Leden 2010

Moje tři NEJOBLÍNENĚJŠÍ shounen-ai páry

30. ledna 2010 v 21:45 | Terikamina perverznost |  Kecy o anime postavičkách
Shounen-ai (a eventuelně i yaoi) není nic nového - otaku-shoujo ho zpravidla milují, VŠICHNI kluci ho nesnáší a NEotaku lidé, když už ví, co to je, ve většině případů prostě nechápou, co je na něm ta extra. Cílem článku není přesvědčovat antifanoušky o tom, jak je "super". Každého to bavit nemusí.

Takže toto je takový tematický článek spíš pro zasvěcené ~_^.

Ale budu ráda, když si to přečtě kdokoli, komu se zachce (a doufám, že se lidé s povznesenými komentáři o "buzících" budou držet dál... tito LIDÉ NEURČENÉHO (!!!) POHLAVÍ, co si pak na ukľudnenie jdou pustit nějaký Lezba-porno - sexuální praktiky stupně nechutnosti 100 z maximálních 9, totiž nemají moc co mluvit. ŽE?! xD)

Myslím že první místo nikoho kdo mě zná ROZHODNĚ nepřekvapí ;-D. Ale to nevadí. Milujeme shounen-ai a jdeme to oslavovat, nee?!?!?! xD

Užijte si to!!!


NAPÍŠU!!! !!! !!!

29. ledna 2010 v 19:50 | Teri |  Messeeji ^_^
...ale ne dneska xD. Mějte se, lálihooo, ozvu se. HOI

Rika


Tak vám něco řeknu, lidi...

26. ledna 2010 v 20:50 | Terikamii |  Ego
Úryvky z článku napsaného asi před dvěma lety:

A je to tu znova... sebelitovani sebenadavani sebeproklinani a opět sebelitost. a simulovani ze mi je ach-tak-strasne-spatne....Nadávejte mi prosím. Zasloužím si to. Řekněte mi ze jsem zkurvena blbá bárbína. Normálně bych vás zabila... dneska to ocením. Dneska jsem ochotná přiznat si pravdu....
Sem vzteklá, naivní, hloupá, natvrdlá, a sem přesvědčená o vlastní "straaaašné vyjímečnosti".....
Hm celej svet spiknutej proti mne. Jeste mne srazi auto a aspon to budu mit potrvrzeny...
...Svět je tak hezkej až hnusnej

Ani to nečtěte, jo?! je to děsný. A jedno vím jistě: tydle KECY jsem rozhodně nepsala já. Psala je ta divná, gotická barbucha, které jsem v té době říkala "já". Připomíná mi to asi nejšílenější období mýho skoro-15-letýho života... jsem ráda že tato část života je dávná minulost (uf ^^). A za ty kecy sem si nemohla sama.. nevi mčím to tehdy bylo, ale z mý hlavy určitě ne xD. To sem opice!! xD /nejsem... jako sem opice, ale ne že se opičím, prostě sem opice, jen tak ;-D chjio xD)

Protože DNESKa vím, že jsem možná šílená, tvrdohlavá, MOŽNÁ trochu natvrdlá, ale zároveň jsem optimistka, NICE, natruc říkám že sem roztomilá, strašně miluju pozornost ostatních a... nejsem blbá ^__^. Tím myslím, ne že bych byla pronikavě inteligentní či co... ale vím co chci, kdo sem a čeho chci dosáhnout! Možná toho, co chci, není málo, ale JÁÁÁÁÁÁ to DÁÁÁM!!!§ !!! !! =D =D =D

SUKI WA SUKI NI SUKI TO SUKI DE ARU!!! !!! !!!

xDDD lal

Terikaaaaaa ♥

Naaanimo kaki niiiiii -_- =D

26. ledna 2010 v 20:00 | Terikami |  Messeeji ^_^

*"nic na napsání"... je možný, že japonec by to řekl jinak, ale neva xD

Napíšu....až budu vědět co ~_^.

gomeneee (*promiňtee), teď to nějak nejde =/. Sem nervózní, co se týče příjímaček na školu, učitelé oslavují uzavření klasifikace stylem "zkoušejme do nového pololetí", učitelka varovala spolužáky, aby nedopadli jako já... na zabití. xD chjo

