Březen 2010

Miki Shin'ichirou - Další superobjev ze světa Seiyuu xDDD

31. března 2010 v 21:50 | Terikami |  O Seiyuu
Jak to tak totiž vypadá, svět Seiyuu je malý. Asi jako scéna českých dabérů, ty sou taky pořád stejní. Co tedy v Seiyuu-světě spojuje Gravitation s Yami no Matsuei??

Kromě toho, že Kazuhiko Inoue půjčil hlas Yukimu v Gravi a Oriyovi v YnM, jak už jsem tady psala.... Hádejte kdo (v YnM) mluví Tsuzukiho. 

Týpek jménem Miki Shin'ichirou

A koho mluví kámoš Miki v Gravitation??

AIZAWU!!!!!!!!!!!!!!!!
eight551.jpg Taki Aizawa image by Subo-chan
o_O celkem mě to dostalo xD Třeba aj proto, že jsem si říkala, jak má Tsuzuki strašně příjemnej hlas xD.


A pokud se náhodní sledovači anime děsí, že ti kluci mluví jak holky (a mimo jiné často vypadají jak holky, žeeeee --- xD... když mluvíme o YnM, zrovna Hisoka si od malé sestřičky mý kámošky vysloužil označení "Kdo je ta paní??" .... lol... xDD) , tak ony y kluky opravdu často dabují ženský...asi jako i často tady, že. xD
sooooooooodayooooooo, svět Seiyuu a dabérů je malý jak stolní glóbus a ještě k tomu se prolíná... xD lal 

Terikamiiiiii ♥ ^__^

Atashi si šlape přes MiniMoni k Black Sabathu?? Co to??

31. března 2010 v 20:57 | Terikaaa
xDDDDDD občas se poštěstí... nebudu vysvětlovat, sem upe v pohodě a stala se mi právě taká zajímavá věc xDDD. Jako, hupsat od J-popu a techna k muzikálům a pak to natáhnout přes Spicy Marmelade k black-metalu... hm, to umí jen Terikami xDD

Lal xD
vrrr xD

PS: Ryu-san má zítra narozky!!! =DDDDDDDDDD YIPEEEEEE ^^ ♥


PPS? Za tento měsíc 26 článků!! Mý šťastný číslo!!! =D

Už píšu... xD

30. března 2010 v 21:13 | Terikami |  Ego
Fajn, po lehký pauze zase začnu psát. Musím sem hodit fotku svýho naprosto fantastickýho dortu (L!!! =D)!!! Už je spapanej, a.... byl k sežrání jako samotný L, věřte mi!!! ^___^ xD

Jinak, chcete vědět, co je novýho?? ^___^

Zjišťuju, že můj podle-sebový (jako že je prostě můj xD) styl oblíkání má i na naší super-škole celkem fanoušky!! =D To se mi líbí, doufám že mám být za co ráda, heheh xD.

Dále ---

Mám, poslední dobou, celkem fajn nápady. Budu hrát na dvou koncertech jako sólistka s doprovodem celýho kytarovýho orchestru, což je úplně SKVĚLÝ a já se strašně těším ^^. *ráda středem pozornosti xD*.

Budu do občanky dělat prezentaci o japonských módních stylech, myslím, že až to budu mít, tak to hodím na nějaký uložto.cz nebo tam někam, abyste se na to mohli podívat!!! =D Samozřejmě, pokud se mi to povede... xD

Do výtvarky budu dělat absolventskou práci - tři výkresy libovolnou technikou na jendo téma, kterí si vymyslím. A víte, co mě napadlo?!?! =D =D =D *má z toho nápadu děsnou radost xD* SAKURY!!! Kvetoucí japonské třešně, jedna malba, jedna studie tužkou a třetí výkres, pokud mi to projde, nějaká mně-podobná manga shoujo ve společnosti okvětních plátků ^^. Myslím, že to půjde, s kreslením momentálně nemám nějaký velký problémy.

Všechno je tak okatě "fajn", lidi.......

Já nevím, co se děje, ale... jsem nějak... bez jiskry. K čemu to přirovnat?, Z Šílenky Terikami... je Žíněnka Terikami. Po šíleně dlouhý době si připadám jak vyždímanej hadr a vůbec nevím proč... grrrr. Štve mě to.
Takže se směju, dělám blbosti, a to všechno... ale pořád se cítím jak slupka od banánu. Hm. Ts.

