Listopad 2008

Nemám si s kým pokecat =(

29. listopadu 2008 v 19:52 | Terika |  Messeeji ^_^
Podle všech lidí co mám kolem sebe jsem otravníá!! Nikdo už nechce poslouchat, nikoho to nezajímá, páč já vždycky téma řeči nějak dostanu na Gravitation. Proč nikomu nedojde že o tom mluvit POTŘEBUJU?? Proč sakra chtěj udusit moji největší zálibu, motivaci do života, do učení, do toho abych usnula a probudila se, do lásky!!! Proč to sakra nedokážou pochopit???! Akorát ohrnujou nos =/.... "Zrovna takovej seriál..." Nojoooooooo TAKOVEJ!! To jim snad závidí??!! Že sou lidi schopný i lásky???? Že voni sami takový štěstí neměli nebo já nevim, sou prostě tak úzkoprsý přízemnáí starosvětský a dementní že tím neumí přestat opovrhovat?!?!?! A pak že JÁ (JÁ!!!!!!!!!!) mám nulový IQ. Fuckt toto je tak dokonale logický a úžasný.

Hele, musím si postěžovat. Tupci ti Zástupci!!!! A pak se mě ještě ptaj co to furt spisuju!!!! Dýku prosím....a nějakej výkonnej kulomet.
Ne...kulomety ani dýky. To dělá ten zmrd K-san, ne já. Bye.

Ress

Princezna Mononoke

29. listopadu 2008 v 19:44 | Terika |  Anime (pozn.: nedostatečné přispívání. Viděla sem toho mnohem víc xD)
Přes svoji posedlost Gravitation bych tu chtěla upozornit na jedno teď už starší, ale přesto úžasné anime dílko. Na "Princeznu Mononoke" (název článku že).

Mono pro mně byla brána do světa v anime a ten film jsem si naprosto zamilovala v době, kdy mi pojem "manga" či "anime" neříkal ani ň. A myslím že takto působil i na spoustu dalších lidí...

Snímek vznikl roku 1997 a má jej na svědomí režisér Hayao Miyazaki (poměrně známé jméno, další filmy např. Cesta do Fantasie (anglicky Spirited Away) ) . Jednou za čas jej jednička hodí do vysílání, ale jako program pro malé děti (což se sakra pletou, když to určují dětem. Pro dobro všech, lítaj tam ustřelený hlavinky totiž...).

Představme si hlavní postavy (a případě si představme i obrázky, i když strejdovi Googlovi bezvýhradně věřím ;-D) :

 • Ashitaka

(To se xichtíme x). Ale já netvrdila že je hezlej ne?! )

(Přesné biografické údaje mi zůstaly utajeny)

Poslední princ a poslední naděje lidu Emishi, z něhož přežívají v utajení poslední hrstky - většina lidí tohoto kmene byla vyvražděna 500 let před Ashitakou. Emishi umí skvěle střílet z luku a umí si ochočit losy/jeleny/nějaké podobné zvíře =). Ashitaka ma taky svého - jmenuje se Yakul.
(tolik let jsem mu říkala Jaku.................xD)

Jednou jeho rodnou vesnici napadne Démon - kdysi zvířecí bůh, kterého pohltila nenávist. Obrázek nemůžu najít - měl spoustu černých chapadel a před proměnou byl božský kanec Nago.
Ashitaka se s ním pustí do boje...Vyhraje, ale démon mu na pravé ruce zanechá nesmytelnou stopu - na první pohled otisk chapadla, na druhý - jak Ashitakovi prozradí vědma - zlé prokletí, které se bude rozšiřovat po tělě a nakonec jej zabije.
Ashitaka musí opustit svůj domov. Vezme si luk, nasedne na Yakula a vydá se pryč do neznáma, jako jedninou upomínku má Křišťálovou Dýku, kterou mu před odjezdem věnovala sestra.

Putuje, a zjistí, že kletba mu přeci jen dodává něco prospěšného - má tolik síly, že dokáže jediným šípem ustřelit člověku hlavu.... (děti u televize zděšeně vykviknou...fuckt, proč to ta ČT1 děla???!). Ovšem odsud vyplývá to rozšiřování - zaútočíš?? vyhraješ?? tak to ti přidáme pár milimetrů...

Nakonec se dostane do Železného města, ve kterém "vládne" nepříliš moudrá, ale zato docela pokroková ženská, paní Eboshi. Obyvatelé města mají práci, železo se těží a prodává, všichni jsou spokojení (cituju jendu dělnici, Toki myslím: "Rozhodně lepší než pracovat v nevěstinci ve městě. Tady dostaneme jídla kolik chceme a muži nás tu neotravují,"smích," leda bychom to samy chtěly.").

