Září 2009

SOUVISEJÍCÍ ODKAZY xD

25. září 2009 v 21:46
xD

související odkazy na mojem blogu: (tomu byste nevěřili xD)
Nwm proč ale strašně se mi zalíbil - lettlinka.blog.cz

Předstíráte orgasmus? Pět důvodů, proč to ženy dělají - tn.nova.cz

Neznám psa, který by nežral trávu. Mohli byste mi, prosím, vysvětlit, proč to dělají? - mazlicci.nova.cz.... nechápu jak to souvisí s mým blogem o_O xD

Yasumi!! ♥ ^__^

DESIGN V REKONSTRUKCI!!!

25. září 2009 v 20:48 | Teri |  Messeeji ^_^
MUSÍM VYKOUMAT PROČ JE TAM TO HNUSNÝ BÍLÝ. ZATÍM TO NANEŠTĚSTÍ BUDE VYPADAT TAK JAK TO VYPADÁ TAKLŽE SE MĚJTE KAWAII LÁLIHO =/....

Mirage of Blaze

25. září 2009 v 19:49 | Terikami |  Anime (pozn.: nedostatečné přispívání. Viděla sem toho mnohem víc xD)
Právě jsem toto neobyčejně zajímavé anime dokoukala.... a to "zajímavé" je samozřejmě pochvala, ale bohužel těch významů přece jen zahrnuje víc...

Právě proto, že všechny ty zamilovaný obrázky jsou tentokrát fanartovská fikce. Což tomuto anime dodává... tu jeho... atmosféru.


Jak Atashi prožila den

25. září 2009 v 19:35 | Terikami |  Ego
Už sem dlouho nepsala deník, takže:

- zdálo se mi o Gravi. Pěkná úchylárna xD. Shuichi a Yuki ... no... xD zezadu. Na posteli bez povlečení Brrrr xD. Nechutný detaily. Jsem ale perverz xD. Pak toho Yuki najednou nechá (nebo to spíš neudělá, ačkoli se TO - imaginární TO xD - chystal udělat a pa si to rozmyslel).... detaily na místa a věci, který oficiálně nejdou a neexistují... huuuustýýýýýýý xDDDDDDDD. Pak se mi ovšem zdála taková magořina ve který sem křičela o pomoc kvůli zvířátkům v klecích pomalu se měnících v mrtvoly.... ne, nenuťte mě o tom mluvit. Začla sem volat .... no, jméno jednoho člověka a pomohlo mi to (jako vždycky když jsem na dně... božeee, sem ráda že to neví)... a stačí. Nezaslouží si to debil jeden T_T.

- málem jsem zaspala, ale všechno sem nakonec stihla, takže dobrý
- od první hodiny sem se těšila až skončí škola
- odpadla mi hudebka (KAAAAAWAAAAAAAAIIIIIIIIIII =DDDDD KYAA), takže sem si mohla užívat vííkendu dřív než obvykle
- ... což sem oslavila druhým shlédnutím 1. série Junjou Romantica xD. Ale jenom Misakiho s Usagim. Řehnila sem se, bo je to místy fakt TAKOVÁ TRAPÁRNA!!! xD ale pak je to super, takový neodolatelný ;-D.
- pak jsem dokoukala Mirage of Blaze a už mám na něho dodělanou "recenzi"
- pak mě napadlo že možná skouknu kopletně Loveless (možná, protože to je spíš pedofilní než shounen ai a tak vůbec, takže návrh možná půjde do šuplíku ;-D)
- nas*ala mě telenovela Ulice (NO COMENT)
- a teď tu sedím a datluju

A du papat!! A pak bude recenze!!! Dewa__________a!!! ^_______^

Teri

Pro změnu.... Infa

23. září 2009 v 13:18 | Teri |  Messeeji ^_^
Tady ten náš letošní učitel je docela hustej... xD už máme snad 6. hodinu informatiky aa on nás pořád nechává ať si děláme co chcem xD. Jak již předpovídaly zdroje z vyššího gymplu... =D

No, tak se du koukat ..... pro DALŠÍ změnu na Mirage of blaze xD. Baví mě to, i když se tam nic moc, co se shounen-ai/yaoi týče, neděje.