Co se týče kamarádek (♥U ;-D)... občas mi připadá, že na mě strašně visí (BLBOST xD), a pak hned zase, že se beze mně dokonale obejdou, i když já bez nich ne-e (aneb *měla by přestat být tak žárlivá, ŽE =/ xD*).

Hm, ale lepší než kecat o problémech je lepší proti nim něco dělat!! A to dělám ~__^ . Jen sem teď sedla k Blogu.cz, spadlo to na mě a musela sem to všechno vyklopit. Chjo.

Idem oběhnout SB ^^. Lálihooo!!!

Terikami, která zapomněla na náplň... grrr xD

Konna Hi de Terikami no Juu-go na Tanjoubi imasu yoyoyoooooooooooo xD

26. března 2010 v 14:25 | Terikami ♥ |  Ego
Ten název ani nebudu překládat, kdyby to viděl Ninonjin tak se asi otřese strachy, jak sem to smatlala xD.

No, každopádně: Ano, královna Terikami má dneska patnáct let!! =DDDDDDDDD
nyappi xD

xD dostala jsem svoji novou životní lásku, tzn.: Mobil xD. Úžasnej. Musím zdůraznit, že miluju svý rodiče =D. A ve škole sem se dočkala překvápka - jeden kluk mi věnoval GRAVITATION volume 6!!!

ŽE TO JEŠTĚ NIKDO NEMÁTE??!?! xDDDDD hahahahahahaaahaaahahahaa (fajn, tak asi jo. Já se sekla u dvojky takže nemám co mluvit xD)

Takže slavím a mám radost ^^. Včera sem byla jaksi načnutá (poseldní záchvěvy čtrnáctky ;-D), ale uvědomila sem si, že se mám ráda a mám ráda aj všechny ostatní a sebe a kámošky a Gravi a prostě všecičko ;-D. xDDDDDDDD
xD

takže velký ♥ (*potřebovala na to srdíčko 3 pokusy na klávesce xD*) a já idem pařit xDD. Možná. hahaha xD
oje xD

Vaše (haha) milovaná (hahahahahhaha) Terikami ^*^

(SB: Teď sem pár dnů moc neobíhala. bo sem pár snů nebyla na blogu.cz. Doufám že to neva, ale prostě si chci narozky užít, takže zkusím čas na PC omezit. Ale pak to doženu!!! ^^ Stejně budu muset napsat o tom kawaii dotru, kterej na mě čeká =D)
lal ^__________________________________^

PARUKA - aneb háháhá to bude SRANDA xD

22. března 2010 v 19:40 | Terikami |  Ego
Hehm, takže i v omezenostech našeho mioiměsta se dá najít růžová paruka xD. Musím tady poděkovat té hodné prodavačce, která mi ji dala i přeso, že ji měla schovanou pro sebe ^_^.
Problém je... no čeká mě HODNĚ úprav a budu tomu muset obětovat ...typuju dva večery, jak to tak vidím. Protože ta paruka rozhodně není ideální =/.
Spřádám temný plány a musím zítra koupit tajnou přísadu, která mi došla (pomocí ní docílím neprozradim-čeho xD)... a tak dál. Ale snažím se to brát z tý dobrý stránky - sice se s shuichiho vlasy na 100% shoduje jenom barva, ale aspoň si to budu moct upravit přesně, jak se mi chce ^^. Říkám si to, co si jako nenapravitelnej optimista říkám vždycky, a sice tuto větu: "Bude sranda." xD

bleble
(NESNÁŠÍM ding-dong-digiding-dong!!! FUJ!! Ale jako ilustrace OK. ... a nedělejte si proboha podle toho představu o tý mojí paruce!! Shoda tak MAXIMÁLNĚ 15% xD)

(chtěla jsem najít obrázek a zadala sem do Googlu "Shuichi cosplay". Nevím jak se mi to povedlo, ale každopádně mi vyšlo "ahuixhi cosplay" =DD LOL... tomu říkám překlep, netrumfnete mě xD)


A jinak... superudálosti dnešního dne:

 • Kvůli přerostlý ofině a matsným vlasům jsem si dneska udělala účes a'la Noriko Ukai .
=D
ehm, tedy, byl to NAPŮL COSPLAY. NAPŮL cosplaye jsou nejlepší, protože můžete VŽDYCKY tvrdit, že to je NAPŮL cosplay, i když podobu vidéte jenom vy xD. To byl asi můj dnešní případ xD. Vlasy mám rovný a tmavě hnědý, což měla Noriko v OVA, ale tam měla cop a ne culíky. Takže - NAPŮL COSPLAY xDDD.
A kromě toho, že sem si ne náhodou vzala bílý tílko, se další podoba nijak neprojevuje. Napochodovat do třídy v týhle podprsence, to by mě učitelky zlikvidovaly xD, a navíc, upřímně řečeno, aj ti týpci ze Sensitive Pornograph mají vězší prsa než já xD.