Jenže všechen ten mumraj s železem znamená, že okolní lesy se kácí. A kdopak v tom lese žije??

 • Mononoke

(aneb San, někde jsem to jméno viděla)
Drsná to holka. Vychovali ji vlci a je to vidět v každé části její osobnosti. Životní cíl?? Zničit Železné město a hlavně - zabít Eboshi. I za cenu vlastního života. "Ta ženská je ZLO!! A já ji ZABIJU a NIKDO, ani ty, mi v tom nezabrání." - Postoj ala Mono.
Člověk by neřekl že je schpna lásky...je? Já myslím že jo i když to není vidět =).
Co ovšem vidět je, je skutečnost, že její vlčí maminka Moro ji moc hezky vychovala. No - jako svou vlastní... Koneckonců Moro musela být mnohem lepší matka než ta původní - když byla San ještě nemluvně, její rodiče ji Moro podstrčili, aby ji sežrala místo nich!! A Moro to neudělala...
Nicméně Mono si naplánuje další pokus o vraždu, čiropu náhodou v době, kdy se v Železném měste objeví Ashitaka. Předtím se setkali jen na krátkou chvíli v lese, když Mono vysávala ránu po kulce vlkovi, na kterém jezdila. Měla celou držku umazanou od krve xD.
Ashi se aši žamilofal.... =D. Né, sry. Mám uštěpačnou naladu =).
Ashitaka s ní potom odejde do lesa, mívá takový záchvaty po tom démonovi. Mono se o něj postará (a mooc hezky ho krmí x). Než mi to kámoška milostivě vysvětlila, tak jsem si fuckt myslela že ho líbá =D). Přestože si jsou takto blízcí, Ashitaka se nikdy na stranu obyvatel lesa úplně nepřidá, stejně jako se nikdy nepřidá k Eboshi - má svůj vlastní názor na tento spor a jako jedinej ho neřeší pokusy o vyvraždění (no chápete to...).

Ale nakonec se stejně s Mono dají dohromady =D
Taková scénečka....bitva vrcholí, Mono Ashitaku bouchne tou svojí pěstičkou do hrudi, "Nenávidím tě!!" . A pak se tak kouká na tu ruku..."Eh?". Tak se tam obejmou no =). Ne jedinkrát, ne naposledy =) =D.

Stejně jim to spolu sluší =). A to prosím sleduju Gravitation!! Ať si takového ocenění váží! =)

A několikrát jsem se tu zmínila o....

 • Eboshi

(ještě jeden detail. Angličáci to píšou SH, ale setkáte se i s počeštělým "Eboši". Ashitaka řeší to stejný.)
Vládkyně Železného města. Je inteligentní a není to žádná padavka, ale počíná si hrozně hloupě.

Nakonec je její touha po zničení lesa tak velká, že se rozhodne pozabíjet i jeho božské obyvatele - a že jich tam je. Kromě Naga má na svědomí i jiného kance Okota a chce si k nim přidat i toho největšího - Ducha lesa. Jediného tvora který není zaslepen nenávistí, který je vždy spravedlivý, a také nejmocnější. Brojí proti němu, vybavila celou vesnici puškami, a chystá se jej oddělat.

Ashitaka se tomu snaží zabránit, čímž se nachází v politováníhodné situaci - jednou brání lesní obyvatele, za chvíli zachraňuje Eboshi! A přitom Moro tolik obětovala, než jí konečně mohla ukousnout aspoň tu ruku...

Jak to dopadne?? Se koukněte ;-D

Oblíbený Eboshin citát: "I když uřízneš vlkovi hlavu, pořád ještě může kousnout!"
Což doplnila láskyplným příkazen "Zamiřte na ni až dopadne", noo =D. Ale - Eboshi zmoudří. Mono taky =).

Jednou....

Zvířecí božstvo obývající les:

 • Moro

Dokonalá vlčice-matka. Její tři dětičky jsou tady:
Bohužel, boji za svůj les a svou dceru obětuje život - Duch lesa jí ho vezme když se málem stane démonkou - bojuje totiž se znetvořeným Okotem kvůli Mono. Nakonec udělá Eboshi radost když dokáže její pořekadlo o vlčí hlavě a uhryzne jí paži - hodnej pejsem xD.

Dále tu máme:
 • Okoto

Vede kance do boje s lidmi. Umře z nich většina ne-li všichni =/... Z Okota se málem stane démon, ale přijde Duch lesa a zachrání ho - jinými slovy se na něj koukne a Okoto spolu s Moro umře. Ale je to důstojnější než se stát démonem.

