! ;-D ♥ ani tu spoustu dalších párů, který mám tak ráda. Jenom do toho nechci spadnout moc, protože tak hluboko do yaoi scény prostě nepatřím. Lal ;-D 
xD
(A NE!! xD)

Teriiiiiiiiii 

PS: Víte, když je někdo prostě ÚCHYLÁK, nestači mu dívat se, jak si ten krasnej bishík zabírá toho šíleně roztomilýho chlapečka xD. Úchylák by je měl nejradši oba pro sebe! O to tady jde ;-D lal (fajn, trošku nadsazený trvzení. Ale je to tak. Možná to není jediný důvod, ale rozhodně i toto má na mým NE-yaoismu podíl ;-D)

Junjou způsobuje demenci xD

26. května 2010 v 16:51 | Terikami
Lékařská zpráva z dne 26.5.2010/CZ/Internet/Teri
Nemoc způsobená sledováním anime Junjou Romantica. Vysílá hypero-magoristo-ero-výtlemo-gennoaktivní vlny.

Příznaky: Napadený jedinec (zde: dívka) má zásek tvářových svalů, nutící ho (zde: ji) do neustálého debilního usměvu. Dále začíná být skálopevně přesvědčený (zde: přesvědčená), že všichni spisovatelé jsou úcháci*, pije neobvyklé množství tekutin, dostává záchvat smíchu při myšlence na mléko, má tik v ramenu, protože se ohlíží, zda ho (zde: ji) někdo nesleduje. Nazývá pytlíkovou polévku "Poctivá slepičí" jako "Miso" a hledá v ní marimo. Skřehotá opening a ending anime pořád dokola (mune ga shimetsukeraaaaaretaaaa....).

Aneb, ano, zase jsem se bavila. xD Dvě epizody, a už jsem tak mimo. Nejlepší jsou ty názvy xD. "Neplač nad rozlitým mlékem", to je dokonalý =D =D =D. 

Já zdrhám, dneska jsem na PC jít nechtěla, ale zapl se mi v mobilu opening z JR.... tak jsem sama na sebe zkoušela u zrcadla pokus o psí oči ("Teriii, jenom jednu epizoduu... prosííím...**) xD a jsem tady. Už zase mizím. Junjou je super na totální vypnutí ... VŠEHO xD ta dávka Misakiho ironie a Usagiho úchylnosti vás vyždímá xD. 

LÁÁLIHOOO!!! =DDDDD 

Hami-hami-Terikami (hohoho xD)

*mělo tam být "úchyláci" ale než to napadená dívka stihla napsat, slečna Svatá Vymatlanost ji dohonila... *LOL* úcháci xDDDD

**fajn, kecám. Když jsem slyšela tu melodii, prostě jsem na nic nečekala a zmáčkla PC gombík ;-D. 

PS: Lék - momentálně nedostupný.
Doporučená léčba: Lidi, ta by neměla cenu ;-D 
(PPS: Fakt ne. Čím to je? Já zadám do googlu obrázků blbou "injekci", a hádejte, co mi to vyhodí hned na první stránce o_OO. CHcerte to taky vidět?? KLIK a hledejte v prvním řádku!! xD

Tsuzu a Hi Fanfikce

23. května 2010 v 22:42 | Terikami |  Fanfikce
Aaaach bože, kdybyste někdy viděli můj výraz ve chvíli, kdy píšu nějakou zaláskovanou trapárnu... tvářím se jako kdyby mě bolely zuby xD. Jako, mě se to líbí, ale vždycky si připadím jako hrozná kravka ;-D. 

Tak a je to hotový. CO říct? 
ym817cw.jpg Tsuzuki hisoka image by HA2693
1) Pokud nejste fanoušci: Yami no matsuei, páru Tsuzuki a Hisoka, shounen-ai a yaoi, anime, Terikami (já mám fanoušky?? wow xD), fanfikcí či jiných podobných věcí... nečtěte to. Já si tímto článkem chtěla vyřídit účty s tímhletím pairingem a to se poveldo a dál už se tím nechci zabývat. A víte co , je půl 11, zítra je pondělí, vyhráváme 2:0 (JOOOO!!!) a nemám náladu na nějaký dlohuý ťukání, čtěte si to kdo chcete, já netrvdim že sem nějak ectra nadaná, prostě píšu jak to cítím a když se vám to líbí je to fajn když ne tak holt ne a ne nebaví mě psát čárky když sem unavená LÁLIHO -_-. 

Už to nebudu prodlužovat... jenom chci dodat jendu věc, na kterou by měli autoři připadných lepších fanikcí k YnM myslet: Charaktery z tohoto anime jsou sice silné, ale ne moc otevřené. Myslete na to. Nemůžete moc přesně popisovat, co se jim honí hlavou, protože to nebude působit autenticky.  Věřte mi, já to zkoušela. Nestálo to za nic. Nebylo to jako Tsusoka. Kouzlo těch dvou spočívá v tom, že NAJEDNOu na vás po pár roztomilých náznacích vybafnou s tulící scénkou, a nikomu při tom nevysvětlujou, PROČ se po sobě vrhli, musíte si domyslet, že už to mezi nima asi není tak nevinný jak na začátku.