Takže nic xD. Přerostlou ofinu sem zrušila odpoledne a mastný vlasy mám ještě před sebou.
 • Hm, ani nevím, čím sem dneska víc působila jak úplnej blázen... ZASE xD. Začlo to debilním výstupem v chemošce (zapomněla jsem se omluvit, že sem chyběla, a když mi to došlo, tak sem vstala a zničehonic začla na úču řvát omluvu. Takže... eh... xD). A potom dálší věci. Totiž, představte si, jak po městě kluše a hopsá skoro-patnáctiletá holka v minisukni s legínama, dvěma culíky na hlavě a kruhovými naúšnicemi, má sluchátka v uších a chláme se jak blbeček xD. ze sluchátek se linou podivný zvuky. Co vám připadá šílenější, songy z muzikálu, což jsou melodie, který rozhodně neušlyšíte na Evropě2, a nebo písničky typu "Lucky Cha Cha Cha" od nejhoršího J-popovýho extraktu jménem MiniMoni??
Když mě se obojí strašně líbí =D =D =D... "We live on Avenue kyuuuu" nebo "lákí čačačáá" xDDD (ale ten druhej klip je děsnej, proti tomuhle je Kinya Kotani vážnost sama =D)

 • Dneska byla vě škole super výtvarka =D. Máme téma, který mě strašně baví... omlouvám se, že to zní tak samolibě, ale pro mě je radost se na ten svůj výtvor dívat *__* (aneb - když vám ve škole pro změnu něco JDE... xD)
 • Na světové interaktivní mapě o velikosti trochu většího videa jsem trefila Tokio s přesností na 17 kilometrů!! Minulej týden doma =D. A to je úspěch, bo tam je dobrý když se trefíte s přesností na stovku... ^__^ mám radost xD. A furt se chlubím. Málem sem to řekla aj učitelovi zemáku (protože sme si to dneska v zemáku pouštěli, tu hru xD. Mě a kámošce to šlo z celý třídy nejlíp, takže yipee, možná nejsem zas tak vymatlaná xD), ale pak sem si to rozmyslela, takže zase vypadám jak idiot...
 • Včera u mangy Gravi sem schytala další záchvat xDD. Protože - Shuichi: "*skáče radostí* JAKO SEM BLBEJ JAKO SAKUMA RYUICHI!!! Já, běžněm když mi někdo řekne že sem blbá: "*skáče radostí* JOOO SEM BLBÁ JAKO SHUICHI JOJOJOOO!!!" ... xD prostě sme holt dvojčata až za hrob xDD. hahaha.
 • teď sem z tý paruky dostala kapku strach.... držte mi palčeky o_O =D. S mojí tvrdohlavostí ("Pakuro ty krávo, takhle vypadat NEBUDEŠ!! !! !!!") to snad nějak dám... ono s tvrdohlavostí není problém něco změnit, ale ne vždycky k lepšímu,... =D ALE já to DÁÁÁM xDDD. BUDE SRANDA xDDDDDD.
No, půjdu na ty vlasy. Lálihooo!!! ^_______^

=D
 • Terikamiiiiii ♥

JAROOOOOOO ^___^

21. března 2010 v 15:15 | Terikami
Shiroa ni: Primiň, mělas pravdu, začlo už včera xD.

Nemám co říct, prosrtě JARO JARO JAROOOOOO!!!!!!! ^___________^

shinshin ^^
(No, jaro pro vypadá TROŠIČKU jinak, ale chtěla sem najítnějakej kawaii obrázek se spojením: třešňové květy, energie velkoměsta, svěží zelená. Ukázalo se, že obrázek tohoto typu neexistuje xD. Až se mi bude chtít kreslit, tak možná nějakej vytvořím. ^_^ )

Terikamiiiii-juchjuchjuch =D

Ouran High School Host Club

20. března 2010 v 9:54 | Terikami |  Anime (pozn.: nedostatečné přispívání. Viděla sem toho mnohem víc xD)
=D
Tak jediná věc, která mi na anime vadí, je ten dlouhej název =D. Dokoukala jsem to a je na NAPROSTO SKVĚLÝ!!! !!! !!

