Prosinec 2009

SHIRUWASTAA

31. prosince 2009 v 0:23 | Terikami
*japonskej přepis "Silvester". ANGLICKÝHO "Silvester", českýho b bylo asi "Shirubesteru" xD ...english to zní líp =D (po druhým S mělo být U... ale bez něj to vyzerá líp xD)

užijte si poslední den roku, propařte ho jak nejlíp umíte a chcete, a mějte nááááádrehrnej rok 2010 ve ktorém se splní všeeeetkiiiii vaše sny!!!! =D

(a GRAVITATION bude 10 let starý.... UPS xD)

Jáááá budu stále s vámi (mě se jen tak nezbavíte xD). Přeju všem skutečně jen to nejlepší a doufám že budeme všichni happy, ureshii a budem se mít KAWAIKU xD. ^__^


Já sama bych chcela naučit se chodit včas, najít si nějaký pohybový vybití, dostat s na školu, najít si lásku a připravit někoho o... a sama sebe taky, panny sou trapný (LOL). A pak si prostě užívat se super lidma a kreslit a poslouchat hudbu a hrát hudbu a vymýšlet ji a koukat na anime a číst mangy a udělat si cosplay a být na všechny dny AnimeFestu na místě konání a prostě být sama sebou (v čemž mi NIKDO nezabrání xD) a dělat co mě baví ^^.

Bozkávam vás xD a poslední letošní LÁLIHÓ !!!!


Teeeeeerikaaaaaa ^_^

Vokalistky mají Tanjoubi xD

28. prosince 2009 v 21:33 | Terikami |  Hudba - interpreti
*Tanjoubi = narozeniny xD (nejsou to vibrátory nebo tak něco jo xD)
Víte co je zajímavý...? xD Máte před sebou dvě dvoučlené skupiny, pokaždý ženskou a chlapa, v obou případech jsou ženský vokalistky, skupiny hrají podobnou (jakžtakž no xD) hudbu.... A když už hledáte nějaké osobní údaje... ženušky je mají obě poctivě vyplněný a ti kluci??? ANI HO---- NIC!!! xD to je divný....

Perex... anebo ne. hehe xD

No ale zjistila jsem proč si rozumí, asi xD. A proč je mám ráda xD.


AZUMI z BESPA KUMAMERO

Azumi je spřízněnec!!! Má narozeniny 17.4. (věk neuveden... vlatně uveden, bylo tam 89 let, ale ... hehm to asi ne že xD), což je pouhý den (!) po Shuichim!!! =D a ne zas tak moc dlouho ode mně nebo od bratránka Ryuichiho - všichni sme BERANIIIII !!!!!!! xD xD xD aaaa, držíme pospolu... lol to sou všichni barani šílenci do hudby?? xD (jakože já sem taky... xD musicmaniac xD napsala jsem i pár písniček ale... hahaha xD. potřebuju programy -_-) Kromě některých ("některých" =D) výjimek... xD

EXO-CHIKA z AURAL VAMPIRE

Ta je lvice. Slaví 2.8. Hm... docela to na ni sedí =D divím se že mě to nenapadlo dřív xD. (lol my máme podobný vlasy..?? =D akorát jiná barva a já mám kratší xD)

A nakonec dodávám, že tady mám sice uvedená znamení, ale neznamená to, že bych lidi podle znamení soudila ;-D. Jako uuuuplně hrubý koncept povahy to obvykle sedí... ale sou další faktory a nemyslím si že podle znamení a escendetů a ostatních těch věcí se řídí úplně všechno. Což neznamená že ty věci nejsou zajímavý xD.

Hlasujte v anketě, ktorá vám připadá hezčí, sympatičtější a tak!! =D

A jak se tak na ně vedle sebe dívám... vzpomínám si na mangu do školního časopisu. Hlavní dva charaktery jsem asi podvědomě odkoukala od těchto dvou... Azumi dokonce zůstalo jméno xD. Ale to proto že se mi jméno "Azumi" strašně líbí =D (a jako varianta se nabízí "Ayumi" , to je taky pěkný =D. Říkám tak Áje, našemu kotěti =D)

A poznatek vědeckej nakonec: už jsem tu jednou říkala, že nervozita, nejistota a stres OPRAVDU můžou způsobovat bolesti břicha. Nevěřila sem, že je to pravda, ale když si to člověk užije na vlastní hebounkou kůžičku... Chjo. Jedna holka od nás ze třídy minulej rok furt tvrdila, že ji bolí břicho, a kvůli tomu obden nechodila do školy. "Ale ta nemá nervozitu, nejistotu a stres... ", myslela jsem si. Mýlila sem se. Měla. Už jí napůl věřim, no.