A to je všechno, "užijte si to", ještě chystám jedno ministori z Gravitation, který tu mělo být už v únoru, a pak se na pitomou klávesnici s překlepy a shounen-ai klišé zase a chvilku vykašlu. Vím co dělám. Fakt xD. lal

Teri  

PS: Všimněte si, že Hisoka se vrací z nějakého shinigami školení. Vycucala jsem si to z prstu. V originále žádný není. Ale já sem otrávená a unevaná a je mi všechno jedno. Jenom doufám že s Rusama vyhrajeme xD ;-D. lal (ale třeba na nějaký fakt jezdí, kdo ví... zeptejte se Yoko Matsushidy ;-D) 

PPS: Přepisovala sem to asi na tři fíze, proto píšu ty otrávený key až teď a zbytek je nevyváženej... aaaa kašlete na to jdi pryč než stihnu napáchat ještě něco. 

O_OOO BOOOOOOOŽE AJÁ NAPSALA MÍSTO JDU JDI........ mě jebme už si rozkazuju... asi někoho killbu
....rusáky jestli nevyhrajeme............ kurva ini dali góla... ne... chjo...all

Hrajeme ve finále!! =D

23. května 2010 v 20:29 | Teriterihimehimehahahááá
Musíme fandit ~~~_D (bože co  to je za smajl?? xD) LOL LOL 

Yupyupyup!! 

21.5.10 - Nic než hudba celý den ^^

22. května 2010 v 12:28 | Terikami |  Ego
Tak jsem zpátky... byla jsem na nejmenované (;-D) soutěži kytarových souborů (jako flétnový doprovod). Strašněě jsem si to užila ^^. Vsátvala jsem o půl páté, v 6:45 jsme odjížděli a vraceli jsme se zpátky o půlnoci, a až asi na pár okamžiků jsem si celý tento dlouhý den tak STRAŠNĚ úžívala, že se to ani nedá popsat. Slovy určitě ne. 
  Jeli jsme mikrobusem, devět soutěžících (flétna, 4 kytary a 3 zpěvačky), jedna vysokoškolská čumilka a dva učitelé (učitel a učitelka). 
Víte, já se o tom nechci zas moc rozepisovat, protože si nedokážu představit, jak to někdo čte. A nechci si hezký věci kazit tím, že je vyprávím na počítači. V soutěži jsme nevyhráli nic (chyba porotců!!! ;-D) Ale celý den jsme mohla sledovat něco úplně jinýho a dvakrát tak úžasnýho: samozřejmě že hudba doslova prýštila ze všech koutů té ZuŠky, na které jsme soutěžili (mimochodem to byla strašně krásná a vybavená budova), ale ještě k tomu, o to hlavně u těch, s kým jsem jela... ono je trošku těžký vysvětlovat to lidem, co na nástroj nikdy nehráli. Ale půjde to: on je totiž šílenej rozdíl mezi tím, když na tu kytaru/flétnu/bicí/... hrajete z donucení, rodiče vám to zaplatili a nenechají vás s tím praštit, anebo když hrajete a je vidět, že k tomu máte nějaký vztah. A ti lidi, co jeli se mnou, seděli v nám propůjčený třídě a hráli, aby se nějak zabavili. Neseděli znuděně na oknech. Nedělali bordel. Netahali s sebou DVDko s Avatarem jako jedna zpěvačka. Prostě seděli a hráli věechno, co měli s sebou. A to se mi děsně líbilo, tak jsem se na některý skladby s radostí přidávala taky ^^. A to sem i stalo asi poprvé. Je to hrozně krátká doba, kdy jsem taky byla onen žáček, co hraje z důvodu zaplacenýho školnýho. Ale... už nějakou dobu cítím, že se to mění. A byla bych staršně ráda, kdyby rodiče odjakživa netvrdili, že to tak jednou bude (já NESNÁŠÍM, když ve sporu s nimi nemám pravdu xD). Okouzlilo mě, že tam fakt všichni byli kvůli tomu, že hudbu a hraní mají rádi a musím si to dobře zapamatovat, abych věděla, že už mezi ně patřím taky. HUráá =D. 
A vůbec, mám vygumovanej mozek a nebaví mě to psát. Proč to sem píšu??!!! Musim vypadnout nebo mě z toho jebne... ještě poslední co chci říct, je, že sme tam i zpátky v tom mikráku zpívali. Většinou příšerně. Ale všem ot bylo jedno xD. Byly to takový ty písničky co já okázale nemám ráda, ale došlo mi, že v tomto případě nezáleží na tom, jak kreténský to sou odrhovačky, ale na tom, aby se u nich lidi pobavili. A tím, jak sme je krákorali, sme si z nich vlastně dělali i tak trochu prd*l, tak co xD. Nejlepší byla metalová verze shrekovskýho "Halleluja" xD. Jeslti nás někdo slyšel ven... LOL xDDD 