Perex xĐ pro odhalení mých věčných neutichajících KECŮ xD.

Blbá blbá noc o_O

20. března 2010 v 8:38 | Terikami |  Ego
Tak dneska... jsem se FAKT nevyspala. Grr.

Už se těším do školy, vážně. Pořád sedět doma na izolaci bez výdeje energie, už je to hrozný. A když nemáte výdej energie (a ještě k tomu vypijete snad litr zelenýho čaje o_O), tak se co?! No přece NESPÍ!!! Grrr.....

Usnula jsem kolem čtvrté ráno. Mezitím sem poslouchala mp3, POKOUŠELA jsem si číst nějaký mangy, POKOUŠELA jsem se kreslit a hlavně sem se bez ustání POKOUŠELA spát, a už sem toho měla plný zuby.

Zašlo to tak daleko, že sem z toho začla být taková smutná. Napadaly mě samý škaredý věci od nevíry v sebe samu (hm, to se mi nestalo... asi rok xD) přes satanisty a podobný krávoviny až po údajnou hrozvu návratu komunistů, asteroidy a konec světa.... no prostě strašný.
Možná jste si už všimli, že dělat si s něším hlavu u mě NENÍ dvakrát normální... a proto sem to taky nesla tak špatně, no xD.

Takže sem udělala DALŠÍ pro mě nenormální věc (prostě nenormální noc ;-D ono je totiž mimo jiný normální, že spím jak špalek a nevzbudí mě skoro nic xD), to je, že sm si poslechla všechny 3 Gravi slaďáky xD. LOL =D. Začla sem Glaring Dreamem, který má naprosto zázrančý účinky a já začínám uvažovat, že si ho asi budu pouštět před spaním každej den, bo se mi spí líp ^^. Potom následovalo In The Moonlight (poslední dobou si ho dost často zpívám xDD "Když měsíc oranžově září, myslím na tvůj hlas..." =D fakt cukrkandl, tato písnička xD....er, viděli ste někdy ORANŽOVEJ měsíc?? o_O xD) a potom "AntiNostalgic" (♥ ^^)... a pak DOKONCE i Shuichi's Theme, a to je co říct, to poslouchám jenom když sem fakt na dně (takže buďte rádi se mnou, že sem tu písnička sylšela poprvé asi po roce a půl xD). No a PAK už toho truchlení bylo konečně dost, pustila sem ÚCHYL-písničku, tu která mi vždycky zvedne náladu (aneb Welcome to my Romance!!! =D Vzdychající Kotani!! *zasněný výraz* doporučuju, HOLKY!! xDDDDDDDa kluci xD)

Hehm, nicméně sem furt nespala.... a každou minutku sem uvažovala o tom, jak to napíšu na Blog XD.

Abych to zkrátila, nakonec sem teda nějak usla. UF. Schválně sem si dala budíka na půl 7, abych vstala brzo a potom se mi další noc spalo o trošku líp ^__^.

Pozn: Teplý mlíko s medem na spaní NEPOMÁHÁ!!! !!! !!! A já tomu tak věřila! T_T grrr.....

A teď optimističtější témata ^___^:

1) vzduch venku už chutná po jaře. SUPEEEEEEEER§!!! kyaaakyaaykaaaaaaaaa ^_____^ konečně přijde vytoužený období svěžesti, sukýnek, slunečních brýlí, lehkých bund atd atd ^^. Jaro ve znamení lehkosti, JOOO už se těším!!! ♥
2) Za 6 dnů budu mít narozeniny!! *tancuje za klávesnicí* (daaakaraaa - NOO KOMENTO ;-DD)
3) Je víkend, venku je krásně a je to YIPEEE!! ^^ Dobrá nálada až za hrob, lidi!!! ^^

Teď, protože sem dokoukala OHSHC, o anime něco napíšu, a pak bych ještě měla napsat něco o Kill me, Kiss me. Tajkže si udělám takový spisovací dopoledne =D. Až si říkám, proč to dělám... jenže já se od založení tohoto blogu každý den těším, jak jendou návštěvnost udělá BUM a bude mi to číst půlka republiky!! Ehm... čekám už rok a půl a furt nic xD. Ale neztrácím naději ^^. ... *nanmo kaki ni, nic na napsání xDD*

Lálihooooooo !!! !!! !!! ^__________^

Terikami-hime (můžu si dneska sama sobě říct hime?? Mám na to strašno uchuť *psí oči* =D)

AVENUE Q

17. března 2010 v 12:07 | Terikami
Máte rádi muzikály?? =D

No, nevím jak vy, ale já strašně, a zjišťuju to čím dál víc.