A všechny cesty vedou k jednomu jedinému tvorovi....K duchu samotnému.

 • Duch lesa

Ve dne vypadá jako jelen s ptačíma nohama a lidským obličejem:
A v noci....Na to se musíte podívat sami=)
A ještě pěknějc... No.

Dává život, dává smrt. Je nejmocnější z celého lesa, povznesený nad ostatní, vždy spravedlivý. Eboshi má zálusk na jeho hlavu, a má posily, vyparví se do lesa a....co myslíte? =)

Má takové své malé služebníčky, Kodamy. Kodama dává svou hlavinkou najevo znamení, že les je zdravý (přirozeně, podle obyvatel Železného města nosí smůlu...).

A vypadají takto =) :
Každou noc se shromáždí, přivolají ducha lesa a ten se promění....

Celkově: Film má (podle mě) jakýsi ekologický podtext, že bychom na přírodu neměli zapomínat a počínání Eboshi mi hodně připomíná některé současné záležitosti. Jak už jsem říkala, snímek mě hodně ovlivnil, a nejen jako první anime. Celkově... I když, nebudu vysvětlovat útrapy třetí třídy =D.

Rozhodně stojí za zhlénutí, a není to ani zdaleka určeno dětem, jak si jistý televizní kanál asi doposud myslí.

Therwaess

Megaa =(

27. listopadu 2008 v 9:39 | TheRess |  Messeeji ^_^
Taaak, za listopad jsme se přehoupla přes 30 článků. Fajni =)

Teď mi drržte palce moc moc moc, bude matika a jedna ÚŽASNÁ učitelka a já zapoměla úkol =(

Sakraa, budu muset jít. Chci se nechat z tý matiky vyzkoušet a to bude brutální =(. Smysluplný články šly opět víííte.-kam =(

tak ahoj


tress

Diary - 26.11.2008

27. listopadu 2008 v 9:30 | TheRess |  Ego
Já včear zase vyváděla xD. No tak popořadě:
 • rozhodla jsem se udělat si hezký odpoledne, takže jsem s čokoládou koktejlem a popcornem (SAMA =/ ) čuměla na Final Fantasy (napadá mně, avila sem se, ale ne že by to bylo vtipný - snad kromě Rena =) - spíš SMĚŠNÝ =/). To bylo fajn =)
 • A pak jsem...no, ehe......no není nutný vědět. Fuckticky, kde JÁ skončím??! Běhat po ulici jen v podprsence?!?!?! Úžasnej nápad =/ . Hele, TEĎ už se za sebe stydím, ale v tu chvíli...nooo......FUJ x( =D
 • Hm tak asi tak... jinak sem vás ušetřila detailů, volala sem pár lidem, nasala pár smsek, něco málo se učila apod. Ale....mega to se mi nelíbí. JAKOŽE NELÍBÍ!!!!
Teď je infka a je mi fajn, akorát bych zítra celkem ráda zůstala doma no... (zase). Těším se na Gravi =) =) =) zatím ahoj

Terhiko xD

Spřátelení =)

25. listopadu 2008 v 8:48 | Teriko

jinak toje v oblíbených. Kdokoli kdo má rád Gravitation je můj oblíbenec =D

já musim jít =(

*Terikaaa=) *

Infka x)

25. listopadu 2008 v 8:22 | Terika |  Messeeji ^_^
Jakej je to někdy supa předmět taková infka =D.
Snad to s tou školou dopadne nějak normálně. Včera sem byla v taký HODNĚ blbý náladě ala "kámoška tu není a chybí mi, já sem nachcípaná ale MUSím do školy, je to tu debilní a blablabla".

Tak doufám že ta ilegalita bude zrušena (jko, bez PC se obejdu, ale Gravitation?? By bylo příšerný kdybych se nemohla dívat =( )

Dneska se mám fajn a to je fajn ;-) =D.

Úča cosi řeší radši jdu =)

Bajíí

*T-San* (furt to měním tak prozatím jen T xD)

Vyhlášení Ilegality!!!

24. listopadu 2008 v 15:07 | Teriko |  Messeeji ^_^
Vzhledem k tomu, že jsem se ve škole nechala kapku unést a na čtvrtletí dostala dost debilní známky, mám zákaz počítače!!!
Zatím platí pro tento týden, pokud vyhlašovatelé trestu (tj. Mí zákonní zásTUPCI) zpozorujé nějaké zlepšení, zákaz bude zrušen či omezen, pokud ne, rozšíří se i na Gravitation! (což vysvětluje ten můj včerejší hysterickej záchvat. Chtějí mi vzít motivaci do života!!!)
Takže supa novinky. Tato vyhláška je v naprostém v souladu se zákonem a naprostém nesouladu se mnou. Každopádně se na blog snad probojuju z výtvarky či infky. Dnes jsem tu ilegálně a radši bych už vypadla.