Lálihooooooooo ♥ 

Teri

Změna designu

20. května 2010 v 16:46 | Teri |  Messeeji ^_^
Ještě není doladěnej, ale takhle nějak bude můj blog zase chvilku vypadat... to starý už mě nebavilo. Šla jsem, myslím, do pro mě trošku netradičních barev, ale udělala jsem to po svým, plný barviček, řvavý atd atd ;-D. Doufám že se líbí... netvrdím že moje designy jsou něco extra ale dělám je sama a snažím se. Což je, myslím, důležitý ^^.

YnM už mám jednu třetinu na PC. A přepisování bude pokračovat ;-D . Ale ne zítra, zítra jedu na soutěž ^^ s flétnou ^^ držte mi palce, půjde spíš o kytary než o mě (já jsem sólovej doprovod ~_^) ale i tak bych to nerada zmrvila ;-D. A snad dobrý, já si clekem věřím... jako vždycky xD. 

Oke... napiště jak se líbí (a případně myslete na to, že tato podoba ještě NENÍ úplně definitivní =D) 

Lálihoooooooooo ♥ 

Teri

Viděli jste to???!!! *____*

19. května 2010 v 21:50 | Terikami |  Gravi obrázky

Chibi GRAVI
!!!!! To je krááásnýýýýýýý ^________^ ZNEUŽIJU JE V NOVÝM DESIGNU!!!!!!! !!! =D LAL 

Zážitky s Nekomimi (kyaaa!!!)

19. května 2010 v 20:55 | Terikami |  Ego

Ne, neměla jsem je ráda, ale časy se mění. Na AF jsem si kočičí uši koupila a mám z nich radost ^___^. Nemohla jsem odolat a vzala jsem si je, dneska, během normálního dne. Lidi na vás divně čumí, ale stojí mi to za to. Je pravda, co se říká o nekomimi - že s nimi vypadá KAWAII úplně každej. Dokonce bych řekla že i učitelé se ke mně dneska chovali mileji =D (po tom šoku, co museli ustát, když mě viděli poprvé...).

Ale proč o tom mluvím?? ^^ Šla jsem do hudebky (s mp3 v uších, jak jinak), když jsem před budovou zahlídla jednoho kluka, co hraje v orchestru, jak se baví s nějakým dalším klukem. Tak jsem vytáhla špunty, pozdravila jsem je a ptala jsem se toho, co znám, jestli máme čekat venku či co. A ten druhej kluk řekl něco... ne, nebo se mi to zdálo?? Ne... vážně? OPRAVDU jsem zaslechla, jak říká "Wooow, kawaii" ??? o_O a pak se mě neznámý zeptal:

"Odkud máš ty uši?"

Já: "Z Brna, z Animefestu! *úsměv*" 

"Počkej... ty jsi otaku???"

"JOO!! A TY???" 

"JO!" 

"KYAAAAAAAA!!! *oblímá ho... chudáka* 


A tak jsem se díky nekomimi zase s někým seznámila ^^. Mám z toho fajn pocit ^^. Nejlepší byla reakce toho kluka z orchestru. První prý: "heleee, co mi děláš do bratránka?" (po mě asi jede, no... blbec o_O) a potom, když slyšel, o čem se bavíme (tedy, když slyšel, že to absolutně nechápe), tak šel radši pryč xD. A ten otaku mi málem nekomimi sebral (ale dobrý, ubránila sem je ;-D) a potom z něho vylezlo, že si OMYLEM, protože nevěděl, co znamená pojem "shounen-ai" koupil Gravitation xD. Údajně to byla velká chyba (a, upřímně, celkem jsem ho litovala, kluci a shounen-ai... auč xD) a od té doby mu všichni říkají Yaoista xD. 

A tak jsem si řekla, že se pochlubím, no ♥ ^^. Sláva Nekomimiiiiiiii!!! 

(Hlasujte v anketě, je o tématu, který mi dost vrtá hlavou ;-D) 

Lálihooooooooo ♥ 

nekonekoTERII ~_^ 

PS: Design blogu chystá změnu. Tento se mi líbí, ale koukám na něj už MOC dlouho. 

PPS: Pokud vás to napadlo, NE, ten otaku nebyl žádnej bishíík a extra kus nejmíň o tři roky starší než já s krásnýma očima. Byl to 13-letý šprček xD tak o hlavu menší než já. Ale co, nikdy nevíte, kdy se vám může hodit poznat novýho člověka ;-D ^^. Lal 

PPPS: O tři roky mladší holka mi řekla, že se chovám dětinsky. O_O CO VY NA TO?? =D... no dobře, občas se tak chovám, vím to xD. No co.