Dokonce se mi o tom zdálo!!!§ o_O xD chápete to, tak rychle po shlídnutí už mám perverzácký sny... xD není to hustý??? xD

Hlavně se mi nevim-proč strašně líbí opening..........no ale to si nechám až budu psát recenzi, zatím láálihoooooooo jdu využívat školního netu xD (a to sem původně chtěla zneužít školní powerpoint... musím totiž udělat pár prezentací...no ale to počká =D ;-D)

Dewa_____________!!! ^^

Terikami

POZOOOOOR xD (návaznost na "HIHIHI" xD)

22. září 2009 v 17:36 | Terikami |  Messeeji ^_^
Sem v sedmý epizoděě........ a vypadá to že se KONEČNĚ NĚCO stane xDDDDDDDDD (něco víme co... hamihami xD)

Doufám, omylem sem totiž na jakýmsi blogu vyčetla konec a NELÍBÍ SE MI =/---- moje představa o konci by byly pusinky, vášnivý vyznávání láasky 4ever 4ever, prostě HAPPYEND xD. Miluju hepáče, sem nenapravitelná ^^.

Tak držte palce!!!! =D (po tom co to skouknu pár dalších epizod pojedu omrknout sb, to sem píšu aby to nevypadalo že na ně kašlu ;-D)

HIHIHIIIIIIIII =D

20. září 2009 v 15:44 | Terikami |  Messeeji ^_^
Konečně sem našla anime na který se budu dívat... nemůžu uvěřit že sem si na něho nevzpomněla hned!! O prázdkách sem ho chtěla pozerat hrozně moc!!! =D (*TA BLBKA ZASE KOMBINUJE ČEŠTINU SE SLOVENČINOU!! AHYO x_x*) Abych si zaplnila mezery........

Velmi mě potěšilo, že ne Megavideu je to pořádně načtený (myslím jako že to není rozkouskovaný) jedině s českýma titulkama xD*. hahahahaaaaaaaaaaa, amíci maj smůůůlu!!* xD ("kdeee domov můj, kdeeeeeeeeeeee..." xD)*. Sice příšerná kvalita, ale i tak - nic proti anglickým titulkám, i díky nim se letos celej rok pravděpodobně budu moct v ájine absolutně flákat, ale přesto čeština potěší ^^. I když tam nebudou takový ty vysvětlivky, a bude to míň přizpůsobený na mozek otaku.... no, to není tak velká obět.

Jdu sledovat!! lálihoooooooo!!! ^_^

PS: pokud to čte někdo kdo nemá zkušenosti s otaku děvčátky (píšu protože si sem navykli chodit některý lidi z mýho okolí ;-D)... no, řekněme to tak, otaku holčičky shounen-ai/yaoi(/takzvaní "teplouši") zpravidla milujou.

A proč??

=D nooooooooo, já bych řekla, že to je psychologicky mnohem zajímavější než klasický hetero, protože hetoušům ve vztahu nic nebrání, takže se nemusí nějak přemáhat, nemusí se vypořádávat s okolím nebo sami se sebou, a tak, a navíc romantický příběhy sou už tak neoriginální a nudný, že Shounen-ai je opravdu 10000000000000000000% větší zábava =D.

PPS: Doufám že to bude stát za to. Nikdo mi totiž neřekl, že na OKANE GA NAI se dívat nemám, a já pak znechucením pozvracela celou klávesnici o_O. Hnus od začátku do konce (1. epizody, dál sem se nedívala). BRRRRRRRrrrrr takže toto není podobnýho typu, ŽE NE???? XXX xD lal

* odvoláno poté, co zjstila, že to není pravda =/... blbkaaa xD

SUSHI RESTAUANT - GAME!!! =D

19. září 2009 v 14:54 | Terikami
Včera jsem na netu objevila takovou hrozně kawaii hru - pracujete v sushi restauraci a musíte obsluhovat hladový zákazníky podle toho, co chtějí ^_^


Fakt doporučuju, sice chvilku trvá než si zapamatujete recepty, ale JÁ u toho nakonec proseděla celej včerejší večer a jsem zdeptaná z toho, že má hra jen takovou tu ořízlou verzi T_T. Nicméně je úžasná - a dokonale vhodná pro otaku, protože jednodušeji se rozdíly mezi onigiri, ikura maki, gankun maki nebo třeba sake nigiri prostě nenaučíte!!! =D

LááLIHOO!! ^_^

Terikami

CO JE VOLE??? O_O

18. září 2009 v 20:12 | Terikami

Hele, proč na každám kroku slyším, jak je japonština strašně těžká??

*vyjevenej xixht/"úsměv"*

Od tý doby, co o ní aspoň něco vím, tvrdím, že japonština je ABSOLUTNĚ PRIMITIVNÍ JAZYK!!!O_O xD tak proč všichni pořád melou o těžký japonštnině???