Dneska se mý břicho znova rozhodlo, že mi to předvede. Chjo. A ještě k tom uěm bolí v krku. A nemám slchátka. Chjo. A udělala sem pičovinu. Chjo. A na blog chodí strašně málo lidí. Chjo. A vedu pesimistický kecy......... CHJo.

A nemůžu znovu získat hesl odeviantartu a špatně sem spala a vůbec sem si dneska neužila těsně-povánoční atmosféru a... a... a... ACHJOOOOO T_______T.

.... článek o zpěvačkách se změnil na výlev do deníku??? No tak jo =/. Lálihó.

Rika-chan -_-

Jak se píše v Japonsku

28. prosince 2009 v 20:39 | Terikami |  Blbosti z Japonska
Kdosi se mě na to ptal.. mám dojem že Iby xD. Už sem to viděla v akýmsi anime, a teď sem náhodou narazila na obrázek.

toho uprostřed si nevšímejte... o tom ten původní článek byl xD.

Takže mají na klávesnici hiragana-znaky a asi si potom buď na PC nebo capslockem nebo tak něčím nastavují různý formy textu (katanku, kanji, ... =D)

Zdroj: webovky Azumi Kuwadate (se nudím tak prohledávám webovky oblíbených skupin no xD)

LOL =D

Teriaaa (arigatooo azumi ni ^^)

LOOL xD kto to povedal niečo o dvojčatoch????? xD

27. prosince 2009 v 20:18 | Teriiii |  Gravi charaktery
Tak TOHLE je doookonalýýý xD xD xD. Kanpeki (* na-adj FLAWLESS, PERFECT xD) naku ATASHI xD. Shuichi a já sme dvojčata, to říkám DOST často xD. A teď už mi to nevymluvíte xD :

sice pravák.... ale to neva xD. DOKONALOOOOOOOOOST =D =D =D

pak je mi ještě podobnej třeba tady a tady a tady xD:

.... no už stačí xD. Ale... LOOL já ho zbožňuju. Sme prostě dvojčata xD, A ryu-san je bratránek =D.

Lálihooo =D

Miluju tooo =D

27. prosince 2009 v 20:05 | Terikami |  Hudba - klipy
Když vám ty články s videi nevadí... tak si je sežerte, no. Tohle je mý hrooozně oblíbený video =DČo vy na to?????? xD JURIANNAAAAAA =D =D =D lal

Rika

Ahoj =D

27. prosince 2009 v 19:12 | Terikami |  Messeeji ^_^
napíšu... až budu vědět co xD. Hlásněte si v anketě ;-D. moje odpověď na anketu je buď bez pyžama, nebo v nějakým starým tričku xD. V prádle nemá cenu spat když jste sami a klasický pyžama nesnášim. Rihooo!!!


Terikaaaa ^^

Zúchylníme Vánoce!!!

25. prosince 2009 v 17:31 | Terikami |  Moje obrázky
*Pokud někoho z vás při přečtení nadpisu tohoto článku napadlo něco jako "to je typický", "jak jinak" či "jooo se dalo čekat". tak... vám k tomu nemám co říct, máte mě přečtenou xD.

23.11., kolem jedenácté hodiny, když sem bojovala s armádou dárků a mořem balícího papíru (někde o mě kdosi řekl, že mám trochu přeháněcí sklony. Jen že mě to teď tak napadlo ;-D), sem dostala nápad. Dost perverzního rázu. Ale pak mě napadlo že JÁ se do balícího papíru přece jen oblíkat nebudu, tak sem to jen nakreslila. a tady je výsledek :

Pozn. : Lehký ecchi. Možná by vás to nenapadlo, ale v ecchi se nijak nevyžívám. Ani v hentai!!! FAKT!!! xD Ačkoli je pravda, že TOTO ecchi mě bavilo...

Co k tomu dodat... "Veselé Vánoce přeje PlayBoy"??? "Autorka: Terikami (tajně pořízené fotky čekejte v dalším čísle)"???????????????? ,......... achjo. XD

Jinak vánoce jsou supeeeeeeer ^^. Dostala sem super župan xD, 3 mangy, kabelku Jigoku Shoujo, přívěsek L, ......... jo a taky ( o když to je dárek nejen pro mě, ale i pro ostatní z rodinky ;-D) skener ^^. Na ktorým tento obrázek oskenovanej není protože byl mooc velkej =D.

