Červenec 2008

CocaCola- fontanka

29. července 2008 v 21:31 | TheRess
Super navod na fontanu z koly.
Upozornění : Pokud si neříkáš magor, nezkoušej to.
Potřebujeme :
- Láhev koly (pokud možno skoro plnou, s bublinkama)
- Tlamu (pokud možno svoji, ať si to užijete)
Co s tím:
1. Otevřete láhev koly (nejlépe potmě, ať nevidíte ty bublinky)
2. Dostaňte blbej nápad napít se přímo z tý flašky( u koly nikdy!! Fuckt to neni good napad. Ale pokud chcete fontanku...)
3. Užívejte si nafouklou tlamu, plnou bublinek.
4. Lehce otevřete tlamu. Bublinky vyšumí...pomalu.
Závěr : Už to nikdy nedějelte, ani když ste magor nbo TheRess(nbo obojí dohromady)
P.S.: Přesně takto sem dopadla já před 5 minutama. A nak me napadlo, writnu to. Bude sranda. Pro mě. Diky za přečtení.

Talisman

29. července 2008 v 9:38 | TheRess
je to jedna suprová hra, kerou najdete na internetu. Hraje se online(jakože ji máte nainstalovanou a ste připojení na net když ji hrajete. Hacker ze me asi nebude nikdy, ale chapeme ne?! =) ). To říkám jenom tak, abych vysvětlila ten obrázek - je to screen mý postavy. Můžete si vybrat z pěti povolání kerý můžete dělat. Já sem něco jako šermíř. Mno, radši vás odkážu na oficial stránky, todle mý blábolení...sem nepraktickej člověk takže se tady klído můžů rozplývat jak je to děsně supr hra, ale nic kloudnýho vam k tomu neřeknu.(mno, teoreticky, ta oficcial stránka asi taky ne. Jedině pokud umíte fuckticky goodly angličtinu. Já pochytila asi tak půlku toho co tam je - někdy míň někdy víc =D ).
Žánr : 3D fantasy (OHHH něco tak uzasnyho sem napsala!!sem BOREC!!!...boreczech... =D =D =D)
Pokuste se zjistit víc na TALISMAN ONLINE.COM
A teď ten Screen. (hele, říká se tomu screen že jo?!) Todle je moje supr postavička, Wizardka TheRess, jak enhancuje (na to si zvyknete. pokud nechapete, jen čumte =D )
Hey goodly. Je to moc velky. k.va.mno nekdy to nak ZKUSÍM zmenšit a ZKUSÍM to sem dát......... sry.

Manga 1

28. července 2008 v 21:48 | TheRess |  Starý záležitosti, co se mě už netýkají
chybí tu obrázky že. neco sem hodim. Pokud se vam zda ze se opicim po gogtejl blogu
, k za 1. trochu jo, priznavam nechala sem se inspirovat. 2. Mi to Lanajda dovolila. Fuckt. a za 3. Manga picty sou fuckt hezky. Zatim pro oziveni designu:
njn...jenom jeden. staci prozatim. Chtela bych pridat vlastní tvorbu, ale za 1. nemam skener za 2. nwm kde najit skener a za 3. ten jedinej PC pict kerej sem udelala já mi sem nejde dat. Proste nejde. Ale pokusim se to nekde sehnat chci se pochlubit tim co kreslim já...Lanajda uzna ze kreslim hezky ŽE JO?!?!?! =D