Ať už filmové, nebo hrané v divadle... na divadelním jsem bohužel byla jenom jednou, ale myslím, že bych tomu v klidu propadla, bylo to skvělý.

NO, a Avenue Q je můj nový objev

^^
A je to NAPROSTO SUPER!! !!! !!! =D

Víte, říká vám něco písnička "If You Were Gay" ?? *spiklenecký výraz xD... perex!!*

Yami no Titanic?? LOL xD

16. března 2010 v 16:24 | Terikami |  Videa
AMV k Yami no Matsuei...

Song - My heart Will Go On

(videa občas blbnou, kdyžtak klik KOKO DE)

Lidi, já se asi POSERU smíchy


xD xD xD xD XD XDDDDDDDDDDDDDD LOOOOOOOOOOOOLLLLL oooooooooo hahahaaaaaaaaaaaaaaaaaaaa záááchvaaaaat xD

Vždyť se to k tomu vůbec nehodí!!! xD Taková debilní písnička!! Z TITANICU!! Trapááárnaaaaa xD xD

Achjo... děs běs.

Hezký AMVčko k YnM je tady tohle:Možná sem ho sem už dávala, ale prostě ho mám ráda ^__^

Lepší než trapáckej TYTANYK xDDD achjooooo..

Rika-chama ♥

Kazuhiko Inoue!!!

16. března 2010 v 11:20 | Terikami |  O Seiyuu
Inoue-sama je seiyuu známý, myslím, především tím, že namluvil Eiriho Yukiho.

(Má narozeniny stejné datum jako já, musim se pochlubit ;-D)

(ale ročník skoro jako moje babička xD)

Týpek, já vim xD. Ale viděla jsem ho v nějakým videu spolu s Tomokazu-sama, to je seiyuu od Shuichiho, a byli oba dva úplně super =D. Strašně milí, cosi tam mleli, pak se chlámali jak šílení... ♥ asi to půjdu najít na Youtube xD.

A víte, koho dalšího on ještě daboval?? Já na to teď koukám a asi mi upadne brada!! O_O

Z těch asi 40 anime, ve kterých zazněl jeho hlas, bych zmínila npř.:

 • NARUTO (!!!) - Kakashi (=D já sem Kakashiho v originále asi ještě neslyšela, protože na Naruta koukám obvykle, když to náhodou chytím na Animaxu, ale... vždycky mi byl takovej sympatickej =D)
 • Yami no Matsuei - ORIYA (*zkratka Š.Š.Š. - SHOCKED SHOCKED SHOUJO*!!! KU*VA JAKTOŽE SEM TO NEPOZNALA?!?! O_O ts)
 • Ouran High School Host Club - Tamakiho tatík!!! (ještě sem ho neslyšela, OHSHC nemám dokoukaný... proč to má tak dlouhej název.. xD¨... mimochodem, když sem zjistila, že tam někoho dabuje, myslela sem na Moriho xD)
To je huuustý!!! A pak z dalších díl, co znám, si ho můžete poslechnout třeba ve filmu Cowboy
Bepop, School Rumble, Kyou Kara Maou, Inu-yasha, ...
(Komplet seznam si můžete přečíst KOKO NI, já sem vypsala jenom mě známější pojmy..)

Ten týpek mě nepřestává překvapovat, lidi!!! xD Aj ty narozky máme stejně, jestli se nakonec nedozvím, že jede do ČR navštívit svého bratrance Tomia Okamuru nebo tak =D
(Ne, Tomio není můj bratranec =D. Jen sem si na něj vzpomněla, nedávno sme ho viděla ve zprávách... Možná si řeknete, že sem zaujatá, protože má japonský kořeny, ale on prostě působí jako na Českou republiku vyjímečně inteligentní člověk...)

Jdu smrkat!! =D Láálhioo

Rika-chamaaaa

Hahaha sem ILL

15. března 2010 v 13:40 | Terikami |  Ego

Ano, jsem nemocná.


Takový to typický nachlazení, kašel a rýma jak sviňa xD, lehce okořeněný zvýšenou teplotou...