A tak je to fajn. Miluju vánoce!! Ale ne kenom kvůli těm dárčekům, který sou samozřejmě super, ale... ty komerční reklamy zapomínaj že de o víc. A sem ráda že mý vánoce nebyly svátky konzumu (lol xD to sem vymyslela sama xD) ale svátky strávený... no prostě byly skvělý o pořád ještě sou!! Vždyť teprv začly, ne?! =D lal

Terikaaaaaaaaaa


pS: joo , lepší kvalita obrázku se nepovedla zdokumentovať -_-. Smůla!!! lal

PŘEJU KRÁSNÝ VÁNOCE ^_^

23. prosince 2009 v 18:02 | Terikami |  Messeeji ^_^
SBčka, kámošky, kámoši, úchyláci a všichni ostatní návštěvníci mojeho blogu: Přeju Vám všem nááádherné Vánoce plné splněných přání, radosti, pohody, sněhu, lásky a všeho, po čem jste toužili!!! ^_^mám vás všechny mocmocmocmocmoc ráda a děkuju za to, že sem vydržíte chodit =P ;-D.

lal

Mám novej účes!!

22. prosince 2009 v 20:19 | Terikami |  Ego


ALE NECHCI TO SEM PSÁT BO VÁS PAK VŮBEC NIC NEPŘINUTÍ ABYSTE ASPOŇ KLIKLI NA PŘEDCHOZÍ ČLÁNEK!! TAKŽE TO KLIKNUTÍ OKAMŽITĚ SPÁCHEJTE A PAK TEPRV ČTĚTE DÁL!! !!! !!!


perex

Rozhovor s BESPA KUMAMERO

22. prosince 2009 v 13:48 | Terikami |  Hudba - rozhovory
Kdyby váš to zajímalo... =D rozhovor, když hráli v Moskvě.

je to zlaťůčká skupinka, fakt... =D odporučujem ;-D Mají takový osobitý přístup, myslím si.. jsou dost netradiční a to se mi líbí ^^.

(poznámka: je z roku 2007 nebo 2008. 2008 pak vydali další album, o kterém v tomto interview ještě není řeč)


NEJSEM SOBECKÁ

21. prosince 2009 v 19:05 | Terikami
... JASNÝ?!?!?! x_X LAL

Rika

Poslední dobou *záchvat* mám trochu problémy se soustředěním *záchvat*

19. prosince 2009 v 22:16 | Terikami |  Ego
Nebo spíš mám problémy s NESOUSTŘEDĚNÍM na jednu jedinou věc, jednu osobu, a proto pak mám problémy se soustředěním na všechno ostatní xD. Už je to hrozný, trochu mě to i sere, protože královnu Terikami (ne nebojte, obvykle si tak neříkám ;-D) dokázal rozhodit takovej hnusnej blonďatej perverzák. xD

Ale to FAKT není možný... du psát smysluplnej článek. při pečení cukroví sem na něho taky nemyslela... fajn, myslela, ale ne zas tak moc... FAJN, CELOU DOBU SEM UVAŽOVALA CO BY DĚLAL KDYBY MĚ VIDĚL PŘI TAK KULTURNÍ, TRADIČNÍ A DOKONALE NEJAPONSKÝ ZÁBAVĚ JAKO JE PEČENÍ A ASI I PROTO MĚ TO PEČENÍ TAK BAVILO!!

O_O... bože... to je asi tím, že se poprvé od doby, kdy se mi emocionální vnímaní posunulo do teen-age, líbí někdo kdo .............................................................. *kombinací Zorra v TV a přemýšlením, co je vlatně na NJMMDP tak extra se přestala soustředit*

.......... hele já du. Ještě zkusím vymyslet nějakej supermegaultradokonalezábavnej článek, ale mám pocit, že... *přestala se na chvíli soustředit...* no to je jedno xD. lálihó.

Te---*přestala se soustředit*--- eeeh, Terikami no..... o_O

Vánoce asi začínaj... =D

18. prosince 2009 v 16:37 | Terikami |  Ego
Pro NJMMDP: Užij si posledních 14 dní štěstí. Po prázdkách začne TEROR, to ti můžu slíbit, ty debile. A můžeš si za to sám. A nezajímá mě co si TY myslíš, a to ani nevíš jak často tuto větu dneska říkám. ty debile, všiml sis vůbec, že... to je jedno. Máš poslední šanci se vykoupit, po prázdninách budeš litovat že ses nenarodil kterýkoli jiný rok než já. Je ti to jasný, itoshii??!!? *výraz jako lvice*... todle totiž myslím nebezpěčně vážně, jak sám poznáš. Poslední šance, poslední...