Diary - 25. 7. 2008

26. července 2008 v 13:09 | TheRess |  Starý záležitosti, co se mě už netýkají
No...to byl dost zážitkovej den. Tak zaprvé u mě byla kámoška. Dost sranda, byly sme v kině, blablabla. (Na new Narnii, esli vás to zajímá. Doporučuju, moc good příběh a herec =D ) A zrovna odjela autobusem dom, když přišel dost hustej šedej mrak. SUPER!! Todle přesně prolítlo mým thrhým mozkem. Vedra zas taaaak moc nemusím a zbožnuju, když je venku mlha a prší, nebo je po dešti. Když začlo kapat, tak sem ocenila svoji intuici, že sem si na hlavu narazila tu čepku. No takže sprcha, a já du z autobusáku parkem, směr domov. Řekla sem si, že si to užiju a že esli chci aby bylo po dešti, musí taky pršet, že. Zrovna sem prošla kolem jedinýho pořádnýho baráku, kerej v parku stojí, a zahlídla sem svoji ulici. A taky ty obrovský kapky, kerý na ni padaly. Na tý cestě to bylo este horší než tam kde sem stála já, v tu chvíli na samým parkovým okraji, nade mnou stromečky. A pak mi blesklo hlavou, že bych si měla užít všechno, co mi život nabízí (já vím, dost divný na 13-letou holku...), i to že zmoknu. Stejně sem si chtěla umývat vlasy ne. A tak v nečekaným zachvatu bláznovský euforie, sem skočila do toho superslejváku. Chvilku sem běžela, s úsměvem na tváři, a pak mě napadá, že budu mít pěkně mokrý boty. No problem, sundám si je... Ještě dodávám, že ulice, na kerý bydlím, vede do kopce a z kopce. Nák sem to zapoměla uvíst. Takže jdu, s holýma nohama a totálně promočená, do kopce. Když to takhle vyjdete, nahoře je chvíli rovinka a pak můžete zase z kopce, druhou stranou. Je to takovej ovál. Přesně to sem udělala, i když chvilka zdržení u okapový roury, kerá vyplavovala menší vodopád. Hádejte co sem udělala??! Jasně! Dala pod to nohy. Fuckt magor, ale bylo to supa!!! Pak sem šla, jak sem říkala, chvilku z kopce dolů, hodila si čepku a boty dom, a dala eště jedno kolečko- mě to vážně vzalo!!! Tak sem se bosá procházela v děšti, po asfaltce dost zakrytý vodou.Hrozně mě to bavilo- totálně mokrá, totálně šťastná a totálně ponořená do představy že by mě takhle viděl VooDoo.......Nebo klidně aj někdo jinej prostě někdo...Jednu chvíli mi vadilo že přestává pršet. A pak začlo nanovo a ještě víc. A já tam chdila/běhala/motala se, a uvažovala nad tím suprovým počasím, suprovou náladou, a suprovou příležitostí někoho....kdo ji nevyužil. Ale nakonec vás to prostě přestane bavit. Po kolečku číslo 2 sem teda šla domů.... A sakura, podcenila sem rychlost mamky- myslela sem že příde pozdějc.... To bylo překvápko!!§ Hehe, pro ni =D ! Pak sem ze sebe nák servala ty totálně promočený hadry, a hupla pod horkou sprchu. Super zakončení tohodle mokrýho dobrodružství... =D

Spolužáci(.cz)

22. července 2008 v 22:11 | TheRess |  Starý záležitosti, co se mě už netýkají
Sem znechucená!!! Právě sem byla na strance naší třídy na spolužácích..............HOOOOROOOORRRRRR!!!! k SI TO VEMTE- ta největší whore* ze třídy, a kdybyste videli ty fotky.............asi sem neco dam...neměla bych to dělat.....ale jo..........No, možná bych měla pár věcí vysvětlit..........

1. Já ve třídě nejsem extra oblíbená (zeptejte se jich proč...taky by mě to zajímalo. Ale na druhou stranu...)

2. Sice chodím na gympl, ale u nás ve třídě sou takový krávy**, že se mi ani nechce bejt oblíbená... 3. Mý kámošky (2-sem strašně ráda že je mám!!!) sou este větší outsiderky než já (obě nechodí ve značkových hadrech a nejsou IN , nemluvě o EMU a Křesťanství.... mně ani jedno nevadí)

4. Já a jedna kámoška máme na spolužákách profil. Vesměs nic moc komenty.... Já musela hooodně mazat( ale voni taky!!! Pomsta je sladká =D )

5. A teď ze srandy kuknu na profil tý štětky a co vidím ???!
"Je hrozně fajn!!" se nedivím, podle toho kdo to psal. "Je s ní ta největší prdel ze všech!!!" Spíš vona je ta největší prdel ze všech!!! =D (Todle sem puvodne napsala u nekoho jinýho, ale sem to taky sedí a este líp =) )
" Má šílené, ale COOL nápady!!!" Jasnej důkaz!!! Můžete mít nulový IQ, ale na gympl se stejně dostanete!!! Fuckt hrůza..

Srry , ale já si prostě musela postěžovat. A to JEŠTĚ se Anna (a JÓ a budu jmenovat!!!) pokouší o psychyckou šikanu.......Jak to je u Vás?? Jakej je stupeň vaší oblíbenosti a jaký máte spolužáky?? Napište do komentů, budu moc ráda!!! * Jestli nevíte co to znamená, rozšířím vaši znalost angličtiny: Whore (čte se to "Ho:") anglicky znamená kurva, děvka. Jó, ájina mě celkem baví =D **Všimli ste si že na kluky nenadávam?! Za 1. jich tam není moc, a za 2. sou všichni (nebo skoro všichni, psychouš rey je výjimka) docela dost fine. (Narážka na VooDoo. Ne, teďka nemluvim vo tom karibským náboženství nebo cotoe, je to mnou vymyšlená přezdívka....Goodly zpracováný iniciály...)

O anketach number 2

20. července 2008 v 16:44 | TheRess
stejnej vyznam...........

O anketach..

20. července 2008 v 16:44 | TheRess |  Starý záležitosti, co se mě už netýkají
sem zjistila že 3 ankety asi nejde dát k jednomu čláku že =D. Kže toto je clanek k dalsi anketě o znameních...