Přejte mi zlepšení lidi, Gravíka a blog vážně potřebuju!!!
Ahoj=)

(Velmi podrááážděná) Theriko

P.S.: Ehe...jakpak se z opery maže historie??? Ach ta hysterie =/. Bye

Wow o_O =D

23. listopadu 2008 v 19:54 | Terika |  Ego
Mega. Tak prosím, topto jsem já:

Horoskopy > Cyklický > Doba probuzení


Na lidi, kteří přicházejí na svět v této době, mají přírodní síly, především znovu nastupující vláda Slunce, velký vliv. Vše, co doposud odpočívalo v ponurém zimním období, se dere k novému životu. Proto také lidé tohoto období jsou nositeli čerstvé životní síly a vitality. Překypují energií, jsou ctižádostiví a podnikaví. Jejich extrovertní, odvážná, přizpůsobivá a aktivitou nabitá podstata je jakoby předurčuje k činu.

Tito lidé si upřímně věří, jsou sebevědomí, až svéhlaví, umí se rychle zorientovat a energicky rozhodnout. Nezdráhají se vyslovit svůj názor a dokáží přimět ostatní lidi k tomu, aby se podíleli na jejich rozhodnutích. Jsou však obdařeni impulzivností, což je může přivádět k překotným a neuváženým závěrům. Často se stává, že jakmile je na obzoru nový projekt, ztrácí zájem o ten původní. Mají jen velmi malý smysl pro kompromisy a spolupráci. Jsou optimističtí a velmi snadno se vyrovnávají se svými neúspěchy. Lidé tohoto období by se ale měli bránit pocitu své vlastní důležitosti, nebož za cestou k úspěchu a uznání, po kterém bytostně touží, je může omezit egoismus, arogance a ješitnost. Mají sklon k tomu příliš se orientovat pouze na současnost, odpoutávat se od minulosti a budoucnosti, přičemž nedbají na následky svých činů. Jejich největším problémem je, že snadno podlehnou rozčarování a zahořknou.

Nejsou velkými znalci lidí, jsou příliš důvěřiví, a proto bývají často zneužíváni.

Lidé tohoto období jsou vybaveni obrovskou fantazií, kterou uplatňují nejen ve svém zaměstnání, ale i v lásce. Zamilovaní jsou planoucí a vášniví, většinou věrní, ale i v manželství se snaží prosadit svůj názor a rádi přebírají iniciativu. Mívají majetnickou povahu, sklon k žárlivosti a svojí, někdy nekontrolovatelnou vznětlivostí dokáží svého partnera ranit. Diplomacie a větší objektivnost, a to nejen ve vztahu, jim určitě nebude na škodu. V každém případě život s tímto člověkem bude všechno, jenom ne nuda.

Pokud jde o zdravotní stav, jsou lidé zrození v této době spojováni s hlavou, zejména s mozkem. Z toho mohou plynout sklony k bolestem hlavy, migrénám a v důsledku stresu také k poruchám v nervové oblasti. Tyto potíže jsou varovné signály, aby nežili tak intenzivně. Měli by si vzít příklad z přírody, kdy se aktivita střídá s odpočinkem.

Esli ste to přečetli díky. Jako, to mě fuckticky vystihuje.

Jinak čínskej horoskop mě totálně zklamal.
Ne že bych se pořád vzpamatovávala z toho že jsem VEPŘ, spíš povaha VEPŘE na mě vážně nesedí ( Nemyslím to špatně ale vážně, blaho rodiny není můj jedinej životní cíl =/ )
Na druhou stranu k někerým lidem narozených stejnej rok jako já to sedí...prostě sem vyjimka =D.

Ještě dodatek - s tou hlavou to je pravda, ale spíš než "Inteligence" se to týká "Nějak si cestu prorazit musím ne" =D

Doba probuzení...no není to hezký?! =)

*Tress*

Těšíme se na Vánoce =)

23. listopadu 2008 v 13:45 | Teriko =D |  Ego
...........a chceme to dát najevo. Konec, páč ještě nejsou =D.
Zatím=)

TheRess/Terika/Teriko(Teki/Ress/Tress/TheRess =D

Bye***

SNĚŽÍ SNĚŽÍ SNĚŽÍ =)

21. listopadu 2008 v 19:05 | Teriko
Počínaje dneškem začal padat sníh (aspoň v Jesu =) ). Počínaje teďkem začal padat doopravdy a pořádně =D

Jůůů to ej supa =) konečně změna x)

zvláštní že před pár lety jsem změny urputně nenáviděla...a jak šťastná je dneska vítam. Začla se konečně zase vynořovat moje pravá self =D (Shui tomu pomoh )

Jsem ráda že sněží to bude zase něco jinýho =)

Vyznávání Teenagerovství ve mě vzbuzuje mně takovou jaká jsme - konečně jsem přestala dusit toho blázna a vyplul na povrch =D .