Itáááálieeeeeeee !!! xD musuím jít jííííííííííííst =D

18. května 2010 v 12:56 | Terikami
Lidi, po tomto článku jdu jíst nejlepší oběd za.... nevimjakou-dobu!!! =D

Včera jsem to pomáhala uvařit... a trošku jsem i ochutnala a je to MňaaaaaaaaaaaMMMM!!!!

A je to ITALSKÝ RECEPT!!! =D

A mylsím, že Watari z YnM a hlavně Italia-Hetalia by mi mohli závidět =D. 

Co se týče Itálie z Hetalie (PASUTAAAAAAAAAA!!!  xD)... přemýšlím že ji přijmu do mý magor-rodiny. Vlastně už je to na 91% jistý =D. Dokonale se mi tam hodí =D. Asi jako mladší brácha, to ještě nevim. 
(a MOOOŽNÁÁÁÁÁÁ přijmu, ale to si opravdu nejsem jistá, Renge z OHSHC. Ale u tý fakt nevím. Každopádně by to byla kromě mě první holka xD. Ještě se rozmyslím.)  

On Itálie je úžasnej... Hetalia mě utvrdila v tom, že Itálie je moje oblíbená země hnedka po Japonsku xD. 

A už mi kručí v břuše a strašně se TĚŠÍÍÍM, CELÝ DEN ŽIJU JENOM MYŠLENKOU NA OOOOOOOBĚĚĚĚĚĚĚĚD!!!!! 

JÁ jDU (HAM xD GULP) 

ITTADAKIMAAAAAAAAAAASU!!! ;-D 

Teri 

Dopsáno asi po 35 minutách:

ňaaaaaaaaaam ♥ =D. Myslím, že se to jmenovalo "Špagety po vesnicku" nebo tak nějak, kdyby jste si to chěli uvařit, koukněte SEM (doufám, že tu nikdo nemá nic proti Emanuelovi ;-D ), a když JÁ říkám, že MNĚ chutnaly nějaký špagety, je co říct, protože se do nich zas tak nehrnu. Tyhlety jsou božíí!!! =D oishiiiiiiiiiii ♥  

(a dál se mi to zvrhlo na kecání o těch blbostech, co se mě týkají. Ale žádný přeslazený klipy!! ;-D lal)

unyuu?? (pár zážitků) (a klipů) (dost debilních) (těch klipů??) (hahaha)

14. května 2010 v 19:03 | Terikami |  Ego
Znáte ending z anime CHOBITS? Mám tu písničku stáhlou a na konci týdne, v pátek odpoledne kdy už nemusím nic dělat, si ji vždycky pustím na cestě po městě ^^. Je super, dokonale vystihuje moji páteční náladu =D. Konečně nemusím nic dělat a můžu jenom to co chci =D (což tentokrát bude znamenat hlavní věc - pořádně se vyspat. Od návratu z AF jsem každý den z nepochopitelných důvodů chodila spát šíleně pozdě, takže jsem se budila poměrně nevyspalá a usínala sem ve škole - hlavně v pondělí, to jsem si schrupla skoro v každým předmětu xD) 


(prostě typický Terikaminy kecy, pokud chcete stravit pár minut v tomto naladění, jen klikejte ;-D)

Terikami a'la Shuichi - další foto =D

12. května 2010 v 16:28 | Terikami |  Ego
Našla jsem si nějaký další ^___^ strašně moc děkuju tomu, kdo mě fotil (konkrétně je to p@trik.cz, TADY je odkaz na blog) a i všem, co se vyfotili se mnou =D (nemám Facebook, ale slyšela jsem, že nějaká otaku-shoujo si na profilovou fotku dala ji se mnou v cosplayi =D. Strašně bych jí chtěla poděkovat, kdyby to někdy četla, tak.. ať třeba napíše ;-D) 

Dám sem odkazy jenom na ty, co jsou podle mě nejlepší, na ty ostatní se klidně koukněte, není těžký je najít, ale... =/ no, já se hrozně ráda fotím, ale prostě se mi často nepovede trefit nějakej normální výraz a pak se občas tvářim.. divně =D. Takže se klidně koukněte, ale myslete na to, že ve skutečnosti jsem hezčí, takhle nějak to řeknu ;-D. Díkeeec xD.  

DOufám že neporušuju žádný autorský práva, když sem ty odkazy dávám o__O. Kdyžtak se omlouvám =D. (pokus o drsňáckej výraz.. JÁ?!?!?! hahahaaa xDD) 


(no to už je přirozenější xDD)

a jedna, co se mi FAKT líbí... 

  

...na týto fotce se zbožňuju =D.  

Teď se přesuneme ven... 


(no to je typický o_O =D)


(škoda že nemám mikrák...)