Horoskopy

20. července 2008 v 16:42 | TheRess |  Starý záležitosti, co se mě už netýkají
Věříte na ně??? Hlásněte v anketě!! No, tak já na ně věřím. Sem Beran s ascendentem Lva. Hrozně mě baví, ale na druhou stranu si z nich vždycky beru jenom to hezký =D . Aj ve vztazích a vůbec. Myslím si, že nejde všechno soudit jenom podle znamení. Musíte přece přidat ají ascendenty a živly, a stejně je to furt málo!! Jde i o vliv prostředí, výchovu =) ......Ovšem zastávám názor, že znamení nás ovlivnují a dostanete z nich hrubou představu o člověku.......aspon zhruba víte do čeho dete =D

Fantasy

9. července 2008 v 10:49 | TheRess |  Starý záležitosti, co se mě už netýkají
Fantasy...k přemýšlím jak je to úžasnej styl. Ať už de o knížky nebo hry nebo filmy nbo eště neco jinýho...........je suprový. Nj, zrovna já si ráda čtu (ne, nebudeme se smát ŽE NE :d )a nejraděj právě todle- i když. musim si najít čas na to abych konečně přečetla Pána Prstenů. Všechny díly na mě doma čekaj...musim to udělat. :) Co se týče Harryho Pottera (i kyž to neni upe typicka fantasy, si myslim), dodneška si pamatuju den kdy sem s tim začla. Eště sem neuměla pořádně číst, k mi to četla mamka :D (nj, to už je dloooouho) pak sem viděla 1. díl v kině...a letos v....asi únoru sem přelouskala sedmčku. Fuckt, doporučuju celý je to nádherný! pokud mě chápete(doufam žejo), tak pro vás připíšu oblíbený postavy (vy napište do komentů ty svy je to jasný?! :D ) : kromě těch 3 hlavních Sirius Black(no coment úžasnej), Lenka Láskorádová (trochu mi připomíná mě, ale já sem kapku..ehm..jemnější, ve "zředěnější formě" =) ), a Fred a George a Ginny (dva super kašpaři a drsňačka).Záporáky nemusim. Někeří lidi jo. Přiznám se že mě nenapadlo ze moje oblibena postava by moh bejt třeba Snape nebo Stará Bella Lestrangeová...vlastně Snape záporák nebyl. Chudák měl to těžký..... Dost k Potterovi. Co např. Eragon ? No, ten je sice fajn (zbožňuju Murtagha :D ), ale zas taaaak extrémně mě to nevzalo - kapku se to opičí po Pánovi Prstenů, se mi zdá, a film byl divnej. Je sice pravda že jít na to do kina s holkou co po..ehm..napínavý scéně, kdy ta elfka posílá vejce pryč od Stína a pak leží nebo co a usmíva se....Pamatujete si to? No tak v tu chvíli moje TEHDEJŠÍ kámoška(dneska ani náhodou kamoška , to fuckt ne) na celý kino zařvala (no, vona to řekla, ale PĚKNĚ nahlas) "Vypadá jak kdyby měla prdy" , to trochu zkazí kouzlo toho filmu (ale měla sem záchvat :D ). Fuckt povedená a zvláštní fantasy s trochu romantickým nádechem je Hvězdný prach, moc hezký........ted me napadá - Zaklínač........přiznám se, nečetla sem to. Ani se mi nechce... :-D Taky se mi líbil Zlatej Kompas(nebo Světla Severu), ale jen film. Knížky sem četla všechny až na tu poslední - film byl fajn protože tam tolik ani neřešili tu náboženskou nbo jakou otázku, a v tom mě ta knížka štve. Né, nejsem věřící (to by mi SAKRA nešlo, mam svý osobní přesvědčení) a jak tam furt probíraj Noo ,prozatim to asi stačí, vzhledem ktomu že nazobat tady todle bylo kapku komplikovaný...(restartoval se mi PC- to dela skoro furt), tak teda konec fantasy článku (nbo možná fantasy článku 1? já nwm...)

Vítej =D

8. července 2008 v 22:23 | TheRess |  Starý záležitosti, co se mě už netýkají
Takže..............tak trochu Tě uvedu do tý blbosti kerý JÁ říkám můj blog.ehm. Všiml/a sis toho co je upe nahoře napsaný? "TheRess - Jen mý názory" . Je to pravda ale možná časem něco přidám. De o to že si tak říkam nákej koment k čemusi - sama pro sebe. A co mě napadne? co takhle psat tady todle na blog? si říkam, good idea, po těch mejch předchozích blogovejch pokusech.......fine změna :D . Neboj se, máš dost času aby sis zvykl/a na můj trhlej mozek (občas pusobim bezmozkově, ale fakt mozek mam akorát takej dost bláznivej......njn :) ). Prostě, tady budu sama sebou a nikdo mi nebude říkat co mam delat (je to muj blog sou prázdky a vubec, totlita nebude :D ) . Tak schválně co si o mně tedka myslíš? "Je to magor. Ne možná EMO nebo něco podobnýho...Kecy někdo si ze mě dělá prdel." Jó, muj názor na EMO stopro napíšu. Ale není to mý. A další věc. Nejenže ty svý kecy vyklopim, čekam že tky nekdo napiše nákej koment-esli souhlasí nebo neslouhlasí, co já wim- a tak podobně. Mam pocit že to může bejt supa! tak uvidíme...