To už je dýl, ale... Došlo mi to až dnes. A to je cenná změna.

=) Svět je někdy tak krásnej =) =) =)

*Teriko*

* * * *
* * *
* * *
* *
* * =)
* * *
* *
* * *
* *

BAVTE SE!!!

21. listopadu 2008 v 18:56 | Teriko

Já vím, jak vtipné, ale je to PRAVDA!!! Užívejte si lidi, je to moc moc mco důležitý!!! Já mám supa náladu a chci to dát najevo =D
(a řekněme že se ještě divím proč na mě lidi tak divně čumí když si jen tak vykračuju po městě a zpívám si - hlasitě =D - No Style. BRUTALITA hlavně ta babka =D )

Tak asi tak den co měl bejt hororovej uběhl =) a a v devět bude Gravitation
Těším se velmi =).... Matka taky xD ach ta ironie )
A zítra budu slavná xD. No tak ani ne, ale ty koncerty sou jedna z mála světlejch stránek na tom že vás od šesti permanentně nasírají různý lidi a nutí vás chodit do hudebky. Aspoň TROŠIČKA slavného opojení *LOLI* )

Tak čau

A všimněte si laskavě změny přezdívky!!! (Měním- buď Terika nebo Teriko - dle japonska!!! =D)
Bajííí =)

Teriko =) ***

New Whisper ;-D

20. listopadu 2008 v 9:41 | Terika |  Messeeji ^_^
Dobře, ať už je to krátkodobá či dlouhodobá změna, z TheRess je Teriko xD

Spoluzacka je upe mimo zjistila CO sem dala na Spolužáky.cz za fotky =D ("Co ej to za úchylárnu??")

Teď čte můj profil no.... Chtěla sem aby tam někdo šel ne?! =D

Jinak fajni

už to dočetla

Úča chytla hysterickej záchvat xD =(
Maesrto VooDoo provokuje x)

Přestávka!!! (se těšíííím klámoška mimo a matika mumie x( )

Tak CAw =D

*Teriko*

Krátká změna tématu

19. listopadu 2008 v 20:15 | Teriko
Pro dobrou věc...nevím kdo to vymyslel ale zvířata si vyvraďování a kosmetický pokusy prostě NEZASLOUŽÍ!!! Chudinky malý =( ...

Neklikejte a psát nemusíte. Ale kdyžtak si to hoďte na blog nebo si to aspoň UVĚDOMTE.
No tááák, lidi!!! Lovení, pokusy, pytláctví... to všechno je tak hrozně zbytečné! Kvůli našim dementním materiálním hodnotám (penízky a drahý kožešinky) zbytečně umřou nevinní!! Jednou s námi žijí na týto krásný, ale deptaný planetě, tak se aspoň snažme =(...

HELP.

Teriko

Mooc hezounký picty =)

19. listopadu 2008 v 18:52 | Tayeriko =D |  Gravi obrázky
Experimentuju s přezdívkama x)...ale o to teď nejde =)

Myslím že budou ještě nekde další, ale vono je dost těžký je najít =/

Každopádně vřelej dík tomu kdo je udělal - sou supa!!! =D

No ne?? =D

Esli najdu ještě náký přihodim je sem. Zatím ahoj=)

Teriko =)

Gravi Caracters, Zodiac

19. listopadu 2008 v 17:00 | tHerEss (neumím to už napsat správně asi =D) |  Gravi charaktery
Tak...už sem se ukidnila, mysliíte??? To ani ne, ale moc moc moc (ty tři "moc" používám poslední dobou nák často =) ) se mi o tomto tématu chce psát. Zejména když už mám unformace =D

Ok, tak začneme od nehlavnějších =) :

 • Yuki Eiri

(pseudonym, ale neřešte, znaj ho tak všichni. Pro podrobnosti klikněte na ten odkaz co je v článku pod tímto, tím aspoň zároveń uvádím zdroj =D)