(dancing dancing?? xD)


(taky typický jak *** xD) 


(FLY FLYYYYYY!!! xD chjo)

a ještě jedna drsňácká =D ... tu se taky pochválím xD. .... =D hehe 

a jedna s Kaze (Yuki =D)a to je sice moc hezký, ale... 

... xD
DĚĚĚVKAAAAAAAAAAAAAAAAAAAAA XDDD 

ale ne, klídek, sice to jsem já, ale... hehe xD. Byla to srandaaaa =D. 

=D
takhle jsem se POKOUŠELA spát do té doby, než v lělocvičně zhasli... černá látka, brýle a sluchátka místo špuntů do uší xD. Moc mi to nepomohlo, když zhasli, ochotně jsem se přidala k potlesku (čímž jsem škodolibě vzbudila ty haluzáky, co stihli zařezat.. xD). 

susiiiiiii
Můj sobotní oběd =D. (a stačilo mi to, vůbec jsem neměla hlad... zvláštní o__O =D) 

Na obědě jsem se tak trošku, jak sami řekli, vetřela k nějakýmu týmu Akatsuki (podrobněji asi to můžete přečíst někde TADY =D)  

A to je zatím všechno. SPolehněte se, že to NEVYDRŽÍM  a napíšu ještě něco k tomu, na šem sem vůbec byla... navíc jsem ve škole slíbila, že o tom udělám prezentaci, tak sem kdyžtak pozdějc hodím odkaz ~_^. 

Lálihoooooooo!!! 

Terikami (a pokud vám pořád není jasný, KOHO PŘESNĚ si pod tím jménem přdstavit, chystám mini fotostory o tom, jak papkám nějakej japonskej bonbón xD. ALe ty obrázky budou schválně docela dost mrňavý ;-D lal)

Tak jsem se vám vrátila =D (je jedno že už včera xD)

10. května 2010 v 18:42 | TERIIIII |  Ego
LIDI, TO BYLO TAAAAAAAAAAAAAAAAAAAK ÚŽASNÝ!!! 

NÁDHERA NÁDHERA DOKONALÝ SUPER SKVĚLÝ GRANDIÓZNÍ FANTASTICKÝ KRÁSNÝ MONSTRÓZNÍ ZASRDCEBEROUCÍ  OHROMUJÍCÍ -nějak rychel mi dochází přídavný jména =D - PROSTĚ MILIARD HVĚZDIČEK, "KYAAA" A SUGOOOOOOOOOOOOOOOOOOOOOIIIIIIIIIIIIIIIIIII PRO LETOŠNÍ ANIME-FEEEEEEEEEEEST!!!!!!!!!!!!

!!


""

A JO!!! =D

Víte, příjemný věci prostě NERADA sepisuju (lepěí je o nich furt dokola mlít), ale pokusím se smatlat aspoň to nejpodstatnější: líbilo se mi snad všechno, měla jsem cosplay Shuichiho Shinda (podle toho mě možná někdo pozná, hodně lidí se se mnou fotilo), a všechno jsem si užívala na fakt HODNĚ vysoký vlně ♥♥♥. Koupila jsem si nekomimi, placku Gravi, přívěšek mně neznámýho pairingu, naúšničky-myšičky (lol =D) , podkolenky od Peth-chan a hromáááááááááádu japonskejch sladkostí *__*. A sushi k obědu =D. 

Šíleně mě okouzlila přednáška "Shounen X Yaoi" a následnej kvíz..... MODERÁTOŘI!!! KISSU!!! WAAAAAAAAAAAAAAAAAAAAAAAAAA *_______________* =DDDDDDDD. 

Na to v životě nezapomenu xD. Na tý přednášce jsem aj našla holku co byla jakože-Yuki, tak sme se tam spolu muchlaly xD (což je hezký, ale podezřelý, protože, a neptejte se mě, jak to vznilkoxD, Shuichi Shindou se po chvíli zdejchl a muchlal se se Sasorim z Naruta!!Zajímavej pairing.... xD ts) 

A pak jsem jako minule zase byla strašně odrovnaná z iDance (nebo toho druhýho, co tam bylo, obojí se to jmenovalo "Dance cosi" a upřímně řečeno, nepoznala bych rozdíl... ), baví mě to snad stejně jak mi to nejde ;-D (ale letos mi to šlo trošku líp ^^). 

Ke cosplayi, měla jsem obavy, protože jsem měla takou trošku blbou paruku =/... ale nakonec to nikomu nevadilo xD. Lidi chválili, což stejně jak to focení dělalo šílenou radost mýmu ješitnýmu egu (ano, jsem ješitná, vím to o sobě a právě kvůli tomu, že to na mě sedí, vím, co to podivný slůvko vlastně znamená ;-D).  Dokonce se mě jedna holka zeptala: "To máš z eBaye , ne?" ^^ a to byla pochvala nejvyšší ;-D (jojooo, být tak tolik zazobaná, abych si mohla objednávat věci z Japonska jako někteří ti týpci, který jsem potkala... xD bohužel).