Cílem školy je odteď ÚDAJNĚ* "naučit se odbornou terminologii různých odvětví" , což dle mýho skromnýho názoru znamená používat SLÁTANINY latiny (což je přece mrtvej, MRRRTVEEEEEJ jazyk) a češtiny a mluvit jako politici...
Jiná týpka učitelka - chemikářka - nám zase dala za úkol napsat o té přííííšernééé a straaaaašnééé škoooodlivosti alkoholu. Můj názor na věc je takový: "Alkohol je dobrá a příjemná věc, ale stejně jako se VŠÍM (!!) ostatním, co lidi jí nebo pijí, se to s ním nesmí přehánět. DOkáže napáchat velké škody, to je mi jasný a ráda to připomenu. Ale velký škody dokáže napáchat všechno, s čím to přeženete! je to stejnej problém jako cokoli z ostatních potravin a nápojů, a připomněla bych, že alkohol ještě vzniká jakžtakž přírodní cestou.
Nejvíc mě štvě představa, jak nám učitelka CHEMIE dělá přednášky o jeho škodlivosti, a pak se s chutí po večerech nacucává a směje se našim úžasným povídkám a básničkám (povídky (!!!) a básničky (!!!!!) na téma "škodící alkohol"!! Dokážete si to představit?? "Když se člověk napije, mozeček si zabije, to si teda vypije..." připomíná mi to komunistický básničky!!! FUJ)

...naše humpolácká škola.... (sem z Jeseníku...)

Tak jsem si nějak postěžovala asi na všechno ci mě štve... škola je poslední dobou vůbec strašná! Asi to je tím, že sem viděla, jak to vypadá na tý ostravský umělce... jen doufám. že si nedělám iluze xD .

Ale i u nás sou fajn lidi, který se mnou mají svatou trpělivost, takže je zdraváím a mávám ;-D Lálihoo (Iby, Empa... pak celkem aj Petrelli a ostatní z tý "zbytkový party"... akorát Fanouškovi ReyLeemu asi firt připadám okouzlující *zvednuté obočí*)
Nechci být škaredá pesimistická, tak doufám že mě to přejde xD.

Jdu si zaběhat na Sbčka ;-D

Lal ^__^

*tvrdí to naše slavná učitelka HUDEBNÍ VÝCHOVY... Achjo. Jediný, co nás kdy naučila, je, že jsme všichni vymatlaní a ráda dělá přednášky o baroku a užasnosti a inteligenci pravěkých lidí (to druhé k nám opakovaně přirovnává...).

Jak to říkal Malej Jack... "MA-Gooooor!!"

23. ledna 2010 v 14:05 | Terikami (ještě jí teče sopel) |  Ego
Před dvěma články jsem tu psala o tom, že mi během Yami no Matsuei anime začaly slzet oči.

Co bych na to řekla dneska? Citlivka sem?? Kecy!! Kráva sem.

Občas mi při některých filmech slzí oči (přiznávam no =/. Ale MÁLOKDY!) , to asi každýmu... ale stalo se vám někdy, že jste behem nějakého filmu propukli v normální, nefalšovaný a hlavně DOST hlasitý pláč???!!!

Mě teda poprvé (obvykle spíš brečim smíchy...teď NE), a může za to opět mý slavný a okecávaný YnM. Smůla.

Tomu říkám hysterie.... BOŽE!! TO NENÍ MOŽNÝ!! JÁ UŽ ZASE NATAHUJU!!!
To není normální, tahhle vysloveně ŘVÁT kvůli asi 2 minutám seriálu... Chjo.

LÁLIHOO (musim zdrhnout dřív než se mi to zase spustí)

Teri

PS: Pokud vás to zajímá-já-vim-že-ne-sklapněte-a-čtěte - u Gravitation sem takhle nebulela. To bylo jiný (usmívá se... a oči se jí zalévají slzama X_X), tam mi buď LEHCE SLZELY oči nebo mi HODNĚ SLZELY bo sem právě byla pod vlivem šílenýho záchvatu smíchu. A pak vždycky po shlídnutí Graviepizody jsem super-hyper a nebulím jak trapácká čúza, že X_X. LAL

Yami no Matsuei

18. ledna 2010 v 20:01 | Terikami |  Anime (pozn.: nedostatečné přispívání. Viděla sem toho mnohem víc xD)

Na tohle anime... začla jsem na něj v hlavě připravovat recenzi ve chvíli, kedy sem shlídla půlku epizody 1... možná se ta recenze od té doby trochu změnila, už nevím, ale jisté zůstává, že s každou epizodou jsem čekala víc...a víc... a nutno uznat, že mě toto anime nezklamalo.