Znamení : Ryby (23.2.)
Charakteristika: zdroj - HERE
Poznámka : Levák=D
A nenávidí celer (mám tušení že já jej taky ode dnška jíst nebudu =D. Takový obhajování sama před sebou: "Stejně mi nikdy nechutnal"" - 1. záchvat, odpověď: "Však jo..." v mozku se objevuje vzpomínka na starej text...konec zněl mrkev, celer . Směju se: "A taky čemu se divit Yuki není činčila!!!l" A představa Yukiho v kombinaci se vzpomínkou na mou činčilku Lady mě dostala =D =D)
Osobní vztah: Mám ho moc ráda. Je levák a lechtivej (na uchu?? JENOM na uchu??? nebo někde JINDE?? =D) a k sežrání. Ale to Shuichi taky ;-).
Dělá mi dobře když vidim že se dva lidi takto našli =)... Říkam už dlouhio že Gravi je vlastně o splněných snech =)

 • Shuichi Shindo

(připadně "Shindou" či ještě jinak taky to nák improvizuje =D)

Znamení: Beran (19.4.) (jako já!!! =D i když to už je jinej typ, pořád sme to my =D)
Charakteristika : HERE
Poznámka : Šílenej a emocionální jako někdo =D. Pro toho kdo mě (ne)zná to je možná k nevíře, ale přesně taková ve skutečnosti jsem. Jako Shuichi. Ještě šílenější a výstřednější (ale takovým tím "roztomilým" způsobem, jako Sh, ne psychopatickej satamagor =D)a emocionálnější a sebevědomější než teď =D. A nepatrně skromnější, kukámí xD. Ne já se záměrně přechvaluju=)...ale je to tak.
Osobní vztah : ten sem právě popsala ne?! =) Shuichiho mám ráda, ačkoli kdo má stejnou povahu jako já, z toho vznikne buď smrtosmršť pro okolí nebo šílené hádky pro nás =D. Nebo obojí x) každopádně s takovým vzájemným povzbuzovadlem bysme asi vážně zapalovali věci a srdce pouhým dotekem =D ;-)

Jeee sem se rozepsala =D. Nic. Koho dál...

 • Hiroshi Nakano

(známý spíš jako Hiro =D .)

Znamení : Lev (4.8.)
Charakteristika: ODKAZ
Poznámka : Jméno Hiroshi v japonštině znamená " spravedlivý" či "šlechetný". Co myslíte, sedí to nebo ne?! =D
Osobní vztah : Mám ho hádejte co. =D Dva Berouši se můžou snýst a nemusí, Beran se Lvem je nesmrtelná kombinace =D. Ale esli někdo dokáže balit tu kravku Ayaku tak teda nevím x/. Každopádně pozitivní vztah =D

 • Ryuichi Sakuma


Znamení: Beran (1.4.) (opět??? Yeah x) 8) =D)
Charakteristika : TADII =D
Poznámka : Rozdvojená svlíkající se osobnost po který jede Yukiho brácha???
To dokáže jen Beran =D
Osobní vztah: Je pěknej a ten co ho nazpíval docela taky. Ale na někoho tu nemá, zvláště když začenou soupeřit =/...no... to TAKY dokáže jen Beran =D

 • Tatsuha Uesugi

Znamení: Střelec až Kozoroh (21.12.)
Charakteristika : HERE
Poznámka: To "Uesugi" je Yukiho (aneb Eiriho) rodné příjmení. Ale vážně, ode mě to vysvětlovat nechtějte =D. Známe se =D
Osobní vztah: Shuichiho znásilňovat nebude!!! =D Ale jinak ujde a je moc hezkej =)
Druhá poznámka: Na tuto charakterstiku koukněte, to vás ce škole nenaučí xD
(ješte je vtipný že ja to pojemovala "=P orez", protože sem to ...no, ořízla. Hned poté mě napadla obřízka xD. Záchvat. Se tlemím se jak debil xD)
Prozatím mi to stačí =D pak ještě přidám ty méně oblíbené (Fujisaki, Segutchi a Ayaka, jak já je nenávidím!!! Mika nevim envim)

Jako další články plánuju uveřejnění Červený Sovulky, Shrnutí práce na blogu, a ještě jedno překvápko do ekrýho se vrhnu asi hned =D- Tak zatím=)

TheRess (ooo já to zvládla normálne!!! =D)

Yeaaaaaaaaaaaah =D

19. listopadu 2008 v 15:32 | TheRess |  Messeeji ^_^
Ahaa aha a hahahahaaaa supa zprávy!!! =D

Najela sem na jeden blog (TADY je odkaz esli to musíte vědět ale neklikejte stejně tam chodí hodně lidí =D)

A nebo klikejte pro informace (SOUVISlÉ =D)