A takhle bych mohla mlít pořád xD. Pátý přes devátý, mnou vymyšlený slova a... JÉÉ TEĎ JSEM SI VZPOMNĚLA!! VOCALOIDI JSOU SUPER!! MUSÍM SI OD NICH NĚCO STÁHNOUT, VČERA JSEM HLEDALA MIKU, BO JE TO STRAŠNĚ HEZKÝ!!!!!! =D =D
... tak to vidíte... 

Podle toho se pozná, že jsem nadšenááá tak moc, že asi vybuchnu, tak chrlím jednu blbost za druhou xD.

    Spala jsem první den dobrých 5 hodin (to je dost xD), další den jsem jela nonstop (ačkoliii, chvilku jsem si schrupla u Selhání. Asi půl hoďky. Depka a nuda. Chjo.)
    Došlo mi, že sedět v potemnělým, vyhřátým kině s bandou chrápajících lidí za zadkem prostě NENÍ způsob, jak odehnat chvilkovou ospalost... tak jsem radši běhala venku po Scale, koupila jsem si energiťáka a blbla jsem, Všichni byli takoví uvolnění, to bylo dobrý ^^. Teda, ti, co nespali xD. Měla sem z e sebe radost, protože spolužáci, HVĚZDY, dělali jak strašně nebudou celou noc spat, a pak vytuhli úplně děsně, jak zabití byli xD. A to já ne ^^. Já dělala kraviny s druhou cosplayerkou Shuichiho (si s ní píšu tak se známe, trošku ;-D), kamarádila se s větrákem
(no coment xD Víte, když zmáčnete tlačítko, tak se to točí. Když druhý, tak se to točí víc. když třetí, točí se to a ještě se hýbe celá ta konstrukce doleva a doprava!! JUU!!! ;-D a TEĎ můžete celou noc zkoumat různý kombinace zmáčknutí!! YIPEE!!! COOOO? nejste nadšení ?!?! ~__^xD),
stihla si pokecat a pořád jsem se cítila svěží ^^ (dokonce jsem zase dostala označení "hyperaktivní" xD ale to moc nechápu, lidi říkají hyperaktivita asi něčemu úplně jinýmu než já =D. Jestli "hyperaktivní" znamená "veselý, energetický člověk s velkými sklony k předvádění se před ostatními", tak prosím xDD. To bych se poznala xD =D)

Doufám, že na net už brzo dají fotky, a taky, že mi svý vlastní pošlou všichni ti lidi, kterým jsem rozdala kontakty na svý ICQ, maily, tel. čísla, blogy atd. Jakože naivně věřím, že se na to nevyse*ou ;-D.  A zatím vám sem hodím akorát jednu fotku!!

POZOR!! PO ROCE A PŮL BLOGU PŘICHÁZÍ moje DRUHÁ FOTKA!!! xDDDD
(první byla v září, ale byla menší než mý prsa - pochvalte mi přirovnání, prosím ;-D - takže jste se moc nepokochali mým... gzychtem... xD Tato bude jiná)

TENTO BLOG PÍŠE TOTO STVOŘENÍ
mrk xD


SHuichi SHindou ariasu TERIKAMI s avokádovým maki xD v ruce.

(až najdu nějaký ty fotky, co fotili jiní, dám vám sem fotku, na který mám svý vlastní vlasy a kočkouši a ÚDAJNĚ se na ní tvářím hrozně roztomile. Tak sem teda zvědavá¨. Haha.)     

Chtěla bych i na Advík, ale ... no prostě mám pocit, že TAM mě nikdo nepustí. Ale dúfajte se mnou, bylo by to něco úžasnýho T_T. A co se cosplaye týče, tento si nechávám a určitě ho ještě zneužiju, ale koketuju s dalším cosplayem, a to s CHII. Je to krásná představa, vyřádila bych se, myslím^^. Nooo... uvidíme ;-D ^^ ♥.  

No a já duxD. Začínám zase obíhat SB ~_^. 

LÁLIHOOOOOOO 

Terikami (šťastná. už se vzpamatovala z šoku, že AF skončilo a vrací se krutá realita, díkybohu. ráno to bylo děsný o__O xD. )
PS: Nakonec se musím jetě někomu hodně, HODNĚ omluvit. Mishiro Hara. 
Do háje. Promiň, vůbec jsme to nepromyslely, ptala jsem se různých holek jeslti to nejsi ty, ale nebylas T_T. Je mi to moc líto, příště se určitě domluvíme líp!!! Celou dobu jsem se po tobě dívala, věřila jsem že tě určitě najdu, ale... prostě to nevyšlo. Mrzí mě to.  GOmen -_-. lal

V předvečer Á-eFka....