Strašně bych vám o něm okamžitě chtěla všechno říct!!! A hlavně jak na mě působilo!! Ale protože můj názor je 1) pro mě nejzábavnější část, 2) pro vás nejméně důležitá část, tak se zatím budu tak nějak ovládat a uvedu vás do tohoto veľmi vydařeného anime.

perex!! ^_^

Zkouknuto Yami no Matsuei!!! *slzí*

17. ledna 2010 v 20:21 | Teri |  Messeeji ^_^
A zítra vám o něm něco napíšu... chcela som už dneska, už jsem rozepsala článek, ale... sem z toho nějaká měkká =D ... fakt tady slzím, strašně mě to dojalo......... ne že bych chápala proč,.... tak napůl =D....... *bůůůůů* .....bože já sem citlivka *kombinace záchvatu brečení a tlemení..... bože =D*

...... no, tak až si to srovnám v hlavince tak napíšu...... rihoooo =P *ughuu*


miiiiiilion srdíček letí keeeee ------- GRAVITATION!!!!!!!!! =D

16. ledna 2010 v 12:32 | Terikamii |  Gravi - ostatní blbosti
=D ^_______^víte, dneska jsem sama doma tak jsem se rozhodla že se okoupu, udělám si pohodlí a konečně checknu ten dáreček, který jsem dostala od svého fanouška (dárček - komplet stáhnutá sada Gravi na DVD ^^) . Zapla jsem si epizodu 8 (protožeee jsem ji dlooouho neviděla =D)... je to úžasný *_*.
(bohužel jsem si na obličej zrovna naplácala pleť. masku, a ta mi od samýho řehotu úplně popraskala xD xD lol -- tak sem si ji v půlce epizody bežela sundat bo to bolo děsný xD)

prostěěě....... =D *blbej smích =D* znova jsem si vzpomněla jak mi Gravi (a hlavně Shuichi T_T) kdysi strááááááášně moc pomohli, znova jsem si ověřila že já a Shuichi jsme naprosto stejnej (a taky unikátní xD) prototyp člověka, kterej je akorát navlečenej do dvou kůží =D, že Yuki je dokonale super, a Ryu je brátránek a Hiro je skvělej a blablablablaaaaaaaaaaa =D. Zbožňujem je!! ^^

Mám z toho krásnej pocit =).... a vůbec nechápu jak je možný že jsem na gravi nekoukla tak dlouho!!!! o_O xD... aspoň se mi neokouká no =D.

MINNA-SAN NI LAAAAAALIHOOOOOOOOOOOOO =D=D=D=D

Terikaaaaa ^^ (mááámá dneskaaaa nějakoooou chuuuť protaaaahovaat slovaaaa žeeee xD loool xD)

Chcem vyzerať ako... LUCY!!

14. ledna 2010 v 20:26 | Terikami |  Kecy o anime postavičkách
Teda, ne přesně jako LUCY. Lucy má rozdvojenou osobnost a ta její část zvaná "lucy" není nic moc...

Takhle se občas tvářím sama od sebe a ani se nesnažím ;-D

Spíš... kto neviděl anime ELFEN LIED (třemi slovy by se dal shnout jako "dramatickej krvavej striptýz" ), a neví že hlavní hrdinka byla z části zabijácký nejnovější vývojový stupeň člověka a částečně naivní velkooká blbka co neumí mluvit, tak... mu to hovorím teraz =D. Já bych chcela vypadat ako ta její druhá část, na kterou volali "Nyuu". Protože... uznejte...

...není krásná?

T_T

má hrozně pekné obrázky, takže jich sem pár hodím a pak zase odejdu k činnosti s názvom TERIKAMIn DENÍK.
Lálihoo!! ^^

Informaaaa s novými PC =D

13. ledna 2010 v 13:36 | Terikami |  Messeeji ^_^
Minulej týden som tu nebola vďaka skúškám na školu, proto som si ty nový počítače zatím neužila. Ale jsou SUPEEEEEEER ^________^ Nový velký monitory, tichooooučký klávesnice, nejnovější OS.... *___* mooooc se mi to líbí =D. Na ploše mám fotku nočního Tokia a barvu oken mám takovou nenápadnou červenou ^^. Asi ten PC ukradnu domů xD xD xD.