To je tím, že zas napad ten sníh!! Já mám sníh ráda, ale za 11 dní budu mít narozeniny a to už má být JARO!! Už mě nebaví furt nosit debilní džíny, aby mi nebyla zima X_X. A z podvědimí už čmárám do sešitů sluníčka, takže je mi jasný, po čem toužim =D. Ty čmáranice sou zajímavý ^^ někdy srdíčka, kolečka (už ne), teď furt sluníčka.. =D

Tématem týdne je Karel Gott.
Ehmn, mám pocit, že O NĚM psát nebudu xD. Trapák starej škaredej. Rodiče mě vychovali absolutisticky antikomunisticky xD. Dobrej výraz, co?! xD

*šla si pro kapesník* No, ráno sem byla ve škole, ale bylo mi blbě , tak jsem šla říct třídní, že se necítím, a pak mě Chichi zavezl k doktorce a pak domů. Doktorka mě nechává doma celý týden. No... stačilo by aj míň, myslím, celej týden je docela dlouho. Uvidíme, jak mi bude ;-D.

Takže plánuju ... vegetovat xD. haha. Mám jakýsi flákací období, trošku mě to občas štve, ale co, prostě se budu válet doma a na šechno se vykašlu =D. Stejně si myslím, že nakonec skončím s tužkou v ruce a budu něco divoce čmárat... =D

Takže zatím ahoooj!! ^__^

Terikami-smrkysmrk xD

Změna designu!!

14. března 2010 v 12:53 | Terikami |  Messeeji ^_^
No?? Líbí se??? xD xD xD

Já vám k tomu řeknu svoje:
Sama u sebe oceňuju fakt, že ty designy dělám sama.
Jdou totiž od srdce a jsou moje, a to se mi líbí.
Ale na druhou stranu jsou prostě lidi, co to zvládají líp. Takže pochybuju, že někdo při pohledu na theressworld.blog.cz omdlí a začne blouznit nad Věčnou krásou Layoutu zářícího jako hvězdy na širém nebi, ale snad to vaše oko ani neurazí. Co?! =D
Problém je u menu. Neumim dělat rozcestníky. Ale musím se s nimi naučit, protože nesystematičnost menu už mě dost rozčiluje - z důbodů, který sama nechápu, si všehcny soubory a kolonky v počítači vždycky strašně škatulkuju, v naprostým rozporu s mojí obvyklou bordelářovostí. haha xD
Divný, co?!
Takže kdyby mi někaký hodný člověk s těma rozcestníkama poradil... ploošíím *°* (to maj být psí oči xD)... no, ale kdyžtak se pre istotu spýtajte nejaké mé kamarátky, tá už vám porozpáví o tom, že vysvětlovat mi něco (resp. POKOUŠET se mi to vtlouknout do mý natvrdlý hlavinky) je zažitek na dlouhá léta... ehm xD

Takže to je můj superkomentář s designu.

A zbytek už je na vás!§ Napiště mi, co si myslíte!! =D ^*^

Rika-chamaaa

Největší fanynka Gravitation jsem tady JÁ.

14. března 2010 v 11:56
...............JE TO JASNÝ?!?!?!?!!!!!!!!!!!

Musím na to upozorňovat, mám dost podivnou náladu. xD

lal

pS: dyzajn čejndžing (;-D design changeing. Byste neřekli, co xD) . Nechoďte sem xD

Konference Velké trojky

13. března 2010 v 10:52 | Iby =D Empa a VELKÁ TERIKA haha |  Ego
ahooj xD

Včeraa a dneskaaaaaaa bylA přespávací KONFERENCE (ehm xD) u Empy <3

Nevíme co psát, proto přinášíme fotodokumentaci (bez ksichtů, of course..)

A VŠICHNI POVINNĚ OKOMENTOVAT xD

hehe by Katy

haha by Teri

hihi by Iby

Moje nová tapeta xD

11. března 2010 v 20:05 | Terikami
Mini verze..... xD
L je MILEEEJ, však?!?!?! xD (fajn, ten nápis sem tam dala já.... xD)

Uvidíme, jak dlouho vydrží, mám neslábnoucí pocit, že se to okouká fakt RYCHLE. Už teď mám sto chutí dát tam zpátky Gravitation (spokojenej Shuichi v holčičím kostýmu, Yuki ho zachytává v náruči a vyděšeně na něho čumí xD) a nebo Tsuzukiho s Hi (jak na sebe upírají vážný zamilovaný pohledy, Hisoka má strašně těžký víčka a strašně mu to sluší xD)... tak schválně jak to dopadne xD.