Nechápu.


A nejsem žádnej génius!!! 12krát 10 sem v poslední hodině matiky počítala na prstech xD.

II yoru wo ^^ (doslovně přeložený "dobrou noc". Ale neučte se to, japonci to neříkaj ;-D)

Terikami

PS: Jedna věc se musí nechat - musíte si zvyknout na dost jiný systém, než známe z Evropy. Ale to jde. A občas to musíte správně pochopit... ale to se naučíme ne?!?! XD lal

Pošahaný sny o_O

18. září 2009 v 19:36 | Terikami |  Ego
Tak tuto noc se mi zdály FAKTICKY blbosti... i když, ne v noci, až nad ránem.

BRRRRRRRRRRR

Vypíšu se z toho jO?? ^^

Teri

PS: Týkají se mangy Gravitation!!!


X-lightning zrušila bloga??? o_O

16. září 2009 v 17:41 | Terikami


Jak to včera tu ještě byl ne????!!!! Heeeeeeey to je blbý bylo to mý první SB!!!! =/...

A já mám svý SB ráda o_O...... OOOOOOOOOOOOOOOOOIII!!!!

A tak Terikami došla k názoru...

16. září 2009 v 13:35 | Teri
... že AIR je fakt trapárna. Nuda, dojímací a ještě k tomu ¨cáklej konec z jinejch dimenzí. Mějte mě klidně za primitiva, ale takovej je můj názor na toto neuvěřitelně debilní anime. Yukito i Ryuuya sou hezoučcí kluci, ale sou LEPŠÍ (třeba takovej Yuki ;-D to jen tak pro představu, Yuki je Shuichiho a já po něm neslintám)

Dakara - kono ga atashi no omoi AIR kara datta.
laaaliiho!!!

Infa ^^

16. září 2009 v 13:07 | Terikami |  Messeeji ^_^
Máme ještě před hodinou. Sensei nás dovnitř pustil dřív, takže vám napíšu zprávičku a du se zase koukat na Air in Summer, kterej jsem sledovala i ty minulý hodiny ;-D. Sice bez zvuku... no ale co ^^.

Ale chystám PŘEKVAPENÍ!!! ^^ Neřeknu ani ň, vůbec nic, ale líbí se mi a doufám že vám se bude líbit takII ;-D xD. Překvápko bude příjemné pro fanoušky yaoi (zejména pokud ho v Gravi postrádají), a nepříjemné pro ty, co věří, že potom, co Yuki shodil Shuichiho na podlahu v epizode 2, řekl pak akorát "tak čau" a odvez ho domů ;-D. Hehehehe.
.................................hehehehe........... no tak velký sebevědomí nemám, ale... našla sem zbůsob jak využít svý perverznosti, a vyberu to na volume MAX ;-D.

Lááálihooo!!! ^____^

Rikami

Smutný příběh ze života otaku (aneb zdrobnělinám z nasranosti se meze nekladou...)

14. září 2009 v 20:45 | Terikami |  Ego
Takže mí malčcíí miloučcíí kamarádíčci ---

človíček by očekával, že po tom, co si Terikamička nepříliš extrémňoučce užila Animefestíček, jí - jako každinké správňounké otačku holčičce - Manifestiček vyjde.
Ale ne - Terikaminka ho musela parádňoučce prošvihnout.

Tož kamarádíčci - nenasralo by vás to??

Jak to ta Terikamička dělá - toto přece není pro otačku holčičku zrovna šťastňoučké řešeníčko pro stresínky a problémečky, které si uživá ve školičce kažďounký denínek. Těšila se na to, a teď zjišťuje že má smůličku.

Hrůzyplňoučké, že??

No, takže..... doprdele. Do prdele. DO PRDELE!! KUSOOO!!!!

=/

nasraňoučká Terikamička už má zdrobnělineček už taky plňoučký zoubečky, takže tady kamarádíčky pro dnešínek nechá. Mějte se krásňoučce

Teri

Subarashii!!! ^^ Sigure

13. září 2009 v 21:33 | Terikami |  Hudba - interpreti

odkaz na official stránky Ling Tosite Sigure!! (/Rin Toshite Shigure)
Sice tam píše jenom Miyoko a Piere ale nevadí (TK mi přijde nějakej divnej... ale mám ho ráda ^^)
a víte co se mi líbí nejvíc???