No ale ve škole sme si dávali dárky. A dostala sem kompletně stáhlý GRAVITATION na DVDkách!!! =D udělalo mi to fakt velkou radost, i když byly od člověka, kterej mě asi upe zbožňuje, ale já ho nechci. No co xD, nechci aby do mě byl zabouchlej, dost mě tím sere. No, ale dárek hezkej, ne?! =D

A pak sem ječtě dostala kaaaaaaaaaaawaaaiii řasenku a roooztomilej přívěšek s čičinkou =D. díky holky.

Věty dne: 1) A může si za to úúúplně sám!! X_X*
2) Mě je totiž ÚPLNĚ JEDNO co si myslí!!! xD

....... a majte sa. A hlasujte o designu v anketě, jo?! xD lal

Terikaaa


pS.: Mě totiž NEZAJÍMÁ co si myslí!!!! Ačkoli.... zabijem ho. V životě na mě nezapomene, a záleží jenom na něm, jestli bude vzpomínat v dobrým či zlým. Momentálně má dooost dobře našláplý na zlý... a může si za to sám xD. HA!!

* místo "X_X" sem omylem napsala "Y_Y" ,,, co to znamená?? Nejsou to slzy, jako "T_T"??? O___o brr

Uděláme vánoční design...

17. prosince 2009 v 19:46 | Terikaaaa |  Messeeji ^_^
... jo?!?!?! =D

(Blog málem zažil katastrofu! Málem ho objevil NJMMDP!!! O___O gyaaaaaaa oOOOo)

O půl hodiny později

Už to jéééé!!!! xD jak se líbí ako sa pačia napište mi do komentů a hlasujte v anketě ;-D. lal

Teeriii ^__^ (mááám opěěět chuuuť protahovaaať každýýý druhýýý slovooo xD xD xD)

Žádost o držení palečků

16. prosince 2009 v 13:21 | Terika |  Messeeji ^_^
Tak jo... ufu...ufuuuuf... máš na to Teri, di do nich -_-.

Hrozně moc vás prosím abyste mi drželi palce. Chystám se udělat další největší blbost svýho života, a potřebuju aby při mě stálo co nejvíc lidí.

UF... -_- PROSÍM!!!

Předem moc děkuju všem za podporu -_-. Prostě to musím spáchat!!

lal

Odvahu sbírající Terikami

Here we go......

Licca - Rika panenky ^__^

15. prosince 2009 v 20:42 | Terikami |  Blbosti z Japonska
Už je to dlooooooouho, co jsem o japonských Licca - panenkách slyšela poprvé. Japonsko je ale tradiční panenková země, nemůžeme je opomenout ^^.

Ne že by mě panenky zas TAK zajímaly... ale vzhledem k Rozen Maiden a tomu, že japonky ty panenky volají "Rika" (jpn výslovnost slova LICCA je Rika, no =D), a já se občas podepisuju jako Rika... je to znamení ;-D.

A nevypadaj špatně, ne?! ^^ Nahlédněme do světa RIKA-CHAN ^__^

pereeex!!!

Výlet do hudebních sfér, který mě jinak dokonale nezajímají ;-D

15. prosince 2009 v 20:42 | Terikami |  Hudba - klipy
Pár odkazů na pár písniček co si zpívám furt dokola dokolečka lalalaaa xD. A přitom jsou to styly který mě nijak zvlášť nebaví.
Mě tydle články s videi obvykle odpuzujou, tak to dávám pod perex ;-D. HavFun ^___^.

Rikaa


hehe =P

14. prosince 2009 v 20:53 | Terikamii |  Messeeji ^_^
právě sem přiťapkala z hudebky a dumám, kde se najde volný CD na HP5... xD


momentálně můj jedinej výtvor co mám natáhlej v PC.... no je jich víc ale to se sem hodí nejlíp.

Zkusím vymyslet nějakej smysluplnej článek, do té doby sa majte a lálihó ^___^

Rikaaa....

BAF!!! (dopsáno o 15 minut pozdějc)

Právě přišel dopis ze střední na kterou se snažim dostat!!! POMOOOOOOOC OOO___OOO!!!!!!!! Možná mi pohled na věc zkresluje NJMMDP.. ale nák se mi tam najednou nece xD. (už kvůli kámoškám mám kapku problém... ale blablablaaaaaaa talentovky až za 3 týdny, a do tý doby můžu být upe v pohodě, že. A potom vlastně taky =D)

Když magoři magoří

11. prosince 2009 v 18:44 | Terikami |  Ego
Kostel v dáli tiše odbíjí půlnoc.

Mihotavé světlo svíčky se rozechvěje, jak kdyby do něj někto foukal.