Omlouvám se, ale lepší články ze mě momentálně nevylezou. Vůbec nemám chuť psát T__T... ale na články SB koukám furt ráda ~_^... musím to říct ještě jednou: UVIDÍME.

Nebaví mě přemýšlet, no co ^_^. Láálihooo!! ^_______^

Teri-beri xD

5min shounen-ai trip xD

10. března 2010 v 19:14 | Terikamii
POZOR!! Mám 5 minut na to, abych mohla říct a napsat cokoli na téma Bí-EL xD. Kvůli zákazu, jeno mchvilčku a zase mažu xD.
(heheheheeeeee xD)
........a víte co??!?! Rušim zákaz xD. Dva dvy mi stačily. Ale pořád NESMÍM párovat dohromydy spolužáky atd.!! xD a není to zákaz, už je to jen PAUZA. OKE?!?! xD
takže MŮŮŮŽUUUUU!!! xD xD xDDD
Mám shounen-ai ráda ^_^.... ale nemůžu párovat každý dva kluky, co vypadají, že stojí mOC blízko u sebe. To dělají úchyláci!! A žádný yaoi!! =D
okeeeeeeee?!?! ^____________^
Terikaaa ^^

PS: ÁÁJ LÁÁÁÁF EEEEEEEL!!!!!!! =D =D =D

Chii ^_^

8. března 2010 v 20:08 | Terikami |  Kecy o anime postavičkách
Znáte aniem CHOBITS?? Mě moc nebaví, ale musí se nechat...Ta hlavní postavička, Chii, je nádherná T__T takhle chcem vypadat!!! ^___^

Přesvědčte se kliiidně sami (není to tak dávno, co jsem tu podobně psala o Nyuu z anime Elfen Lied, ale myslím, že Chii je hezčí. Je ale zvláštní, že obě dvě prakticky neumí mluvit, nejsou lidi a mají něco co vypadá jako kočičí ouška a přitom to je něco jinýho xD. A obě dvě bych občas - JENOM OBČAS!!! xD - viděla ráda v zrcadle místo sebe. xD Zvláštní že?! ^^)

Pereeexx!!


Anime mi vlezlo na mozek. Je ze mě úchyl.

8. března 2010 v 15:29 | Terikami |  Ego
Trošku mě dneska tlačí čas, takže se pokusim být rychlá:

 • Kluk, co se mi kdysi líbil, dneska vypadal úžasně. Takže sem ho zajíkavým hlasem popisovala kámoškám jako "KUŘÁTKOOO!!! *debilní hihihii*" (dál ho budu označovat jako Kuře ;-D)
 • Dneska přijel na návštěvu starej spolužák, kterej s naší třídou kdysi sekl. Moc se nezměnil, myslím, ale HODNĚ se vytáhl. (dál ho budu označovat ... třeba jako Jabko xD)
No, kdyby se ti dva (kuře a jabko xD) postavii vedle sebe, bez velkýho přehánění by vypadali asi takto:

a samozřejmě, když tak stáli kousek od sebe, tak sem si tý podoby nemohla nevšimnout, úchylačka. Takto totiž vypadá dobrá polovička shounen-ai párů - obr a skřítek (kuřátko moje zlatý, PROMIŇ xD).
A když vezmete v úvahu, že Kuřátko už dávám pěkně dlouho dohromady s klukem označovaným jako Voodoo (Voodoo je a u mě Voodooem zůstane, a to navěky xD)... dostala sem úchyláckej záchvat.

Takže sem začla pištět radostí nad tou super myšlenkou, a nakonec mě napadlo, ve chvílui, kdy se všichni tři vedle sebe opírali o okno (kuřátko jako ten nejmenší ještě hezky uprostřed)... já: "GRUPÁÁÁÁÁÁÁÁÁČ!!!" a byla sem úúúúúúplně vyřízená, hysterická xD. Začal sem tím otravovat kámošky, nakonec sem vyžebrala u Emby mobil /můj se vybil =/), abych si je mohla vyfotit ---

A samozřejmě, KRÁVA, sem přišla za něma (Kuřátko na mě má zlý vzpomínky takže se okamžitě vydal preč), a:

"Můžu si vás vyfotit?? Proooosííím...."
Jasná odpověď: "NE!!"