^_^


^^ a Miyoko tam pořád píše o (pravděpodobně její) kočičce!! ^^ nedostala sem se dál než za "konitihaa - nedávno cosi blAblabla a na konci dehaa" xD.

Ale je to kawaii ne?? ^^

dewaaa ^_^

Rikami

Tak TOTO je FAKTICKY HNUUUUUUUUUUS!!!!!!!!!!

13. září 2009 v 20:10 | Terikami
Dozvěděla sem se to přes bloga Terka-kun.... a ověřovala sem to přes Google je to PRAVDA!!

V AMERICKÝM REMAKU DEATH NOTE BUDE HRÁT KIRU ZAC EFRON!!!!!!!!!!!!!!!!


*kombinace sprostýho nadávání, pleskotu zvratků, a bolestnýho sykání bo to je NECHUTNÝ!!!*

Fakt, toto je 1) pravda, 2) AMERICKEJ TRAPAS, 3) HNUSNÝ!!!

Br...

Takže se připojuju do petice ačkoli asi nemá moc smysl FUUJ!!!

1. Sakura Minamino
2 . Temari1
3. Harumi Kurosaki
4. Yukiko-chan
5. Lucy
6.Terka-kun
7.Terikami

br... přidejte se lidi jo???, PROSÍÍÍÍÍM O_o

Yuki ze sešitu ^^

11. září 2009 v 19:09 | Terikami |  Gravi obrázky
Řekněme si upřímně: Škola je NUDA. Byla, je a vždycky bude nudou aspoň jednou za čas.

A včera to bylo strašný. Dneska taky nic moc, ale.....

během něminy sem dostala NÁPAD, jak nakreslit Yukiho ^^. A měla sem takovej ten POCIT, že to bude DOBRÝ. (samochvála, já vím... ale jednou za čas... xD) A tak jsem začla realizovat.

Bohužel, musela sem si zároveň i dělat zápisky (kdo-ví-proč učitelé neoceňovali, když sem se místo poznámek z jejich předmětu oháněla tužkou a gumou xD), takže během němčiny měl chudák Yuki hlavu bez vlasů, během fízy a matiky získal vlasy, potom ve fíze ruku, a nakonec v občance tělo a stínování ;-D. Pak sem mu doma ještě upravila ouško, a šlo se "skenovat" (skenera nemám, akorát foťák na mobilu xD ale jde to s ním ^_^)

A výsledek???

(s zajištěnými autorskými právy. Pochybuju že by si někdo chtěl přivlastnit zrovna TOTO, ale... pro jistotu ^^)

Perekusuuu ^^.

Terikami lálihoooooo ^^


a DOST

11. září 2009 v 17:51 | Terikami |  Messeeji ^_^
Končím. Už nevím!!

Prosíím, napiště mi do komentářů:

NA JAKÝ ANIME SE MÁM KOUKNOUT???????????


Pokud možno nějaký kratší, ne 400 dílů, ok ??, ;-D

Díky. Nemůžu žádný najít. Žádný který by za něco stálo, nebo mě zaujalo, nebo tak. Gravitation je nejlepší 4ever (ITSUMADEMO ;-D), jenže nebudu se na něj koukat dokolečka dokola, že ne. Docela bych brala něco ve stylu Claymore. To se mi moc líbilo ^^.

Tak uvidíme. Fakt prosííííím!!! kudasaaaaaaaiiiiiiiii!!!!

Terikami

Kinya Kotani - kretén nebo kami-sama???

8. září 2009 v 20:46 | Terikami
Já si myslím že je Kami-sama....úžasnej kami-sama pošahanosti xD..... ať si říká kdo-chce-co-chce:
1) Kinya nazpíval Shuichiho,
2) má naprosto krásnej hlas a
3) UMÍ zpívat i na koncertech, což je poslední dobou u hudebních těles málo se objevující jev, myslím...

Takže vám sem o něm něco napíšu a dám sem obráázkiiiiiiiiii a pak můžete hlásnout v anketě, jestli ho považujete za debila nebo za hudebního boha xD. Lálihooo!!


Pro SB

5. září 2009 v 18:39 | Rikami |  Pro VÁS
Uvědomila sem si že vás mám všechny strašně ráda *aaaaaaaaaaag- sepjatý ručičky kulatý očička ve vzduchu růžový bublinky*

Takže ---


takže takhle ^^

tak se mějte......jo, tento gzycjt mám se Shuitim taky společnej xD

Diyaaaaaaaaaaamataaaaa ^^