Na rožlou televizní obrazovku psychopaticky buší Eri Asai (ta, se ktorou sem si to nevyřídila o prázdninách. Najednou se tehdy totiž rozsvítila televize...). Cosi na mě ječí.

Ale mně je to jedno.

Nevnímám čas, nevnímám nic....

Nakláním se nad monitor od počítače a s mhouřícíma očima sleduju fotku NJMMDP. Na klávesnici stéká pramínek slin.

"N-J-M-M-D-Pppppppppp ..." mumlám stěží se pohybujícími rty. "Itoshii to suki na NJMMDppppppppppp.......mdppppp....." začínám šilhat a mručím nesrozumitelné blbosti.

Plamínek svíčky tancuje po pokoji a volá "hey-hey-heyhey-hejhejehej! SAY!".

Eri Asai v televizi chytá totální amok.

Vztahuju ruku k monitoru a k obrázku středu vesmíru.

Ruka ale vyčerpaně klesá na stůl.

Hlava mi padá na klávesku. Záchvat netečnosti. Mozek přehřátej. Smůla.

BUM.

"Plamínek" rozežírá barák, Eri Asai bojuje s infarktem, schody vržou, dveře skřípou... Já jenom vydávám další prapodivné zvuky.

.
.
.
.
Hodiny ubíhají. Tikají čím dál hlasitěji.

Najednou se prudce zvedám, obličej umazaný od vlastních slin, které tam nakapaly předtím, oči vytřestěné.

Chytám se za hruď.

Znovu koukám na foto NJMMDP. A na tapetu za ním.

"On.. se tváří ako.......... YUKIIIIIIIIIII?!?!?!?!"

AAAAAAAAAAAAAAAAAAAAAAAAAAAAAAAAAAAAAAAAAAAAAAAAAAAAAAAAAAAAAAAAAAAAAAAHH TO NENÍ MOŽNÝÝÝÝÝÝÝÝÝÝÝÝÝ!!!!


oOo ---


Probouzím se zalitá potem. Je ráno, venku sněží, ptáčci ze Sněhurky lítají po pokoji a zpívají mi veselé písničky na probuzení (laaalalaaaaalalalalaaa ♥)... Všechno je OK...

Moment.

Co jsem dělala včera večer....?
.
.
.
O_____o

(Taková parodie včerejška. xD Magoří mi, už v NJMMDP vidím Yukiho obličej... jako, NJMMDP je úžasnej, ale co je moc... je prostě MOC!!!!) xD lal

Terikaaaaaa ^^

PS: Ale fakt tak vyzeral ;-D. Uplně xD.

PPS: Právě jsem se naučila asi první slovíčko korejsky: SARAM. Znamená to člověk, osoba =D. A "Sojughan Saram" znamená "milovaná osoba" xD. A objevila sem to úplně náhodou!!! o_O Ta korejština se mi začíná líbit... xD (ještě umím "hangul" a "handža" xD. A uměla jsem i ahoj, ale nepamatuju si to xD. Japonština je stejně hezčí xD lal)

kAČKA A TERKAAAA CHLASTAJ ČAJ xD

10. prosince 2009 v 18:57 | Teri & Katy |  Ego
Katy: píše touhle barvou
Teri: píše TAKHLE ^____^
a píšem spolu ČLÁÁÁÁNEEEEK!!!!!!! XdddddddddDD

*SUPER* :D:D:D
↑ my =Đ

ATASHI je ta vlevo jo xd xD xD

a já jsem ta stou scuclou hlavnou... :D

*ZÁCHVAT....*

kachno a nesměj se mi nejsem na vaší klávesku zvyklá X_X

tk...když je někdo LAMA :D nedá se nic dělat :D:D
jo a řekněte jí někdo že keď je na OTAKU blogu tak sem Justina Biebera ani Henu Mentálu dávat NESMÍ!!! !!! !!! X__________X

ALE jooo!!
hezkej jinak je to držkaaaa:D HAHAHA nasrala jsem Terinů___xD

A TO JE NA MÝÝÝÝÝM BLOGU!!! !!! AAAAAAAAAA POMOOOOOOOOOOOOOOOOOOOOOOC!!!!!!! OOOOOO_______OOOOOOOO

Už jí to nebaví...:D tak se vás (SBé) ptám: CO JSTE VE ZNAMENÍ??? Jako v horoskopech?? ====)

*a divíš se že mě to neba když na mě tady čumí ten koní gzycht xx .... ach jo.... mějte se

:D:D:D Ne!!! Ještě není konec!! :D

ale je kačíí je....