Teď jsem měla hrozně málo času, ale dneska si dělám volný odpoledne a něco zase napíšu ^^. Teď jdu. Dnešní školní den byl strašnej xD. Lálihó ^^

Rikaaaaaa

Okaerii =D

9. ledna 2010 v 13:10 | Terikami |  Messeeji ^_^
sem zpět

do 15.1. - mi příde potvrzení že jsem udělala talentové zkoušky.

max. do 15. 2 . - mi s trochou štěstí přijde že mě na školu berou =D =D =D

tak držte palečky kudasaaaai ^__^ . A doufejte že jsem před chvilkou někoho zhora trošku neurazila (nějak to vzniklo že sem řekla totiž mamice že do některých věcí nesmí kecat ani Bůh o__O xD... =D)

Jak jsem doufala že to vyjde, vyšlo to. Bola som v kině ^^. AVATAR je úžasnej film, a kritici z filmovejch časopisů ať dou do pr*ele. Je to nádherný, a jestli sou všichni takoví křupáci že to nepoznali, tak to není náš problém, že xD.

Terikamin deník nabírá tvar =D. Bude sranda!!!
1) NJMMDP = hezkej, ale piča. A ta k to prostě je. Necítila sem se moc dobře, když mi to docvaklo, ale.... no co. Já si šla za tím čo som chcela. A on.... o něho tady nejde xD.
2) Mám - jak to nazvala spolužačka - novej objev. Kráááááááááááásnej novej objev. A pak že se na umělce nedají najít fajn kluci!! Z mý strany je to sukiiiiiii* na první pohled... a z jeho, no..... =D doufejme, taky!! xD

* suki. Ne šuki. Japonština!!! xD lol

Zatím du pryč a oběhnout SB vy sa majte lálihó =D

Terikaaaa

Na dnešek a zítřek a pozítřek, snad až do čtvrtka

4. ledna 2010 v 23:05 | Terikami |  Ego
Nebudu tady... zítra večer odlítám (odjíždím =/ xD) do velkocity Ostravy xD, dělat talentový zkoušky =D. Má to být v rámci dvou dní, proto doufám že se nebudu moci ouvat aj ve čtvrtek - znamenalo by to že jsem uspěla ;-D.

^__^ jinak dneskaaa.....

NJMMDP - nevuvěřitelně rooooooztomilá záležitost!! =D Hamiiiiii -^*^- !! Je fakt kawaii. A za to zaplatí xĐ *válí se smíchy*

Pokud později budu mít čas (jakože snad konečně jo) , začnu psát ...ehm, pokusím se začít psát... =D takovou malou sérii nějakých blbostí inspirovaných soukromým životem a různými.. ehm, myšlenkami =D. Ale žádný porno xD.
Nechte se překvapit, bude se to jmenovat Terikamin deník
(anglické a japonské překlady názvu budou k dispozici xD), a měla by to být.... ehm... slátanina komedie, romantiky, hororu a holčičí naivity...... napsáno mým ohromným stylem, takže se máte.. eghm.. na co těšit xD. Možná to někoho bude aj bavit... koneckonců to není jediný, čím budu do blogu přispívat, tak co xD. A k tomu je to takovej pokus o realizaci tý mojí KNIHY (Empa ví o čem mluvim... buďte rádí že ostatní to nechápou xD)...Teď právě se k tomu chystám udělat takovou úvodní ilustraci... doufám že to vyjde ^__^. hwehe

Potom: Musím vyjádřit velkou, veeeeeeeeeelkou naštvanost na jednoho člověka. My se NEMÁME RÁDI, já vim, ale ten člověk je takej NEVDĚČNÍK!!! BRrrr X____X Pitomý "děkuju že se obtěžuješ" by celkom stačilo, .... říct něco takovýho přece nebolí, ne?!?!?! X-X grrrrrrr já tu osobu TAKY nesnášim, ale to si kur*a aspoň raz nemůžem ty naše nepřátelský tiky odpustit?!?! JÁ se o to snažila, ano JÁÁÁÁÁ, chápete?!?! A já naivka si ještě myslela jak osoba bude vděčná, smažem léta nenávisti a.......a..........a hov*o. Chjo. A ostatní to svými rýpacími poznámkami ještě zlepšují, fakt. Děkuju, JOOO X_X... ble