Každopádně:

1) Shuichi je Beran jako já a jako jááááá já to říkala že sme si podobný a od začátku a teď se mi to potvrzuje a blablablaa =D (lolii)

2) Yuki je levák jako já a jako jááááá a taky je lechtivej prej jako jááá ale o myslim že Shui taky (jako NĚKDO) a já celer taky nemusím a blabLA BLA =D

Asi tak pro začátek....napíšu nšco souvislýho až přejde euforka (kéž by nikdy ale asi jo x( )


AhOOOOOOOOOj

THEREWASSS

No Style =D

18. listopadu 2008 v 8:05 | TheRess |  Messeeji ^_^
hezounká písnička fuckt =D
Ze začátku mi připomínala něco z HighSchool ale naštěstí jsem zjistila že to tak není =D
I když je to zvláštní žánr nevim co to je....rock...snad....pop ne, ne moc...techno ani nahodou..rnb ani NAHODOU, hiphop a rap nepřipadaj v úvahu...nic tvrdšího než rock to není....nevím
Nu končím =D

Whisper z Infošky:

1) Mám se dobře =)
2) Jakože vážně

3) Infikovaná infka po dlouhý době je =D

4) Glavi glavi


5) Mám pocit zadostiučinění že o ty poslední sem přišla (nebudu vysvětlovat. "Já jsem vám to říkala!!" =D)

6) Moc moc MOC Glavi úča z matiky toho moc čekat nemůže =D

7) Asi najdu textík "No style", něco tam je i anglicky ASI =D

8) Včera sem začla psát parodickou "pohádku" o červený Sovulce (nápad vznikl ve fíze když sem se nudila kdysi dávno =D). Sem smíchala Mononoke, Cestu do fantasie, Gravitation, Kyoro-Chan, Final Fantasy a Naruta =D a ještě víc ;-)

9) Úča přišla. Tea-I.

Ahooooj =)


*TheRess*


MAESTRO Sakuma =D

17. listopadu 2008 v 15:29 | TheRess |  Gravi - ostatní blbosti
Nojo nojo, přiznávám. Já a můj trhlej mozek... známé téma.

Ale jako, tentokrát sem dostala sama sebe (zase xD. To je dobrý znamení, věřte mi ;-). Ale ne dobrý pro vás =D =D) .

Normálně (noo, NORMÁLNĚ...=D) jsem přemášlela na glavi. A náááhodou jsem si vzpoměla na Ryuichiho Sakumu ('no náhodou, před 10 minutama sem hledala pictíky na Googlu =D) .

A napadla mě na něj pozitivní kritika. Akorát že divně formulovaná. Doslova....TAKHLE:

" Maestro Sakuma je taky hezkej týpek."

Chápete to????!!! MAESTRO Sakuma?!?!!!!!!! Je to normální říkat cizím lidem Maestra??!
NENÍÍÍÍÍÍÍÍÍÍ ..... Ale to už víme

Předtím Maestro Voodoo, teď Maestro Sakuma...Mega =D. Dávam vážně divný přezdívky.

Mimochodem Sakuma nevypadá špatně,
ale to Yuki TAKY NE
a Shuichi TAKY NE
a Yukův brácha TAKY NE
...Mimochodem Hiroshi taky ne...
....

Tím to asi končí (naštěstííí =D). Yukiho ségra vypadá jak Hiro se zmalovanou držkou a jejího manžílka nesnáším =/ .
Ayaka je totální kravka (i když na jejím místě... =(...NE ŽÁDNEJ SOUCIT!! =D Ale je to oprávněný =( dyť chtělůa Shuíka vykopnout...SHUICHIHO!! To se neodpouští =/...klavka =D)

A na zbytek (jako manažera či toho malýho dementa atd) sem buď zapoměla nebo se mi o nich nece zmiňovat =).

Zatím ahoj. A přečtšte si i ty jiný články například ten pod tím co je pod tím =D.

Tak asi tak=)

TheReeeees =)

Hele ještě jedna věc.

Ryuichi vypadá takhle 8) :

aaano =)

A toto je Hiro (aneb Hiroshi):

Ty ostatní už asi znáte (Yuki Shuichi) (). A ty co neznáte (tj. holciny, nezmínění a ten divnej =D), tak ty se mi sem prostě dávat nechce. Možnáá že udělám článek charakterů tak je shlídnete =D)

So bye =)

Tess pess Tlesss Tress =D =D

báyí =Dhox

My Music Feel =)

16. listopadu 2008 v 13:30 | TheRess |  Ego
Nooo.....(Nooooooooo=D) , chtela sem psát krásnej smysluplnej článek o mým hudebním cítění. Jenže mě v se v uších rozléhá "Super Drive" (song z Gravi opět) a už při prvním slovíčku NO sem ztratila orientaci (vždyť tam je "No, forget smile again" =D. Akorát že to říkáj po Japonsku "Nooo, forget smajl agejn"=) )


A já sem úplně mimo =D

úpěnlivě prosím - přečtěte si ty čláánky pod tím a NAPIŠTE KOMENT!!! MOC PROSÍM!!