6. května 2010 v 21:25 | Terikami
Už jen hodiny, lidi, už jen HODINY... možná i vtěřiny... =D chjo

Těším se moooc. nebudu se příliš zdržovat bo ještě musím dodělávat cosplay . je SKORO hotovej, ale ještě pád detailů chybí. Zkoušela jsem si ho a ... no, pokud v něm budu vypadat tak jak jsem v něm vypadala teď a ostatní mě budou vidět tak jak se vidím já, tak by to mohlo jít. S torchou štěstí se na černou kroniku cosplayů nedostanu ;-D. A je to můj první, takže..... jejej, to vyznělo sakra úchylně xD.  

Jinak mám všechno už nabalený kromě pár věcí... musím ještě vykoumat jak se tam DOPR*ele dává ta karimatka xD. (ještě nikdy jsem slovo "karimatka" nepsala... mám ho dobře?? xD fakt nevim, to je poprvé co ho vidím napsaný --- =D) 

Doufám že kámoškY si nepomyslí, že mám čas sedět u PC, toto je otázka deseti minut, takže pohoda, ale... kurcvajz ještě si musim umýt vlasy. No jdu, jduuu =D-


Jenom poslední věc-  v hudebce hraju s kytarama strašně hezkou věc )no, těch hezkých věcí je tam víc, ale tato je pro mě nová, takže si ji užívám ;-D)... Nevím, jestli je španělská, nebo nějaká jihoamerická od mexíků, ale něco z toho jo ;-D. Prostě takový ty temperamentní národy s kořeny ve Španělsku. Jmenuje se "Un poquito cantas" a kupodivu je na Youtubu, dokonce v asi 20 verzích (ale ta naše je stejně nejlepší, ti youtubáci jsou samí lúzři ;-D)  

Tato se mi líbí asi nejvíc - -- 

Netvrdím, že se vám to musí líbit, toto je koneckonců stránka holky, která poslouchá J-pop, občas rock a případně i nějaký electrotechnovšechno-patlaniny. Ale přece jenom do nějaký hudebky chodím, takže ať chci nebo ne, nějaký vztah k trochu jiný hudbě, než je J-popový lalaláá, metalový uřvanci a věčně mečíčí kroutící se kráva jménem Britney Spears, se ve mně přece jenom asi někde vytváří... prostě se mi toto líbí, a celej den si zpívám "Lelolaaa lelolaaaa", tak si to poslechněte taky ;-D. Musíme být pestří, mít vyhraněnej žánr je super, ale občas neuškodí otevřít uši i něčemu jinýmu ;-D (to sedí, když tady ta blbka, co si tu hraje na strašnou milovnici klasický hudby, celý odpoledne poslouchala skupinu Perfume....)


To jen tak pro představu ;-D. 

CHjooooo, miluju hudbu ♥♥♥

Ahooooooooooj!!!!

Terikamiiiiii laf -yuu laf-yuuu ^____^ 

pS: Hehe xD. Zkuste pustit obě videa zároveň xD. To je prdel xD. Lal

Možná napíšu zítra...

5. května 2010 v 21:47 | Teri JÁ SPĚCHÁÁÁM
Nemám čas, musím celekm dost věcí zařídit, takže po týto zprávičce jsdu pryč... SB se omlouvám a slibuju že návštěvnost napravím!!! 

Snad zítra. Dneska bych chtěla vyřešit co nejvíc, aby byl ten další den víc odpočinkovej... před VELIIIKOU cestou na AnimeFest ;-D. 

Takže padám (držte palce ať všechno klapne ;-D)

Láálihoooooooo

Rikaaaaaaaaa

Terikami bruslí xD

2. května 2010 v 21:21 | Terikami |  Ego
=D Dneska jsme jeli k mojí babičce do takový dědinky na návštěvu, a protože je tam rovná asfaltka a nízký provoz, řekla jsem si, že si po roce zase jednou zabruslím... 

To nejde vyjádřit slovy XD Toto je moje celekm slušná karikaturka, takhle to totiž probíhalo xD:

xD
(kdyby ste měli problém to přečíst, tak upozorňuju. že obvykle píšu mnohem, MNOHEM hůř XDD fakt)

Ale to jenom zpočáítku, pak jsem se rozbruslila a bavilo mě to moc ^^. Ale stejně mám radši jiný sporty. Třeba kolo. Z bruslí totiž strašně bolí nohy (fakt, měla jsem je děsně otlačený, když jsem je pak sundala, bylo to úúúplně OSVOBOZUJÍCÍ =D ♥)

Bylo to fajn ^^. Potom cestou zpátky jsem celou dobu poslouchala mp3, protože to mám strašně ráda: jedete autem, máte na uších sluchátka a nemusíte se o nic starat xD. YUP!!! ♥ xD

(mimo jiné mě napaldo, že napíšu tento článek xD jojoo)  

Mám celekm zajímavou novinku -  vzpomínáte si na TM Revolution? Aneb "tu buzničku v podpatkách jak trsá na ten chytlavej song" ?? xD (je to dost nezapomenutzelný, myslím, ale kdyžtak TADY ;-D) Totiž - jak jsem tu písničku poslouchala napadlo mě, že je čímsi podobná mý milovaný Spicy Marmelade (a jistý člověk, který Spicinu pro změnu nesnáší, mi dal za pravdu xD). Tak jsem si toho zpěváka rozhodla trošku proklepnout, a víte co jsem zjistila?? 