Zkusila sem je ukecat ("PROOOSÍÍÍM KAZÍTE MI MYŠLENKU!!"), ale ne, a nenenenenene. Iy mezitím začla vysvětlovat spolužačkám proč tak blbnu

Takže:

1) Mě má starej spolužák za úplnýho cvoka,
2) mě za úplnýho cvoka maj asi úúúplně všichni
3) už to začlo štvát aj mě.

TAKŽE ODTEĎ PLATÍ NOVÝ PRAVIDLA:

 • ŽÁDNÝ yaoi,
 • ŽÁDNÝ sledování shounen-ai,
 • ŽÁDNÝ dvojsmyslný řečičky, který mívám tak často,
 • Žádný nenadálý výtlemy v hodině z "já-nevim-čeho"
 • a PROBOHA, už ŽÁDNÝ pairingy typu "Mí spolužáci-gayové, Leoglas+Aragorn, Hiro+Ando, ..."
Ty všechny věci jsou strašně fajn a mám je ráda, ale překročilo to meze!! Jedinou ukázku podobný úchylnosti jakou je ta moje jsem viděla u "Fanynek hezkých kluků" v K2, ale to je MANHWAAAAAA!!!!!! A TOTO REALITA!!! Nechci aby ze mě byl větší úchyl, než je pro mě přirozwný. Přehnala sem to. Musí to přestat.

Uvažuju, že byh si zakázala aj sledování anime... na nějakou dobu. Ale to snad není nutný.jenom že dneska to bylo příliš perverzní i na můj vkus. Lal

Terikamii

*Červená se*....*už nikdy...*

7. března 2010 v 11:15 | Terikami
Houby doujinshi. Lidi, nenuťte mě k tomu!! oOo xD

Hledala sem ty kresby v zákeřném šuplíku (ze kterýho na mě zničehonic bafla například fotka NJMMDP - toho kre*éna, jak se mi líbil =/) a našla sem je.... ALE ---

1) To téma je samo o sobě dost trapný. Klidně si to "přečtu" když je to dílo někoho jinýho, ale... na to vymýšlení fakt momentálně nemám nervy xD

2) Ta kresba je naprosto strašná. Když už chcete kreslit yaoi, tak musíte fakt dobře ovládat takový ty kresebný základy a ne to, co tam je. Dneska by ta kresba byla lepší, takže bych to MOHLA opravit..... ale momentálně to fakt jde mimo moje nervy xD.
Takže sem to vytáhla, prohlídla..... zrudla sem a tvářila se jako Misaki, co právě objevil Usagiho nový BL román (a nutno zdůzarnit, že sem si tak fakt připadala o_O)..... a pak to zahrabala zpátky do šuplete a začla si hledat kanál xD.

A pak mi to chvilku nedalo... a napadlo mě, co prostě zkusit začít znova, prostě jiný "příběh", fiktivní postavy, jen tak, jak to půjde.
Lidi, připadám si jako opravdový ÚCHYL.

Protože, čím víc sem myslela na to, že je to úchylácký, tím víc to úchyláčtější fakt bylo. Takže "hrdina" č.1 nakonec skončil.... aaaaaah NE!! NENUŤTE MĚ TO ŘÍKAT. Připadám si strašně a provinile a jako pedofilka nebo tak něco.

Jestli to takhle se mnou půjde dál, nakonec skončím mimo lidskou společnost s tikem v temný díře a budu čmárat prasárny. Takový to násilnický porno který nesnášim. Neeee.......

Lidi já nechci!! T__T mangaka jo, ale NE "mladá talentovaná začínající yaoi autorka"!! O___O Jenže se nemůžu zbavit dojmu, že právě na to mám celkem nadání. Nevadilo by mi to, ale... připadám si, jako by to bylo něco špatnýho =/, jako bych se tím dostávala mimo normální lidskou společnost na její okraj. NEEEE!!!!!

Lal o_O


Nechci-být-úchyl!!-Terikami

ps: Ten hisoka vypadá tak CUUUUUUUUUTIIIIIIIIIIIIEEE!!! KAWAAAAAIII až za hrob *___* nádhera!! Trošku mi to zvedlo náladu.... a co, no tak sem nakreslila pár úchyláren. Už to nebudu opakovat a bude pohoda. NE?! ^__^


a pomocí ps.: jsme se dostali k dramatickému závěru, po kterým sem zase OK!! Ale už žádný yaoi!! xD lal