Tak ahoj (Super Drive končí =D )

*TheRess*

Gravitation - Moje Recenze =)

14. listopadu 2008 v 21:35 | TheRess |  Co si o Gravi myslím
Takže, pro ty co pořádně nepochopili to co jsem o tomto tématu napsala předtím (což se jim nedivím) a co sem dnes zabloudili poprvé a snad ne naposledy =), a taky sobě, a tvůrcům tohoto úžasnýho anime. Pro ty všechny to je. A ještě pro ostatní lidi na ostatních stránkách. Díky za inspiraci ;-)


Gravitation je vlastně romantický příběh. Kluk se šíleně zamiluje...do kluka. A ještě k tomu slavného spisovatele. Ale neděste se lidi, nemáte k tomu sebemenší důvod, protože :

1) Jde o komedii, a budete se chlámat ať jste sebezapšklejší. M+ pohled na deformovanýho Shuichiho vždycky dostane =D

2) A když už dojde na líbací a podobné scénky... není jich moc. Zato - pokud jste stejný blázni jak já - si je budete pouštět zas a znova, a ještě jednou, dokolečka dokola.....a dokola...a dokola...a ještě jednou...tak dvakrát... a tak dál. ;-D

V prvním boodě už jsem zakopla o jméno, takže to vysvětlím. Hlavní dvě postavičky :

- Shuichi Shindo.

Bláznivý, pubertální a hyperaktivní. Chodí na střední, ale o studijním programu Gravi vážně není =D . Zato zpívá v hudební skupině (no, dejte si to do úvozovek, mě dva lidi moc skuponový nepřipadaj =) ) , ve které je ještě jeho kámoš Hiro (kytara. Hodně dobrej kámoš ten Hiro xD). Říkají si Bad Luck (v překladu něco jako "neštěstí, smutná náhoda. Vydím v tom narážku na "Good Luck", "hodně štěstí", tak naopak no =D).


Povahově jsme si já a Shichi dost podobný, milí blázínci =) . Od věci. Takže:

Tento kluk si tak jde po parku, dělá na textu písničky a přemýšlí...něco mu chybí... Hm, nebudu chodit do podrobností, koneckonců podívejte se sami. Každopádně se tento večer poprvé setká s Yukim....


- Yuki Eiri
(aneb Eiri Yuki všude to najdete jinak =/. Maestro "La Li Hoooo" mu říká Yuki, takže bych se toho držela)

Charismatický spisovatel s pošramocenou minulostí. (Pozn.: Permanentně s cigaretou v hubě). Používá chladnou masku aby zakryl, jak moc byl zraněn (?? Tipuju). Shuichimu nevěří, nechce pochopit že jej vážně miluje, tak si s ním jen tak hraje.....Alespoň zpočátku. Postipem času si uvědomí co cítí... Yuki není komická postava. Má skrytý hlubiny...A já se Shuichimu nedivím že se v nich chce hrabat =) .

Dle mně sou ti dva dokonalí milenci =) ...Aaah, já sem uhlej člověk, ale...Ale.

Yukiho i Shuichiho mám oba moc moc moc ráda, každýho jinak, ale stejnoměrně =).
A na závěr varování :

- Nebudu vám vysvětlovat pojem a smysl Shounen-ai, a rozhodně nebudu varovat.

Ale pokud uděláte tu blbost jako já a stáhnete si soundtrack, přestože "normálně posloucháte něco upe jinýho", musíte počítat s rizikem že na nic jinýho než na Gravi nebudete myslet!! Ani v matice se starou učitelskou mumií!!

Žánr songů Bad Luck a celýho soudnu se dá nazvat asi "J-Pop", dle mě kombinace popu s kytarou a techna zazpívaný japonsky xD. A je to chytlavý až za hrob.

Doporučuju Sleepless Beauty a Glaring Dream, v mý soukromý hitparádě bestovní písničky za poslední 2-3-4 dny =). Zbožňuju velmi =D
Hm... Za chvíli poběží na Animaxu další dva díly. Šíleně se těším lidi =).

Zatím Ahoj a čumte se mnou =)

Bye.