URČITOU DOBU SPOLUPRACOVAL S DAISUKEM ASAKUROU!!! 

.
.
.
.
. o_O 

JAKTOŽE VÁS TO NEŠOKUJE??? heeeeeeeeeeeee???!?!?! xDD no dobře: 

Asakura Daisuke je den z lidí, kteří se významně podíleli na Gravitation OST. Všechny instrumentální skladby jsou jeho práce!!! A mimo to účinkoval ve skupinách Iceman a Mad Soldiers, skupinách, jejichž songy byly na Gravi OST použity!! Z MS vyšel Kinya!!! A DAISUKE složil GRAVITATION THEME!! 

moc hezkej není (nenechte se zmást tím, že na týto fotce vypadá - aspoň podle mě - docela k světu, na těch ostatních... ne xD), ale je to veeeelkej člověk. A TM Revolution s ním spolupracoval (a kdo-ví ,co ta spolupráce ve skutečnosti znamenala, když je TM takovej přihřátec xD). 

(*čumí na tu fotku a docela se jí líbí xD*. TM je totiž držka držkatá, a když mám psát o někom tak zvláštním a mrká na mě tady ten týpek... eeeh, moment, přestala sem se soustředit. Co to kecám... chjo)

 No, nakoplo mě to k tomu, abych si stáhla jedno jeho album (*myslí toho TM xD*) a... alespoň jedna písnička je z něj je TAKY podibná Spicy Marmelade!! ^__^ Jsem ráda, protože... je to takovej ten klasickej J-pop, písničky dělající čest svýmu žánru, nic víc níc míň než J-pop. Zkusím někde najít odkaz a hodit ho sem, ať můžete posoudit ;-D.


Dál hlásím, že jsem STRAŠNĚ rása, že jsem KONEČNĚ našla nějaký anime, který mě doopravdy baví sledovat. UF!! (Bože, dííkiii xD) Jsou jím Chobits, věc, kteoru jsem rozkoukala a přišla mi strašně nudná, ale nakonec- stejně jako spousta dalších anime - si prošla jakousi čekací lhůtou, po který jsem po ní skočila a byla jsem happy že ji mám xD. Takže hurááá a doufám že mi to vydrží (a pak chci shounen-ai, nic proti ecchi, ale ... řeknu to takhle: ecchi mi stačí málo. Shounen-ai ne ;-D) 

Už půjdu, sepsala jsem věechno, co jsem si v tom autě umínila, myslím, kromě 100% blbostí na téma "skupina Perfume, kecy o tom, že jsem ráda, jaká jsem (bo to ušetří spoustu mindráků ;-D), že mám ráda všechny svoje ztřeštěný nápady, svou ukecanost,  atd atd xD. 

A ještě poslední věc, kteoru, nevím proč, mám chuť napsat: můj učitel z hudebky měl totiž minule jakejsi zachvat moudrosti a zničehonic mě začal poučovat do života o tom, že ostatním lidem bychom měli odpouštět jejich chyby, ale sobě ne... a řekl to TAK divně, že mě přinutil nad tím celou 1 minutu přemýšlet xD. A  co jsem stihla vydedukovat? První větu: "když si svý chyby neodpustím já, kdo to asi udělá, ehe?!" ... potom jsem byla nešťastná že je to na mě moc lsožitý téma, a pak mě zachránil Tetsuya Takahashi se svojí větou: "Já mám pochopitelně taky svý chyby, ale to poslední, co potřebuju, je, aby si jich někdo všímal". Asi tak nějak xD. A pak už se mi nad tím uvažovat nechtělo, tak sem se akorát zasmála a rozhopsala jsem se pryč xD. Něco mě vedlo k tomu, abych to sem napsala, nevim co, už to tu je a já obvykle odstavce ve článcích nemažu (mažu jen překlepy a těch je tu čím dál víc, takže padám XD)

LÁÁLIHOOOOOOOOO 

Terikamiii ♥ 

Jeslti v pozadí toho obrázku vidíte noty, ne, nejste blázni xD. Zezadu to je papír se starýma notama. Starých not mám totiž hodně a čistých papírů málo, takže jsem je ohavně zneužila "Štědrej večer nastal" a pokreslila jsem nepotištěnou stranu xD. Berte to jako symboliku toho, že hudba a kreslení jdou u mě ruku v ruce, protože obojí zbožňuju  a obojímu se věnuju =D. lal