Zítra nebudu asi mít čas psát... lidi modlete se se mnou ať mi to s tou školou vyjde tak, jak je to pro mě nejleší!!! ^__^ arigatooo ♥ *chu*

Terikaaaa

AVATAR *vyjádření natěšenosti =D*

3. ledna 2010 v 17:19 | Terikami |  Filmíky ;-D
hodně se o tom filmu teď mluví. Já se na něj STRAŠNĚ těším, už je to pěkně dlouho co jsem naposledy byla tak natěšená do kina. No uznejte, nevypadá to krásně?? ??? ???

je to ÚÚŽASNÝ!! TY LIDI VYZERAJ AKO KOOOČIČKIIIIIIII""" =D =D=D KYAAAA ^__________^ xD xD xD fakt se mooooooooc těším a doufám že to vyjde (ony ty talentovky v ostarvě mají svý plusy xD xD xD lol...)

rihooo!!

Húhúúú xD

3. ledna 2010 v 13:57 | Terikami |  Messeeji ^_^
Až skouknu další epku Yami no Matsuei tak něco napíšu xD xD xD

Rihooo ^^

Rika

A je tu zase anime... (10-ko,. WELCOME!!!)

1. ledna 2010 v 19:40 | Terikami
=D =D 2010.... bude nám fajn. Že??? =D nechť je rok 2010 stejně příjemný a skvělý jako 09 pro nás pro všechny!!! ^___^ desítko naše, nechť záříš...

Právě čekám až se mi pořádně načte první epizoda celkem slibně vypadajícího anime YAMI NO MATSUEI. Kombinace upírů, věčnýho dua komedie-drama a .... jak se ten žánr jmenuje... mám dojem, že něco jako.... shoun... ne... jO! Shounen-ai.... nevíte co to mohlo být?, mám z toho velice zvláštní pocit....

xD Fajn, mám dojem že jste mě prokoukli. Aby věčná fanynka Gravitation nevěděla co je to shounen-ai, že. xD Ovšem s tímto žánrem jsem měla asi měsíční pauzu, protože mě dokonale znechutilo jistý BLE anime jménem sensitive pornograph.

Když mi došlo, že to co hrdinové SP v konečný fázi zřejmě dělali úplně všichni... br.

No ale YnM mě láká už dlouho... tak proč ne =D.

No, potom jsem po dlouhým odporu zkoukla poslední epizodu Lovely Complexu. LC NENÍ špatnej, trochu se mi nelíbila kresba, ale jinak to byla strašná sranda (a to fakt =D =D =D hlavně scénky typu Seiko X Seishiro... ona je kluk!! xD lol) a tak.... jenže to celý mělo jednu velkou, veeeeeeelikou vadu.
Počet epizod: měl být poloviční. 12epizodový anime tohoto typu vych zhltala, ale 24 epizod bez akce, žádných zvratů a takovou tou váhavou školáckou romantikou * a to prosím povedá 14 dievče.... úchylné xD*.... začalo to být nudný a k dokoukání jsem se už potom ani nenutila a pár epizod jsem prostě přeskočila. I tak to ale je mooooc fajn anime a do 15epiky sem se královsky bavila xD.
(Navíc, LC byl takovej spouštěcí moment, po kterým mi v říjnu či kedy došlo, že na tom NJMMDP něco je......... xD neptejte se xD)

Jako nemocná sme ještě měla úlet nazvanej CHOBITS.... moooc pěkně nakreslený (hlavně Chii), ale... žádná akce, perverzák Hideki až MOC....... už půl hodiny přemýším CO moc... prostě moc. xD debil, takovej extrakt všech kluků... gr a br.

Už du sledovať a přestanu vás otravovat se svými super-kecy.

Ok, přestávám otravovat a jdu koukat. První letošní LÁLIHÓ!!

Terikaaaaa miii ^^

Pozn. : jak bezpochybně poznáte, že anime je shounen-ai nebo yaoi??? překládá to aarinfantasy. A to máte zákuru "kvality", protože např. na Mirage of Blaze se vykašlali (jakože to bylo dobrý anime, podle mě. =/ bez nějakýho extra shounen-ai, ale co...?! =D ). Hm........Yami no Matsuei aarinfantasy překládají =D. lol xD

Pozn.2: Gravitation aarinfantasy nepřekládali!!! o_O jestl ise zaměřujou jenom na hardyaoi či co.... asi jo (tím pádem se mám u YnM na co těšit LOL xD )